90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudee
4. jún 2010

baby, ja práve idem raňajkovať...však som vstávala dobre po 11 😅 ale ja chodím strašne neskoro spať, takže to preto 😝
len neviem, čo budem mať na obed...dala by som si aj špagety...no uvidím
už by mi mohli doviesť ten eliptical, mám strašný deficit pohybuu 😝

bea44
4. jún 2010

ahojte. ja som dnes nemala v robote pristup na net 😢 😢 😢
vcera vitaminy - 80 % 😖
a dnes druha voda 😠 🙄 akoze, lebo mi to velmi nevychadza. skor su to vitaminy 😲
do obeda v pohode , ale na obed troska hrozienka a papaja - susene
a teraz ovocie . 😖 takze uplna hroza 😨 🤐
nevadi satle ideme dalej. zajtra rano sa odvazim 😎

julca23
4. jún 2010

dáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááámy.....................................zdravííííííí vááááááááás bakalárka....................ja viem,tie stresy, mohli aj pomôcť k diéte,ale vzdal a som to.........jednoducho pred týždňom asi po 6 týždňoch mi prišlo zle.............ale teraz rozmýšľam či to nieje aj niečím inýmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....................hm............. tak to by bolo vynikajúúúúúúúúúce....jak by som sa potešila....................no uvidíme..........ešte asi chvíľu počkám s diétou ale všetkým držím palčeky,aby tie kilečká išli rýchlo dole.....potom si vás prečítam

bea44
5. jún 2010

julca----- super , gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tak ja dnes zacinam poslednu tretinu 😖 vaha ukazuje 69 kg , takze je to - 4,5 kg od zaciatku 😝
nie vela , ale mne staci 😉 aj takza tie posledne 2 tyzdne to nebolo 100% , takze sa necudujem 😲
mne staci, ze to citim na obleceni 😝

dnes mam mozarelu s paradajou , a na veceru asi jogurt . uvidime 😀 😀 😀

ale svieti slniecko 😉 hned sa lepsie dýcha 😅 .
za posledne dni tu skoro nik nebol, 😖 😖 dufam, ze nie ste s tych postihnutých oblastí 😕

claudee
5. jún 2010

no ja nie som z postihnutých oblastí, ale Šurany, kde bola kritická situácia, nie sú daleko od nás 😒 našťastie rieka Nitra už klesla a vyzerá, že je všetko už OK 🙂
inak ja po sérií prehreškových dní plánujem opäť naskočiť na diétu.. 😖 bolo by na čase..
takže zatiaľ za mnou len raňajky, obed v nedohľadne, lebo raňajky boli neskoré.. ale plánujem obedovať len zeleninovú polievku, lebo tie prehrešky musím nejak vykompenzovať ☹

claudee
5. jún 2010

a skoro som zabudla, julca, aj ja ti gratulujeeem 🙂

lubikaf
5. jún 2010

julca tak to by bolo supeeeeer 😉 😉 😉 😉 gratulujem 😉

no ja konecne po skuskach, tak sa vytesujem a luxusujem cely byt, lebo uz to tu vyzeralo hrozne. a od dnes zase dietujem, ale pokracujem normalne v UHT dni, tak mi to vychadza, nejdem od zaciatku od bielkovinoveho dna. mala som pizzu na obed a na veceru mam vytiahnute kolaciky 😉

a strasne sa tesim, ze je konecne slniecko, pojdem za chvilu von s malym. tak ahojte zatial a pekny vikend 😉

lubikaf
5. jún 2010

luxusujem - luxujem 😀

adrianapeter
6. jún 2010

Ahojte babulky...môžem medzi vás?... som tu len krátko... super vedieť, že takéto niečo existuje... chcem sa aj ja pripojiť... po pôrode mi zostalo 11kg a hneď ako som prestala dojčiť som sa dala na 90dňovku...držím ju dnes 47deň... a už išlo 8 kg dolu... vyskúšala som a vidím, že keď to funguje ne mne tak potom na každom...... chce to len pevnú vôlu... tak sa držte... 🙂

