90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

denulka9
20. apr 2013

@zdenkaxyz ahoj, sme skoro narovnako, je dnes 4den..vitaminy...vaha isla už dole?🙂

zdenkaxyz
20. apr 2013

@denulka9 este som sa nevazila a tebe isla dole? Inak citim na sebe, ze asi sa to uz hybe. Z akej vahy ides?

mousinka
21. apr 2013

Ahojte kocenky. Tak ja mam dnes 6 den, vcera som bola cely den v skole, takze k ranajkam bol dzus, k obedu brokolica so syrom a na veceru zeleninovy salat zo syrom...no medzitym som bola este hladna tak som zjedla banan 😀 dnes by som si chcela trosku zacvicit a zajtra sa odvazim. rozmyslam co bude s dnesnymi obedom 😖
@zdenkaxyz sme na tom tusim presne aj co sa tyka dlzky diety na rovnako 🙂

aduss
21. apr 2013

dobre ranko baby 🙂 tak dneska po bielkovinách o 0,3 viac ako po ovocnom, uz ma to stve 😠 nejde vobec nic dolu, ale mozno to bude tym bliziacim sa menzesom, dufam, ze sa to potom rychlejsie spusti, lebo by som chcela za ten prvy msiac dat dolu aspon 8 kg

lu1130
21. apr 2013

Dnes mam prvu vodu a neviem ako to vydrzim.drzte palce.pekny den.

zdenkaxyz
21. apr 2013

@mousinka čo dnes varime? Ja ryžu so zeleninou a buchnem tam aj šampiony. Z akej vahy ideš dole?

zdenkaxyz
21. apr 2013

@mousinka ako robiš brokolicu so syrom?

dari226
21. apr 2013

vcera som skoncila 90 dnovu dietu s vysledkom -12 kg,mohlo to byt aj lepsie,ale predsa to vidim ako uspech

posielam receptik onedlho je hotova moja polieka dnes 🙂
drzim vam dalej palce,vydrztre!

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=32693

denulka9
21. apr 2013

@zdenkaxyz ja idem dole z 70kg. /mám 175cm/ ..vela nečakám teda... Vaha zatiaľ 67/ale vcera som mala vitaminy tak to asi preto🙂 a ty?
@aduss čítala som tu, že po vitaminoch máš menej kg a ked ješ normálne tie 3 dni tak može byt rozdiel aj cele kilo🙂

zdenkaxyz
21. apr 2013

Ja idem z 85 kg, vysk 168, konfekcna velkost 44-46. Na zaplakanie 😀 to som takto priadral po porode z vahy 70 kg. Lepsie som vyzerala po porode, ako teraz.

mousinka
21. apr 2013

@zdenkaxyz jasom mala opekane zemiaky 🙂 vcera bola brokolica v restike lebo cely den som bola v skole ☹ ☹ ale doma robim tak, ze uvarim brokolicu, spravim omacku z bambina, tvrdeho syra a slahackovej smotany, do toho nejaku bazalku......pomer tych surovin si musis nejako sama prisposobit, aby to bolo dost huste....polejem brokolicu s tym a papam. a prave rozmyslam, ze mozno keby som tu brokolicu dala s touto omackou aj zapiect, tak by to nebolo zle + poukladat na to platky syra....musim vyskusat 🙂 idem dole zo 63,7 kg, a zajtra sa idem odvazit konecne 🙂 som zvedava na vysledok

denulka9
21. apr 2013

@zdenkaxyz a ako zatiaľ v pohode? ja som sa už vážila..a už teraz som prekvapená🙂 snáď to nie je iba voda..🙂 dieta mi vyhovuje...aj keď som hladná niekedy...ale jem menej a je to fajn..recepty zatiaľ podľa knihy...chutí mi to...🙂 odmeraná som...už aby prešiel jeden mesiac aspoň...🙂

mousinka
22. apr 2013

baby so mna uz tie kila ani nelezu prec....dnes je 7 den a dole je necele kilo....na svojich vysnivanych 60 sa budem asi velmi velmi tazko dostavat ☹

denulka9
22. apr 2013

@mousinka ahoj🙂 ja mam 6 den...kilá dole asi 2... neviem cim to bdue u teba... z akej váhy ideš?? nemáš veľké porcie? piješ dosť?

