90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzantica
7. apr 2013

Ahojte..Víkend ma úplne vykoľajil a včera aj dnes je to so mnou jedným slovom katastrofa..Včera mala moja mamina narodeniny..Neplánovali sme žiadne oslavy ani nič podobné, ale napokon sa to tak zvrtlo, že sa robila torta, plus ešte kopec slaného na stole a ja som nevedela čo od dobroty..a dnes tiež ☹ Každú chvíľu očakávam krámy, tak moju chuť na sladké, či slané, nedokážem momentálne vôbec ovládať.. ☹ a tak som sa držala..čo už..pokračujem ďalej..Zajtra bielkoviny a keďže je pondelok, tak aj ranné váženie ☹ vôbec tým nie som nadšená, ale čo narobím..Zajtra sa už budem usilovať neporušiť 🙂 Na obed si budem robiť zeleninový šalát s tuniakom..Taká očista po tomto mojom divokom víkende.. 🙂 Ja len dúfam, že okrem šalátu do úst už nič iné nedám..

@zoginka Ja by som tiež normálne pokračovala v dni,ktorý nasleduje..

mijadave
7. apr 2013

ahojte dievcata, idem sa k Vam od zajtra pridat... ja som ju uz drzala pred rokom a dala som dole 10kg, ale zo zdravotnych dovodov som ju drzala o 2 tyzdne kratsie... medzi casom som otehotnela, no o babo sme prisli, ale kilecka stihli nabehnut a k tomu potom depka, takze som pribrala naspat 7kg ☹ lenze to som sa naozaj teraz prezierala, lebo este aj kriza s mm ☹ ale uz som sa rozhodla, ze zajtra zacnem, preto Vam to tu pisem, aby som si to nerozmyslela 😀 takze Vam a aj sebe prajem, nech kilecka idu pekne dole 😉

zoginka
7. apr 2013

@sisab
@zuzanat DAKUJEM BABY 🙂 ZAJTRA SACHARIDKY A POTOM OVOCIE ZELENINKA,TAK AKO SOM TO NEMALARADA TEN DEN TERAZ ANO...🙂

z.k
8. apr 2013

Ahojte dievčatá tak ja už som vykoľajená od veľkej noci potom od utorka som sa umravnila a teraz cez víkend mal ocino narodeniny a už to išlo aj torta,aj chlebíčky a dnešný pohľad na váhu no jedna katastrofa tak od dnes sa musím znova nakopnúť a dúfam že vydržím všetko by som zrušila všetky sviatky aj oslavy,lebo vtedy ma nejak opúšťa pevná vôľa.Ja mám dnes zeleninové rizoto,bude to kruté,ale musím vydržať.Ten prvý mesiac som nemala problém sa ovládať aj keď bola nejaká oslava a tento druhý ja neviem čo sa deje.Je pravda že cez tento druhý mesiac sa mi váha pohla asi o kilo tak asi ma to demotivuje 😢 19.4 mám druhú vodu tak som zvedavá či s tým ešte niečo spravím.

blcha76
8. apr 2013

@z.k Ahoj, nie si sama vykoľajená... Ja som sa cez veľkonočné sviatky držala veľmi dobre, ale odvtedy stále tlačím do seba všetky čokoládové figúrky čo zostali. Včera som ich konečne dotlačila. Váha sa mi viac-menej nehýbe, ale odvážim sa len tak informatívne v piatok. Ak som neschudla, dúfam že som aspoň nepribrala - to bude tiež pozitívne. Ja mám druhú vodu 18.4. 😝 Tak uvidíme po vode...

lucula73
8. apr 2013

@z.k
@blcha76 juj baby,nie ste samé.presne to sité..................od veľkej noci sa neviem nakopnúť...........hrôza 😝
Ale dnes je pondelok,tak snáď to vydržíme 🙂 🙂

aduss
8. apr 2013

ahojte baby, po mojich velkych neuspechoch som to skusila znova, stale vas citam a motivuju ma vase vysledky. takze dneska mam 5. den, dolu 3,7 kg..zacinala som z vahy 86,6, ale mam 180 cm. moj ciel je dat to na 65.