yanni
6. jún 2010

Caute babenky,

no ja nejako nestiham ☹ Tento tyzden ziadna slava, len 200 g dole ale aspon to ide aj ked pomalicky. Ale mam este "cervenu kamaratku" na navsteve a hadzala som do seba ako keby bolo pred vojnou. Sice som nehresila, jedla len dovolene ale v nenormalnom mnozstve.
A vcera som zhresila. Baby poviem vam, mna vcera akolo 9 rano taka sra...chytila, skoro som v tej pekarni odkväcla. No musela som 2 krat utekat, no na nervy. A neviem z coho. Do toho casu som nemala ani len kavu v sebe. No co uz. Potom taka kolegyna-dochodkyna prisla s tym aby som si dala colu a slane tycinky, kedze nebola poruke nejaka sra-tabletka. No samozrejme ze tycinky neboli ale aj ten luhovy praclik je ok, tak som vypila pohar hard-core-coly a zjedla pol praclika a to vo vitaminovy den 😠 No ale potom okolo obeda mi uz ostalo lepsie. Juj ale to bol den...
Dnes bielkoviny, som si kuracie cecky a zeleninku na panvici urobila. Bude este aj na buduce. Zajtra mam este z toho zemiakovo-cibuloveho salatu od minula. A uz som si aj jabko, banan a vyzivu nabalila.

Claudi teba som sa este chcela spytat ak to nie je tajomstvo. Ty si tiez studentka? Ked vstavas tak neskoro a chodis neskoro spat? Strasne mi pripominas mojho brasku, ten ma upne iny rezim ako "normalni" ludia.

Inak bojim sa piatku, pride ta kamoska zo Slovenska aj s celou bagazou, to tu bude riadna vyvarovna. A urcite budu decka aj zmrzlinu chciet a tak. Aj kolac budem musiet daky upiect no neviem ci to ja vydrzim. A ostanu az do utorka. no neviem neviem...

Ozaj Julka gratulujem. Brasko ma 15.6. obhajobu, tak dufam ze aj on bude bakalar 😉 Isiel dnes k vam na vychod do tej povodni. Ani sa mu nechelo ale uz musel ist vraj do Kosic do skoly, vraj musia chalani daco robit na intraku. No tak mozno ich aj zmobilizuju ako vojakov, pojdu Lunik evakuovat 😀 Ale sranda nabok, baby na vychode ale aj na juhu, ako to vyzera s tou vodou???
Julka a este nieco, ta druha gratulacia tiez uz moze byt, ci este nie je iste??? Aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.....

Adrianka vitaj. Ti poviem, mne to tu velmi pomaha vydrzat a nehresit. Kedze 2 razy do tyzdna este aj brigadujem v pekarni, tak to o to tazsie zrieknut sa tych dobrot. Mne to ide pomalsie ako to tu uz baby o mne vedia, ale ja nemam toho az tak vela zhadzovat. Som dnes 37. den a mam ca. 4 kg dole. Nie je toho vela ale videla som sa v stredu na sporte cela v zrkadle, tak mozem povedat, ze to je uz trocha iny obraz, Ono to fakt vidno. A aj na obleceni citit 😉

No idem ja kukat Hriesny tanec. Asi uz milionty krat. Bezi prave na rtl-ke. No treba zase trosku kuknut na pekneho chlapika, ktory zial uz zomrel. No co uz, ale na ten filmik sa da vzdy pozerat 😉

TAkze zatial sa majte a nehreste 😉

claudee
7. jún 2010

no u mňa včera zase diéta nehrozila, kedže sme po nákupoch vyhladli a šli sa napapať do Mc´Donalda 😝 ale chutilo 😵
takže dnes už hádam úspešnejšie, idem sa za chvílku naraňajkovať, a potom bielkovinový obed 🙂

yanni
7. jún 2010

Claudi no k si si u mäca len salat dala tak je to ok 😀
Ako dobre ze v DE je v nedelu vsetko zavrete. Shoppingy nehrozia 😉 A ty akoze mäkaca mas rada? No ja tam nejdem ani keby som mohla (t.j. ked zoiadna dieta nie je).

