90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miki060707
5. sep 2010

@agika1982 čakám na potvrdenie 🙂

agika1982
5. sep 2010

@miki060707 uz sa stalo

agika1982
5. sep 2010

@miki060707 vies co, ja som kolkokrat v robote nemala cas jest, tak som len pila, takze mne to nevadi 🙂))

marianca
5. sep 2010

hej osoby aj já vás stem na FB 😀

agika1982
5. sep 2010

@marianca mna uz maaaas 🙂 🙂 🙂 🙂

manika77
5. sep 2010

baby ja som dnes totalne zhresila ☹ vadi to velmi??

marianca
6. sep 2010

nazďoš
@agika1982 joo mám 😉

@manika77 neva, pokračuj ďalej, akoby sa nič nestalo, všetky hrešíme 😝

gabika38
6. sep 2010

Ahojte chudulky, tak sa hlasim zasa po vikende, lebo konecne deti odisli do skoly a ja som sa dostala k pocitacu. Dnes mam 6. den, a mam dole už 1,9 kg. Nie je to vela?
( teda nie že by ma to netesilo, ved k tej mojej vysnivanej vahe som este míle vzdialená........... 😅 )

agika1982
6. sep 2010

ahojte kocandy...zas mam dnes 99 vahu, no som z toho jelen...kocky, co stoji taka ta digitalna vaha??? neviete?

marianca
6. sep 2010

@gabika38 to máš v poho, ono sa to bude na začiatku všelijako hýbať, lebo najprv ide dolu voda, až potom sádielko 😀
@agika1982 moja, no tá váha stojí rôzne od nejakých 500 SKK do 1500 SKK, ja rátam ešte v korunách 😝 ale ja mám takú za nejakých 800 SKK a to som kupovala nejaké 3 roky dozadu, a už to išlo dolu...
A predsa len tam ti to ukazuje presne na deká....na klasickej môžeš mať odchýlku aj 2 kg...

duja
6. sep 2010

Ahojte baby.Ja dnes zacinam. Potrebujem zhodit aspon 20 kg po porode..Tuto dietu som drzala pred rokom a osvedcila sa.. Za 2 mesiace som mala minus 13 kg. Tak mam pevnu volu a idem na to, nech do vianoc nejako vyzeram, kym sa dostaneme na Slovensko a budeme maleho krstit 🙂

agika1982
6. sep 2010

ahojte...nooo teraz vecer som sa vazila a ze 98....o chapete?? ako ja uz neviem vobec kolko teda vazim....ale ked by to bola pravda, tak mam dole dve kila a zajtra deviaty den diety....ja vobec neviem vymyslat, co si mam varit, bo tie recepty v tej diete mi moc nevonaju...okrem salatiku .....napriklad zajtra....no neviem co budem papkat
@marianca takte ta vaha preto tak kolise aj mne?????skrz vodu???

marianca
6. sep 2010

@agika1982 hlavne sa stále neváž, odváž sa raz do týždňa a to vždy ráno ako vstaneš....počas dňa ti váha hocijako kolíše, smerodatné je to čo váha ukazuje ráno....
Stanov si nejaký deň, napr. yani sa vždy vážila v nedeľu a tú váhu ber vždy do úvahy...
A áno ono zo začiatku sa telo odvodní, preto sa človeku zdá ako ohromne schudol, ale to ide von len voda a potom to už ide pomalšie, lebo to idú tuky 😉
@duja no tak vitaj a drž sa 😉

agika1982
6. sep 2010

@marianca asi to tak urobim...tiez stanovim nedelu.....to je najidealnejsie....kolko si prvy krat schudla pri tejto diete???

marianca
6. sep 2010

@agika1982 ako prvýkrát, ja ju držím prvý krát a agi ja som neny nejak extra veľká, skôr som potrebovala sa naštartovať na nejaké normálne stravovanie a nie zožrať všetko čo vidím, bola som stále nafúknutá a bolieval ma žalúdok. Ja už s tou diétou pomaly končím a ja som schudla za tie skoro tri mesiace cca 6 kg, čo síce nie je veľa, ale východzia váha bola 59 kg takže dobré.....

agika1982
6. sep 2010

@marianca jaaaj....no tak ked ja zhodim len sest kil, to ma porazi...ja potrebujem zhodit 20 kil.....

