90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

chamuda
3. aug 2010

@ninimini lizatko nie je velky prehresok,nema vobec kalorie vela,no len cukor,ale to nie je take hrozne. take it easy..

missy97231
3. aug 2010

@chamuda ja som sa nikde nedocitala kolko mozem za den kalorii, tukov, a pod. 😒 a inak - diky za tip. skusim aj ja... caka ma pozajtra 😀

ninimini
3. aug 2010

chamuda: no hned mi je lepšie 😀

ninimini
3. aug 2010

yanni: nám už brata psychicky pripravuje "asi" ked tu nie je 😀

chamuda
3. aug 2010

@missy97231 jooj to nemas v tej knihe 90 dnova dieta. ja som si to vypocitala na nete.mozes si to spravit aj ty napr aj stranka http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/ , zena by mala prijat okolo 2000 kalorii,no ked dietujes tak asi 1600, zalezi od vahy,vysky a pod. ja neprekracujem 1600 kalorii za den.Zalezi samo aj kolko vyprodukujes,aku aktivitu mas. no treba davat pozor na tuky a cukor. tam si to urob a ti vypise kolko ty mas jest.moja kamoska drzi dietu pocitanie kalorii, je max 1400 za den.je co chce a schudla pekne tiez.
konecne mam ovocny den za sebou,vyzivy boli fajne 😵

chamuda
3. aug 2010

@ninimini 🙂 v pohode sa vobec netrap koly lizatku 😉 bodaj by to bol kazdeho prehresok..

chamuda
3. aug 2010

HLASKA mojho priatela- zas si na tom fore- mudry konik? 😀

missy97231
3. aug 2010

@chamuda spravna hlaska 🙂 a dik.

agika1982
3. aug 2010

ahojte kocky.....mam za sebou narocnu noc aj den....malinka plackala, nevedela som prist na to co jej je...dneska chytila teploty, ktore sa splhali az na 38,7....volala som pediatrovi, som jej davala zabaly na hrudnicek a cajik, bo mliecko mi vygrckala...cakala som na Lubka, kym opride z roboty a pak sme sli za nim do sluzby do nemocnice....chvalabohu..tam ju vysetril, poslal nas k usnemu....malinka ma zapal oboch usiek, chudatko moje...dostali sme lieciky...aj ATB....ked sme dosli domov, dala som jej polku paralenoveho cipku a hned prvu davku antibiotik a malinka nam hajenka v postielka....dostala trosku mlicka a cajicek...vo stvrtok ideme na polikliniku....taka malinka a uz ma zapalene uska...bez capicky uz ani na krok...len ja som si myslela reku ked je tak nenormalne teplo tak naco ciapocku....ale uz teda viem...a som strasne rada, te sa malinkej ulavilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@chamuda heh akoby som pocula vyrok toho mojho 😉 😉 😉 😉

chamuda
3. aug 2010

@agika1982 chuda malinke,hlavne,ze nic vaznejsie,hoci moj brat vela trpel po narodeni na zapal usi a mamca sa s nim vela natrapila,lebo vela a stale plakal chudak a potom velmi bol nalepeny na mame. Tak skore uzdravenie.

chamuda
3. aug 2010

Baby po dazdi na korcule nechodte-tak som spadla,ze .zlomeninu mi zachranili chranice. no mam orypany zadok,ale som cela. Sportom k invalidite . No nic, tak som kalorie nespalila 😠
Na zajtra sa neviem dockat tofu 😵

ninimini
3. aug 2010

chamuda: ty nedáš pokoj športu 😀 júúj moja to musel byt pád ☹ a moja polovička to zo začiatku volala detský koník 😀 teraz používa že už zase žrebcuješ 😀 agika: to si si vytrpela chuda a nehovorím o malej ale teraz už bude dobre vela zdravíčka a nech vám krásne hajunká 🙂

sivocka
3. aug 2010

@agika1982 - to mi je luto, ze to prepuklo v chorobu a skoncili ste s ATB....vidis, moji chlapci nikdy nemali problemy s uskami, to ma ani nenapadlo, ze by mohlo tvojej malickej byt.... ☹ ....drzim Vam palceky a skore uzdravenie

ja inak dnes na obed maso s tekvicou a poobede som bola na pohrebe, nasledne na kare ----podaval sa gulas....sakra tak ma drazdil, az som neodolala....co uz...vystipal mi vsetky bacili...dnes v krku a ocakavam rano z druhej strany..... 😉
takto sa mi to dari - nedari uz viac dni...obed delim podla pravidiel a vecer sa napracem kadecoho...vacsinou zakazaneho....trebalo by mi zasit hubu... 🤐

zisiel by sa mi ovocny den...asi si ho coskoro zaradim....ale na vodovy sa necitim....velmi mi neprospieva, ze su prazdniny a obidvoch lumpikov mam doma a vyvaram skoro kazdy den..potom neodolam a podlahnem...asi sa prestanem trapit a v oktorbri...ci kedy sa to kocky startuje druhe kolo???? potom ma kopnite - nakopnite - idem do toho s vami...ale stale na vas nakukam a vase uspechy ma pohanaju vpred.. 🙂 takze drzte sa a drzim Vam palceky

Bea, dufam, ze ti tie problemy coskoro pominu...