bea44
7. jún 2010

ahojte 😵
akosi je tu za posledný tyzden ticho 😖 cest vynimkam 😉
adrianka - super výkon . 😉
ja tuto dietu zboznujem 😀 . najem sa do sytosti, aj sem tam prehresok,/ aj velky/ 🤐 a kilecka idu dole a ked nie kila tak sadielko 😝 objem sa zmensuje aj u mna, hoci na vahe nic moc 😝

yani - nic sa nestane, ked par dni popustis pri navsteve 😵 akurat sa zastavi a potom pokracujes dalej 😎
aj ja som bola vcera na grilovacke a to som mala skroby 😖 no co zabijem sa ? / alebo teraz aktualne : Utopim sa ? / 😝
ochutnala som, ale len kusocek 😉
dnes UH - na obed pizza a vecer daco sladke 😨

magimary
7. jún 2010

ahooojte! 🙂
ja som mala včerajšok maxiprehreškový (asi najviac doteraz)...boli sme na opekačko-grilovačke spojenej s "pastapárty", takže som pekne zo všetkého ochutnala 😨 🤐 😔 😝 😅 (moje zemiaky alebo ryžu teda nahradilo všetko ostatné, lebo akurát tie tam neboli 🙄 😅 )
no a dnes mám tiež UH... a pizza cesto s rajčinovou "pomádou" je už "vo mne" 😵
mňam... 🙂
a dnes musím letiež do obchodov pozháňať si nejaké krátke letné gate, lebo všetky minuloročné sú ako z obra a padajú na mne/teda zo mňa... 😅 😵 a zajtra odchádzam na to trojdňové školenie, takže si tam musím niečo obliecť, keďže hlásia také hice 😕 😉 ...
urobím to tak, ako ste mi naposledy odporúčali a voda (ktorá mala byť zajtra), bude potom, keď prídem... 🙂

pekný deň, idem za deťmi... 😉

claudee
7. jún 2010

yanni, no bola som tam prvýkrát asi po roku, takže mi chutilo..inak hamburgery nejem, ale hranolky robia perfektné..a cola je tiež dobrá 😅
no dnes už budem prísna na seba 😖 musím byť...

claudee
7. jún 2010

jaj, a nie som študentka... len mením zamestnanie a som teraz chvílu doma, tak preto tie moje neskoré vstávania 😀

sivocka
7. jún 2010

ahojte, ja som uz dlho nic nenapisala, ale citam Vas pravidelne....bohuzial, musim sa pridat k tym, co cez vikend prehreskovali...ja teda baby po dvoch tyzdnoch, ktore boli tak na 99%, som sa teraz tak spustila, ze az.....za vsetko moze to pocasie, ked sa konecne vycasilo a vsetci naokolo griluju....no kto by to vydrzal. Takze dnes pokracujem vitaminovym dnom...alebo som mala zacat od zaciatku...bielkoviny....skoroby...uh.....ci ako to robite?

inak sa mi za tie dva tyzdne podarilo dat dolu 3 kila....z coho sa neskutocne tesim...este by som chcela 3 a budem spokojna, tak sa posnazim pokracovat aspon do dalsieho vikendu....lebo teda pevnu volu som asi niekde zabudla... 😢

nikanika....my sme spolu s dietkou zacinali, ako sa ti dari?

adriana, klobuk dolu, este by si nam mohla napisat, ci za tych 47 dni si mala aj nejake porusenie.....dik

lubikaf
7. jún 2010

baby ahojte, tak ja hlasim, ze dnes mala sestra promocie tak dieta zas v tahu 😠 ale od toho maxi obeda som este nic nejedla, sak som sa tak napraskala, ze som ani hladna neni. no nic, zajtra idu skroby, snad to zvladnem, aj ked ako sa poznam...no uvidim 😖

yanni ja hriesny tanec zboznujem, ten si pozriem vzdy, ked ide v telke. to je podla mna taky film, co sa da stale pozerat.