marianca
6. sep 2010

@agika1982 moja ty určite schudneš viac a aj rýchlejšie, baby ktoré mali viac kíl a držali túto diétu zhodili okolo tých 20 kíl, ja sa utešujem, že snáď už nemám z čoho.... 😅

gabika11
6. sep 2010

ahojcek, aj ja potrebujem schudnut asi 20 KG, zacala som chodit na spinnig, kojim len vecer a rano, ale potrebuje to aj zmenu stravy. Prosim Vas, ak mate tu dietu ako dokument, mozete mi ho prosim poslat na emial, ktory vam poslem do ip?
Aka je ta dieta narocna na potraviny? A na varenie?
Vopred velmi pekne dakujem.

miki060707
6. sep 2010

ahojte.....
tak dnes to bolo super, síce porcie trošku vačšie, ale zas nie obrovske, sojové plátky opražené, paprika udusená a s ryžu... 🙂 a to som si rozdelila na dve časti, ale menšiu polku som večerala o 17 a odvtedy som nič nejedla a ja niesom hladna, no nechápem to, ja že jaké nervy budem mať.....zajtra si zas cestoviny uvarim a dám si s kečupom, alebo zas udusim papriku a tak....
no tiež sa budem raz za týžden vážiť, no 20 kg, by bolo supiiiš, i ked mám z vás najviac....ale ked dám desať dole, budem šťastná jak blcha......

agika1982
6. sep 2010

@miki060707 tak sa vazme obe v nedelu. .zatial sa drzime,to sa mi paci @gabika11 pokial kojis,nedrz tuto dietu.je tam vela zeleleniny a to drobcovi uskodi @marianca no boze,drz palceky,nech tentoraz vydrzim.chcem schudnut,a aj musim.boze zajra mam bielkoviny,co mam papat? Hm dajte daky lahky recfpt

andrea100
6. sep 2010

bože baby ja vás obdivujem že večeráte o 17 hod. Ja večne večerám tak o 19.45 aby som to stihla do 20 hod.
@duja vitaj a držím palce

miki060707
6. sep 2010

@andrea100 o 17 som preto večera, lebo som sa chystala kamoške na kávu, či čaj, reku dam si rýchlo doma večeru, lebo ona určite pripravý žrádelko, tak aby ma to nelákalo a išla tam s plným žaludkom, ale návšteva sa nekonala, lebo malá bola tak do postele, som musela ostať doma, ale nevadi....
ozaj baby jete niečo medzi obedom a večerou???
@agika1982 ok, tak to necháme na nedelu 😉

miki060707
6. sep 2010

@agika1982 no ja keby som mala bielkovinov den, tak by som si dala bud lečo /zeleninka udusená s vajcom../ alebo taký šalát, zelenina, salám, syr.......také rýchle, ja som poslednú dobu závisla na leče, ale bez vajca, len paprika dobrá štiplava udusená a dobre okorenená, xi

marianca
7. sep 2010

@agika1982 no ja jem na bielkoviny napr nejaký celozrnný chlieb, alebo žemľu so salámam a k tomu zeleninu, alebo naposledy som si spravila bryndzovú nátierku , k tomu žemľu a rajčinku, papriku, jogurty,
zeleninkovú polievku s maskom....

@miki060707 ja si priebežne aj medzi obedom a večerou šľahnem voľačo, ovocko alebo tak niečo, jednu dve lyžičky toho čo som mala na obed....

miki060707
7. sep 2010

@marianca vidiš bryndzovú nátierku, ale nedávaš tam máslo, nie???
teraz ma napadlo, že som si myslela, že táto dietka sa podobá na oddelenú, ale tam nemáš dovolené chlieb so salámikom... 🙂

marianca
7. sep 2010

@miki060707 ja si tam dám bryndzu, máslo, syr, cibuľu-však bielkoviny, né?? 😀 😀 😀 😀

agika1982
7. sep 2010

ahojte...nooo takze
@marianca noooo tak ako npisala miki, asi si urobim salatik...mozem so salamom a syrom teda......noooo porad mam chute hehe....
kocky ako robite tu bryndzovu natierku???
a otazka, mozem do salatu jogurtovy dresing????

agika1982
7. sep 2010

a k tomu aj vajce?????k tomu salatu

gabika11
7. sep 2010

@agika1982 ale uz kojim len vecer, obcas v noci, ked vlemi place, ale aj to uz striktne zacinam obmedzovat, a rano, a aj to je tak hladny ze mizje cel vyzivu 190 g milecnu ryzu ako nic....

agika1982
7. sep 2010

@gabika11 no ja by som aj tak pockala, pretoze strava sa drzi v tele ....