90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

klemberka
31. jan 2013

Dobré ránko vám všetkým! Dnes ma čakajú bielkoviny, už mám za sebou raňajky - polovicu hrušky, tú druhú polovicu som už vôbec nezvládala, mám pocit, že čím ďalej, tým menej jedávam, že sa mi konečne sťahuje žalúdok 😀 Takže mi aspoň zostane na zajtrajšie raňajky 😉 V chladničke mám 2 jogurty a malý tvaroh, čo treba zjesť, takže dnes budem len na mliečnych výrobkoch, nech sa to nepokazí a nemusím to vyhadzovať... Inak, musím sa vám pochváliť, že som na seba hrdá, nielen že váha ide dolu, ale mám zo seba aj strašne dobrý pocit, že konečne robím niečo dobré pre seba, ale hlavne preto, že som ešte nezhrešila a viem, že ani nezhreším, lebo som sa tak zaťala a poznám sa, že keby to poruším a dám si čo i len trošku niečoho iného, ako nemám, tak by som si to vyčítala hádam aj do konca života 😀 A najlepšie na tom je, že moja psychika to nevníma ako diétu, ale ako pravidelný, upravený jedálníček, čo mne bolo treba, upratať takto trošku v systéme 😀 Možno aj preto sa mi darí vydržať, keďže mi celá táto strava vyhovuje... Dúfam, že aj vám sa bude dariť takto odolávať, ako aj mne - posielam vám vééééľa pevnej vôle!!! 😉 😀

zuzu1104
31. jan 2013

@klemberka no hlavne, že som na tom prišla 🙂

zuzu1104
31. jan 2013

@klemberka super si šikulka 🙂

klemberka
31. jan 2013

@zuzu1104 ďakujem, toto mi bolo treba - nájsť Vás!!! 😉 v podstate ste to všetko za mňa rozhodli vy 😀

zuzu1104
31. jan 2013

@lucky14 dobré ránko Tánička🙂 kiwi je naozaj malý zradca aj mne vždy z neho opuchne jazyk🙂

zuzu1104
31. jan 2013

@klemberka no to určite, skoro celá ťarcha je na Tebe, my sme tu len ako také kopance 😀

zuzx
31. jan 2013

Tak ahojte kocky, dnes som si pospala kedze je posledny den v mesiaci a po tej vode mi to aj dobre padlo. Takze voda dodrzana na 100% a vaha...no dnes rano ukazala 62 kg, co je len o kilo menej ako po mojom prvom vodnom dni pred vianocami. Ale potom boli vianoce, takze ten jeden tyzden vyzeral ako vyzeral a nakoniec, pri mojej vyske 175 cm je to aj tak super. Celkovy ubytok mam teda 10 kg od konca novembra. Tych 62 kg je taka moja bezna vaha, ked som vzdy dobre vyzerala pri nej, ale mojim snom je mat okolo tych 57-58, no neviem ci sa moje telo nebude tomu branit uz. Kazdopadne, zacinam dnes treti mesiac 🙂 A vydrzim 🙂

klemberka
31. jan 2013

@zuzu1104 tak v tom prípade som potrebovala jeden poriadny kopanec a možno aj zopár faciek, aby som sa konečne zobudila 😀

klemberka
31. jan 2013

@zuzx super!!! normálne zíram a závidím, koľko si už zhodila!!! 😉 držíš sa výborne, len tak ďalej, držím palce! 🙂

adamko05
31. jan 2013

@zuzx super, si vysoká, 62 je super... tým by som sa aj ja potešila... aj ked 59 ma tiež láka 😀 ... len neviem, či to nebude iba zbožným snom 😒

cutty
31. jan 2013

@zuzx Na to ze si isla z pomerne nizsej vahy tak ti to ide vyyyyyborne. Tisko zavidim 😀

aduss
31. jan 2013

baby..ja mam na vas jednu velku otazku :P vcera som cvicila tu jillian michaels, ale dneska som mrtva :D nevladzem ani ruky zdvihnut :D..ale moja otazka skor znie, ci by neoblo lepsie prvy mesiac najskor drzat len dietku a pri druhom pridat cvicenie..viete coho sa ja totizto bojim? ze kila pojdu sice dolu, ale pomalsie..sice sa spevnim, ale zostanem taka hrubsia, neviem ci chapete co myslim 🙂

zoginka
31. jan 2013

Zienky a ako to je s vami ,ked nemate chut napr. na ranajky nie ste hladne, tak nejest ,alebo radsej na silu zjest aspon jedno jabko ?

