90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
21. aug 2008

veronkaj - ano mám prestávku vo výletoch, ale tak ma mrzí, že som doma, ale čo už aj pracovať treba. A malinká sa má dobre, dnes ma dobrý deň, už mi zase spinká, aj keď viem, že to bude len na chvíľku, ale mám už urobené všetko čo som chcela, a podvečer sa pojdeme prejsť.

janetka- moja ešte nemá zúbky, stále sa len jej prerezávajú, vždy niekde inde vybehne, ale nie úplne. Prv sa jej tlačili očné, a teraz vpredu, ale neprerezali sa úplne. Má aj hnačky a zvyšené teploty, tak dúfam, že už vyjdu, tak sa neviem dočkať.

ananaska
21. aug 2008

je tosuper s niekym sa podelit o svoje uspechy 🙂

miresta
21. aug 2008

Idem kočky trochu blúdiť po internete, zajtra budem piecť tortu pre svokru a neviem aký motív, už som rozmýšľala o všetkom možnom, tak mi napadlo, že tam je plno fotiek, že ma niečo možno nabudí.

Potom ešte skočím ako sa máte. 🙂

aniel
21. aug 2008

ananaska,luciap vy ste super 😵

aniel
21. aug 2008

miresta-daj si stránku artmama.sk ,tam sú super fotky 🙂

gucz
21. aug 2008

čauko tak sme prišli z dlhokááánskej samotárskej prechádzky, malá poobdivovala všetkých psov v dedine a teraz mi tu demoluje byt. Ja neviem kde dobíja baterky.... Po tej pizze som bola prejedená až nenormálne, ani som neni nejak hladná. Nabudúce si spravím cestoviny sľubujem 😀 .
aniel kuk do ip

luciap
21. aug 2008

Aniel - vdaka za pochvalu, len mi je luto, ze to moje obdobie bez prehreskov netrvalo dlhsie ako 2 tyzdne.

Miresta - obdivujem, ze si to tak dlho vydrzala. Mne by sa to asi nepodarilo nikdy.

Gucz - ja som tej pizze nemala az tak vela, takze som prejedena nebola a strasne som sa tesila na veceru (skoda, ze uz je po nej). Povodne som planovala zbastit dva kusy torty, ale zvladla som len jeden. Dala som si za tym cokoladu (aj ked som ju mala aj v torte, ale to mne nevadi). Teraz som si dala kusok vlociek. Celkom sa tesim na zajtra, ze aspon budem moct jest castejsie.

Ananaska - tato diskusia je preto super, ze uz ked mas pocit, ze nevladzes dalej a uvazujes, ci to vobec ma zmysel ta tu ostatni podporia, prip. navnadia svojimi uspechami.

gucz
21. aug 2008

luciap diky že si spomenula tú čokoládu, skoro som na ňu opäť zabudla. Ja som večerala až teraz, tesne pred ôsmou, a dala som si tú piškótovo smotanovú tortu, samozrejme kúsok. Aj ja sa celkom teším na zajtra. mám banány, nektarinky, polovicu plechovky kukurice a možno si kúpim pistácie. A ešte mám pomarancový džús. Ešte od minula, tak dúfam že mu nič nebude. Dala by som si aj jabĺčko, ale tu u nás v potravinách momentálne nijaké ovocie nemajú.
Zajtra má ku mne prísť kamarátka s dcérkou na návštevu a ju som tiež nahovorila na túto dietu, tak som zvedavá ako na tom je. Potom Vám napíšem. Aj tá kamoška, Dáška má zajtra ovocný deň, tak budeme spolu ovockovať

gucz
21. aug 2008

no nič, vidím že tu nikto nieje, idem pozret čo je v tv. Ozaj čo pozerávate?

gucz
21. aug 2008

halóóó kde ste všetky, čo už spíte? Som tu taká opustená 😢

gucz
21. aug 2008

No idem teda hajať, majte sa krásne a píšte básne PA

miresta
21. aug 2008

kočky, tak dnes večer vás tu bolo akosi pomenej.
gucz - ja nepozerám teraz skoro nič, lebo som každý večer dosť unavená, a keď niečo, tak až po desiatej a to keď dávajú niejaký dobrý film

luciap - ja som sa z pizze stále prejedla, takže ja radšej cestovinky, ako dnes som mala, ale na večeru som si dala len nektarinku takú fajne veľkú, kupila som na trhu..............nešlo mi sladké vôbec na chuť a to som mala roládu čokoládovú pripravenú.