a vo stvrtok si davam vodu, tu co som mala mat minuly tyzden. podla spravnosti mi sice vychadza na piatok, lenze to je muz doma a to by sa mi taaaazko dodrziavalo. tak som si povedala, ze nebudem mat ovocny den a spravim si namiesto toho vodovy. tak dufam, ze to zvladnem, ale sak hlasia pekne pocasie a teplo, tak budem vonku a nalievat sa 😉

nikanika28
7. jún 2010

Ahojte....tak vikend za nami...a obidva dni sme mali oslavu 😝 ...sobota oslava duo 30-tky ...pecene prasa a kolaciky.. 😅 🤐 🤐 ... v nedelu dalsia tridsiatka u mojej kamosky...chlebicky, bonoboniky... 🤐 🤐 🤐 No katastrofa. 🙄 . ALE- odvazila som sa a cuduj sa svete, kilo dole od piatka 😕 😕 😕 😕 ..myslela som, ze bude min. kilo navyse a ono sa akosi vytratilo 😵 . A dnes ovocko 100%, ranajky melonik 😵 , o dve hodky slnecnicove semienka, obed bol famozny, robila som podla receptu - banan rozrezat po dlzke na polovicu, vyzmykala som nan pom. stavu, oprazila som to aj so stavou na kusku masla a na tanier som pridala rozmagane jahodky...to bolo skveleee 😵 ..potom zase slnec. semienka a vecera marhule 😵 .
Sivocka, ja tiez docela fajn, len zacina sezona grilovaciek a oslav..tak vikendy su katastrofalne ..a dole mam skoro 4kila..tak ale ja mam asi viac toho chudnut ako ty, ked tebe stacia uz len 3kilecka 😅 😉

bea44
7. jún 2010

ahojte,
tak ja nakoniec na veceru len jahody s cukrom a coko 😉
magi - to je super ze ti padaju gate 😀 😀 😀 uzi si to na sluzobke 😉

oslavy , oslavy - mna cakaju o dva tyzdne a potom zas 🙄

yanni
8. jún 2010

Caute chudulky 😉,

no vidim, tu sa riadne chudne!!! A aj hresi 😀 😀 😀 No bez prehreskov by sa to asi nedalo vydrzat. A mozno je to tak lepsie. Ked si predstavim, ze 3 mesiace 100%tne a potom clovek nabehne na normalnu stravu, no neviem neviem.

Ja som momentalne nejaka grogy. Nic sa mi nechce, taka vseobecna nechut. Najradsej by som sa niekde vykydla a len lezala. Vcera vecer som este do 9 zehlila, a aj tak mam este kopec. No dnes to musim dokoncit, lebo zajtra vecer je sport, takze domacnost nehrozi, vo stvrtok tiez sport ale pridem skor ako v stredu. A potom musim kolac piect, tak som zvedava co z toho bude. Som si vymyslela ze tu sa to vola "Käsekuchen", v DE velmi oblubeny, doslovne by sa to dalo prelozit ako syrovy kolac ale so syrom to nema nic spolocne. Je tam tvaroh. Urobi sa cesto, take tenke sa rozvalka, da sa na plech alebo do okruhlej formy a na to sa urobi taky tvarohovy krem. Idem ho prvy krat robit sama, do teraz to bolo od uja Dr. Oetkera z prasku. Tak som zvedava ci sa mi podari. Este dam aj ceresne do neho. A ak sa mi bude chciet tak este vo stvrtok muffini urobim, ked uz tie decka v piatok pridu a bude aj na sobotu do legolandu. Ked si pomyslim, ze ja tie fajnotky nemozem ☹

Inak Bei no dufam ze mi to vyjde ale skusim aj pocas pritomnosti navstevy dodrziavat ako sa da. V piatok mam skroby a chcem pokym pridu akoze na veceru upiect kuriatko a k tomu zemiakovu kasu a cerstvy salat. Tak ja si dm len zemiaky a salat. Ranajkovat budem asi kazdy den normalne,rano aj tak vela jest nemozem, no a v sobotu sme cely den prec a vecer som si vymyslela, ze urobim cestoviny lebo mam bolognese omacku urobenu a zmrazenu, tak to bude rychlovka. No a tie ostatne dni ani neviem co. Booooze ak ja toto prezijem bez pribratia 10 kg tak bude dobre. A to urcite este aj nejaka zmrzka bude, vinko, ten kolacik a tak. Mamamia...........

