90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
19. nov 2012

Ahojte, tak ako som spominala, neboli sme doma cez vikend, tak som sem nechodila, ale uz sme doma 🙂 Trochu som mala rozhodeny svoj rezim ale od dnes znova nabieham, tak som spokojna. Troska som cez vikend aj porusila ale zas nebolo to nic hrozne 🙂 Aj dni som mala kustik poprehadzovane tak dnes bielkoviny idem a konecne si dnes uz zacvicim, sa tesim na to. A vy ako?

lucky14
19. nov 2012

Ahojte, tak mame tu novy tyzden a ja sa tesim ze je pondelok. Vikend som absolutne nezvladla co sa tyka diety a ja ani necvicim cez vikendy takze sa dnes citim nafuknuta a trosku sklamana....ale ide sa dalej. Uz som si zacvicila Jillian a chcem si ju dat este raz dnes ..... nech si telo nemysli ze co bolo cez vikend sa stane pravidlom.... 😉 .....a idem sa snazit si dat dnes vodu .... v najhorsom pripade si dam ovocie alebo zeleninku.....ale to ozaj keby to uz nezvladam. Proste potrebujem akusi malu ocistu po tom mojom vikende. Vsetkym vam prajem krasny tyzden vela pevnej vole a chuti do cvicenia!!! 😀 😀 😀

sonca13
19. nov 2012

ahojte, tak dnes idem úspešne na 4. deň - ovocný, vôbec sa neteším, ale pevne verím, že to nejako zvládnem... a dokonca som na dietu natiahla aj moju mamu, takže sme dve a snáď to pôjde ľahšie 😀

sonca13
19. nov 2012

@santerra - ďakujem veľmi pekne za privítanie.... a verím, že to dotiahneme do úspešného konca 😀

santerra
19. nov 2012

Dobrý deň kočice 🙂 Čitam že už postupne prichádzaju pochvaly od okolia...juuuj tešim sa z nas 🙂 Ja už mam dnes cvičko za sebou, po svalovke ani stopy a po vikendovej pauze sa cvičilo lahsie) a aj obedik je zamnou ( morčacie stehno, dusena červena kapusta a celozr.bagetka k tomu) mnnaaam to ani nie jak dieta 😀 Chcela som využit čas ked maly spal aby som sa aspon raz v klude najedla 🙂 Nakoniec som cez vikend pizzu nerobila, ale chystam sa v stredu 🙂 Vraj muž si da somnou ale tak aby som mu na ňu hodila syr a salamu 😀

@sonca13 to je dobre že budete spolu s maminou dietovať...jasne že dotiahneme, bez uspechu neostane nik kto sa zaprie 🙂

zuzu1104
19. nov 2012

@santerra tak to si mala vážne chutný obedík 🙂 Musím aj ja o takom niečom porozmýšľať, keď budem mať bielkoviny
Ja som dnes zas robila pizzu, lebo mám UH a opäť mi veľmi chutila, mňam 🙂 Ale dnes som ju už nezbaštila celú, dva kúsky som odložila, chcela by som začať menej jesť, aby sa žalúdok stiahol na tú správnu veľkosť 🙂
Teším sa z toho, že Ti papanie a hlavne cvičenie ide tak dobre, si skvelá 🙂
Ja som už mala prvé pochvaly a dúfam, že to bol len začiatok a že keď ešte viac schudnem, tak všetkým vypadnú oči z jamiek :D A dúfam, že všetkým, ako sme tu, sa to podarí a my budeme navzájom na seba veľmi hrdé. 🙂

santerra
19. nov 2012

@zuzu1104 ja by som asi nemohla si dať menšie porcie...všetko zbaštim a mam dosť tak akurat niekedy by som si este čosi dala 😀 ty si už v druhom levely s Jilian? či este v prvom? jaaaaj tak oči padat z jamiek určite budú ved sme predsa super kočky bojovničky 😀 😎

