90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ninny
3. mar 2010

no super a ja som si tie cestoviny urobila i na veceru 😀
tak ich zamrazim, len to je polovicna porcia co na obed 😝

ninny
3. mar 2010

ale tie cestoviny sa mi podarili, mnam.. taku bombovu paradajkovu omacku som uz davno nejedla 😉

adrina
3. mar 2010

zuzanaca...počúvaj,ty tu kazíš morálku 😀 😀 😀 😀 si si istá že držíš 90dňovku??? 😀 😀 😀 😀

zuzanaca
3. mar 2010

ninny....a ako si ju robila? 😕

zuzanaca
3. mar 2010

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

adrina
3. mar 2010

jooj...už aby mi padla v práci..hneď by som šla domof 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ninny
3. mar 2010

zuzanaca, na olivovom oleji /1 ČL/ som troška popražila cesnak (3 stručiky), potom som pridala paradajkový pretla, kečup, pridala čierne korenie, troška soli, bazalku a sušené bylinky... ku koncu som pridala olivy, ešte chvíĺu povarila a hotovo 🙂
mňam 😉

zuzanaca
3. mar 2010

ninny....ďakujem....vyskúšam hneď dnes, ešte som neobedovala 🙂

adamko05
3. mar 2010

UHL den... bud polovica obeda + pásik čoko, alebo zmrzlina + pásik čoko, alebo koláčik, tortička + pásik čoko.. ja tak robím a myslím, že tak má byt 😝 😝 😝

ja som myslela, adrina, že iba sebe urobíš vodové, nie synovi 😀 😀 😀

misinn
3. mar 2010

baby riadne ste toho popisali kym som bola na obednajsej

adrina
3. mar 2010

ta hej...adamko 😀 😀 😀 ja budem radšej bez..ako sa mám na 2x babrať z cestom 😀 😀 😀 😀

adamko05
3. mar 2010

jáj,t ak to ja sa radšej pobabrem a si pomlsám 😝 😀

adrina
3. mar 2010

idem sa ešte posnažiť popracovať 😉 😉 😉 😉 😉

mima
3. mar 2010

baby tak ja este len obedujem v praci, pred chvilou mi sem dorazila pizza s kukuricou, no uz je cela takmer vo mne, mnam..... 😝

zuzulikz
3. mar 2010

Ahojte, tak ja dneska ranajky bananik, obed: spagety s kecupom a na veceru bude asi zakusok ! 😵 juuuj 🙂 vy toho tu tolko pisete.. uz len 14 kg a som na svojej vysnivanej vahe, tak podme do toho !!!!

mima
3. mar 2010

ze uz len, ja by som povedala este.... 😒

ninny
3. mar 2010

mima a aku veľku pizzu si dávaš? 🙂

zuzulikz, mne to vysnivanej váhy chýba -22 kg, ale uspokojím sa aj keď to bude -14 🙂 😀

zuzanaca
3. mar 2010

dens si dávame do tela, no zajtra nás čaká vitamínový deň - bude to fuška 😝 😉 😕

misinn
3. mar 2010

mne by stacilo dat dole 15 a bola by som velmi spokojna 🙂

zuzanaca
3. mar 2010

mima......dobrú chuť 😉 .......nemala si z tej pizze zjesť len polku????? 😕

mima
3. mar 2010

no uz som si dala, normalnu velkost ako v pizerke...

inac aj mne bude stacit -14 kg....

boze baby a ako som maleho vykladala u mamy tak prave robila morav.kolace, boze ako vyzerali uzasne, po robote asi neodolam a vymenim dnesnu planovanu veceru slane pecivo za dva morav.kolace, co vy na to, skoda, ze uz nestihnem take teple, tie su najplepsie.... ☹

ninny
3. mar 2010

zuzanaca, ani nehovor 😀 už teraz mi pri tejto myšlienke škvrnka v bruchu /a to som sa teda riadne napraskala/, inak už aj mala porcia mi príde dosť náročná na spapanie... ani sa nečudujem, scvrkáva sa nám žalúdok 😀

ninny
3. mar 2010

mima a to je 300g alebo 500g .. lebo sú rôzne 🙂

nelinka79
3. mar 2010

ja uz mam na zajtra kupene pomelo a ananas. ved v ovocný den mozem ovocia kolko chcem.

ninny
3. mar 2010

nelinka, jj, každé 2 hodky.. že? 🙂

mima
3. mar 2010

no baby takze ta pizza mala 350g,som to pzrela v listku, a to kde ako pisu ze mozes len polovicku, ja tu mam pri sebe aj knihu diety a tam nic take nie je.... 🙂

olianko
3. mar 2010

Ahojky 🙂
Ja dnes uh den...spagety som uz spraskala.
Zuzanaca ja ked nieco upeciem tak sa doma opytam ci to budu jest / lebo u nas sladke velmi nejde , teda okrem mna / .A ked nechcu jest tak si urobim balicky a vsetko zmrazim a potom si len vyberiem jednu porciu pre seba.Keby som vsetko nechala vonku tak by som to vseeeetko aj zozrala.
....no ale teraz nemam napecene a tak som si vcera kupila jednu makovu buchtu na veceru + dnes horku cokoladu - tu retro ediciu od Figara / si pamatam este tie babiky 😉 /
...no a mne do vysnivanej vahy chyba -12kg 😅 ale stacilo by mi aj -10 ale cm v pase a bokoch 😀

ninny
3. mar 2010

čo ja viem, tak polovica ma byť na večeru.. teda polovica z obeda..
a podľa mňa je 350 g pizze úplne v pohode... ani veľmi veľka ani malá porcia

nelinka79
3. mar 2010

ja som si robila pizzu doma a zjedla som 4 kusky cca 6*10cm ...

ejbyk
3. mar 2010

...baby chvilu vas tu necham a vy sa rozpisete. práve som sa dojedla...mala som opekané rezance = špagety so zeleninou...vietnamska kuchyna u nas v meste je proste bozksa!!!! taka som dojedena. na vecer si dam si ten kolacik nejaky konecne.

otazočka...a čo tofu? moze sa len na bielkoviny???
ninny myslim ze ty si sa pytala..moja vyska je 165 cm. chcela by som vahu 52 kg i ked tu uz som nemala...hmm asi tri roky. no ja ale este nemam po porode a tak podobne...takze myslim ze tie kg su celkom adekvatne...k mojej postave urcite