90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
4. máj 2011

@dajna11 fuha 8kg za mesiac sa mi zda byt uz vela a bala by som sa ze sa mi to ten dalsi mesiac vrati

@suezana a take samotne tofu nrobis??bez maska???

dajna11
4. máj 2011

@cessy kamoška zhodila za prvý 8,za druhý 7....dobré nie?

cessy
4. máj 2011

@dajna11 super 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 a aka bola jej vaha na zaciatku?????

st2
4. máj 2011

baby ahojte
ja sa staaale drzim, vcera bol sice prehresok maly a potom este aj velky 😀 😀 😀 😀 na obed som si dala v ramciu UHT trojuholnik z pizze ale bola tam aj sunka (co uz ked sef pozval) a vecer ked sme sa vratili z hokeja tak som si dala trosku salamky 😠 som nevydrzala, ale rano ma zato poriadne prehnalo 😀 😀 😀 😀 😀

no a dnes teda vitaminovy den
chcela som sa spytat ze mozem si dat v dnesny den aj zeleninu ale taku varenu?? alebo to musia byt len ovocie

dajna11
4. máj 2011

@cessy neviem,ale ked som ju videla bola ako prutik,takže viditelne schudla,len aby jej to aj vydržalo

mimika4408
4. máj 2011

@st2 zeleninku mozes 😉

st2
4. máj 2011

@mimika4408 takze normalne si mozem udusit karfion a brokolicu a dat si na vecer?? taku mam na to chut 😀

cessy
4. máj 2011

no uz som poobede, dala som si polovicku kuracieho stehienka a kusok celozrneho chlebika+vela, vela hlavkoveho
salatu. mnaaam dobre som sa najedla.druhu polovicku som si nechala na veceru 🤐

st2
4. máj 2011

@cessy ja dnes tusim tie prispevky ani citat nebudem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len si chute robim mnaaaaaaaaaaaaaam

cessy
4. máj 2011

@st2 neuveris, ale dala som si mamine kupit brokolicu, lebo si mi zas ty spravila chut 😀 , zajtra si spravim ryzu a do toho toho tu brokolicku, uz sa tesim 😵

st2
4. máj 2011

@cessy 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja mam tiez na to neskutocnu chut, a s ryzou noooo super, asi si kupim rovno dve 😀

suezana
4. máj 2011

@cessy no teda, že polovičku stehienka 😕 🤐 šak by som umrela od hladu 😝 😀 ja som si dala prsník celý a ešte aj kúsok druhého a celú kaiserku - inak tú som si vychutnala viac ako to mäso 😕 fantastická bola...teraz mám vývar - som zistila, že je to taká bodka za jedlom u mňa, keď si nedám, tak len chodím a zobem .... vývar ma ukončí 😀 😀 😀 😀
TOFFU robím bez mäsa - len tak som to myslela, že to jem spolu 😉 normálne ho prekrojím asi na 3-4 časti a osmažím nasucho trošku - teda na oleji... len mne je to málo, preto k tomu ešte niečo... ale kúp si radšej údené - to je lepšie. Ja to inak nerobím a skúšala som aj také surové jesť a dá sa.

kika25
4. máj 2011

Ahojte dievcata,
mam za sebou vyse mesiaca diety ale posledny tyzden,no hamba mi, od sviatkov sa neviem nakopnut na dietku a aj ked nejem vela jem vsetko,teda nerozdelujem potraviny...napriek tomu mi vaha pocas dietky pekne klesala do -3.5kg 😉 😉 😉 za 3 tyzdne...ako naschval sa na vahe pokazili baterky a tak neviem kolko som pribrala ale predvcerom som sa drzala...tak od dnes pekne pokracujem, na obed som si dala zapekane kuracie prsia so sparglou, syrom a hlav. salatom...mnam 🙂
A ako motivaciu mam na zajtra pripravene jahody 😉 len neviem ci si mam dat ten vodovy den teraz alebo az za dalsich 29 dni...a ci ho vobec zvladnem,raz aj bolo odhodlanie ale poobede uz som bola taka hladna az ma hlava rozbolela 😅

suezana
4. máj 2011

@kika25 a kedy ti vychádza ten vodový?

mimika4408
4. máj 2011

@st2 karfiolom a brokolicou sa aj udusit mozes 😀 😀 😀 😀

cessy
4. máj 2011

@suezana ved som k tomu masu mala aj chlieb aj salat, mne to veru stacilo. ja aj mimo diety nejem moc masa, ale zato ryze si vzdy dam pekne vela na tanierik 😝 . uz sa na nu zajtra tesim

adamko05
4. máj 2011

čaute
dieta = bieda

možno pomaly ale isto dodietujem, aj ked ranajky zatiaľ, ked som v práci, v pohode... doma, to už neni take lahke

tak sa držte aspon vy.. skočila som asi na 63 kg, dufam, že tam dlho vydržím aj

dajna11
4. máj 2011

čavte spoludieťačky 😉 😉 😉 aký bol den?????ja vajíčkový dneska......a teraz šupnem kafe 😉

cessy
4. máj 2011

ahojte ja sa chvala bohu drzim, zajtra idem plnit dve torticky, tak dufam ze odolam 🙂
zajtra mam skroby, na obed asi ryza, @dajna11 ty co planujes zajtra na obed, myslim ze mame rovnaky den

dajna11
4. máj 2011

@cessy no máme rovnaký...no ja som cchela povodne chilli fazule s ryžou.....ale urobím si zemiaky s kyslou kapustou lebo ju mám načatú,tak nech sa minie.....na panvici si to spolu opražim...mnam.

cessy
4. máj 2011

@dajna11 napis ako to robis, kapustu aj zemiacky mam a vyzera to celkom dobre, normalne som na to dostala chut, zemiaky som nemala hadam 2 tyzdne. zemiacky najprv uvaris????kapustu ????

dajna11
4. máj 2011

@cessy uvarím zemiačiky,kapustu zvlášť osmažím na panvici...uverne zemiaky bud popučím alebo ako na šalát pretlačím a hodím ku kapustičke a spolu to opečiem.....a nakoniec na to dám osmaženu cibulku....super.

cessy
4. máj 2011

@dajna11 zemiaky varis v supke??

dajna11
4. máj 2011

@cessy no v šupke.....

cessy
4. máj 2011

@dajna11 dakujem, skusim 😉

a ako si sa dnes drzala??? co bolo na veceru???

dajna11
4. máj 2011

@cessy no čo bolo na obed to aj na večeru...volské očko,zeleninka.

dajna11
4. máj 2011

toto je moj pampúšik 🙂

kubkovka
4. máj 2011

@dajna11 ten je kráááásny

dajna11
4. máj 2011

@kubkovka dakujem,je to slniečko,večne vychechtaný

cessy
4. máj 2011

@dajna11 ved jasne, ze co sa pytam, ale zabudla som ze ty si mala tie volske ocka 😉