90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
30. okt 2012

@katarina789 ahoj. nie nemam ju kupenu. kedysi davno ked som s aprvy krat na tuto dietku odhodlavala mi ju sajmonkaf poslala emailom a tam budem cerpat inspiracie. ak ju nemas napis Tvoj mail do IP a preposlem Ti ju. 🙂

katarina789
30. okt 2012

Cvicite alebo len dietujete ??

katarina789
30. okt 2012

@lucky14 poslala som Ti mail Dakujem

aduss
30. okt 2012

@vejvass tie prve kila idu vzdy rychlejsie dolu, ale ja si myslim, ze na dva tyzdne dolu 4,5 kila je dost, krasny uspech 🙂 a uz aj citis na sebe, ze si schudla?

beky52
30. okt 2012

@katarina789 ..no ja posledný týždeň som iba porušovala..som piekla na krstiny..potom krstiny..obed..a toľko zákuskov 😀 ..ale idem dalej..ale váh radšej obídem vo veľkom kruhu:-ň..a ty ako? po 1,vode?

sisinka59302
30. okt 2012

ahojte, aj ja som dnes zacala s 90-dnovkou....Dufam,ze sa mi ju podari dodrziavat... ako ste boli na tom vy? mali ste nejake tie prehresky????

katarina789
30. okt 2012

@beky52 :( tak ja som vynechala vodu ...nevydrzala som.Takze strasne..taktiez porusujem no idem dalej..zatial 4kg dole a stoji to..no uz na vahu sa nepostavim tak skoro lebo ma to len rozrusuje...

katarina789
30. okt 2012

@sisinka59302 Ahoj,tak ja som zacala v oktobri a zvyknem mat male prehresky...no od zajtra to musin napravit...drzim prsty uspech sa urcite dostavi ;)

cutty
30. okt 2012

Tak knizku 90 dnova dieta uz som vytiahla z policky, idem si to nastudovat a od stvrtka 1.11. zacinam ! Este sa chcem opytat ten uplne prvy den ma byt tiez len voda ? A mozu sa dni vymienat alebo to musi ist presne za sebou tie dni ?

zujka2
30. okt 2012

@cutty ahoj, myslím, že nemusí byť prvý deň voda. začínaš bielkovinami. držím palce!!

domyyy
30. okt 2012

ahojte kočky, už idem asi stýkrát písať, že chcem zas začať dietovať, ale už naozaj musím! 🙄 lebo som začala priberať.....prejedam sa, mám žalúdočné problémy dennodenne takže už je asi najvyšší čas 😔 neviem od kedy začnem, ale zajtra sa na to ešte necítim, no vyzerám ako krmna kačica... myslím, že od piatku začnem, teda dúfam 😵 a do Vianoc chcem tiež 10kg dole no ak bude viac nenahnevám sa 😵

@lucky14 ahoj moja, som rada, že ťa tu znova vidím 😵

katarina789
30. okt 2012

@cutty ...ja som zacinala bielkovinovym dnom...🙂

lucky14
30. okt 2012

@domyyy jej tak to sa tesim. ja mam dnes prvy den za sebou. bielkoviny. zvladla som to bez prehresku!!! jupi. 🙂

lucky14
30. okt 2012

@cutty ahoj. zacinas bielkovinami a dni by mali nasledovat ako su odporucene. vraj je to pre upravu metabolizmu. drzim palceky nech sa Ti podari zacat podla planu. 😀

beky52
30. okt 2012

@cutty ja mám prefotenu knihu..1,deň bielkoviny...a nemali by sa pomiešať dni.. 😀

katarina789
30. okt 2012

@lucky14 tesim sa s Tebou ..len tak dalej

lucky14
31. okt 2012

@katarina789 ahoj. dakujem. aj ja sa tomu tesim. nech mi to veeeeeelmi dlho vydrzi a samozrejme aj Tebe! 😀

