90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

monkula
4. okt 2010

@zibi no ja tiež len cestoviny, alebo aj nejaká tá pizza, či posúch by sa dala...

marianca
4. okt 2010

brý večierik, no daľší deň za nami....
ja som sa nevážila skočím na váhu zajtra, ale mne to trvá dlhšie, myslím že som ništa neschudla, uvidíme zítra.

@monkula aj ja milujem sušený zázvor, kupujem ho v DM-ku, ono sa toho nedá veľa zjesť, je to štipľavé, má to takú špecifickú zvláštnu chuť. Keď som to jedla prvý krát, že fuj, ale teraz to milujem 😀
Zítra bielkoviny, mám chuť na syr, jogurt, takže bude to niečo mliečne, mňam 😉

zibi
4. okt 2010

@monkula a ako dlho drzis?

ingridka22
4. okt 2010

@duja, dúfam, že si vodu zvládla a zajtra hoď čísla, nech mám motiváciu 😀
ja sa teším na zajtra, že bude mäsko, dnešok som už pokazila 😖 dokelu
@zibi, ty si zhodila 3 kg od pondelka??? páni, aká macherka 😉 aj ja chceeem......

zibi
4. okt 2010

@ingridka22 co si moja..xi
ja ju drzim uz treti tyzden.. 😀 a prvy tyzden som zhodila asi 1kg -1,5kg potom nic a zrazu som sa predvcerom vazila a zasa dole..cca 3kg 😉
len ja chodim aj do posilky a skoro kazdy den...si myslim ze to zacalo ist dole aj kvoli cviceniu...hm 😉

magimary
4. okt 2010

dnes: PONDELOK-ôsmy deň- 4.10.2010 VIT
---------------------

agika1982......
bea44.............
eyya ................-2
ingritka22......
janka5861....
lulupopo.........
magimary........-2
majca424.......
marianca.......
mexx...............
mia85............
monkula........
miki060707...
ninka123.......
predsaja........
sisa2............. -2
st2..................-2,3
yanni.............
zibi.................
zuzula25.......

a idem si vás dočítať 😉

duja
4. okt 2010

Baby diky za podporu zvladla som to a idem pomaly spinkat nech ma nieco nenapadne 😀 .Zajtra pisem ako som dopadla 🙂 dufam, ze to budu pozitivne vysledky

ingridka22
4. okt 2010

@zibi, aha 😀 ja som si myslela, že si začala s nami "väčšinovými" len pred týždňom 🙂 🙂 ja som taká lenivá, že cvičiť som sa ešte nedonútila ☹ tak ty v posilke likviduješ tuk a naberáš svaly, čoooo??? kedy mne sa bude chcieť hýbať 😒

eyya
4. okt 2010

kukuk zatial je nas tam malo no kde su tie stratene kilecka 😉 ak chce niektora dopistat do tabulky tak mi napiste do IP

agika1982
4. okt 2010

agika1982......-2
bea44.............
eyya ................-2
ingritka22......
janka5861....
lulupopo.........
magimary........-2
majca424.......
marianca.......
mexx...............
mia85............
monkula........
miki060707...
ninka123.......
predsaja........
sisa2............. -2
st2..................-2,3
yanni.............
zibi.................
zuzula25.......

nooo cvicit a cvicit...to by som aj ja mala a tusim zajtra zacnem....mam cd s cvicenim...ale ked mne sa nechceeee....
@duja ja tiez cakam, ake budes mat vysledky...fakt som zvedava...idem haji...tak bru nocku a drzte sa chudulky

eyya
4. okt 2010

@agika1982 no ani mne sa nikdy nechce ale mam taku super kamosku ktora by cvicit naozaj nemusela jej postava je ukazkova ale vie ma nakopnut a ide to ale teraz bola chora takze to tak aj vyzera necvicila som cely mesiac 😅

sisa2
4. okt 2010

@eyya -prehodila si st2 a mna 😉 ale inak super a diiiik, ze to robis a sledujes.

ja som tiez priserne leniva a nechce sa mi cvicit 😔 normalne sa hanbim, ale co uz so mnou 😅

sisa2
4. okt 2010

@duja klobuk dolu, ze si to zvladla! mas moj obdiv. som zvedava na zajtrajsie cisla 😉 urcite nakopnu aj nas ostatne.

st2
5. okt 2010

@sisa2 nevadiiii 😀 😀 😀

monkula
5. okt 2010

Dobré ránko, môj doterajší výsledok:
agika1982......-2
bea44.............
eyya ................-2
ingritka22......
janka5861....
lulupopo.........
magimary........-2
majca424.......
marianca.......
mexx...............
mia85............
monkula........ - 3 kg
miki060707...
ninka123.......
predsaja........
sisa2............. -2
st2..................-2,3
yanni.............
zibi.................
zuzula25.......

