90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
18. aug 2008

ahoj veronkaj ja si dávam väčšinou tú pizzu a na večeru tak rôzne. Ak sme na nákupe a zbadám nejaký dobrý koláčik (sladké pečivo) tak si kúpim a na uh večeru mám to. Raz som mala puding, pár krát zmrzlinu keď bolo horko. MM má rád sladké keksíky, ak doma akurát má tak si 3 dám na večeru ( suché čajové, alebo z lidla tie malé perníčky čo predávajú v takej vaničke, alebo maslové sušienky). Poprípade si dám koláčik, čo nám nabalí svokra domov. Raz som mala slané (také praclíky malé) a asi si dám aj teraz ak bude uh, sladké mi lezie hore krkom.

Ja mám dnes ovocný deň. A doma žiadne ovocie. Ráno som vyhodila jeden hnilý banán, tak som raňajkovala mrkvu, na obed som si dala kukuricu z konzervy a na večeru asi spapám zavárané hrušky. Ale to je ešte vo hviezdach. Nejak mi zasa zachutil čajík, tak budem dnes hlavne piť, nech nabehnem na pitný režim. Ozaj včera u svokrovcov mi ani neviem kto nalial malinovku pomarančovú, a to bol ale hnus. Ja som si tušim normálne odvykla od malinoviek, chutilo mi to ako riadna umelina, ani som to nedopila. Jediné čo mi stále chutí z malinoviek je kofola a kokakola light. No teraz rozmýšľam, že možno si vybehnem kúpiť nejaký džúsik do potravín keď sa malá zobudí. No uvidíme

janetka
18. aug 2008

veronkaj: okrem pizze, cestovin si mozes dat langos, resp. cesnakovy osuch... :p)
recept na langose:
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNH...

gucz: tak to sa dobre drzis dnes, mna to caka zajtra... nakupila som si banany a nektarinky, a tiez mam este kukuricu v chladnicke....ale uz moc nemam na nu chut...

Inak ja som piekla v nedelu kolacik a ani som neochutnala... a dnes si musim nejaku dobrotku vymysliet.. bud nanuk, alebo cokoladku

miresta
18. aug 2008

Ahojte kočky, teraz sme došli domov z chaty a to len na skok o chvíľu príde manžel a musíme ísť ešte niečo nakúpiť aj pre maličku.
Takže ja len tak, že žijem, myslím na vás a večer si prečítam čo ste zažili, a ako sa máte.
My celkom fajn, ale to až večer.

papa............................ 🙂 🙂 🙂

gucz
18. aug 2008

ahoj miresta akurát som na Teba myslela. Ste zdravučký?

Ja som behla do potravín a kúpila som si ten džúsik a aj balenie pistácií, ale len taký maličký sáčik, lebo ich mám veľmi rada a neviem sa ich dojesť. Božinku volajaká som stále strašne hladná, až sa mi ruky trasú, neviem čo budem robiť, či si niečo nedám jesť, teda niečo normálne 😢 . MM je na poobednej, tak som s malou sama, nech tu volakde neodpadnem. Už som dnes vypila tri kávy, a aj tak je mi nejak divne...... Asi mi začína mrcha, to asi z toho 😖

luciap
18. aug 2008

Gucz - tak to sme na tom rovnako. Neviem ci po vcerajsej oslave neviem dnes co so sebou alebo je to bliziacou sa menstruaciou, ale od rana myslim len na jedlo. Ked vidim ovocie, dviha ma zo stolicky. Teraz som si dala kukuricu, aspon nejaka zmena a tesim sa, ze zajtra zase bielkoviny. Chcela som sice nieco so syrom, ale stara mama sa rozhodla pre maso. To je jedno, co bude, hlavne nech to je "normalne" jedlo. Najhorsie asi je, ze kolace a torta zo vcera zostali a predo mnou ju jedli aj deti, aj kolegyna a o chvilu idem ponuknut kamosku. Na tomto sa da dobre skusat sila vole 😉 . Zato som zlepsila dnes pitny rezim a vypila som zatial asi najviac.

Miresta - som rada, ze zijes 🙂 . Ako ste sa mali a ako pokracuje dieta?

