90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

schatje6
29. apr 2013

@alique 15tabliet denne a v navode nebolo pisane, ze by som mala zvysovat davky, mam ich zvysovat? ja som myslela, ze ked je to na detox a precistenie, ze ma bude precistovat a ja som uz 2dni nebola na wc....

lucula73
29. apr 2013

@alique ano,prvý týždeň je veľa,ale potom sa to postupne mení a v treťom je koopec masa......ja som to odkladala viac ako rok a konečne som sa odhodlala......akože je to omnoho náročnejšie na prípravu,zvlášť,ak chodím do práce a každý večer si musím nachystať jedlo na ďaľší deň..........ale som rada,že som vydržala a dúfam,že do soboty to už potiahnem..... 🙂 zhrešila som iba raz a to rovno včera....jeden kusok pizze som zožrala 😝 .ale kašľať na to.... 😉 😉

vandijan
29. apr 2013

@lubinka26 ani ja som teraz už nedala nič dole, ale nevadí, žiadna depka, som v pohode, veď minule som niekde čítala, že keď ideš do kopca stále hore, tak sa tiež na chvíľu zastavíš aby si si vydýchla, akurát že mi ideme opačným smerom 😀

vandijan
29. apr 2013

@dzantica to áno je to super, a aj sa cítim nabitá energiou, najlepší je aj tak môj syn, keď ma niekto ponúkne niečím tak zahlási že maminka drží diétu, tak ju neponúkajte ona vie čo si chce dať, je to taký môj ochranca diétny 😎

vandijan
29. apr 2013

@aduss ani ja niekedy, ak som hladná tak ten časový odstup skrátim

lubinka26
29. apr 2013

@katuskaa11 ja som ju drzala, ale mala mala uz 1,5roka, takze nebola len na mliecku.

alique
29. apr 2013

@schatje6 málo piješ, pri chlorelle je potrebné piť naozaj veľa... 😉 15 tabliet je na detox málo, pri detoxe je to 50 a viac, ale vtedy treba aj viac piť, aby nezvnikali zápchy, ale všetko išlo ta het... 😉
Páči, dávkovanie:
http://www.dobrezdravie.sk/index.php/chlorella-...

alique
29. apr 2013

@lucula73 Hm... možno skúsim... Koooopec mäsa ma láka... 😀

lucula73
29. apr 2013

@alique porozmýšľaj...........
len ja som to cchela hlavne ako detox,lebo som už 4x bola chorá od januára a nakoniec som dopadla tak,že už tretí týždeň beriem atb,takže o detoxe sa tu hovoriť nedá,ale ako dietka mi to moc pomohlo.......aspoň niečo a ešte raz si to zopakujem na jeseň,dúfam,že budem fit 🙂 🙂

alique
29. apr 2013

@lucula73 Držím palce... 😉

schatje6
29. apr 2013

@alique no som z toho v lese, nasla som tam toto Riasu Chlorellu dávkujte na 3x8 tbl. takto:
1.-3. deň: 1 -0 -0
4.-6. deň: 1 -0 -1
7.-9. deň: 1 -1 -1
10.-12. deň: 2 -1 -1
13.-15. deň: 2 -1 -2 ... 8 -8 -8
to mi vychadza, ze max 24tabliet zjem za den a nie 50, ci zle hladam?
Pijem cca 2-3litre vody denne.

majoska
29. apr 2013

zienky, dnes mam vitaminy, ale priserne ma boli hlava.....dufam, ze to nejak vydrzim.... 😒

ryjana
29. apr 2013

Tak ja mam dnes prvy vodovy den 😒 zatial sa drzim bola som v praci tam som na to nemala cas mysliet teraz som vyumyvala kupelnu musim sa nejako zamestnat nech nemyslim na jedlo 🙂

aduss
29. apr 2013

@ryjana drzim palceky, urcite to zvladnes 🙂 ja som si dneska dzobla aj trochu nepovoleneho..robila som slanu tortu a zostalo mi trosicku pomazaniek, tak som si dala dva malicke toastove chlebicky :D

