90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

alenka99
19. dec 2012

Ahojte baby. Ja drzim dietu uz mesiac a zhodila som 9 kil. Samozrejme som popritom aj cvicila. Kupila som si kruh hula-hop. 🙂) Je to sranda, strasne ma to bavi. 🙂 A ovocne dni mi sice nerobia velky problem,ale aj v tento den si dam ciste zeleninovu polievku. Ved nieco teple do zaludka predsa treba. Jem ovocie,oriesky, pijem ovocne a zeleninove stavy a samozrejme sem-tam zhresim,ale sak to sa neda na chlp az tak dodrziavat a uz vobec nie ked je cloveku zle.

zuzx
19. dec 2012

@aduss tak to mas poriadnu vysku teda 🙂 Nastastie na nas vysokych tie kila nevyzeraju tak zle, sa to nejak pekne rozlozi. O chutiach mi ani nehovor, ja strasne lubim jest, no ale treba sa krotit. Bojim sa zajtrajska ako zvladnem, lebo mam vodovy den, v robote to bude ok, aj ked mame mesacnu planovaciu poradu kde vzdy je kopec sladkosti, ale to mi az tak nevadi. Horsie je ze poobede ideme na christmas party s kolegami z byvalej roboty do restauracie, kde varia perfektne...a ja budem o vode. Zajtra jej budem musiet vypit hektolitre aby ma ani nenapadlo nieco ine si objednavat.
Ale zvladnem to, musim to zvladnut.

dasa0402
19. dec 2012

@aduss ahoj tak ja som akosi horko tazko zvladla dnesny den to asi taky tyzden bude kriticky ale mozno potom to pojde snad lepsie neboj zvladnes to 😉

zuzx
19. dec 2012

Ahojte baby, tak mam takmer za sebou ovocny den, bez prehresku. Este sa idem nalievat vianocnym cajom a zajtra vodaaaaaaaaaaa 😒

zuzu1104
19. dec 2012

@zuzx neboj zvládneš to, myslíme na teba 🙂a držíme palce

zuzx
20. dec 2012

Dakujem 🙂
Tak som dnes zacala, uz mam za sebou 0,25 L vody. Ale som namotivovana ako nikdy, musim to dat.

aduss
20. dec 2012

@zuzx @dasa0402 dasi neboj, ono po par dnoch si na tento stravovaci system zvyknes a nebudes mat problem dodrziavat 🙂 zuzi ty mas dneska ten vodovy vsak? tak drzim palce, potom daj vediet, ci ti isla vaha dolu 🙂

zuzx
20. dec 2012

@aduss dakujem, verim, ze pojde 🙂 Dnes som sa vazila po ovocnom dni rano a je kusok nizsia, uvidim co zajtra 🙂
Zatial sa drzim, mali sme planovacku, cca 3 hodiny, vypila som asi pol litra kavy 😀 Ale nedala som si ziadnu sladkost ani chipsy co sme tam mali 😀 Nalievam sa s vodou a kavou. Viem, ze kava by sa nemala, ale zas ako taky tragicky prehresok to neberiem, kedze ju pijem zasadne bez cukru a mlieka.
A dnes som naspeedovana celkovo, pred poradou si ma zavolal sef a dal mi novy dodatok k zmluve so zvysenim 240 eur, co nie je az tak malo, takze som dnes stastna prestastna a namotivovana. Od zajtra mam uz dovolenku, takze sa mi dnes ide s dobrym pocitom domov. Peniaze sa urcite hodia, lebo na jar zaciname stavat, takze zase vacsia sanca, ze to dame bez uveru. Strasne sa tesim 🙂

aduss
20. dec 2012

@zuzx no teeeeda 🙂 tak to gratulujem..to veru nie je teda malo penazi, niekto ma taku celu vyplatu 🙂 tak nech sa len tak dalej dari :P a kava nie je prehresok..myslim, ez sa moze normalne pit, teda bez cukru a mlieka 🙂 ja nastastie kavu nemam rada, tak toto riesit nemusim 🙂 isto pojde dolu aj cosi po vodnom dni, to sa neboj 🙂

mysiatko
20. dec 2012

@zuzx drzim prsty verim ze to das...ja si ho posuvam az po sviatkoch nechcem sa az takto odlahcit pred sviatkami a potom sa nervovat ze vaha stupla...dam si to ako odlahcovak po sviatkoch aj ked sa neplanujem nijako prejedat ale ved sa poznam tu dobnem tam dobnem, ale zase idem skoro cely mesiac bez prehresku tak sa musim aj trochu odmenit 😎

zuzx
20. dec 2012

Baby, dala som to!!!