Jaaaj cervena kamoska uz "odcestovala" a uz aj chut na sladke presla. Som zvedava ako dlho mi to vydrzi. Dnes mam UH, ale ziadne cestoviny sa nekonaju, ja uz fakt neviem co mam varit. Stale dookola len to iste a pravdupovediac ani sa mi nechce. Tak mam so sebou jabko a banan a salat bude na obed a este som aj ten kolac od minula z mraziaka vybrala, tak ak bude chut tak aj ten zbastim a to bude asi vsetko na dnes. Vcera som sa prezrala oriesko, tak mi zachutili ze som stale do seba hadzala a potom mi baby bolo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak zle. No krasne som bozkavala zachokdovu misu 🙄 No co, sama som si na vine. Ale s orechmi som skoncila. Za posledne 2 tyzdne mam vyzivovu fazu. Strasne mi zachutila detska vyziva. Ja som to asi 100 rokov nejedla. Mnaaaaaaaaaaam.

lubikaf
8. jún 2010

ahojte 😉 ja som dnes zatial na kave, ovocko doma ziadne neni, takze na ranajky asi nist nebude 😠
a na obed idem robit rezne muzovi so zemiakmi a salatom hlavkovym, takze ja budem mat tie krumple a salat. este ze vyprazane rezne az tak nemusim 😉

yanni
8. jún 2010

No Lubka ja vyprazane tiez nemusim, radsej take na prirodno. ale teraz by som sa aj s tym vypravanym uspokojila 😀 😕 🙄

bea44
8. jún 2010

ahojte, 😕 😕 😕
ja dnes vitaminy - zattia v pohode. banan, dzus kava, caj, voda , dzus, papaja susena a voda 😀 🤐
a akosi nie som hladna 😠
yani - s tymi orieskami 😨 - to som mala minule pred tyzdnom ja 😖 😲
tiez som sa hadala so zachodovou misou 😠

no ja rezne tiez nemusim 😒 tak 2-3x do roka 😖 alebo na navsteve 🙄

lubikaf
8. jún 2010

tak ja som uz po obede, zemiaky boli dobre, len take varene s vnatkou 😉 ale dala som si bez salata, lebo mm povedal, ze ho spravi a namiesto toho isiel s malym von. a mne sa nechcelo 😝 tak salat bude az vecer 😉

ivella
8. jún 2010

ahojte babule,tak ja som bola tyzden mimo a so mnou samozrejme aj dieta 😠 😠 😠
takze rano hned zacinam nanovo,musim mat stale zapnuteho kona,inak tusim ani nevydrzim...ale vy ste taky dobry pohon 😅

ninny
8. jún 2010

Ahojte,
síce som tu dlho nebola, ale mám na Vás menšiu prosbičku,
zahlasujte pls za fotku nášho Sebastiánka na FB. Staňte sa členom HappyFoto (http://www.facebook.com/pages/HAPPY-FOTO-SK/337...) a potom označte, že sa Vám páči táto FOTKA http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=410797...
vopred DIKY 😉

claudee
9. jún 2010

ahojte, ja som včera mala taký vyčerpávajúci deň 😖 som od 10 ráno bola doma až o pol 9 večer 🙄 raňajky boli ešte doma, ale potom som mala asi o 4 obed v reštike, a potom už nič..nestíhala som

dnes ma hned ráno potešil email, že zajtra mi doručia ten stroj, len najskôr ho ešte budem musieť poskladať, je v demonte 😝

bea44
9. jún 2010

noooo, kukam ze sa tu riadne chudne 🙄 🙄
tolko ste toho popisali, ze nestacim citat 😖 ☹

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nevadi, ze nepisete, hlavne ze dietujete 😅

ja dnes bielkoviny - urobim si na obed šposký šalat, uz som dlho nemala 😵

inač poslednu dobu sa mi vobec nechce varit 😠 . tak si to len tak latam - platam. 😕 ale snazim sa dokopat to este 😎

lubikaf
9. jún 2010

ahojte, tak ja zatial iba kavu, ale chystam sa robit si cestoviny.

bei, mne sa tiez uz nechce vooobec varit, uz si ani tolko zeleniny nekupujem, jak kedysi. no zlenivela som, vidiet ze dieta sa blizi ku koncu, len skoda, ze na mojej postave to nie je moc vidiet ☹ 😠

no ale neva, zajtra voda, nejak to snad zvladnem, mi to inak pripada ze som tu poslednu vodu mala minuly tyzden, a to uz mesiac uletel, hroooozne jak ten cas bezi.