@vandijan niekedy sa to fakt neda s tymi casmi, prisposobujem si to robote a inym veciam

alique
29. apr 2013

@schatje6. Ja som ti poslala len vzor dákovana... 😉 videla som stránky, kde boli také čísla, že som si nevedela predstaviť takú kôpku, ako do seba hádžem - podľa správnosti by sa mala žuť... 😝. Toto postupne dávkovanie mi príde rozumné, ale aj tak dosť vysoké... Ja som to robila tak, že som mala dóziču položenú na stole pred sebou a keď ma napadlo, hodila som si dve tri do úst... 😉

zdenkaxyz
29. apr 2013

ahojte. Od včera mi je dáko divne. Ako mi bolo fajne 13 dní diétovania, tak mi je teraz na nič. Dáka nafúknutá som, dokonca mám o kilo viac, než pred dvomi dňami. Iba mi tá váha motiváciu pokazila 😒 a ako dobre mi bolo... 🙂 ale neprestávam. Dnes mám škroby, spravila som si soju na mrkve. Žiadne prežieranie 🙂 dodržujem presne všetko

denulka9
29. apr 2013

Ahojte, ja sa už "konečne" držím...po troch dňoch porušovania mám za sebou dva dni/vit, bielk./ úplne tak, ako má byť..
Vitamíny - ráno - 3 ringloty, Obed - banán večera - 2 sušené marhulky, jablko.
Bielkoviny - ráno - 3 cherry paradajky, obed- cesnaková polievka/namiesto vývaru/, šalát s mäskom... večera - polovičná porcia z obedu. Veľa vody a aj SENNA/raz za čas musím počas diéty/
** a viete čo ma naštartovalo?? asi 4 ľudia, ktorí vidia zmenu!! 😉 😉 /dole za 2 týždne 3,5kg ale ja to nevidím 😒 držím vám preto palce!**

@zdenkaxyz si predomnou teda jeden deň, pamätáš..aj mne sa to pozastavilo a zasa ide dole🙂

vandijan
30. apr 2013

@zdenkaxyz aj ja som ostala stáť, to nevadí veď vydržíme, niektoré baby idú dole veľmi pomaly a niekedy stoja aj mesiac, ide o to vydržať, aj keď je to demotivujúce, 😖 koľko to šlo hore, o to pomalšie to ide dolu 😉

ja som mala včera ovocie a mala som taký príšerný hlad, a potom som ešte bola u kamošky a ona ma len núkala bryndzovými haluškami, hold som odolala ale aj tak mi to nepomohlo, ani deko dolu, ale vydržím ešte musím dať dolu 15 kg, aj keby čo bolo, v lete chceme ísť do talianska, tak nech ma nenaháňajú z GREENPEECE, ako že veľryba vyplávala či tak nejak 😀

dnika2
30. apr 2013
https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

baby kto cvicite tuto jillian ja som dnes zacala fajne to je vydrzala som to cele ale neviem ako casto mam chodim aj behavat tak neviem 😖

aduss
30. apr 2013

baby pomoooc..ja nemam motivaciu, dneska som zasa porusila :(

zdenkaxyz
30. apr 2013

@denulka9 viem,viem, pamatam 😀 a však čo tam po kilach, hlavne, že rifle oblečiem už všetky 😀 ubuda predsa zo dna 🙂

zdenkaxyz
30. apr 2013

@vandijan vydržime 🙂 dnes už je lepsie. Ked sme sa už na to raz dali 😀

ryjana
30. apr 2013

Tak ja po vcerajsom vodovom dni dole nic stale stojim po mesiaci -2,5kg porazi ma 😒 ale v centimetroch citim, ze ubudaju tak neviem ja som asi iny pripad, ze kila stoja 😒

denulka9
30. apr 2013

@ryjana mne kila idu dole..ale centimetre ziadne...sa mi zda...tiez neviem.. asi sa prestanem vázoit kazdy deň...

*kde nájdem tabulku, ktorá zaznemenáva naše uspechy počas diety?

ryjana
30. apr 2013

@denulka9 mame to akesi divne ale hlavne, ze sa nieco deje 🙂 😉

zdenkaxyz
30. apr 2013

@ryjana hlavne, ze v cm citiš 🙂 a z akej vahy ideš?

ryjana
30. apr 2013

@zdenkaxyz zo 70kg, uz dva tyzdne mam 67,5kg a vcera prva voda a furt 67,5 kg 😒

zdenkaxyz
30. apr 2013

@ryjana ale tak hlavne, že cm ubudaju 🙂 este mas dalšie 2 mesiace

aduss
30. apr 2013

babule, tak dneska som to dovrzala na plnej ciare :( boli sme s partiou na grilovacke..uz som mala dolu 8,5 kg a teraz to bude isto menej ako 8 :( zajtra ma caka ovocny den a potom prvy vodny, tak dufam, ze sa nastartujem zasa bez prehreskov