santerra
31. okt 2012

@katarina789 ahojky 🙂 nooo tak bojujem dalej jasne aj ked s hiešikmi 😀 tu dojem jogurt za malym alebo odhryznem z chlebika a tu šup salamka kolečko do ust 😀 nevazim sa radsej akosi mam pocit že neide dole nič ale pockam o 2 tyž.odvažim...s mužom každy večer cvičime, ale je to viac menej o zabave 🙂 syn nevie na koho skor skočit a uklada si na nas hračky, bije nas s lopatkami no taketo cvičenie je to 😀 a tebe ako to ide? 4 kilečka su pekne, hned sa clovek lepšie citi vsak? 🙂

lucky14
31. okt 2012

@katarina789 ahoj. Ja asi vyse mesiaca cvicim 30days shred od Jillian Michaels. Je to na youtube a ma 3 levely a kazdy sa cvici 10dni. Mali by nasledovat po sebe takze cvicit kazdy den ale ja si davam vikendy pauzu. Cvicenie trva iba cca25minut a je to uzasne. Po odcviceni sa citim nabita energiou a skvele spotena. Snazim sa ked Jakubko spinka aby som mala ozaj chvilu pre seba. Vrelo to odporucam aj zaneprazdnenym maminkam. 😀

aduss
31. okt 2012

ahojte kočky, tak ako sa vám darí? 🙂 ja som mala dneska ovocie a bez prehrešku, tak sa vytešujem 🙂 zajtra sa odvážim, že koľko som dala dolu po ôsmich dňoch. Zajtra si spravím na obed praženicu z troch vajíčok a na večeru z dvoch, mám na ňu chuť a pozajtra americké zemiaky 🙂 tak sa zatiaľ držte

katarina789
31. okt 2012

@lucky14 Dakujem za radu,pozriem si to...a od buduceho tyzdna vyskusam ;)

katarina789
31. okt 2012

@aduss no dari?...tak s prehreskami posledne dni, tak uvidime ci nejake to kilecko do Vianoc zide...no zajtra odpust svokra pozvala ...a ovocny den mam mat :(( takze urcite budem musiet zhresit lebo to ze drzim 90-dnovku jej hovorit nebudem ....

katarina789
31. okt 2012

@lucky14 Dakujem krasne🙂 tak aky si mala den ? Este stale 100% dodrziavas?...so mnou dole vodou to ide ,ale este zajtrajsok a o5 sa budem musiet nakopnut...

lucky14
1. nov 2012

@katarina789 ahoj. tak aj vcera na 100% dodrzane. Dufam ze aj dnes sa mi podari. Najhorsie je vydrzat ked su navstevy. Presne ako Ty nemam naladu nikomu nic vysvetlovat. Ja si hovorim ze kazdy dodrzany den je skvely ...a viem ze ich nebude 90 ale kazdy jeden sa pocita. A kazdy den sa zacina s cistym stitom.....takze ideme dalej. Prajem krasny den. 😀

katarina789
1. nov 2012

@lucky14 tak od zajtra sa nakopnem a pojdem bez prehresku;) tesim sa s Tebou,ze sa tak dari ..krasny den aj Tebe🙂

lucky14
1. nov 2012

@katarina789 inak vcera som mala na obed zeleninove leco so zemiakmi. bolo to skvele a rychlo uvarene. to len taky typ ked nemas cas vyvarat...rychle a podla pravidiel. a niekedy si to robim aj s ryzou. takze mozes niekedy skusit. 😀

katarina789
1. nov 2012

Dik za radu ,niekedy fakt uz neviem;) uz teraz mam na to chut...

lucky14
1. nov 2012

@katarina789 este jeden tip. ja si do toho leca ktore mam sterilizovane dam uvarit surove zemiaky alebo ryzu oni sa napiju tej chuti a potom je to ozaj mnamka.....ja som mala dnes na obed makove rezence....ale este neviem co na veceru 🙂 uvidim ci bude chut na sladke alebo slane.....dnesny den je asi najlepsi mozeme rozne mnamky na veceru samozrejme s mierou. 😉 aky mas zajtra den? ja vitaminky. 🙂

sajmonkaf
1. nov 2012

@lucky14 Ahoj,nie je to nic moc...všeobecne sa mi nedarí a odrazilo sa to aj na mojej diete,žial ☹

sisinka59302
1. nov 2012

ahojte, kedy sa moze jest sunka alebo salama???? ci vobec?