90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kattulienka
7. jan 2013

@79zuzana to ano stoji to zato.ja to vydrzim

kacenka1983007
7. jan 2013

baby teraz sa kukám na toto,aj toto je dosť makačka 😎

https://www.youtube.com/watch?v=q7pCVoM4eJ0
melj
7. jan 2013

@dnika2 vyzerá to super a viem,že aj chutí,ale pozerať to cca 3hodiny po večeri je strašnéééééééééééééé ☹

zuzx
7. jan 2013

@kacenka1983007 toto cvicim ja 🙂 Uz dva roky a vysledky su vidiet velmi rychlo. Ale dva tyzdne sa nepohnes po tom cviceni. Nie po prvom, ale po kazdom 😀

Ja som dnes mala skroby, na veceru som si dala doma nejaku specialnu ryzu co sestra navarila, so zvyskom kukurice a zeleninou 🙂 Vsetko dodrzane 🙂

melj
7. jan 2013

@lucky14 to by bolo aj pre mňa-čajík na večer,lebo pri telke je to nuda len tak sedieť 😒 a teraz keď nemám obdobie hačkovania,tak fakt nieje čo robiť,len niečo vyžúvať a to sa nesmie 😢

melj
7. jan 2013

@zuzu1104 túto isto vyskúšame aj my,,vyzerá super 😉

kacenka1983007
7. jan 2013

@zuzx 😀 a je to ťažké ? nezabyjem sa pri tom ? 😀 😅

melj
7. jan 2013

@kacenka1983007 že makačka???veď ja by som asi zomrela.Tá baba má asi čo-to odcvičené a ako fučí,ale vyzerajú dobre tie cviky

zuzx
7. jan 2013

@kacenka1983007
@melj

baby, to cvicenie je brutalne. Je to velmi, velmi tazke. Ked som to cvicila prvy raz, tak som tyzden nemohla chodit a to doslova. Moj vtedy frajer sa mi smial, ze take naivne cviky, potom to vyskusal on a nepohol sa dva tyzdne 😀
Super na tom je, ze tie cvicenia su kratke - vacsinou 12 az 15 minut, len zriedkakedy viac.
Ta zuzka light je ceska (poznat to aj z prizvuku), predtym fungovala na stranke bodyrock.tv. To cvicenie sa aj vola bodyrock. Pri cviceni ju natacal jej kanadsky manzel Freddy, ale rozisli sa minuly rok a on vymazal zo stranky vsetky jej videa. Teraz funguje na svojej stranke zuzkalight.com, zajtra jej vychadza dvd. Ale na youtube je kopec jej cviceni. Ja mam dokonca urobeny svoj "bodyrockernicek", ked to raz zacne clovek cvicit, tak ostane na tom zavisly. A hlavne vysledky su velmi rychle, telo sa krasne vyrysuje a spevnie, lebo je to zamerane na brutalne precvicenie celeho tela, nie na ruky, na nohy, na brucho, precvicite tam fakt aj svaly o ktorych ste ani netusili ze ich mate 🙂
Ja to len odporucam. Som aj v jednej sukromnej facebookovej skupine dievcat co to cvicime, sme nadsenkyne a by ste pozerali ako tie baby vyzeraju...nieco neskutocne 🙂
Mne s najviac na tom rata, ze 15 minut a mam odcvicene ako keby som sa hodinu a pol lopotila v posilnovni. Ked koncim s cvicenim, tak vacsinou ledva stojim na nohach a mam problem dovliect sa dovnutra (cvicim vonku) 🙂
Ak sa na to citite, skuste. Pre mna je ta tu spominana Jillian iba taka smiesna demoverzia, ktora by sa mi ani neratala 😀

kacenka1983007
7. jan 2013

@zuzx dakujem za stránku-link,už som sa tam kukala dávnejšie vyskúšam neaké cviky či zvládnem a uvidíme 😉 😎 😀

aduss
7. jan 2013

baby chodili ste niektora do fitka alebo chodite? ma to nejaky efekt pri chudnuti?

dnika2
7. jan 2013

@aduss ja chodim pravidelne uz 5mesiacov jasne ze ma ucinok mam ovela lepsiu kondicku zo zaciatku som ledva na pase chodila teraz beham uz 😀 a ked chudnem este aj tak to je super

zuzu1104
7. jan 2013

@zuzx booože ten bodyrock vyzerá hrozivo, asi by som už za synom nemohla behať, tak radšej ostanem pri slabom odvare Jillian aj pri nej mám čo robiť, aby som nebola veľmi unavená a ráno normálne fungovala, ale možno časom, keď budem mať lepšiu kondičku dám sa aj na to

aduss
7. jan 2013

@dnika2 a aj ti ide tym cvicenim nieco dolu? spevnilo sa ti telo? lebo rozmyslam, ez zacnem chodit trikrat do tyzdna

zuzx
7. jan 2013

Baby, ja som chodila jeden cas do fitka kazdy pracovny den - do takeho toho 30 minutoveho - kruhovy trening, sa tam strieda kardio s posilnovanim, stroje su tam do kruhu a vzdy je kardio a posilnovanie na striedacku. Fakt poctivo kazdy den z roboty a efekt to na mna nemalo absolutne ziadny, napriek tomu ze zeny tam hikali ako z toho chudnu. Asi zalezi od konkretneho cloveka, na co je zvyknuty, co mu vyhovuje. Ak niekto necvicil predtym vobec a nabehne do fitka, tak zrazu sok a zacne chudnut, lebo zacne nieco so sebou robit. Tazko povedat.