mousinka
22. apr 2013

pijem dost, jem prevazne zeleninu a ovocie, zo vsetkeho si davam len trosku + kopa zeleniny. denne vypijem cca 3 litre a hlavne chodim peso, cvicim. no ja idem z vahy 63,7 kg pri vyske 170 cm tak to bude asi tym, ze nechudnem...mozno uz velmi nie je ani co. inak uz neviem

zdenkaxyz
22. apr 2013

@denulka9 ked som sa vážila cez víkend, tak som mala 2 a pol kila dole. Len nech to ide takto pekne dolu a bude dobre 😉 Dnes ma akurát jeden kamarát úžasne ,,podporil" že mi 90 dňová diéta nepomôže, že je to len o psychike... tak sa tu musím teraz vyžalovať 🙂

aduss
22. apr 2013

baby kde ste všetky? 🙂

skybaby
22. apr 2013

Baby pomoc, ja mám dnes vitaminovy den, zatiaľ sa držím, ale mame doma forneti aj tvarohovy kolac .... Neviem ako to vydrzim do večera 😒

denulka9
22. apr 2013

@skybaby už máš potom?.-P
@zdenkaxyz no paráda...mna potešila váha po vitamínovom..zatiaľ stále 2 kilá...
@mousinka no..tak to bude asi preto..kolko chces schudnut? :_)

zdenkaxyz
22. apr 2013

@denulka9 ja zase zajtra vitaminujem, tak som zvedava.

dari226
23. apr 2013

baby drzte sa stji to za ten pocit 🙂 ,vitaminky su tiez fajnucke treba pekne pestro nachystat vsetko,mozno pridat med.hrozno je tiez dobre doda energiu a aj oriesky zasytia pekne

katieg85
23. apr 2013

🙂

schatje6
23. apr 2013

@lu1130 no ako si zvladla vodu? 🙂

ivka2903
23. apr 2013

@klemberka ahoj moja zlatá 🙂 Tak to si ma veľmi potešila, že si si na mňa spomenula 🙂 Veru sme sa na to cvičenie nejako vyprdli, sakriš!! Ja dietujem tak na pol úväzku, lebo každý deň s niečim zhreším. Váha mi, samozrejme, stojí 🙂 ale ja ani nečakám žiadne zázraky. Gratulujem ti k suprovým výsledkom.. Ide ti to fakt výborne! Ja sa musím zase nejako nakopnúť, lebo to posledný mesiac úplne ale úplne flákam 🙂

klemberka
23. apr 2013

@ivka2903 som rada, že som ťa potešila, ja už som sa zľakla, že sa niečo stalo, keď si sa tak vyparila 😕 😀 no a moje výsledky po tretej vode celkom ujdú, ja som sa teraz dala znova na ďalšie 3 mesiace, akoby odznova, ale poviem ti, už to nedodržujem tak, ako kedysi 😅 teda, doobeda mám vždy len to ovocie a každý deň varím presne podľa toho, čo mám mať, ale občas sa stane, že zobnem aj niečo iné, ako by som mala, hlavne už asi 2 týždne po sebe som si akosi z vitamínových dní spravila taký všehodeň 😀 alebo teda väčšinou bielkovinový, ako mi to vyhovuje 😀 a neviem či mi váha stojí alebo stúpa, no kiežby klesala, potvora 😠 ale oblečenie cítim stále voľnejšie, tak to ma nejak "uspokojuje" 😉 a odvážiť sa plánujem asi až po "prvej", teda u mňa po štvrtej vode, skôr asi nemám odvahu 🤐

schatje6
23. apr 2013

@klemberka ahoj, aj ja som uz v druhom kole a tiez nejdem na 100%, ale planujem sa vratit, lebo vaha stoji 😒

ivka2903
23. apr 2013

@klemberka ty kokšo! Klobúk dole pred tebou 🙂 fakt!!! koľko si už dala celkom dole? od začiatku? Ja sa potrebujem nakopnúť a hladám inšpiráciu, tak sem s nou 🙂 ozaj, a čo cvičenie?

aduss
23. apr 2013

ahojte..som rada, ze sa to tu zasa rozbehlo 🙂 dneska mam ovocie a potrebovala som nejaku energiu, tak som na posedenie zozrala 100 g susenych bananov :D...a neuverite, ale na zajtra som si kupila kuraciu tlacienku :D

zdenkaxyz
23. apr 2013

Ahojte. Tak ja dnes teším. Postavila som sa na vahu a 3 kg su dole po 7 dňoch. Dufam, že to takto pojde dalej 🙂

denulka9
24. apr 2013

@zdenkaxyz no vidíš... ja sa vážim až zajtra..dnes mám vitamínový... Diéta mi veľmi vyhovuje..nehladujem...a mám na obed jedlá, ktoré by som ináč nemala...páči sa mi to!.-)