90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
28. dec 2013

@estachova jeeej som rada ze sa chces pridat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vyzera ze nas bude dost takze to pojde a hlavne co sa tyka typov na papanie to bude skveleeeeee 😝 😝 😝 😝 a to ani nespominam vzajomnu podporu ze sa krasne budeme tahat dalej ..... ja by som chcela okolo 20 schudnut takze mam co robit 😠 ale verim ze to kocky s vami dam dam dam 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

miska01nr
28. dec 2013

@lydka84 mozem sa pridať? Chcela by som okolo 15 kg dat dole. Som 6tyzdnov po porode a vyzerám ako keby som tehu stale ☹

lydka84
28. dec 2013

@miska01nr kazdy je vitani co ma chut nieco pre seba urobit a zvazi ze to zvladne po zdravotnej stranke ....len si musime dohodnut termin...aj ked je to asi jedno ak niekto zacne den pred alebo den po...len kocky chceli rovnaky den mat tak hladame schodny datum na zaciatok 🙂 ... je to dobre na ten vodovy den ze vsetky budeme pit spolu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

matamisi
28. dec 2013

@domyyy ja tiez kojim sice uz ma malinka 7mesiacov,ale cez leto ked mala necelych 6tyzdnov tak som cvicila jeden cas a vobec to malinkej nevadilo...a stravovat podla tejto diety sa tiez mozes,ved jest mozes vsetko len to musis v spravny den a delit...:-P

misena741
28. dec 2013

@lydka84 taraz len rotoped asi 20min.obcas cinky,brucho

lydka84
28. dec 2013

@misena741 musim nieco zacat aj ja asi oprasim rotanu a steper 🙂

mirkapramukova
28. dec 2013

Ahojte kocky.Tak bola by som rada keby som sa mohla pridat.Tuto dietu som zacala drzat asi mesiac pred sviatkami a asi po troch tyzdnoch 3 kg dole.Prisli sviatky a ja som neodolala ani kolaciku a ani salatiku.Tak po novom roku by som tiez chcela zacat.Ja mam visku 156 cm a 58 kg a chcela by som ist na 52 tak dufam,za sa mi to s vami podari

misena741
28. dec 2013

@lydka84 to bude super.pozeram,ze sa skupina rozrastie.ja mam 4.1 bielkoviny tak mozme zacat vsetky spolu 🙂 .bude nam veselsie,a budeme vidiet pokroky.myslela som ,ze si dam 30.namiesto vitaminov volny den,ale mam 15 hod.nocnu sluzbu na pohotovosti a neviem ci to zvladnem.no uvidim,odvazim sa v pondelok ak to bude ok,kaslem na to

lydka84
28. dec 2013

@mirkapramukova vitaj tesime sa na tebaaa

lydka84
28. dec 2013

@misena741 no vyzera to velmi dobre nove tvare sa nam tu objavuju snad budu aktivne aj v pisani podpore a novych napadoch, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pisem si aj s walen a aduss tie sa pridavaju tiez tak myslim ze by nas mohlo byt aj cez 10 co by bolo supeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tebe ako vychadza vodovy den? nie ze zacneme s tebou 4 a ty tyzden na to sa nam posunies o jeden den kvoli vode....ci chces ist od znovu ci ako s tebou ????

miska01nr
28. dec 2013

Asi by to bolo dobre začať 3.1 den predtým si nakupim a idem na to.podla čoho sa budete riadiť, myslim recepty na varenie, mate tu knihu všetky, ci ?
@lydka84

aduss
28. dec 2013

kočky ja som za toho 2.1...ved cim skor zacneme, tak tym skor skoncime a schudneme 🙂

lydka84
28. dec 2013

@miska01nr posielam link na knihu, povinne nastudovat aspon zaklad aby kazdy vecel o co ide a ako na to 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

co sa tyka varenia skusala som recepty z knihy niektore velmi chutne , niektore pouzivam z macingovej, niektore z bezneho zivota a niekedy improvizujem podla toho co je v chladnicke 😝 😝 ....nie je podstatne dodrziavat recepty v knihe, podstatne je dodrziavat princim 🙂 da sa najest v restike, doma u maminky ale aj narychlo co je super.....

miska01nr
28. dec 2013

@lydka84 tu ste uz všetky ake zbehle 🙂 citala som , podobnú a uvidim teda ci sa mi pri mojej dcére bude dat papat vobec niečo, lebo niekedy ranajkujem okolo 14h.a aj zabúdať piť vodu 🙂

lydka84
28. dec 2013

@miska01nr tak ja som ju drzala v 2007 roku a teraz v auguste .... tak som v tom dobre zabehana momentalne .... a hlavne aj kvoli tomuto foru tu kedze stale som vela citala prispevky a hladala odpovede na otazky ... tak clovek sa do toho dostane raz dva 🙂 na vodu nezabudaj ta je velmi nutna a co sa tyka papania treba si najst cas aby sme mali energiu na fungovanie....