zuzu1104
19. nov 2012

@santerra ešte som v prvom, dnes som ho mala docvičiť, ale môj malý mal dnes nie moc dobrý večer, tak som sa radšej venovala jemu a cvičenie odložila na zajtra

zujka2
19. nov 2012

tak zajtra tretia voda 🙂 ako to ubehlo. uvidíme po nej výsledok. uff

santerra
20. nov 2012

@zujka2 držim palce 🙂 nech si z vysledkami spokojná 🙂

@zuzu1104 no to poznam ale deti su na prvom mieste 🙂 ides na další? aky je nevies makačka?

zuzu1104
20. nov 2012

@santerra dobré ránko, áno chcela by som prejsť na druhý, Tánička hovorila, že ten druhý je makačka, ale že je oveľa lepší ako ten prvý, že ju baví viac, tak už sa na neho teším. Syn sa mi dnes zobudil s dobrou náladou, tak snáď večer tú jednotku už dobojujem 🙂
Aký máš dnes deň? Ja vitamíny a fakt nie som nadšená, už keby boli za mnou

zuzu1104
20. nov 2012

@zujka2 aj ja Ti držím palce, aby to dopadlo super, inak si perfektná, že si to tak dlho vydržala 🙂

cutty
20. nov 2012

Ahojte, tak ja dnes skroby, nemam velmi rada tento den 😠 Idem si teraz zacvicit a potom si rozmyslim, ze co budem jest na obed 🙂 Co budete dneska jest vy ?

cutty
20. nov 2012

@zuzu1104 Zuzi takze zajtra sa vazis? Ja ako som spominala mam digi vahu pokazenu, takze neviem presne kolko kg zislo. Ale nieco zislo lebo podla oblecenia vidim a aj nejake cm ubudli podla merania.

zuzu1104
20. nov 2012

@cutty Ahoj Katka, nebudem sa vážiť, lebo mám m-ko a vtedy som strašne nafúknutá, bola by som isto sklamaná, tak počkám ešte 4 dní, a potom by som sa chcela odvážiť a aj odmerať.
To je super, že vidíš zmenu, teším sa s Tebou 🙂 Prečo nemáš rada škroby,veď to je fajn deň.
Ja mám dnes vitamíny, to zas bude boj, už teraz ráno to ide ťažko, lebo ja keď mám menzes by som len žrala do zbláznenia, ale tak musím to vydržať 🙂

zuzu1104
20. nov 2012

@cutty ja si spravím banániky orestované na masielku, už sa na ne teším🙂

santerra
20. nov 2012

@zuzu1104 ahojky no ja mam dnes škroby, robila som krupovu polievku už mi tu rozvoniava ale predtym este si zacvičit ale to až ked uspim maleho ten nejako na spanok nevizera 😠 tak to sa potom tešim na II.level ked je zabavnejši 😎
@cutty tie digi vahy su na prd, ja mam tiež s mojou problemy stale važi inak...3x po seba sa odvažim a 3x ina vaha...tak si vyber asi si mam spravit priemer....aaach niet nad staru klasiku 😀

zuzu1104
20. nov 2012

@santerra dobrý obedík 🙂 potom prajem dobrú chuť 🙂
dám Ti vedieť zajtra, že ako bude prebiehať moje cvičenie, keď nabehnem na 2.level 🙂
No aj u nás to vyzerá tak, že spanie máme ďaleko, ale môj expert znenazdania zavelí, že ideme spať, tak musíme ísť spať. :D
Sa ho teraz snažím teraz od cumľa odučiť, no to je proste čistá katastrofa, je nervózny a stále plače, ako to ja dokážem to neviem :( , asi budeme musieť urobiť nejaký obrad na rozlúčku s cumľom :D

cutty
20. nov 2012

@zuzu1104 Ja som na tom podobne tiez mam menzes prave a zozrala by som aj kona 😀 Ale zatial sa ovladam. Uz som si aj zacvicila osprchovala sa a mam teraz kustik volno lebo Gabko spinka 🙂 Mnaaaam tie banany zboznujem na masle, take skaramelizovane trosku a este ked sa oflambuju mnam. Alebo s orechami posypane. Joj si mi spravila chute 😀
Na skroby akosi nemam fantaziu co uvarit.