agika1982
5. okt 2010

Ajojte babulky chudulky.....dobre ranecko, ja mam za sebou hrozienko na ranajky...a na obed si dam salatik zo syrom
@monkula no super...tri kila, uplna parada

monkula
5. okt 2010

@agika1982 ďakujem, samu am to veľmi prekvapilo... a naštartovalo do ďalších týždňov odriekania 😀 😀 😝
Ale už mi toho stačí zjesť oveľa, oveľa menej...

juli71
5. okt 2010

@agika1982 zdravim nehovorila ale zmena to bola riadna, uvadza to teraz Heribanova/mlada

juli71
5. okt 2010

ahojte dievcata vitajte v novom zdravom dni , ja mam dnes Vitaminy , ale dala som si celozrny rohlik , lebo vecer ma to riadne chyti a zjedla by som aj klince tak som to radsej vymenila... 😵

claudica
5. okt 2010

Ahojte, diétu držím len druhý deň, celkom sa to dalo.... uvidím ako to pôjde neskôr... Mňa by zaujímalo, ako kombinujete do stravy jogurty alebo acidko. Mne to bude hrozne chýbať. Myslím si, že budem môcť aj tak iba biely jogurt a neochutené acidko...ale aj tak. Môžem si to dať v bielkovinový deň trebárs na večeru? Aký máte na to názor? Díky za rady.

monkula
5. okt 2010

@claudica ja si myslím, že by si to Acidko mohla mať na večeru. A držím palce

agika1982
5. okt 2010

@claudica ja som jogurty mavala skor doobeda v bielkovinovy den...a acidko som nejedla vobec, skor som mala activiu
@juli71 tomu teda verim...dufam ze aj u mna to bude riadna zmena 🙂 🙂 🙂
@monkula mna ani nie...dietu uz drzim asi mesiac a pol, a furt som mala prehresky a stale to boli tri kila hore dole....ale teraz to musim vydrzat....

mexx
5. okt 2010

Ahojte, tak ja prave tlacim banan, potom budem priebezne kavu popijat, a stale sa rozhodujem, co s obedom a vecerou. Minule som to nechala na mliecnych vyrobkoch, tak sa mi ziada masko alebo ryba. Ale sa stale neviem rozhodnut ako...(ked ja by som najradsej kombinovala aj so syrom a tak)... 😅
Este sa chcem spytat - ked si robite polievku, tak si potom davate na obed aj polievku aj druhe, alebo len jedno z toho? 😕 V ktore dni sa mozu polievky? 😕 Moze sa aj kazdy den (ak bude z prislusnych surovin, a okrem toho ovocneho dna)? 😕 Zatial som pri diete polievku nejedla, ale rozmyslam, ze ci si nespravit...ale zas ja radsej normalne jedlo nez polievku. 😀

agika1982
5. okt 2010

@mexx ono asi zalezi od toho ze aku polievku...mne staci bujon zaliaty vriacou vodou....ten ma vie riadne zasytit...ja budem dnes salat so syrom

mexx
5. okt 2010

No ved keby som si robila nejaku polievku, tak by som pouzila len dovolene suroviny...akurat ma teda zaujima, ze ci si mozem dat na obed polievku aj druhe, alebo len jedno z toho. 😕

juli71
5. okt 2010

@agika1982 kolko si dala dolu ked uz mas mesiac a pol za sebou

marianca
5. okt 2010

Ahojte babizne 😉
no tak ja som schudla 0,5 kg 😝 neny to síce boh vie čo, ale pri mojej váhe aj tak pán boh zaplať 😀 Ja som ani nečakala nejak viac takže dobré. A inak monkula ty nemachruj dobréééé, že 3 kg, pche šááák počkaj ja ťa dobehnem 😝 ale nie super, ide to babulky, tak sa držte, držme aj naďalej, ja mám dnes cesnakovú nátierku, celozrné pečivko a rajčinku a acidko sa môže na bielkoviny 😉

marianca
5. okt 2010

@mexx ja si myslím že môžeš oboje, ale tak polovicu z každého, asi nemôžeš sa nacápať aj toho aj toho 😉

claudica
5. okt 2010

@mexx No veľké skúsenosti nemám....robím ju len druhý deň, ale podľa knižky je to tak, že ak si robíš napr. karfiolovú polievku alebo kapustovú atď., máš to ako hlavné jedlo, prípadne na obed s chlebíkom... Inak keď je bielkovinový deň, tak po hlavnom jedle vypiť vývar...

agika1982
5. okt 2010

@juli71 no len tri kila, bo nikdy som nevydrzala...velakrat som porusila.. raz pre chorobu, pak pre hody.....