misena741
28. dec 2013

@lydka84 alenie,ja len ze namiesto vitaminoveho si dam volny a budem normalne pokracovat.bude nas fakt vela.uz sa tesim,hl.sa povazte,pomerajte a sup na to.

lydka84
28. dec 2013

@misena741 to sa musime vsetky tie vysledky budu super motivacne a inspiraciou pre vsetky a hlavne cm...teda aspon u mna idu vzdy viac cm ako kila dole.....
takze ak som pochopila zacinas s nami zase 90 ci? nepochopila som xixi

misena741
28. dec 2013

@lydka84j mam dnes 64 den.budem pokracovat tak ako doteraz.len budem drzat nie 90 dni,ale asi 150 dni 🙂 ,uf strasne len napisat,nie vydrzat.ale zvladneme to.uz sa na vas tesim 🙂

lydka84
28. dec 2013

@misena741 a nie je ti lepsie po 90 dat dalsich 90 ????

andrea1516
29. dec 2013

@lydka84 ako vydim sa tusuper zbierame aj mne sa paci termin 2ho lebo 14ma caka kontrola a uz by bolo dobre ist o nieco chudsia aby som nedostala od lekarov🙂 a sa my to paci ze sme tu uz teraz tolky myslim si ze to zvladneme spolu ako malina a o 90dni budeme kocky a o vela stihlejsie /ja osobne sa uz neviiem dockat /misena741 dokazala ze sa s tym da schudnut a velmi krasne

lydka84
29. dec 2013

@andrea1516 no vyzerá ze nas bude dost, a snad sa postupne pridaju aj dalsie babenky..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲 . mne sa druheho moc nepacilo kvoli tomu ze vikend bude ovocny den a to je najtazsie pre mna na zaciatku odolat nastraham doma a hlavne po novom roku ked bude doma este kadecoooooo 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ......v praci sa mi ju dodrzuje lahsie .......ale sak nemusime ani zacat naraz aspon tie co pojdu den dva skor budu inspiraciou vo vareni tym za nimi 🙂 ..... no uvidime ako to vyjde komu 🙂 ja si to este rozmyslim osobne ze ktory den to bude ale ked pozeram ako mi je vsetko tesne tazmo mozno fakt to bude 2.1 😖 😖 😖 😖 😖

andrea1516
29. dec 2013

@lydka84 no ja som uz 1chcela ale necham to na druheho a ja ovocni den vydzim vykend spavim si ovocnu mysu a ked bude zle budem druzgat to alebo si zviknem spravit mrazenu zeleninu ako polievku a ked mam velke chute to papam ale bez cestovin len zelenina brokolica karfiol mrkva lebo moze sa aj zelenina ....ja to preto chcem cim skvor lebo sa poznam ze ked nezacnem uzaj tak potom povoli vola a bude to velmi zle uz budem podvadzat .malu mam do drheho u sarkej takze ja uz nepeciem.navarim len sosovicu ta bude na silvester a moj partner velmi na sladke nie je takze mne sa to zacne najlahsie hned.ale mas pravdu nemusime zacat naraz aj tak sa vieme ispirovat navzajom a radit co varit ..mimochodom dneska chcem spravit cestoviny so spenatom mrazenim uz sa tesim velmi

lydka84
29. dec 2013

@andrea1516 n o moja mamina uz teraz rozmysla co bude varit a piect takze u nas doma je des drzat dietu :( a zas ja neodolam ked to mama pod nosom cely den a vsetci to jedia........ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
no hej v ovocny sa moze aj zelenina takze s to da len mna nic take fajne zeleninove nenapada co by sa len tak dalo zapiect a spapat alebo nieco podobne.......
no som zvedava na tie cestoviny ci ti budu chutit 🙂
ja osm vcera otvrorila natierku od alfa-bio brokolicovu a je skvela ide dost za cesnakom ale citit tam aj brokolicu je skvela tak som si narobila chute, budem musiet daco vymysliet aj ja bud cesnakove alebo brokolicove

andrea1516
29. dec 2013

@lydka84 tie natierky mam aj ja rada.a uplne ta chapem ze neodolas ani ja som to nevidrzala na vianoce a este stale si zobnem ale neriesim to momentalne idem podla diety ale dam si kolace ale malinko a potom od januara naplno.ja musim lekari my povedali ze ked sa my neopdari schudnut pecen zase stukovatelnie a novu zase nedostanem aj tuto mam len dva roky takze u mna je to otazka zivota a smrti .len uprimne premna je tasie schudnut ako vydrzat tranplantaciu ...chudnem cely zivot skusala som vsetko od liekov az po civicenie a vsetky diety a som baculka a po liekoch co berem je to este tasie ale povedala som si ze schudnem a dokazem lekarom ze som vazne bojivnicka a sebe to ze budem mat vlastne babetko takze hor sa do boja a som nesmierne nacena ze som nasla vas Baby a ze my pomozete....ze si pomozeme navzajom a podrzime ked budu taske chvile