Veronkaj - mna by tiez zaujimalo, ci sa langos moze, pretoze najskor by som ho zaradila k UH.

Okrem toho by som chcela vediet, kam by ste zaradili halusky zemiakove, prip. maslove a ci ich vobec mozem, ale dala by som si 😝 .

Janetka - tak som rada, ze ti langose vysli, dlhsie ma nenapadli, ale teraz by som si dala. Aj ked ja uz som v takom stave, ze by som jedla aj zemlovku a ryzovy nakyp (to normalne nemusim) 😀 .

aniel
18. aug 2008

gucz -ja som mala na raňajky mrkvovú šťavu potom asi o11 som mala slivky a hrušku.O 14.00 melón a na večeru výživu.

Výživu sme dnes s twins robili až do večera. 100 pohárov a asi 12 pohárov hruškového džemu.

gucz
18. aug 2008

čauko baby 🙂
No tak ja som zjedla ráno mrkvu, potom konzervu kukurice, pistácie, pohár džusu (pomaranč 100%) zriedeného s vodou a nakoniec som to zaklincovala chlebíkom so syrom bambino a s cibuľou. Taká som bola hladná, že som myslela, že odpadnem. A teraz je mi dobre. MM som uvarila taký špeciálny super gulášik, krásne vonia, ale napodiv ma ani neláka. Ale ja nejak bravčové mäso nemusím, z gulášu mám rada zemiaky a šťavu. No myslím, že tomu bez problémov odolám. Mám však hroznú dilemu zo zajtrajšku. Doobeda idem vybavovať papiere do zdravotnej poisťovne, a tesne pred obedom idem s malou na kardiológiu na kontrolu. Takže si nestíham niečo uvariť, ten guláš asi nebudem. Ale rozmýšľam, že si asi dám tuniaka (konzerva tuniak vo vlastnej šťave) s chlebíkom a cibuľkou a rajčinkou. No neviem. Alebo mám aj párky, ale to sa mi zdá, že obsahuje múku a to by sa nemalo. Tak neviem čo budem zajtra jesť. Už aby bolo uh, chcem pizzuuuuuu 😝 😝 😝 😝 😝 😝

gucz
18. aug 2008

ozaj a ešte som dnes jedla zavárané hrušky, teda asi to bola jedna hruška, lebo to bol taký pohár od tatarskej. Som ja ale riadne nenažraná, fuha, hanba mi 😠

aniel
18. aug 2008

janetka tie langoše by som teraz zdzobla ,len taký fukot.Taká som hladná až ma bolí hlava,ale to preto,že som málo pila.KEBY SOM PILA VIAC URčITE BY SOM ANI HLADNá NEBOLA.

miresta- tú chatu máte niekde kúsok od vás ,keď tam tak často chodíte?

luciap- ja si dám zajtra lečo alebo rybu na masle.Mňam 😝

aniel
18. aug 2008

gucz -párky môžeš,keď môžeš aj chlieb.Či nie?

nič si z toho nerob ,keď sa necítiš dobre,zdravie je prednejšie 😉

aniel
18. aug 2008

janetka -to ste kde na tých fotkách v rozprávkovej krajine?To je špica

🙂 🙂

gucz
18. aug 2008

ece si tu?

janetka
18. aug 2008

aniel: to je marchenpark pri viedni, asi 60 km od BA... super super vylet pre deti...fakt zazitok vzdy aj pre mna... ideme opat 1.9., tak uz teraz sa tesim... samozrejme vsetko absolvujem s malym 😀

baby, tak ja som si dnes namiesto jedneho zakusku dala asi 4, ale take male svadobne...suseda doniesla krabicu zakuskov a kedze som mala zakuskovy vecer, tak riadny...

a sme boli seci susedia s detmi nau ulici, sme tam super partia, a zrazilo tam auto mladeho retrievera susedovych, manzel tam este ostal, vyzeral ten psik dost zle, tak som zobrala deti a sup ich radsej domov....som zvedava, ako je na tom...tak uz cakam netrpezlivo na muzika

janetka
18. aug 2008

aniel: este k tej krajine, zaplatis 12 EUR na osobu a tam uz mas vsetko zadarmo co sa atrakcii tyka... a to tam mozes byt od rana do vecera, je tam rozpravkovy les, rozne hudobne stanovstia, kolotoce, drahy, farma kde jazdis na traktore, neskutocne vela atrakcii

luciap
19. aug 2008

Aniel - ja mam leco naplanovane na zajtra so zemiakmi 🙂 . Po vcerajsku mi je aj jedno, co budem jest, ale nech to nie je ovocie 🙂 .

