90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zdenkaxyz
17. apr 2013

a ako je to s tým javorovým sirupom? švagriná to pije o 106 😀

adamko05
17. apr 2013

ahojte
ja mám dnes dáku divnú náladu
bola som aj cvičiť... ale nejak mám pocit, že to nebolo poctivo, bola so mnou iná kolegyňa a tá viac prekecala, ako odcvičila 😀 😀 ... a občas mi bolo blbé, že som nepočúvala uplne, ale šak to by som nič necvičila.. zajtra idem zasa, napraviť dnešok 😝
troška som si aj doma... ale iba drepy (pridávam po 5 každý den, očaril ma jeden zadok na FB 😀 😀 😀 )... a nejaké cviky na bruško aspon
@zdenkaxyz aký máš stepter... iba taký maličky, bez "držadiel"... ako dlho na nom "stepuješ"....?

a dnes som ranajkovala oriešky.. na obed som mala ten syrový šalát... potom kafe v meste a na večeru dva jogurty 😝 ... a na zajtra som chcela nejako upraviť baklážan, ale zostal mi ten syr, tak bude ten, asi si ale kupim zajtra po dlloooom čase k nemu rožtek 😉 😝 ... a dokonca aj vývar som si nachystala.... takže tak....
jáááj, a kupila som si gate.... jedno pozitívum je, zlacnené z 36,90 na 7e 😀 😀 a veľkosť 36 🙂 🙂 ... potešilo, aj ked vačšinu 36 ešte neoblečiem vo väčšine obchodov

zuzanat
17. apr 2013

ahojte, ja som si minuly tyzden, ani neviem preco povedala, ze skusim stravu 5x denne, takze cca od stvrtka idem podla toho, uvidim po nedeli, ci sa nevratim spat k 90DD. Povedala som si, ze to skusim takto tyzden. od minuleho tyzdna pocitvo cvicim kazdy den, bud jllian alebo boba harpera -cviky na brucho a tiez na bicykli slapem, aspon 20minut. A tiez robim squaty - kliky, som na FB videla take fotky, ze mi to nedalo 😀 podobne ako @adamko05
este chcem zhodit nejake 2kila,ale teda najma cez pupok, tak dufam, ze na to mi pomoze prave to cvicenie. Uz mi ta jednotvarnost a obmedzovanie isli krkom, takto jem, na co mam chut, ale sa krotim...dufam, ze mi vaha pojde dole, tak ma klepne 😅 Aj ked teraz tazko povedat, kedze ocakavam ms v najblizsich dnoch...
takze sa drzte, obcas vas citam, ako vam to ide, len posledne dni akosi nemam kedy, kedze je pekne, deti chcu byt vonku, do toho cvicenia, a este doma co to porobit, takze tak 🙂

@dzantica drzim palce, aby sa ti v praci darilo a aj dieta aby isla dalej podla tvojich predstav 😉

@adamko05 ty makas v posilke ako fredka, sa stratis o chvilu! 🙂

dzantica
17. apr 2013

@adamko05 Mne sa zdala tá moja veľkosť riflí čo som včera kúpila nejaká až podivné malá.. To číslovanie je všade iné, človek už ani nevie čo je pravda..Keď ty máš veľkosť 36 a máš približne rovnakú váhu ako ja, tak ja nemôžem mať veľkosť riflí 28 a druhé 29 ako je na štítku napísané..Tak aké potom? Nerozumiem týmto im číslovaním ☹ ale hlavne, že sa v nich dobre cítim..A tá cena super..Ja som za jedny dala 15 € a druhé tiež stáli okolo 15 €..