Yani, ked citam, co ty v praci jes....ved ty vlastne ani nejes...sa cudujem, ze zijes, sak ty si vkuse na ovoci a detskej vyzive....z coho by si mohla pribrat???? A tie uzasne dobroty, co mate v pekarni, no moja, klobuk dolu ked toto vydrzis... 😵

ked ste babenky spominali, co vam hovoria chlapi na kona, tak prispejem aj ja....moj 6 rocny syn sa ma pytal, ze co to citam na PC a ja ze to, co si tu s tetami piseme o chudnuti...a on ze: JAAAJ, na konikovi...ked sa po prazdninach naucim citat, potom si precitam, co si to tam pisete....no a mame tu coskoro spiona...a chlapa... 😕
uz som veru zabudla, k comu som sa chcela este vyjadrit....tak nabuduce...papa, dobru noc

sivocka
3. aug 2010

nakukam, uz asi vsetky spinkate....zasa som dlho zehlila....som vas nestihla... ☹ , tak zajtra pocitam

chamuda
3. aug 2010

@sivocka ahojko ja nespim -nikdy nechodim spat skor ako o 1 rano 😉
@ninimini jooj tak zase tak velmi to neprehanam,inac by som mala inu postavu 😀

chamuda
3. aug 2010

Baby ked ja naposledy jem o 19.00 a potom idem spat medzi 1 rano a druhou tak mam co robit. O pol noci mam fest krizu,no zatial som neporusila. nejaka som dolamana z toho padu. Vidim,ze vy nie ste nocne zivle ako ja,tak sa majte,dobru a zelam zajtra den bez prehreskov. Vydrzat kocky-vysledky stoja zato!!!!

nikanika28
4. aug 2010

Cafte, no a co vylihujete v posteli?? V noci buntosite a cez den je tu potom ticho 🙄 🙄 😀 . Inak ja tiez nejdem spat skor ako o polnoci, ale vcera som zalomila uz o desiatej, lebo uz som ani nevidela.
Dnes zas ovocnickovia 😝 😝 😝 😝 😝 ...zatial som zedla banan, ale uz idu na mna hlady, asi skontrolujem nektarinky, ci sa nepokazili 😀 😀 😀 .
No a kramose furt obsmrdaju a moje prehresky tym padom nekoncia 😠 ..ale dnes som sa odvazila a ani o gram navyse...coz sa teda cudujem, pretoze zujem piate cez deviate 🙄 😅

augustovamonika
4. aug 2010

@agika1982 juuuuuj tak veru take zapalene uska to je bolest, nas drobec mal na uska nestastie cele 3 roky, ku koncu ich mal zapalene skoro kazdy mesiac, co znamenalo vysoke teploty a blbosti proti teplote. nakoniec nam pediatricka doporucila chirurgicky zaviest trubicy do usiek, aby mu to tam zbytocne nevlho. jedna z trubiciek vypadla skor ako sa ocakavalo a hned dalsi zapal uska!! takze o rok po prvom zakroku musel mat druhy. potom o zapale uska sme ani nechyrovali, takze trubicky fungovali fantasticky! medzicasom si drobcek vybudoval vyssiu imunitu a trubicky nie su potrebne. teraz je este skoro, ale agika, keby princeznicka mala casto zapalene uska, tak odporucujem sa poradit s pediatrickou o tejto variante

marianca
4. aug 2010

Bré ránko 🙂
agi no to mi je ľúto, že to malej takto vypálilo, tak držím palce, aby ste sa z toho rýchlo a bbezbolestne dostali 😉