Gucz - parky podla mna mozes. Ja ich mam tiez v plane asi na nejaky den, ked bude treba varit v bojovych podmienkach. Vobec sa ti nedivim, ze si si vcera dala aj chlebik. Ja som mala co robit, aby som vcerajsok prezila (aj ked pre mna bol najtazsi pohlad na zakusky a ako ich jedia druhi), takto tazko som zvladala ovocie tyzdnom a pol, ked som sla k priatelovi. Napriek tomu som sa upokojovala, ze buduci tyzden to bude horsie - najprv ovocie a za nim voda. Uz by som to mala rada za sebou.

Janetka - ten park vyzera fakt dobre, skoda, ze je to tak daleko od nas.

gucz
19. aug 2008

Dobré ránko,no tak som tu aj ja 🙂 . Tak som dostala mrchu, asi preto som bola taká nenažraná. Teraz mám celého sveta dosť, bolí ma brucho, preháňa ma, a to máme dnes vybavovačky. No hurá. Snáď sa rýchlo vybavíme.
Nechce sa mi ani žiť ☹ . A malá má dnes akosi veľa energie, ale to ona vždy, keď mi neni dobre, tak sa idem nadopovať ibalginom. A na obed bude asi ten tuniak, no ešte uvidím, či nebudeme obedovať s MM a malou v meste. Potom sa ozvem

janetka
19. aug 2008

baby, tak pol kila dole uz zislo... a dnes mam ovocny tak dufam,ze aj ostatne zide dole 😉
uz tlacim banan, hrusku... na obed asik ta kukurica a na veceru uvidim...tie melony su uz dost prezrete v obchodoch...ale mozno kupim

lucxy
19. aug 2008

ahojte chudulku, dari sa vam dobre? aniel ako bolo na dovolenke? dako nestiham mala je ako cert a uz druhy den som nespala tak snad to uz bude lepsie 🙂
ja vcelku v pohode sa drzim, citim sa dobre to je dolezite,,,aniel dala som foto ako vyzeram kukni 😀

janetka
19. aug 2008

gucz: to bude tou mrchou, aj ta nervozita, neboj, zajtra sa budes pozerat na svet inak 😉 a bud rada, ze ta prehana 😉
ja som mala vcera pocit, ze som na kubka cely den nervozna, boli sme dopoludnia len doma a potom cely vecer vonku.. dnes ideme povinne doobeda na prechadzku, nech sa nenudi

aniel
19. aug 2008

dobré ránko ,tak babenky ja po včerajšom ovocí mám kilečko dolu,takže opäť som na 68kilách.Dúfam ,že teraz už nebudem prehreškovať.Dnes by to malo byť po včerajšku ľahšie.S dcérou sme sa rozhodli ,že k obedu dáme asi rybu na masle a na večeru lečo.Alebo opačne .Ja viem ,že by sa to nemalo miešať,ale nemáme toho toľko ,aby sme to mali aj na večeru.Ona začína chodiť aj do fitka a to ja nestíham,tak jej to bude určite rýchlejšie ubúdať.Ja si idem aspoň zacvičiť.Myslela som ,že po včerajšom cvičení budem mať svalovicu ,ale nič.Asi na tej dovolenke tie túry môžem počítať k cvičeniu. 😉

luciap a to budeš to lečo robiť bez vajec a klobásy? 🙂

janetka
19. aug 2008

aniel: to mas super, ze to mozes drzat s dcerou.. 68 kil...ved to je uz musia vaha 😉

aniel
19. aug 2008

janetka- ešte je ma riadne dosť a ešte stále mám dve pneumatiky aj keď už jedna zmizla ešte stále mám čo zhadzovať.Už aby som mala 58 to je môj cieľ.takže ešte 10 a možno už budem môcť nosiť aj kraťase alebo sukňu,teraz si to netrúfam.A možno na rok už pôjdem aj na kupko. 🙂