zuzx
20. dec 2012

Takze v kratkosti, zvladla som to. Vypila som dnes vela kavy, vody a caju. Bola som aj na christmas party kde mi sliny tiekli ked som pozerala menu, ale ovladla som sa a nedala som si. Nastastie som prisla az vtedy ked uz vsetci mali zjedene. Sice nebol problem objednat si, ale ustala som to a dala som si len 4 salky ovocneho caju a jednu jemne perlivu vodu 🙂 A za chvilu ideme spat. Citim sa uplne lahucko, brucho mam splasnute a rifle su mi volne. Na zajtra sa tesim - rano banan a mandarinky a na obed uvidim. Mozno bude aj vyprazany syr, samozrejme bez prilohy (bielkovinovy den). Vyprazane by sa nemalo, ale tak zas tragedia sa nestane. A vecer asi brokolica uvarena vo vode a zasypana postruhanym syrom.

@mysiatko ja som to dala radsej teraz, lepsie to zvladam ked som z domu a po druhe po sviatkoch sa bojim ze budem rozjedena viac a teda by to bolo tazsie vydrzatelne...ale drzim ti palce 🙂

Rano dam vediet aka je vaha po necelych 4 tyzdnoch.

zuzx
21. dec 2012

Tak som sa dnes rano vazila a ubytok je 9 kg za 26 dni 🙂 Tesim sa 🙂 V podstate som sa dostala z nechutnych 72 na 63 kg, ktore su mojou beznou vahou. Ale chcem este pokracovat a ak by islo dole dalsich 5 kg, budem megastastna 🙂

Rano som mala mandarinku a dva banany, na obed bude sojove maso 🙂

Drzim vam vsetkym palce, nevzdavajte to, vysledok stoji za to 🙂

aduss
21. dec 2012

@zuzx zuziiii :-O no to si dala uzasne dolu aj napriek tomu, ze to nemas este cele styri tyzdne..prosim ta co si si varievala, ze ti to islo tak perfektne? 🙂 dokonca ani vahu si pociatocnu nemala az taku vysoku

zuzx
21. dec 2012

@aduss adka, ja som sa snazila dodrziavat len tie skupiny, nic specialne som nevarila. Cudujem sa ze to tak islo, lebo posledne dva vikendy som to porusila, dva ovocne dni som pokazila... Hovorim, aj som miesala na obed maso a na veceru syr, lebo sa mi to neda uplne striktne dodrziavat, ze co na obed, to na veceru. Cez bielkovinove dni vacsinou nejake to maso (mala som aj maso v cesticku v robote ked sa nedalo inak) a vela zeleniny, na veceru som mala velakrat vo vode varenu brokolicu s uvarenymi sampinonmi (v tej istej vode, varila som spolu) a postruhala som to tvrdym syrom...Ce skrobove dni tusim skoro vzdy varene zemiaky s kukuricou z konzervy, to lubim strasne. Neviem ci som niekedy mala ryzu.
Cez UH dni som si vacsinou uvarila cestoviny a bud na sladko - so slivkovym lekvarom (cca lyzica lekvaru a pomiesala som) alebo na slano - povacsine hriby na cibulke osmazene a na o kecup a nejake korenie a pridala som do toho ie cestoviny. Cez ovocny den samozrejme ovocie kazde dve hodiny a plus som davala k tomu 100% ananasovy dzus z lidla - ale to ako nahrada jedneho jedla, teda k tomu uz ziadne ovocie. Toho som si dala tak za pohar aj nieco, vychladeny z chladnicky je super a aj to zasyti.

A podla mna je najdolezitejsie do nemoty pit vodu a caj. V robote som sa snazila dat do tych dvoch litrov, aj ked sa to nie vzdy dao, lebo som behala do vyroby na skusky, ale snazila som sa. Vecer som si este uvarila doma vzdy kanvicu vianocneho caju (bud ten winter time alebo magic moments) a ten som popijala cely vecer, samozrejme neochuteny.

