90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

fialocka84
7. jan 2013

@dnika2 ahoj a to ddrziavas presne vsetko ? ziadne prehresky? a aj cvicis?

alias313
7. jan 2013

ahojte takze budem rada, ak sa k Vam budem moct pridat...drzala som tuto dietu minuly rok a schudla som 5 kg,ale bude to tym, ze som vydrzala len mesiac. Co je vsak pozitivne naspat som ich vobec nepribrala a to som ju drzala pred pol rokom. Takze dnesny den je moj prvy a dufam, ze uz to vydrzim cele 3 mesiace.... 😉

kacenka1983007
7. jan 2013

@zuzu1104 ahojkaj ako robíš to brokolicové piré?

dnika2
7. jan 2013

@fialocka84 ziadne prehresky vsetko dodrziavam chodievam na squash aj behavat na apse snazim sa 3-4krat do tyzdna no obcas idem len 2razy ked sa neda 😖

zuzu1104
7. jan 2013

@kacenka1983007 čauko moja, normálne si uvarím brokolicu vo vegetovej vode, trošku toho vývaru si nechám na rozriedenie, keby bolo náhodou husté, rozmixujem a pridám trošku masla, takto to robím aj s mrkvičkou alebo kalerábom a je to veľmi chutná príloha 🙂

dnika2
7. jan 2013

tu su nejake fotky co papavam zatial chybaju tam uh den ten som zabudla fotit akosi zajtra chystam na uh pizzu a na veceru puding s ovocim mnam na zajtrajsi dnik sa tesim veeelmi 😀 😀 co dobre mate vy ?

zuzu1104
7. jan 2013

@79zuzana takže sme na tom rovnako s tou zumbou 😀

zuzu1104
7. jan 2013

@mg25 presne tak, prajem ti veľa energie a musíš vydržať tú svalovku, nesnaž sa precvičiť všetko hneď v prvý deň, teda myslím, že si dáš manší počet precvičenia cvikov a uvidíš svalovka nebude až taká hrozná.🙂 Držím palec
Malý terorista, to mi nie pripomína 😀 asi môjho syna: -D, ale ja to už mám trošku jednoduchšie, lebo on je už dosť veľký a dokáža sa dlho hrať aj sám 🙂

zuzu1104
7. jan 2013

@dnika2 fajnučko to vyzerá, akurát tie jablká ma vôbec nelákajú, lebo ja jablká moc nemusím. Ja som dnes mala grilované mäsko, spravila som si taký pac z korenia, olivového oleja, medu, kečupu a sójovej omáčky a bolo to také fajné, že by som zbaštila aj celý pekáč 😀 a k tomu som si urobila grilovanú zeleninku a upiekla celozrné buchtičky( tie boli fakt neskutočné, mäkkučké a veľmi chutné) a konečne som nezabudla ani na vývar. O pol hoďku si obedík zopakujem a okolo pol ôsmej si zacvičím a bude mi parádne.🙂

dnika2
7. jan 2013

@zuzu1104 no ja by som mala tiez papat uz16.30uz ale ja si dam radsej o hodku neskro potom budem hladna vecer a na ovocny den co take papas?ja som dnes mala tozeleninove rizotko

lucky14
7. jan 2013

@zuzu1104 Zuzka Ty a kocky tu su moja velikanska motivacia. 😀 Super sa vam dari a to ma neustalo vnutorne nutilo vratit sa k tejto dietke. Ale teraz to akosi citim viac. Ze je ten spravny cas. Ved to poznas. Proste nieco v hlave kliklo. Pevne verim ze mi to vydrzi aspon 90dni a potom si to predlzim. 😀

lucky14
7. jan 2013

@fialocka84 urcite Ti to pojde dolu. Niekomu to ide hned a potom sa to spomali a niekomu trva dlhsie kym sa to rozbehne ale ide to pekne pravidelne. Jedno co mozem iba doporucit je pit min. 3l denne. Ja pijem ovocny caj bez cukru. Nikedy aj 2l toho za den a potom vodu. 🙂

fialocka84
7. jan 2013

no zienky mne to uz nedalo a zacvicila som si. cvicil som nou malý a aj pes.no je to drina spotila som sa velmi a aj kaslem ako tuberak.ale paci sa mi to.zajtra to zopakujem.Vy ma tu normalne ze inspirujete. Zajtra UH co varite?

lucky14
7. jan 2013

@melj ahoj. Ja pijem rozne caje. Ovocne, matovy, bylinkove bez cukru. Min 2l caju denne vypijem. Niekedy aj viac. Lebo teraz odkedy dietujem som si zvykla do pol litrovej salky uvarit caj vecer pri telku a popijam ho namiesto maskrtenia. 😀

fialocka84
7. jan 2013

@lucky14 ja vcypijem aj 4l caju z den.ja stym nemam problem,dnes som si aj pocvicila a uz to aj citimna nohach.zajtra bude svalovka.

