90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
5. apr 2011

@tinna88 ja tiež nevarím z knihy, robila som iba posuch a dake tie ovocne somariny- kašu jablkovu, zapečene ovocie ... inak nič

adamko05
5. apr 2011

@maranat fuha, dve kg dolu tak rychle?? super.. a že hned aj suknu zapneš... tak to je parada.. ja až teraz po mesiaci a niečo zistujem,ž e čo to mi je volnejšie.. 😉

ozujskova
5. apr 2011

ja mam dnes vodu...ale jedla som uz asi vsetko co nezjedlo mna 😠 😠 😠 😠 mam nervy...no hrozny hlad ma prepadol...k tomu mam kramy no strasna kombinacia...rozmyslam...ci zajtra ist na vodu znova ci pokracovat?..pomoooc baby radte...dnes uz len voda a veeeeela vody

suezana
5. apr 2011

@tibinka22 ďakujem 😵
@tinna88 ďakujem 😵 Na tvoju otázku, či sa môže niečo iné na obed a na večeru - prvých 90 dní by sa nemalo (asi kvôli naštartovaniu metabolizmu) malo by sa to isté. Ale všetko závisí od každého, čo očakáva od diéty a ako mu vyhovuje. Ja som si radšej dala večer s chuťou niečo iné - napr. jogurt, ako by som nasilu mala jesť mäso - ktoré mi nešlo na chuť. ..... ale zároveň som rátala s tým, že možno týmto nepôjde váha dole (ale ani hore 😉 ) a aj to mi stačilo.

suezana
5. apr 2011

@ozujskova dobojuj to len s vodou dnes a zajtra bielkoviny 😉 toť môj hlas 😀

ozujskova
5. apr 2011

@suezana jaj moja dakujem...pojdem podla tvojho hlasu,alebo za tvojim hlasom? 😀

adamko05
5. apr 2011

@ozujskova daj vodu po najbližšom vit. dni, ked sa na nu budeš citiť.. ved ja som mala ma už vodu, ale pre vela faktorov som ju nezaradila, ale tuto sobotu sa na nu chystám, tak snad... (aj ked, mame bytu u svokry, lepšie by mi bolo doma).. tak uvidím.. tym padom si predlžujem dietu, lebo stále ešte akože som nemala 29ty den, aj ked už som mala asi aj 40 ty 😀

ideme von, aj ked preprcha, su to len prehanky

suezana
5. apr 2011

@ozujskova hovorím z vlastnej skúsenosti - mám za sebou dva 100% vodové dni - a tretí neplánujem. Pre mňa nebolo ťažké zvládnuť ten deň, pre mňa bolo náročné to pokračovanie a viac to nechcem - zdá sa mi to zbytočné.... ale nechcem tým nikoho odradiť - dokonca tu boli dievčatá, ktoré hovorili, že ich super tá voda prečistila, naštartovala.... mňa nič 😝 dokonca opak 🙄

suezana
5. apr 2011

@adamko05 ty si mi narobila s tými haluškami takúúúúúúúúú chuť.... a že so syrom 😵 😵 😵 😵 to si ako super zdôvodnila, že veď múka - nedám chlieb 😀 tým pádom môžme zahustiť aj polievky múkou, keď nedáme chlieb? Inak celozrnné pečivo je dôležité v strave - obilniny, vláknina, .... múka to nenahradí... ale aspoň nebudem mať výčitky svedomia 😀 😀 😀 😀 veľmi sa teším na pizu so syrom, cestoviny so syrom... a už sme dodelili 😅

adamko05
5. apr 2011

@suezana no ved môžeš zahustiť polievku, ked chceš.. chudnutie je hlavne v HLAVE... tak ked si poviem, že to neva, tak to neva 😉 (nevravím všetko).. len polievka bez zahustenia sa zjesť da, halušky bez zahustenia asi neurobiš... 😉

suezana
5. apr 2011

@adamko05 no veď halušky môžme, len nie s bielkovinami....