cutty
20. nov 2012

@santerra No ti poviem s tymi digi vahami aj moja odvazim sa aj 5krat a vzdy ukaze nieco ine, kebyze je ten rozdiel nejaky maly ale ona vazi s rozdielom aj 7 kil. Takze si vyber 😅 Ale bola som cez vikend u segry a povazila som sa u nej 3 krat a vzdy ukazalo to iste aby som aspon orientacne vedela ako to so mnou vyzera.

cutty
20. nov 2012

No tak ja si asi dnes uvarim sosovicovu polievku, definitivne 😉

zuzu1104
20. nov 2012

@cutty ja sa tiež ovládam musím, strašne ma motivovalo to, že si už ľudia všimli, že som schudla, tak to nechcem pokašlať.
No tak to si šikovná, môj Samko práve teraz zaspinkal, ale cvičiť budem až večer, vtedy mi to viac vyhovuje, lebo cvičenie ma zbavuje večerného vlčieho hladu 🙂
No aj ja som rozmýšľala, že si trošičku karamelu urobím a dám aj masielko a aj tie oriešky sú super nápad 🙂
A si už pozerala knihu, že či tam nenájdeš nejakú inšpiráciu na škroby?

santerra
20. nov 2012

@zuzu1104 dakujem už mam po obediku fajne bolo 😀 no tak to vela trpezlivosti prajem s tým cumľom....my sme sa toho ušetrili kedže Matej cumel nechcel vobec 😀 ale zato cicik musi byť každu chvilu 😅 pekne buva už druhu hodku tak kus relax, kava a net 😎 posledne minuty boli o držku lietal po posteli a len som trpla kedy z nej tresne a ubliži si nebodaj 😠 ach jaj tie decka 😀

janituska
20. nov 2012

Ahojte zienky primete ma medzy seba? chcem tiez zacat chudnut 🙂

aduss
20. nov 2012

ahojte baby, dlhsie som tu nebola, dietu ale nedrzim :/ a vam sa ako dari? @vejvass drzis este?

zuzu1104
20. nov 2012

@santerra ďakujem moja, asi mi to bude treba. Náš malý cumeľ odmietal, ale my ako blázni neskúsení sme mu ho natlačili, pri druhom už takú chybu isto neurobím.
Môj tiež dnes super pobuval, už dve a pol hoďky spinká a vlastne on tak každý deň, tak čo sa sťažujem :D Také dobré dieťa mám 🙂
Aká je starý je tvoj malý?

zuzu1104
20. nov 2012

@janituska jasné, vítame Ťa🙂

santerra
20. nov 2012

@zuzu1104 pekne ti pospika možeš byt spokojná 🙂 moj ma 1rok a mesiac 🙂 taky betar joj že nestiham za nim občas 🙂 No my sme tiež mu skušali davat cumel hlavne muž...ked maly reval po večeroch ( mavam koliky cca do 4 mesiaca) ten mu strkal pravidelne ale neuspešne...potom to vzdal...este raz sme skusili ked mal pol roka ale vzdali sme to a popravde som rada že necumla... a druhemu strakť cumel určite nebudem 🙂 A kedy planujete druhe? 🙂

santerra
20. nov 2012

@aduss Ahoj, čože sa stalo že nedržiš? ☹
@janituska Ahoj jasne hybaj k nam 😀

aduss
20. nov 2012

@santerra..odkedy som porusila, tak sa akosi na to nemozem nakopnut..ale musim sa donutit :D nech do vianoc aspon cosi ide dolu :D