Ale hovorim, mala som vela prehreskov, dokonca jeden vecer som vypila skoro liter vianocneho puncu z lidla, strasne ho lubim. Aj dnes si asi dam, treba oslavit to zvysenie, lebo uz len jedno a potom uz nic nebude 😀

aduss
21. dec 2012

@zuzx no ale fakt super..si ma normalne motivovala..fakt musim uz aj ja cosi so sebou robit a ked tu vidim, ake maju baby ubytky..ja som tuto dietu drzala uz dvakrat..raz som isla z vahy 81 schudsla som za pat tyzdnov 9 kil..potom som sla z 85..tiez som drzala nejakych pat tyzdnov, ale to slo dolu uz len osem..no a okrem toho bolo kopu zaciatkov a koncov :D..ale teraz to chcem uz navzdy a natrvalo, chcem byt pekna do plaviek..takze pokracujes normalne dalej? ci si davas pauzu cez sviatky? ja som si povedala, ze asi vianoce obanujem a zacnem s dietou, lebo by som sa vyzrala este o dalsie dve kila :D

dasa0402
21. dec 2012

juu j ja som dnes uplne vsetko pokaslala asi to necham tak a po sviatkoch sa pokusim od znova som na seba riadne nastvana 😠

aduss
21. dec 2012

@dasa0402 Dasi hlavu hore..ani mne sa nedari 🙂 tiez rozmyslam, ze to necham po sviatkoch..uvidim zajtra, ako sa budem na to citit

zuzx
21. dec 2012

@dasa0402
@aduss

Baby nevzdavajte to teraz. Ja pokracujem dalej s tym, ze v pondelok mam ovocny den - dam ovocie a na veceru teda normalne (oplatky, polievka, ryba) a potom uz nic. V utorok mam bielkoviny, to dam maso so zeleninou a v stredu mam skroby, takze zemiaky alebo ryza. Dobre mi to vyslo. Horsie ak vam vychadza UH a ovocie...

aduss
21. dec 2012

@zuzx ja odolam vsetkemu, aj kolacom aj rybe, aj udenemu, aj reznom :D..ale zemiakovy majonezovy salat milujem a ten mi bude robit chute 🙂

zujka2
21. dec 2012

tak ja zajtra štvrtá voda. uff, dúfam, že vydržím 🙂

zuzx
21. dec 2012

@zujka2 preco stvrta?

@aduss tak salatu ja odolam lahucko, nelubim ho a na vianoce si robievam zemiaky 😀

aduss
22. dec 2012

@zuzx Zuzi, tak dneska som sa nakoniec na to dala, nemozem sa uz na seba pozerat..sice som vstala neskor, tak som mala ranajky az 9.20, ale to nevadi..🙂

dasa0402
22. dec 2012

ahojtwe dievcata tak ja sa dnes zatial celkom drzim ale na stedrz vecer mi vzchadza UH tak neviem ako to vyriesim 😢

aduss
22. dec 2012

@dasa0402 @zuzx tak som to asi zariekla..zasa som porusila..ale to je tmy, ze mam mat o dva dni menzes :/ tak asi pockam dovtedy a potom zacnem

zuzx
22. dec 2012

Baby, z tych poruseni si nic nerobte a pokraujte ako keby sa nic nestalo.
Ja som vcera mala bielkoviny a dala som si jogurt vecer a za tym som zozrala cele balenie tych cokopiskot s lekvarom co byvaju. A dnes som mala taky maly kolacik - tusim grilazka sa to vola a kaslem na to.
A ze 9:20 je neskor? Ja som vstavala o jedenastej, takze ranajky tak o 11:30 😀 A mam skroby, mala som varene zemiaky s kukuricou a odlozila som si aj na veceru. Idem sa cajom nalievat.

zuzu1104
22. dec 2012

@zujka2 moja určite to super zvládneš, držím palce🙂

zuzu1104
22. dec 2012

@zuzx Zuzi, blahoželám ku krásnemu úbytku, super🙂

zujka2
22. dec 2012

@zuzx už som druhý level. preto štvrtá 🙂

zujka2
22. dec 2012

@zuzu1104 zatiaľ sa držím, ale som už hladná 🙂