schatje6
8. apr 2013

Ahojte dievcata, neviem, ci ste sa s tym stretli pocas dietovania, ale mne je velmi casto zima, volakedy som taka zimomrava nebyvala. Mate podobnu skusenost?

skybaby
8. apr 2013

Ahojte, môžem sa pridať? Ja som kedysi pred svadbou tuto diétu držala a fungovalo to 😉 teraz ma druha dcéra už rok a pol a ja mám stále kila navyše, už som skúšala aj dukanovu diétu a niečo išlo dole, len som to dlho nevydrzala. Toto mi pripadá take rozumne, že vlastne sa dá jesť skoro všetko 😉 potrebujem dať dolu nejakých 8 kíl

mijadave
8. apr 2013

ahojte kocky, tak prvy dnik dietky za mnou, som mala co robit... suseda doniesla este teple domace croissanty 😖 jaaaaj, to bolo tazke... a k tomu na stole ostala este tahana strudla.... ☹ ale dnes pekne pstruh a kooooopec zeleninky a vyvar... 😉 zajtra si dam zemiacky s cerstvou cibulkou, uz sa tesiiiim 😉 a tabulku nemate? ked sme ju drzali pred rokom, mali sme tabulku, kde sme si znacili nase uspechy... ja som ju vytvarala, takze ak chcete, mozte sa tam nahodit, lebo mozete si tam robit v nej upravy same... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

vandijan
9. apr 2013

ahojte, pridávam sa k vám, som na štvrtom dni, váhu som mala 83 kg, a meriam 165 cm, ale keďže sa nám váha pokazila, úbytky zbadám asi až na oblečení, aspoň sa nebudem ako blbá vážiť každý deň.
skybaby - dukanova mi teiž nesedela, táto sa mi zdá pestrejšia do možnosti výberu potravín 😀
inak potrebujem dať dolu 20 kg. Držte mi palce, ja Vá už držím 😀

adamko05
9. apr 2013

Ahojte nejde nám mer, ale stale bojuje, v pondelok si chcem dat konečne poslednú vodu. Pa

ifkael
9. apr 2013

tak ja 8den.. zhruba 1,5 kg dole. pri vitaminovom dni ma zatial zachranuje mrkvova stava.

zatial ani nebola taka kriza, zeby som s tym prastila. a potrebovala by som dat dole 5-8kg.

muz zacal so mnou, sem tam prehresi- teda kazdy den prehresi, ale som zvedava, ako dopadne on s vahou... ale buchal sa do prs, ze to vydrzi. tak som zvedavaaaa.

juliakocka
9. apr 2013

dnes prvy den 🙂 ach jaj

dzantica
9. apr 2013

Ahojte..jeeeej, ale vás tu pribudlo..Super, teším sa a všetkým vám prajem veľa pevnej vôle a aby ste sa dostali k vášmu vytúženému cieľu čo najskôr.. 🙂
Ja už druhý deň opäť poslúcham samú seba a idem na 100%..Včera som si dala prvý a druhý level Jillian a 200 brušákov..Dnes ledva po schodoch prejdem, ale mám v pláne cvičiť aj dnes..Nejak to už len musím rozchodiť 🙂 Na obed som mala varené zemiaky s varenou brokolicou a s karfiolom..

@mijadave S tou tabuľkou si mala super nápad..Ja som síce už zhodila 21 kg, ale stále pokračujem, keďže mám cieľ dostať sa na 55 kg..Do cieľa mi chýba momentálne ešte 7 kg..Dokým to nedosiahnem, tak neprestanem.. 🙂 Tak ak teda môžem, pridám sa k vám.. 🙂

dzantica
9. apr 2013

@vandijan Ja som tiež začínala na 83 kg, tak držím palce, aby sa aj tebe podarilo dosiahnuť svoj cieľ..

@mijadave Ešte som chcela že v piatok mám vodu, tak do tabuľky sa zapíšem potom až v piatok..Budem sa aj vážiť, aj merať..