dnika2
7. jan 2013

@aduss urcite zacni odporucam ti to spevnilo sa mi telo ano to hej snazim sa 3-4krat do tyzdna hravam squash este aj a behavam na pase a neslo moc dole len 2kila lebo som jedla popri somariny a teraz uz drzim 90dd tak hadam to pojde zatial mam 5den a dole 3kila 😀

kattulienka
7. jan 2013

Dneska prvy den zamnou.krasne som vsetko dodrzala.este nejakay mesiac ked to takto pojde budem na seba pysna

zuzx
7. jan 2013

Ja som si prave dovarila cestoviny na zajtrajsi obed - so slivkovym lekvarom a s prazenymi posekanymi lieskovcami. Tesim sa! A na veceru som pozerala ze ostalo zo vcerajsieho kolaca, ktoremu som stastlivo odolala. Tak ak ho nikto do vecera nezje, tak bude ten 🙂

aduss
7. jan 2013

@dnika2 a po akom case si videla prve vysledky z cvicenia?

dnika2
7. jan 2013

mesiac asi
@aduss

majkushka
7. jan 2013

ahojte babulky čo poviete na dietu /90 / a kojenie začat či počkat ?

mg25
8. jan 2013

@zuzu1104 podobne, ja zatiaľ nedocvičím ani slabý odvar lilian 😀 ale to je pochopiteľné, prvý pohyb po pôrode. Takže tiež ostávam verná jej,inak veľmi sa mi to páči 🙂 dokonc aj mm skúšal včera 🙂 že vraj..."však to nič nie je" ...o 8 minút ležal na gauči a funel ako lokomotíva 😀 😀 😀

mg25
8. jan 2013

@majkushka ja kojím a držím,ale neviem účinok, zatiaľ som len na 7 dni. Mliečko je zatiaľ tak, ako bolo aj predtým.

zuzx
8. jan 2013

Tak krasne dobre rano zeny 🙂 Mam za sebou ranajky - dva pomarance a banan a dopijam kavu. Na obed cestoviny nasladko a veceru este uvidim, ak ostane doma kolac, bude kolac 🙂

mg25
8. jan 2013

@zuzx tiež uhľohydráty? ja akurát rozmýšľam, že čo zbaštím 😎

zuzx
8. jan 2013

@mg25 ano, ja mam cestoviny s lekvarom a orechami, uz teraz sa nemozem dockat obeda 😀

marianka0101
8. jan 2013

@majkushka
@mg25 tiež sa práve rozhodujem, či začať, alebo počkať. Som 2,5 mesiaca po pôrode - po cisárskom ale teda malinká je kojená. Ak začnem s touto "dietou" tak určite ju nebudem dodržovať na 100%, budem sa stravovať presne podľa dní ako majú ísť, len tie porcie budú teda väčšie. Inak príde mi rozumnejšie sa takto stravovať ako tá strava, ktorú mám teraz, veď ja som vlastne momentálne skoro iba na rohlíkoch so salámou... ☹ čo myslíte?

mg25
8. jan 2013

@zuzx ja celkovo nejak nemusím sladké, takže rozmýšľam nad pizzou s paradajkami a cibuľkou. Dúfam, že dobre chápem, že také niečo môžem?

mg25
8. jan 2013

@marianka0101 jaaajajjj...tak toto som si prežila prvé tri mesiace 😠 Adamko mal strašné koliky...nakoniec som zistila, že či jem, či nie,je to jedno, reve aj tak 😀 a mne toto vyhovuje, nemám pocit, že držím diétu, každý deň niečo iné, akurát vitamínový deň a raňajky ma trošku ubíjajú, som na slané. A ak som veľmi hladná, tiež si dám trošku väčšiu porciu, aby sa mliečko nestratilo a aby som mala energiu na toho malého teroristu. Takže myslím, že smelo do toho 🙂 ale asi by ti mali poradiť kočky, ktoré ju držia už dlhšie a koja...ja som nováčik 😀

cutty
8. jan 2013

Ahojte, dobre ranko baby 🙂 Tak ranajky su uz za mnou . vytlacena stava z jedneho grepu a pomaranca. A zachvilocku idem cvicit 😉 Dnes mam UH, tak sa tesim - moj najoblubenejsi den ! Tak pekny den vam zelam zatial.