z.k
18. apr 2013

Ahojte dnes ovocie tak snáď zvládnem idem dnes k mamine tak dúfam že nebude mať nejaké lákadlá mne sa diétka najlepšie drží keď som doma a nejdem nikam na návštevu 🙂
@dzantica prosím Ťa na zajtra mi vychádza voda a potom po vode v sobotu sa mám vážiť a merať,lenže v piatok odchádzame na víkend k svokre a ona nemá váhu môžem si to presunúť na utorok?Tá váha po vode ma zaujíma keď čakám celý mesiac 🙂 vážim sa síce každý týždeň pre svoju info aj meriam

dzantica
18. apr 2013

@z.k Ahoj..Ja sa meriam a vážim vždy v deň vody ráno..Ale keď ty si zvyknutá po vode, tak byť tebou, asi zoberiem so sebou meter a pomeriam sa normálne v sobotu ráno a odvážim sa v pondelok ráno..Síce ja som taký blázon,že ja by som bola schopná váhu hodiť do auta a zobrať ju so sebou 😀 hahaha

mousinka
18. apr 2013

@dzantica ale mozes mat velkost 36 uplne v pohode. ja nosim velkost rifli 27 az 28, ale tie 28 iba niektore. vazim pri vyske 170 cm 63,7 kg. a tu 36-tku na seba natiahnem. sice zavisi niekedy od strihu, ale napr. svadobne saty som si kupila velkost 36. takze strih vela robi....

mousinka
18. apr 2013

inak dnesnu noc som ledva prezila v zdravi. vecer som si nedala na veceru uz zemiaky ako na obed (mala som skroby) ale iba ovocnu stavu a potom som uz nejedla. ked som dietovala posledny krat, tak mi to problem nerobilo vobec uz vecer nejest, no vidim, ze som sa zase rozožrala 😠 😠 😠 snad si po case zvyknem ☹

zdenkaxyz
18. apr 2013

@adamko05 momentalne stepujem 2 druhy den, ale mam ho uz odskusany. U mna sa vysledky pri stepovani ukazuju dobre. A je to ten bez džadiel. Spratny 😉

dzantica
18. apr 2013

@mousinka Ja mám aktuálne 60 kg (dnes ráno som sa vážila len tak zo zvedavosti) a výška 167cm..A podľa čoho vieš že čísla 28 a 29 sú v skutočnosti cca 36 ? Ja som si to len nejak logicky vyvodila podľa @adamko05 inak sa v tom nejak nevyznám, ešte som sa nad tým nikdy nezamýšľala, až včera 🙂

zdenkaxyz
18. apr 2013

Dnes mam uhlohydraty. Planujem pizzu, mozem dat na nu aj kukuricu? Nemam
knižku so sebou, tak memam kde kuknut.

dzantica
18. apr 2013

@zdenkaxyz Ja si vždy dávam..

z.k
18. apr 2013

@dzantica no veď práve to s tou váhou som mala pôvodne na pláne 🙂

dzantica
18. apr 2013

@z.k Tak to aj urob a môžeš sa odvážiť a pomerať hneď naraz v sobotu ráno 😀

vandijan
18. apr 2013

Ahojte, dnes mám bielkoviny, tak mám na obed urobenú čínsku zeleninku s kuracím mäskom, a viaczrnný chlebík + vývar, už len pri tvorbe to včera fantasticky voňalo.

Prajem všetkým nádherný slnečný deň 😀

vandijan
18. apr 2013

@dzantica no to s tým záchodom a tak práve zažívam 🙂 každý kúsok tela ma šialene bolí, ale to dám 🙂

eskymacik17
18. apr 2013

@alique no ako ani mi nehovor minuly tyzden v uh den som mala nachystany kusok torty co mamina piekla na oslavu mojho synovca a ani neviem ao ale normalne som nanu zabudla . a na druhy den jak som susila na bajecnom ovocicku som si na nu spomenula ja ze ma klepne ☹

alique
18. apr 2013

Dnes mám síce bielkoviny, ale už silno premýšľam, čo zajtra (nikdy som toľko nepremýšľala nad jedlom, ako teraz - zjedla som, čo prišlo... 😎 ), môžem v škrobový deň kapustové pirohy? Alebo strapačky? Teoreticky by to malo byť zemiakové cesto, takže aj áno.. Či?