lucky14
7. jan 2013

@fialocka84 Tak to je super. Isto sa Ti to rozbehne. Lebo viem ze kocky niektore menej pili a potom ked zacali pit viac rozbehlo sa to. Super ze si si zacvicila. Jillian je uzasna. Zajtra bude isto svalovica treba cvicit cez nu a po tretom dni uz budes OK. Ten pocit je neuveritelny ked budes citit ako sa Ti bude zlepsovat kondicka. 😀

fialocka84
7. jan 2013

@lucky14 no ved toze ajterazsom sa citila super.ja mam aj vazne zdravotne problemy takdufam ze ta dieta a j cvicenie mi trosku pomozu aj s kilamy a aj so psychikou.

lucky14
7. jan 2013

@fialocka84 ved presne aj ja v to dufam. U mna to ci mam stravu pod kontrolou je priamo umerne s tym ako sa citim psychicky. Proste u mna jedno s druhym suvisi. Verim ze nam to pomoze. Zdravotne a psychicke probemy sa zlepsia a o 3mesiace si stale budeme pisat tu ako nam to krasne ide a tesime sa na nakupy novych veci na oblecenie. Myslim ze toto forum je uzasne na vzajomnu podporu. 😀 Sme v tom spolu! 😀

fialocka84
7. jan 2013

pred 4 rokmi som drzala tuto dietu aj so svojou krsnou ja preto lebo som bola po porode a vtedy som schudla za 2 mesiace 15kg a moja krsna za 3 mesiac zase 30kg. jasom od vtedy pribrala len 5kg .ale vtey to iso lahko asi aj preto lebo som mala vela kil a z toho sa lahsie chudne.teraz chudnem pre lepsi pocit a hlavne pre psychiku .kazde rano sa riadn tesim ze zase ine papanicko a ze ked aj tento den bude bez prehreskov take zase kilecka pojdu dole.no citim sa super.a tato dieta mi nemoze ani ublizit lebo aj moja neur.stale hovori ze ked maso tak len kuracie alebo ryba a plno zeleniny a ovocia papat, a tu mam vsetko.ci sa mylim,?????

kacenka1983007
7. jan 2013

@zuzu1104 dakujem ti krásne 🙂 musím odskušať 🙂

kacenka1983007
7. jan 2013

@dnika2 mňam to su pochuťky 🙂 normalne mám sliny a ja mám dnes ovocie...

zuzu1104
7. jan 2013

@dnika2 na ovocný deň si dávam väčšinou mandarinky alebo pomaranče, potom trošku orieškov, sušeného ovocia, občas si urobím čerstvú šťavu z grepu a na obed a večeru som si dala polievočku brokolicovo mrkvičkovú, brokolicu som si po uvarení roztlačila tlačítkom na zemiaky a bolo to také fajne husté

kacenka1983007
7. jan 2013

ahojte chudulky,no riadne ste sa tu rozpísaly 🙂 ledva to všetko stiham prečítať .aj ked sa tu nehlásim,čítam vás stále a sledujem. ja som mala na škroby varené zemiačky a skaramelizovanou kapstou,mňamka to je 🙂 včera na uh som mala na obed zeleninovu polievočku a ktomu cesnakové trojuholníčky a na večer som upiekla jablkovy koláčik,ja som bola taká plná že skoro som praskla,dnes na ovocie papám mandarinky vl.orechy a tekvicu pečenu 🙂 😉

zuzu1104
7. jan 2013

@lucky14 super, veľmi sa z toho teším 🙂

zuzu1104
7. jan 2013

@fialocka84 ale nemala by si až toľko piť, najviac tri litre, lebo potom sa ti z tela vyplavujú aj látky, ktoré potrebuješ.

kacenka1983007
7. jan 2013

som zabudla že som včera cvičila jillian,skusila som no moj maly sa pridal,mám riadnu svalovku 😎 😀 a ešte vnoci som nemohla zaspať tak som ešte cvičila brušáky 🙂 no som šťastná lebo som si povedala že začnem tuto dietku a uvydím že ako bude či to zvládnem znova a potom sa pomerám,odvážim a zapíšem do tabulky 🙂 😉
takže od zajtra idem naplno cvičiť a dietovať a odrátavať 😉 😀

fialocka84
7. jan 2013

@zuzu1104 ako presne robis tu brokolicovu polieocku?

zuzu1104
7. jan 2013

@kacenka1983007 za máličko, určite vyskúšaj, myslím, že ti to bude chutiť, mne najviac chutí mrkvové pyré

zuzu1104
7. jan 2013

@fialocka84 na masielku si orestujem brokolicu a na malé kocky nakrájanú mrkvičku, ešte počas restovania ju opeprím a ovegetím, potom zalejem vodou a povarím, tesne pred koncom som tam šupla aj štipočku zeleninového bujónu, pred dovarením si to popučím s pučitkom na zemiaky a papám 🙂 Je veľmi chutná táto polievočka

fialocka84
7. jan 2013

@zuzu1104 dakujem urcite vyskusam