@schatje6 Ja som sa s tým nestretla, lebo mne bývala zima stále aj pred diétou 🙂 Ruky mávam väčšinou ľadové.. Už som si na to celkom aj zvykla 🙂

mijadave
9. apr 2013

@dzantica jasne, kludne 😉 som rada, ze sa Ti paci ta tabulka, my sme ju mali na povzbudenie 😉 ze dietka naozaj funguje... 😉 a t si krasne schudla, od kedy dietkujes?

dzantica
9. apr 2013

@mijadave Ja už dlho.. 🙂 Od 20.augusta 2012..medzitým bolo pár prehreškov a váha stála, tak kvôli tomu sa to tak ťahá..Ale inak mi vyhovuje toto stravovanie..Len sem tam príde chuť na niečo nepovolené a hneď plus jedno-dve kg, potom sa zase uvedomím a idem na 100%..Zhodím to a opäť príde kríza..A takto si vlastne len tú váhu udržujem..Ale už som si povedala dosť, musím vydržať bez prehreškov kým sa nezbavím ešte tých 7 kg.. 🙂 Ale inak počas prvých troch mesiacov som zhodila presne 14 kg..Ďalšie kg išli dole postupne počas zvyšných mesiacov dodnes.. 🙂

klemberka
9. apr 2013

Ahojte, hlásim sa zas po týždni, priznám sa, že nemám ani čas sem moc chodiť, tak vás nestíham ani čítať 😒 Ja len že aby ste vedeli, že som to nevzdala a stále pekne pokračujem 😀 Budúci pondelok mám poslednú - teda tretiu vodu, tak potom sa ohlásim s výsledkami 🙂 Ale tým to u mňa nekončí - plánujem pokračovať ďalšie 3 mesiace, takže pokračovačku nasadím až v polovici júla 😉
Pekný zvyšok večera a držte sa všetky, ide nám to super, spolu to dáme!!! 😎

zuzanat
9. apr 2013

ahojte, ja dnes UH, na veceru som mala len sojovu tycinku, lebo som dnes mala na obed aj rajc.polievku aj spagety s raj.omackou, klasika u mna... strasne by som chcela ochutnat tie cinske rezance, ale som ich akosi nikde v obchode este nenasla, a ani neviem ako by som ich pripravila 😖
zajtra ma caka ovocie, idem do prace, na pohovor...snad nebudem mysliet na jedlo 😀
Strasne tuzim po jednych nohaviciach, uz druhy mesiac ich obzeram, len ich nechcem zatial kupit, stoja 33€ a bolo by mi luto, keby su mi o mesiac velke 😔 Len ci ich budu mat, kym ja schudnem. Dnes som mala po dlhej dobe jedny nohavice, na lytkach tesne a na zadku a v pase dost velke, som sa v nich necitila vobec dobre, ale stoji to za to. motivacnu suknu este stale nezapnem 😀

Vsetkym novym babam drzim palce a prajem silnu motivaciu 😉

mijadave
9. apr 2013

@dzantica wow, tak klobuk dole, ja som sa snazila tiez pekne dodrziavat... sem - tam bol prehresok... ale musim priznat, ze ta prva dietka sa mi drzala lepsie, lebo som aj chodila do prace, tam clovek nema kedy mysliet na jedlo... ale teraz, ked som doma... panecku, no mam co robit... takto som sa uz dlho nemusela ovladat 😀 no zatial som neporusila... ale to som len druhy den 😀 snad sa to ukoriguje casom ako pri tej prvej, tam som mala krizu len prve dva dni a potom uz bolo ok 😉

dzantica
9. apr 2013

@mijadave A koľko si zhodila pred rokom? Teraz by si chcela koľko? No ja som prvé dva mesiace neporušila vôbec.. Ani na kamarátovej oslave narodenín a ďalší kamarát mal v septembri svadbu, tak ani vtedy..Ale tretí mesiac som už trošku začala ďobať do nepovoleného a potom to už postupne išlo, že som sem tam porušila..Potom som sa nejaké dva týždne držala bez prehrešku, potom zase a stále dokola..No snažím sa to nejak už dobojovať do cieľa.. Snáď sa tam do leta dostanem.. 🙂 Ja osobne neviem, či by som sa na túto diétu dala, keby chodím do práce..neviem..takto mi to vyhovuje, že som doma a každý deň si navarím a hneď teplé zjem..Asi by sa mi to nechcelo deň vopred pripravovať..A ešte to je super,že mám veľa času na seba, na cvičenie..Takto som využila to, že som nezamestnaná a dala som sa na to.. 🙂 Ale v opačnom prípade by som sa len ťažko na to asi dala..