@eskymacik17 to by ma teda kleplo... Pre mňa je tá torta svetlo na konci tunela... 😀

aduss
18. apr 2013

@dzantica kludne mozes mat taku velkost rifli 🙂 lebo jedno cislovanie je klasicke 36, 38, 40, 42.....a dalsie cislovanie, vacsinou pri nohaviciach byva 26, 27, 28, 29, 30 atd 🙂 ja nosim velkost 42 a rifle mavam 30 - 31 zalezi od strihu a latky atd 🙂

aduss
18. apr 2013

baby a som nastvana sama na seba..na to moje kazdodenne vazenie..dneska som mala o 0,2 kg viac ako vcera 😠
ale mam dostat asi za pat dni MS, tak mozno je to aj tym

schatje6
18. apr 2013

@aduss skus vydrzat odvazit sa vzdy len po vitaminovom dni a sprav si peknu tabulecku, kde si to budes sledovat.mne to pomohlo, aby som to neprehanala, ked vaha skakala hore-dole 0,5-1,5kg a ja som mala stresy, ci chudnem alebo nie... 🙂

mousinka
18. apr 2013

@dzantica neviem ci su to v skutocnosti cisla 36 🙂 ja len hovorim, ze ja napr. nosim rifle 27 alebo niekedy 28 a obleciem aj 36-tku. vyskusaj aj ty. podla mna ta 36 neni az taka mala 😀 😀 😀 svadobne saty som si kupila 36 a teraz sa musim stale strazit, aby som nepribrala.... 😠 v kazdom pripade, 38 mi byva velka....niekedy by som potrebovala nejake medzicislo medzi 36 a 38. skoda ze velkost 37 neni 😀
ja mam dnes UH, zle mi bolo od hladu, uz, kvoli tomu ovociu na veceru. tesim sa na dnesnu veceruuuu mnaaaaaaaam 😅

mousinka
18. apr 2013

@aduss a mozno mas aj viac vody v tele....vraj +- 2 kg je v pohode 😉

mousinka
18. apr 2013

@alique len ta muka v nom.....ale ked si to tak vezmeme, ze aj do chleba ide muka, tak to az tolko hadam nevadi a chleba je vlastne povoleny k obedu na skroby.

mousinka
18. apr 2013

@zdenkaxyz kukurica je skrob ☹

aduss
18. apr 2013

@mousinka dakujem za povzbudenie, asi sa nebudem tolko vazit :D...inac baby ja som kdes citala, ez kukuricu mozes na pizzu ..ze v skroby by sa nemala, ze iba hrach a kukurica aj do rizota

@schatje6 mas uplnu pravdu, ja si vzdy aj poviem, ez tak odvazim sa za par dni, ale nikdy mi to neda :D

mousinka
18. apr 2013

@aduss inak ved povedzme si na rovinu, ved na UH mozes cestoviny a tam su vajicka. a dalsia vec, v knizke pisali nieco o kolacikoch k obedu, tak ja jedavam slane kolace na obed z obchodu a chudla som vzdy tak ci tak ten prvy raz. tak tie UH to je asi taky vsehomix 😀 len to netreba s nicim prehnat, hlavne asi s vecerou. mna cakaju dnes na veceru samrholky 😀 mnaaaaaaam

aduss
18. apr 2013

@mousinka no ved prave, ze delit sa to podla mna uplne neda a kazdy si to aj tak po svojom vylozi :P 🙂 hlavne ze idu tie kila dolu 😝

mousinka
18. apr 2013

@aduss ja som zvedava ci sa dopracujem k svojej vysnivanej 60-tke 🙂 uz mam doma stepeeeeeeer. takze vecer idem na to 😀 ale strasne vrzga, musi ho byt pocut az na druhy konec mesta

aduss
18. apr 2013

@mousinka a mozem sa spytat z akej vahy chudnes a aku mas vysku? 🙂 a na ktorom dni si? mozno si to tu uz pisala, ale nechce sa mi to vsetko citat 🙂