cutty
31. jan 2013

@zoginka Napi sa nejakej ovocnej stavy bud cerstvo vytlacenej alebo aj dzus 😉

zoginka
31. jan 2013

@cutty super ok 🙂 tak ja dnes idem zemiackovat 🙂

dnika2
31. jan 2013

@zuzx Takže baby po 1 vode neskutočnych 8 kil dole🙂z bokov dole 4cm,z brucha 5cm z pas 6cm prsia 2🙂

zuzu1104
31. jan 2013

@zuzx si šikulka, super výsledky🙂 blahoželám 🙂 tie 4 kilečka ešte určite dáš dole

zuzu1104
31. jan 2013

@aduss celkom presne, bojíš sa, že sa ti cvičením spevní svalstvo na takých miestach, kde by si chcel ešte centimetre ubrať🙂 Ale neboj nebude to tak, ja cvičím od začiatku a cvičením sa mi krásne tvaruje postava, cvičeniel, len veľmi napomáha 🙂 Len pokračuj a nevzdávaj sa ani kvôli svalovke, musíš ju rozcvičiť, najskôr to bude bolieť, ale asi po dvoch dňoch pominie.🙂 Si skvelá, len tak ďalej🙂

zuzu1104
31. jan 2013

@zoginka ahojky, raňajky by mali byť základ, papajú sa podľa mňa kvôli tomu a hlavne to ovocie, aby sa telo naplnilo potrebnými vitamínkami a hlavne ráno sa ľahšie strávia ako niečo iné. A presne ako napísala Katka aj ovocná šťava sa počíta za jedlo🙂 Tak dobrú chuť 🙂

zuzu1104
31. jan 2013

@dnika2 paraaada, to je super, zo srdca blahoželám 🙂

klemberka
31. jan 2013

@dnika2 to je perfektné, blahoželám! kiež by som aj ja mala po prvej vode také výsledky! 😀

klemberka
31. jan 2013

@aduss ahoj, poradím ti jeden trik - vždy, keď máš pocit, že si v ten deň veľa cvičila a vieš, že budeš mať na druhý deň svalovicu, daj si večer pred spaním 1 acylpyrin, na druhý deň budeš čerstvá, ako rybička a ani nebudeš vedieť, že si predtým niečo cvičila... 😉 😀

dnika2
31. jan 2013

horna fotka je 15den diety a podna po 1vodnom dni

aduss
31. jan 2013

@klemberka @zuzu1104 dakujem za rady baby..ale aj tak to dam asi az od dalsieho mesiaca, ja som aj leniva cvicit, no co vam budem klamat :D a popravde..celkom sa mi aj zle hopska s tolkymi kilami :/

klemberka
31. jan 2013

@aduss začni vtedy, keď sa budeš proste na to cítiť... ja cvičím dosť nepravidelne... a cvičím len tak, podľa seba, čo sa mi práve chce a kedy sa mi chce a práve preto mám potom zo seba lepší pocit, že som to spravila z vlastnej vôle a nemusela som sa do toho kopať a nútiť nasilu... 😉

klemberka
31. jan 2013

@dnika2 krásny viditeľný výsledok! 😉 aj nejak cvičíš či len tak občas a len dodržiavaš?

dnika2
31. jan 2013

@klemberka jasne ze makam 😀 3krat v tyzdni aj viac posilka behavam na pase a hravam squash 😝 na jar sa chystam behavat castejsie lebo uz nebude snehu tak behat zacnem von

dnika2
31. jan 2013

@aduss kolko vazis ked vravis ze sa i zle hopsa s kilami ak smiem vediet?ja som bola tiez odporca behu a posilovne a uz tam chodim polroka

aduss
31. jan 2013

@klemberka no nabehnem isto na cvičenie niekedy :D len sa teraz na to necítim 🙂
@dnika2 mam 85 kil..inac super výsledok!

lilly07
31. jan 2013

ahojte ja som práve dojedla špagety so zeleným pestom, teda som to seba riadne nahádza, nestíhala som raňajky, bola som už riadne hladná... Tento týždeň tie raňajky nejako ignorujem, aj keď nedobrovolne, ale do obeda máme v práci taký frmol, že nestíham ísť ani cikať 😒 Tak verím, že to nevadí 😀 V nedelu sa budem vážiť tak som teda riadne zvedavá koľko váha ukáže 😲 😲 dúfam, že nebudem sklamaná. Ale na oblečení cítim, že chudnem, aj kolega ma nevidel dva týždne a hned sa ma pýtal, že či som schudla, tak mi trošku pomastil sebavedomie.

Inak baby idú vám tie kilá krásne dole. Super.