90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mirka146
3. jún 2013

@kvetinka7979 Ja ešte kojím a dala som sa na to,ale moje dieťa už papa všetko ved už aj bude mať v auguste 2 roky 😀 a o mliečko som neprišla,v pohode cicame dalej,snad niekedy aj prestaneme :-P

vandijan
4. jún 2013

@mariannaz minule som sa bavila s kolegyninou dcérou vynechávala ovocné dni a za 60 dní mala dolu 6 kg, takže asi to je ok, a kukuričnú kašu som nikdy nerobila

mariannaz
4. jún 2013

@vandijan Myslela som, že ten mesiac to skúsim s ovocnými dňami, ale nejak ma to prešlo, stačí mi to ovocie čo jem na raňajky aj tak ho už mám plné zuby a nieto ešte ovocné dni, tak idem pekne ďalej bez ovocia 🙂
Na nete som hľadala hocijaké recepty k tej diéte, lebo človek už ani nevie čo si variť a stále to isté dookola nechcem, lebo už mi to nechutí tak skúšam nové a jedna pani tam písala, že ona si robí na tretí den tú kašu a ja ju mám rada, tak skúsim 😉

cessy
5. jún 2013

Ahojte, dievcata piste co papate, pomoze mi to.

Dajte aj neake motivacne cisla, kolko kg ste dali dole 😵

mariannaz
5. jún 2013

@cessy Dnes mam bielkoviny a spravila som si hemendex, nanho som si natrela nasekanu cibulu rozmiešanu v horčici, nakrajala som si tam ešte papriku a paradajky 🙂
Zajtra si spravím asi nejakú zeleninovú polievku a dam do nej zemiaky.

mirka146
5. jún 2013

@schatje6 dnes som robila tie tortilly,mnaaaaaaaaaaaaaam,bola fajnotka fajna,najedla sa cela rodila a zalizovali sa všetci a ja ani nevravim,dakujem 🙂

cessy
5. jún 2013

@mariannaz
@mirka146
dakujem pekne

adush123
6. jún 2013

ked mate vodu vazite sa v ten den vecer alebo az na druhy den rano?

vandijan
6. jún 2013

@mariannaz tak tú kašu skúsim aj ja, ešte som ju nerobila, a rozmýšľala som nad cibuľovým koláčom, asi si ho zajtra urobím

schatje6
6. jún 2013

@mirka146 za malicko 😉

schatje6
6. jún 2013

@adush123 ja sa vazim aj v den vody rano, lebo sa vzdy vazim po ovocnom dni a tiez na druhy den po vode 🙂

mirka146
6. jún 2013

baby,ako si pripravujete špenát? dnes som sa važila a ja som smutna,ved sa to nehýbe,môže to byť aj tým,že dnes alebo zajtra očakávam menštruáciu?ja už sa všelijako utešujem 😠

mariannaz
6. jún 2013

@mirka1nestresuj, aj mne tak hocikedy stojí váha a hlavne pred menzesom 🙂 a aj mna to serie, ale čo už 😒

cessy
7. jún 2013

@mirka146 aky spenat mrazeny pretlak alebo sviezi, listy???

mrazeny pretlak dam na cibulku, pockam pokedy sa neroztopi, trosku povarim a na koniec posolim a pridam pretlaceny cesnak. Mne to takto najviac chuti s chlebikom, pripadne s volskym ockom

sviezi ked mam tak robim kremovu polievku.

mirka146
7. jún 2013

baby,dalšia otázka 😀 zajta mám škroby,ale potrebujem rýchly obed,čiže som myslela,že si uvarím len nove zemiačiky,a na to spražím na masle cibulku,ale môžem maslo?hm dakujem

ankalv1
8. jún 2013

@mirka146 ahoj, nemala by si ak máš škrobový deň, len rastlinné 🙂

ankalv1
8. jún 2013

OTÁZKA: aké cestoviny papáte v deň uhľohydrátov? len celozrnné? ďakujem 🙂

mirka146
8. jún 2013

aj celozrnné ale často obyčajné bezvaječné 🙂

bebeka28
8. jún 2013

Ahojte baby, aj ja by som sa rada pripojila k chudnutiu, dnes mám za sebou bielkovinový den a uz rozmýslam co zajtra variť..... 🙂

mariannaz
9. jún 2013

@ankalv1 tak toto ma nenapadlo, že maslo nemôžem hocikedy trepať do varenia, ja som si napr. aj na cestoviny polialala spražene troška ...do frasa 😠 😠 človek kľudný, že dodržuje a ja hlavná vec, že porušujem a ani o tom neviem 😠

mariannaz
9. jún 2013

no nič, od teraz už len všade olivový olej 😉

ankalv1
9. jún 2013

baby nespravíme skupinu o 90-dnovke? bolo by to asi prehladnejšie čo vy na to?

denulka9
9. jún 2013

@mirka146 ŠPENÁT - kupujem /trhám teraz v záhrade 😀 listový čerstvý, ktorý sa nedá porovnať s mrazeným/brrr/. Na oleji/masle "osmahnem" cesnak/3 strúčiky/, pridám umytý v horúcej vode špenát/cca 300gramov/,posolím, sparím ho cca 2 minúty a mňamkaaa neskutočna🙂

PS - váha mi stála.. /ba sa vyšplhala o kilečko hore/ 😒 mala som svoje dni...povinnosti veľké..tak sa nedalo neporušiť..ale teraz idem tretí deň bez porušenia a ide dole!!.-) Bilancia - 51.deň - 5kg, od začiatku roka 8kg🙂

ankalv1
9. jún 2013

baby ktorá by ste mohli byť moderátorkou skupiny napíšte mi potrebujem ešte dve 😉

schatje6
10. jún 2013

@ankalv1 ahoj, neviem co presne to obnasa, ked som tu v tomto tak trochu lava, ale ked chces, mozem byt moderatorka 🙂

ankalv1
10. jún 2013

@schatje6 ok, ešte potrebujeme jednu kočku 😉

mathis001
10. jún 2013

ahojte,ja ju drzim 82 den a schudla som zatial 6 kg,ale aj tak som rada,lebo som sa aspon nastartovala a idem dalej,lebo mi to chuti a zatial vyhovuje,kava sa smie,ale bez mlieka,a ovocne dni sa je ovocie kazde 2 hod,aj ovocne dzusy 100 percentne,a oriesky a susene ovocie,tak sa to da, 😵

mirka146
11. jún 2013

dievčatá,nejaký tip na škroby?už mi dochádzaju napady,ale dobre je,že váha sa zase pohla 🙂 a len tak ma ešte napadlo,že v piatok mam narodky,okruhliny a budem mať ovocný den,tak si asi pripijem dobrým džúsikom 😎 😖

schatje6
12. jún 2013

@mirka146 ahoj, podla toho, co lubis, hrstkova polievka, pecene zemiaky k tomu duseny spenat s cesnakom, ryza so zeleninou na sposob ciny...no ja si pamatam, ked som mala narodky, hodila som si do pusy asi 2-3pagaciky, inak som sa drzala, tak snad to zvladnes 😉

katus434
12. jún 2013

ahoj, chcem zacat s touto dietou, ale nemam ani paru ako sa drzi ? citam tu ze sa striedaju neake dni atd ☹ ....napiste mi prosim neaky link alebo navod , budem rad....dakujem 🙂