miskakyska
9. apr 2013

@mijadave držím palce Janka 😉 ja ju držím presne tak ako
@dzantica preeeesne tak isto 🙂

mijadave
9. apr 2013

@dzantica zhodila som 10kg, no nabrala som teraz od decembra... lebo som bola tehu, no o babatko sme prisli a ja som zahanala depku jedlom.... ☹ takze som nabrala 8kg ☹ ale traz proste pekne pojdu dole... musia, ine im neostava 😉 ja som porusila niekolkokrat, neda sa to spocitat, bola som aj na firemnej akcii a tam sa jedlo do rana.... ale.kila sli dole aj tak... moj problem je aj to, ze velmi malo pijem.... musim zacat viac... v praci sa mi drzala super, navarila som si.dopredu a v pohode.v praci zohriala... a dodrzovala som pitny rezim, pohar som mala pred sebou a nejak to slo, ale doma, tym, ze nesedim na jednom mieste sa to neda a ja vobec nepocitujem smad... ☹

mijadave
9. apr 2013

@miskakyska dakujeeeem 😉 tak to mas moj obdiv 😉 aj ja.Ti drzim pasticky 😉

dzantica
9. apr 2013

@mijadave Tak to mi je ľúto, že ste prišli o bábatko..A tie kilá verím tomu, že ti pôjdu opäť dole..Ja hneď keď ráno vstanem vypijem 1 liter vody (0,5 L čistej s tabletkami čo užívam na vlasy, aby mi nepadali, lebo som s tým počas diéty začala mať veľké problémy a 0,5 L vlažnej vody s citrónom) a potom si dám raňajky (napr. 1 pomaranč)..a už počas dňa ten liter ešte isto vypijem..aj viac 🙂 niekedy si už pripadám jak ťava 😀 Tak navečer väčšinou ešte vypijem 0,5 L prevarenej vody plus ešte minerálka stále po ruke .. Hovorím jak ťava 😀

lucula73
9. apr 2013

@dzantica no v tom máš pravdu,že ak si doma,tak máš čas na prípravu,.......jja kým si urobím jesť na druhý deň,tak je jedenásť hodín.decká zaspia neskoro a až potom možem začať dačo v kuchyni 😝
Ale zas výhodou je,že ke´d som neni cez deň doma,tak ma nič neláka,žaidne maškrty,omnoho lepšie sa mi drží dieta v práci ako keď som bola vlani doma.........som vlani snáď 10 krát začala a po pár dnoch to vzdala 😝

tak sa držte všetky,nech do leta sú kilá preč 😉

zuzanat
9. apr 2013

@mijadave to je aj moj problem, cely den som v pohode a potom pridem domov a zjedla by som kadeco. ale snazim sa krotit, ja nemam nejake brutalne prehresky, ze by som si jedlo zamenila za ine alebo pod. ale skor ochutnam napr. co maju deti na veceru a pod... ja chcem dat dole este dve kila, aj ked tie nie su az take dolezite, skor ma stvu centimetre, z pupka mam dole len 1cm ☹

zuzanat
9. apr 2013

@dzantica tak to mas rano dobru spotrebu! ja si dam nalacno tak 2-3 dcl, viac nevladzem, len u mna je problem, ze rano kym odidem, nemam chut na ranajky..

dzantica
9. apr 2013

@zuzanat Vieš čo, už som si na to tak nejak aj zvykla že to musím do seba naliať..tie tabletky musím užiť dve a zapiť s veľkým pohárom vody..no a ešte ako v diéte kážu ráno pol litra vlažnej vody s citrónom, tak ju nechcem vynechávať už teraz (len cez vodný deň si ju nedávam) .. Ale potom do takej jednej každý deň len čúrať chodím stále 😀