@chamuda kokšóooo a to čo robíš tak dlho hore??ja inak nevydržím byť tak dlho naspídovaná padne 22.00 a som v prdeli, a to je už rekord, bežne zaspím zarovno deciek 😝 no a to ty verím, že potom si aj hladná, vidíš radšej choď hajať a nebudeš mať hriešne myšlienky 😀
@sivocka jáj taký debrý guláš by som si veru dala 😀
@nikanika28 jáj u mňa tie krámoše tiež obsmrdajú.... 😒 a pre istotu sa ani nevážim uvidíme po.....no ale neviem neviem...ma aj prekotí, keď uvidím to numero 😝
@augustovamonika no to je zaujímavé tá trubička, ja som o tom ani nepočula a moji krpci mali už obidvaja zápal ucha a teda odtrpeli si to riadne, ja to viem pochopiť, lebo ja to mávam často a je to bolesť jak sviňa 😖 😖 😖

marianca
4. aug 2010

híííí, ja som dala to ti verím s y, opraváááá hanbím sáááá 😖

danyelituska2
4. aug 2010

pridávam sa do klubu tých čo u nich obsmrdajú krámy, už aj ku mne prišli dnes 😝 , na ja si idem dať kávu a hor sa cvičiť na orbitreku, dnes som si dala cestoviny a som plná, do kedy to je otazne

augustovamonika
4. aug 2010

Zeny vie niekto do ktoreho dna spada kuskus?

augustovamonika
4. aug 2010

no kde ste kto? pucite??? ja som prave sparala zeleninove rizoto, dobre bolo 😠

missy97231
4. aug 2010

baby, vazite sa kazdy den? alebo? ja som sice len zacala,,, treti den 😀 ale verim, ze vydrzim a budem spokojna,,, ale vazit sa planujem raz do tyzdna.. ci ako?

sivocka
4. aug 2010

@augustovamonika , zrovna prednedavnom som o tom kuskuse citala...ale truba...rozmyslam z coho sa to robi???? je to z psenice...ci z inej obilniny???? sakra nedalo mi to, nasla som to....
Takze je to z psenice....valcovanim zrn tvrdenej psenice sa vyraba zrnita krupica, tato sa upravuje vo vodnej pare a nasledne nato sa susi....cize ja by som to zaradila k UHD - pizza, cestoviny...tam je vsade psenica....keby ste to dievcence nepoznali....male vzdelavacie okienko... 😉

ja dnes restovana pecienka a podusene sampiony s paprikou...ale na poobedie mam nahlasenu navstevu...uz teraz mam obavy, ze zmrzline neodolam.. 😒 , aj nejake to vinko urcite bude....ale uz som si dlho s nikym nepripila, sak hadam pohar mozem, ci? 😕

sivocka
4. aug 2010

@chamuda , ta obdivujem, ze vydrzis tak dlho, ja si cez vikend planujem, ze si pozriem nejaky dobry film....tie co chodia po 22...a nedari sa mi, ak ho aj zacnem pozerat, vacsinou ho odspim....a by som rada ponocovala a vyslovene by som si vychutnala, ze je tu konecne klud a nepocujem sustavne "mamiiiii"...ale nemam uz na to zrejme vecer energiu...aj tak vacsinou chodim spat posledna, ale okolo 23. Teraz aj deti chodia spat neskor, ked rano mozu potiahnut dlhsie a potom zasa vecer neskor....a tak....len kto nas zobudi v septembri, to neviem....

sivocka
4. aug 2010

@missy97231 , urcite sa nevaz kazdy den....je to demotivujuce...tak ako planujes, raz za tyzden je tak akurat si myslim...viacere sme to tu tak robievali....a ked vydrzis, budes spokojna s vysledkom....drzim ti palce....tato dieta fakt funguje

missy97231
4. aug 2010

@sivocka a ty uz mas PO? mne to tak akurat vychadza ze 6.11 mam ist na svadbu 😀 tak to by bolo super, keby som to fakt vydrzala celu...a vysledok by sa dostavil a aj vydrzal 😉

nikanika28
4. aug 2010

@missy97231 sivocka nema PO, ona sa na to vyprdla....potvora jedna 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀
No inak, akoze dnes ma hlady spravadzaju, vobec nemam na to ovocie dnes naladu a ani chut 😝 . A ako pocitam, tak pocitam, o tyzden v piatok by som mala mat poslednu vodu ???? 😕 😕 😅 ..Jaj, Jani, nevies, kolky mam dnes den??? 😅 😀 😀 😀

sivocka
4. aug 2010

@missy97231 , aaano, ako ma tu NIKA ohovara.... 😵 , ma pravdu, ja som to ukoncila skor a teraz to latam platam, podla zasad delenej stravy a sem tam si naordinujem ovocny den...ja som po dvoch mesiacoch dosiahla vahu (6 kil), ktoru som si urcila ako cielovu, teraz to uz len udrziavam...

@nikanika28 , moja zlata, veru uz si ani netrufnem urcit, ktory den mas....ale sakra znie to dobre, ze o tyzden posledna voda,
Missy, aby si bola v obraze, s Nikou sme zacali v jeden den a sme sa celkom slusne moralne podporovali....