suezana
5. apr 2011

@adamko05 ale mudrujeme - 64 kilové baby 😀

mimika4408
5. apr 2011

@ozujskova dnes si daj este sprchu a zajtra pokracuj dalej 😀 😀 😀 😀 😀

mimika4408
5. apr 2011

@suezana ved aj mne by sa mudrovalo keby som mala 64 😉

ozujskova
5. apr 2011

@mimika4408 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
5. apr 2011

@mimika4408 presne sprchu.... 😀 😀 😀 😀 to bolo dobré 😀 😀 😀 😀 kašlime na diétu poďme na pizzzuuuuuu 😅

suezana
5. apr 2011

@mimika4408 ale
@adamko05 chce 54 😉 ona sa ešte musí posnažiť 😀

adamko05
5. apr 2011

@suezana nechcem 54, čo si??? 😕 😕 😕 60, a včera som pisala 57, ak naražaš na to

no podla mna sa špenat môže v hociktory den... ale tak, každa mame na to svoj nazor.. ja som toho nazoru, že dnes som nič NEPORUSILA 😵

dajna11
5. apr 2011

no tak dnes je po rybyčkovom dni a zajtra hrstková polievočka mnáááááááám 😉

adamko05
5. apr 2011

@dajna11 si naš vzor, ryba je najideálnejšia asi na bielkoviny, tam sa asi zhodneme všetky 😵

ingridka22
5. apr 2011

ahojte 🙂 dnešok úspešne za nami, k telke mám pripravenú kopu žehlenia, snáď spálim pár kalórií 😵 zajtra ovocko, dám nejaké sušené plus orechy, musím vydržať 😎 nemám ten deň rada, ale čo narobím 😖 naplánovala som si upratovanie v skriniach, aby mi ušiel čas a aby som nemusela myslieť na jedlo 😨 @kubkovka, kontrolná otázka - ako na tom si? 😀 😎

dajna11
5. apr 2011

@adamko05 no to hej.....tolko som si jej nakupila....a dala som si závináčika 😉 😉 ....a teplý chlebík k tomu.....a jarnú cibulku...mnam.

kubkovka
5. apr 2011

@ingridka22 ako na tom som? zle, mam 84,5 a nemozem prestat zrat, nechapem......

adamko05
5. apr 2011

mne tu už rozvoniava zeleninove rizotko na zajra.... 😝 😝 😝

adamko05
5. apr 2011

@kubkovka ani dnes sa nezadarilo dodržať??
ale ak to nejde, asi nesil, musíš byt na to aj vnutorne asi pripravena.. teda ja som musel, lebo inak sa to nedalo, nemalo to zmysel (ako keby teraz to malo 😀 😀 )

kubkovka
5. apr 2011

@adamko05 nepodarilo, ale ja si myslim, teda nechcem sa hrat na mudru, ze to je vsetko v tom, ze ani ked to tak velmi necitim, ale organizmus je zrejme unaveny.......lebo 2x s malym behom mesiaca v nemocnici, mala chora, teraz zas s nou behanie po rehabilitaciach, nemam na seba cas, vybavovanie uveru, robenie uctovnictva......podla mna telo potrebuje taky dvojdnovy oddych, reset a chudnutie pojde.....

adamko05
5. apr 2011

@kubkovka ja si myslím, že môžeš byť (a maš byť prečo) unavena... a podla mna už dlho dietuješ, ved ked som skušala ja chudnuť na jesen, tak aj ty si chudla, nie??

ingridka22
5. apr 2011

@kubkovka, aj ja si myslím, že je to tou dlhodobou diétou 🙄 asi by si si mala dať pauzu, aby telo zabudlo, že je v chudnúcom režime, trošku sa zregenerovať, oddýchnuť si, neriešiť, aký máš deň, proste úplne vypnúť a potom, keď sa na to budeš cítiť, začať znova 😕 inak neviem, kde je pes zakopaný 😲 ale keď sa to ani mne nepohne, prasknem s tým tiež 😀 😉

suezana
5. apr 2011

@adamko05 áno na to som narážala 😅 fakt, neuvedomila som si 😉 tak chceme obidve 60... neviem, kde som nabrala tú 54 😕 😀
@ingridka22 aj ja dnes ovocko a celkom mi vyšlo - dokonca som si urobila kapustovú polievku na večer a nechutí mi 😕 ...tak si dám aspoň grep - ten mi ide na chuť 😵 len potrebujem voľné ruky.
@kubkovka máš toho dosť ☹ ani sa nečudujem.....

kubkovka
5. apr 2011

@ingridka22 no inak ja premyslam, ze prejdem normalne na delenu stravu, nie na dietu, ale iba delit, normalne ranajky a jest iba do 17 - 18 hodiny a uvidime........naco stresy.......a za chvilku je tu leto a plno ovocia, zeleniny, horuce dni, takze bude dieta aj bez nejakeho silenia