lydka84
29. dec 2013

@andrea1516 no hej ked som sama je to v pohode co nekupis to nemas ale takto je to velmi tazke odolat .....a stetozu pecene mam aj ja .......ja tiez chudnem cely zivot a nejde to nedokazem sa dostat pod 80 kil uz 12 rok a to mam 160 cm ..... takze viem ako si na tom skusala som kadeco fitko, lekarov - dietologov , lieky na predpis, volno predajne, fakt kadeco ale nejde to tak dufam ze vdaka 90-tke a cviceniu to konecne prekonam a klesnem pod tych 80-siat...... moj ciel je dostat sa na konfekcnu velkost 40, popripade hore 42 a vahu si udrzat okolo 70 kil a budem spokojna a stastnaaaaa

aduss
29. dec 2013

dobré ránko babule, uz sa nam to pomaly blizi, ani neviete ako sa tesim, keby nejdeme slavit silvestra mimo domu na tri dni, tak by som zacala uz asi aj teraz :D..inak neviete niekto spravit taku tu tabulku? by sme sa tam mohli pozapisovat 🙂 az v tom mame prehlad a jedna druhu by sme tym motivovali 🙂

andrea1516
29. dec 2013

@lydka84 takze sme v podobnych topankach stym ze mne uz pecen transplantovali.aj ja som mala najprv hepatitis C potom steatohepatitidu a stoho my vznikla cyrhoza a ono to skonci len smrtou alebo transplantaciu ...ja mam vysku 167 a vahu momentalne 98kg ked a v aprili 2012prepustili po transp. z nemocnice som mala vahu 84musim sa vratit na tu vahu lenze ani stou my nedovolia otehotniet a bez dovolenia nesmiem kvoli imunosupresivam lebo by bolo babetko postihnute take je to boj ale slubila som to sebe ze to dam a vytuzene babetko budem mat a hotovo .som odhodlana a teraz velmi.mne sa uz podarili stouto dietou schudnut ale potom som prestala a postupne sa kila vracali a ked uz bola pecen velmi zle dena aj 4kg vodi vomne ostavalo bolo to krute ale dala som to a spolu dame aj toto som si ista.mam v BB perfektneho lekara ktory sam povedal ze ma nechce liekmy nutit aby som scudla bolo by to horsie chce aby som bojovala a ja chcem ale potrebujem k tomu pomoc lebo ak som to nedala sama za 28rokov ani teraz to nedam ale myslim si a verim ze svami to dam ved clovek v skupine je silnejsi ako sam ....a pecenove vyseledky sa aj tebe zlepsia som si ista ja som ich v tedy mala lepsie .zila je to choroba ktorou snou trpi coraz viac ludi a vobec to nie je sranda ako si to vela ludi mysli pecen je velmi dvoleziti organ ani som dlho netusila ako velmi

lydka84
29. dec 2013

@aduss dobre rano, som na tom podobne rano som stala na vahe a tiez mam chut zacat hned .....proste des

andrea1516
29. dec 2013

@aduss super napad sa my paci ale treba najst niekoho kto by to spravil ja som anti talent 🙂

lydka84
29. dec 2013

@andrea1516 na na lieky na predpis sa urcite nedavaj su dva druhy bud taky ktory zvysuje energiu a musis nieco robit lebo nedokazes sediet ( tak fungovala Lindaxa, brala som ju asi pol roka tepy som mala 110 strasne busenie srdca, neschudla som ani pol kila, ale moja penazenka schudla o par stovak aj ked bola na predpis a potom ju zakazali lebo par ludi co malo nezistene choroby srdca kvoli nej zomreli, vysoke tepy mam dodnes, kludovy tep mam bezne okolo 100 proste blaznovstvo 😒 ) a druhy druh kde je ucinna latka orlistatum napriklad ORLISTAT alebo ALLI ( to je zas business dietologov, tam som tiez par stovak nechala ale na tie som sa uz po prvej skusenosti nahovorit nedala , tych par stovak bolo za konzultacie a vazenie) tie funguju ako policajt - prehanadlo, ak zjes tuk prezenie ta, takze bud nezjes ani gram tuku a budes chudnut alebo budes cely den sediet na zachode .......moja vyzivova podardkyna vravela ze mala pacientku ktora to brala a k tomu vitamin E tie male gulicky tukove a z toho ju prehanalo, nechalapali podla jedanicka a potom dosli na to ze to nic tuku jej robilo take problemy, ona sama zastanom toho nie je, proste ciste tahanie penazi z ludiiiiii ..... skusala som aj cistiacu kavu na bylinej baze a rozne lieky na volny predaj pred x rokmi a uz sa drzim od 2009 hesla 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 LIEKY NA CHUDNUTIE ANI ZA SVET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 je to len dalsi klinec do rakvy nic viac , proste treba deliat stravu a hybat sa to je jedinna cesta ku stastiu a zdraviu tak hor sa na to 😉