aniel
19. aug 2008

a idem už konečne cvičiť pa pa 😵

veronkaj
19. aug 2008

dobré ráno aj ked trochu neskoro, skôr som sa k Vám nedostala,

inak ked spomínate chleba, ja som si minule dala žemlu s bryndz. nátierkou no takú chuť som mala že až

janetka tie zákusky museli byť mňam, normálne robíš chúťky

dnes by som mala niečo uvariť na zajtra mám niečo so zemiakmi a zelenina ale netuším čo neviete poradiť???

luciap
19. aug 2008

Aniel - v pohode zvladnem leco bez vajec a klobasy. Mam sice rada, aj s nimi, ale nie je to podmienka. Bude aspon dietnejsie. Ako tak pozeram, obidve tuzime po rovnakej vahe, aj ked ja sa uskromnim aj so 60 kg, ale keby bolo este o kilecko menej, bolo by lepsie, nech mam rezervu 😀. Ja som dnes mala 67,3 kg. Velmi som zvedava ako to bude vyzerat buduci tyzden po vodovom dni a hlavne ma zaujimaju cm. Akurat ja som necvicila ani nepamatam. Musim sa dnes konecne zase rozhybat.

Veronkaj - ja mam na zajtra leco so zemiakmi. V sobotu som mala rizoto so zeleninou, predtym hrachovu kasu. Mozno nabuduce si dam sosovicovy privarok.

Lucxy - pozerala som foto, vyzeras dobre a nemas fotku ako si vyzerala predtym?

Janetka - ja som vcera prechadzala po trhu a rozmyslala, co kupit do ust a akosi som uz na nic z toho nemala chut - melony uz su obcas o nicom, nektarinky mi lezu krkom, slivky ma nejako neoslovili, pritom tie som este tohto roku asi ani nejedla. Akurat som si kupila jablka a kukuricu.

Gucz - poznam to velmi dobre, ked maju deti ovela viac energie vtedy, ked ty nevladzes. Ked som cakala Leu a bolo mi strasne zle, normalne som sa na syna "vykaslala" a vtedy sa musel naucit hrat sam, lebo ja som mala pocit , ze umriem, ked zleziem z postele.

lucxy
19. aug 2008

luciap tak nefotila som sa predtym ze ako vyzeram, ale zhodila som 10 kilov z tejto dietky teraz sa citim fajn 🙂

a ty chces kolko zhodit?

luciap
19. aug 2008

Lucxy - ja tiez aspon 10 kg. To budem so sebou uz spokojna, ale keby este nejake 2 navyse, nebudem sa hnevat 😀 . Tak to potom super si zhodila a myslim, ze aj mne to bude stacit.

ananaska
19. aug 2008

caute baby
dietka mi prisla, tak zajtra zacinam drzte paste
dufam, ze to zvladnem

ananaska
19. aug 2008

dufam, ze zhodim aspon 6 kil
poradite nejake finty?

veronkaj
19. aug 2008

babulky vám je teda hej ked čítam tie vaše váhy,

ja som mala na nový rok 82 kg, ked som začala 1.7. s dietou mala som 79 kg a od vtedy som jeden týžden nedržala a občas mám prehrešok, k cvičeniu sa dostať nemám kedy akosi a dnes mám váhu 72,5 kg.

som vďačná sama sebe aj za to aj za to že ste tu a mám motiváciu vydržať.

ja som si povedala vtedy v júli že ako rada by som aspoň tých 10 kg a zdalo sa mi to nemožné nakolko ja som bola od malička tučko a ide to a teraz si vravím že ak sa podarí tých 10 tak potom ešte 5 a potom mi je jasné že stravu veľmi meniť nemôžem lebo to bude späť ale ide to dolu a určite aj vám to pôjde tak ďalej nato

miresta - to máš fajn ked takto beháte na chatu,

lucxy - gratulujem len tak ďalej

luciap - my tuším bojujeme rovnako

anjel - obdivujem - štyri deti a taká váha no super