90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
3. sep 2013

@aduss a kto je to ta jillien?

aduss
3. sep 2013

@perla200 ahoj..no donedavna som tiez o nej nevedela, ale brazdila som internetom a nasla som na nu kopu diskusii s pozitivnymi ohlasmi..je to jillian michaels..ma kopu cvicebnych programov, ja som zacala 30 days shred level..je to cvicenie na 30 dni, ktore sa sklada z levelov 1,2,3..kazdy sa cvici 10 dni

perla200
3. sep 2013

@aduss ale kde si to nasla alebo mas knihu či čo

cessy
3. sep 2013

ahojte, tak zatial len ovocko, cajik, voda a co na obed??? asi len ryza so zeleninou

cessy
3. sep 2013

co mate dnes na obed??

aduss
3. sep 2013

@perla200 no normalne si zadaj na youtube jillian michaels 30 days shred level 1...a potom postupne level 2 atd..su to cca 27 minutove videa

perla200
3. sep 2013

@aduss da sa to podla toho videa? to mas pustené a podla toho cvičis?

aduss
3. sep 2013

@perla200 ano presne tak 🙂 zevraj sa to da aj niekde stiahnut, ale mne sa to nechcelo, tak si to kazdy den pustam ..mozem fakt odporucit, cm idu krasne dolu a telo sa spevnuje a to mam dneska len 22 dni za sebou..

zujka2
3. sep 2013

@aduss no ja som sa dnes bála či vstanem, ale vstala som. tak hádam to dnes stihnem dať. ešte kým pôjdem do práce a večer chcem ísť na jogu. juj, si ma riadne motivovala. 8cm spásu to je môj sen a ešte stehná keby šli dole. ach ja 😀

peggulka
3. sep 2013

@cessy no ja tie pecene zemiaky v supke ako si mi vcera poradila a uhorkovy salatik..mnam, labuuuzo 🙂))

aduss
3. sep 2013

@zujka2 no som rada, ze som ta motivovala..mne sa kolkokrat nechce cvicit, ale je to uz ako keby sucast dna a vycitala by som si, keby nejdem 🙂 v podstate chystam celkovu zmenu, za tie styri mesiace chcem dost zhodit a spevnic a celkovo aj vlasy a tak 🙂 tak uvidime 🙂 ty ides teraz z akej vahy ak sa mozem spytat? a na ktorom dni si?

cessy
3. sep 2013

@peggulka mnam,mnam, ked som doma, tak vacsinou si robim take teplucke zemiacky.
ja som malatu ryzu so zeleninou, ina moznost nebola, ale tiez mi to dobre padlo 😉

peggulka
3. sep 2013

@cessy no to verim, este vecer si dam polovicnu porciu, a zajtra tra daaaaaaa, cestovinky, dopapam tu moju kupenu omacku od panzani, fakt skvela...tesiiiim... a vecer sladke 🙂)))))

walen
3. sep 2013

ja som dnes mala cestovinky s paradajkovou omáčkou, mnamky to bolo a už sa teším na večeru budem papať zmrzlinkuuuuuuuu 🙂

walen
3. sep 2013

dnes 90 deň 🙂

zujka2
3. sep 2013

@aduss ja som dnes stihla odcvičiť 13 minút, ale večer ide na jogu, tak hádam sa to ráta ☹ ja som na ôsmom dni sa mi zdá a teraz som šla z váhy 73kg, predtým z 87.7 kg. ako chceš spevniť vlasy?? ja mám s tým veľký problém ☹ aj mi padajú ☹

aduss
3. sep 2013

@zujka2 prepac, asi som to zle napisala..myslela som zmenu vlasov (farbu) ja mam vlasy pevne, ale tiez mi moc padaju, no nenahnevala by som sa, keby ich aj tretina vypadla :D urcite sa kazde cvicenie rata, tak si nic z toho nerob, ze to bolo len 13 dni 🙂 a tu vahu 73 kg ti zavidim, joj co by som dala za to

aduss
3. sep 2013

no kočky :/ takze prave som zlyhala..ja asi fakt nemam pevnu volu..ale klesol mi strasne tlak a nebolo mi dobre, tak som sa najedla :/ no dufam, ze sa to moc neodrazi na vahe :/ ale idem dalej, aj cvicenie aj dieta

aduss
3. sep 2013

no a parada..ja mam dneska nanic den :/ akurat mi prihorel zajtrajsi obed :/ takze co mi poradite na treti den? mozem si v obchode kupit slany rozok?

walen
3. sep 2013

@aduss kludne tretí deň môžeš akékoľvek pečivo, alebo cestoviny s kečupom s paradajkovou omáčkou a podobne alebo pizzu.

zujka2
3. sep 2013

@aduss no ja mám veru s vlasmi veľký problém a začínam byť nešťastná. nie som malicherná na výzor, ale bojím sa, že budem mať veľké kolesá bez vlasov ☹ neboj, aj ty ju dosiahneš. tak ako aj ja. tri mesiace ubehnú ako voda a budeš spokojná.

matysek1812
3. sep 2013

mile babenky, mne stacilo, aby mi moj manzel povedal, ze sa oholi, az ja schudnem, vyzera strasne, a mysli to vazne, tak som sa dotoho dala, upravila som si stravu, 200 brusakov rano, a 1,5 hod .na stpery, a vysledok sa dostavil, za mesiac 10kg,za tych 10kg, si torsku oholi brdu, aje todobry pocit, ked si mozem bez problemu zapnut nohavice pa

angell2611
4. sep 2013

@matysek1812 to je velmi dobra motivacia.mojmu to radsej ani nepoviem lebo urobi to iste . 😀 😀 😀 😀 😀

angell2611
4. sep 2013

po vcerajsom vitam.dni 1.5 kg dole.dnes bielkoviny. sampinony so syrom sapekane.vsak so sampinony zelenina???? 😀 😀 😀 ci do coho sa to radi???

walen
4. sep 2013

@angell2611 myslím že áno, huby môžeš zaradiť medzi zeleninu, aj ja som ich tam radila.

walen
4. sep 2013

tak a ja som už po diéte. dnes si dám ešte ovocný dník a od zajtra sa začnem stravovať po 90 dňovej diéte 🙂 .
Konečne nemusím na večeru to čo som mala na obed, len držte palce, aby som nezačala priberať, lebo toho sa bojím najviac 😕

matysek1812
4. sep 2013

no, to by nebol dobry napad povedat mu to, lebo moj manzel vyzera strasne, ked budem doma poslam foto, otrasne, nedokazem sa s nim najest ani pri stole, je to take hovado, takto ma vydierat.pa

cessy
4. sep 2013

@matysek1812 😀 😀 😀 a ked uz nebude mat bradu, potom ta s cim zacne vydierat 😀 da sa depilovat
ale super, ze ta to tak motivuje

cessy
4. sep 2013

ahojte, tak ja mam dnes na obed cestoviny len neviem co na ne 😕

doobeda jedna hruska a banan

cessy
4. sep 2013

@peggulka aku to mas tu omacku???