Zajtra sa tiež teším na ovocie, mám ešte černice, nechala som si aj nektarinky aj jablčka.

aniel - určite potom vložím. Nevedela som vôbec čo vymyslieť, ale niečo z toho bude, veď uvidíte. Pre ženy sa stále horšie vymyšľa ako pre chlapov, oni majú vždy niejaké úchylky (koníčky).

miresta
21. aug 2008

tak asi tu nikto nie ste, tak dobrú nocku a pekné ránko. 🙂

luciap
21. aug 2008

Gucz - ja som este tu. Poriadne momentalne telku nepozeram, sice ju mam stale zapnutu. Akurat vysivam a popritom skypujem so svojou laskou.
Akurat mi je luto, ze buduci tyzden sa pokaslu nase spolocne dni. Ked si tam zaradim vodu, bude to v haji. Takto to bolo fajn, ze sme mali vacsinou to iste.

miresta
21. aug 2008

luciap - neboj budeš mať spoločné dni s niekým iným. A ta voda naozaj všetko pokašle, aspoň ja som po druhej bola trochu mimo. Prv som nič nechcela, bolo mi blbo a potom som bnevedela čo do úst. Asi taký tretí deň po vode.

miresta
21. aug 2008

ale idem ja spinkať, manžel ma už volá, že mu chýbam, brú nocku

anaret
21. aug 2008

ahojky, blahoželám baby k úspechom a pevnej vôli o ktorej sme ani netušili, že ju vôbec máme, že????

miresta, ja sa držím, už nám to pomaly končí, dnes som mala ovocie a nestíhala som jesť - tak som mala len hrušku na raňajky a kávu, poobede kávu a udusenú cukinu, ale to nebolo bohvieaké dobré, lepšia je vysmážaná... večer ešte vodu a koniec, lebo som mala naháňačky... inokedy by som bola už odpadávala a teraz normálka... čudujem sa... zatiaľ je to v pohode, ľudia, čo ma dlhšie nevideli vravia, že som schudla - to ma trošku teší, ale na druhej strane - jedna vec je schudnúť a druhá - opäť nepribrať....a toho sa obávam....

luciap
21. aug 2008

Miresta - no toho sa obavam, co so mnou spravi voda, kedze som citala ako ste to prezivali vy.

Anaret - ty sa mas, ze uz si na konci a hlavne, ze si to aj ostatni vsimaju, ze si schudla 🙂 . No teraz to bude chciet asi vacsiu volu ako doteraz - nenabrat spat.

Idem aj ja uz spat, nevladzem. Dobru noc.

ananaska
22. aug 2008

ahojte babulky
tak ovocny den mam za sebou, ale vecer som si musela dat zel. vyvar, moje telo si ho nejak
vyzadovalo. dufam, ze to moc nevadi

miska1984
22. aug 2008

dobre ranko,tak som to vcera zvladla uplne bez problemov-len vecer som vybehla s kamoskou na pivko(viem,ze by sa to nemala,ale obcas treba 😉 )...a dnes ma caka ovocie.Normalne nechapem sama zo seba-citim sa super,fakt mi tato dieta vyhovuje a ked som este videla ubytok 2kg za 5dni....no paaaaaarada....majte sa krasne a pekne chudnutie 🙂
Este jedna otazka:mozem v ovocny den len cerstvu zeleninu alebo hocijaku-dusenu,....???

ananaska
22. aug 2008

haloooo je tu niekto? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luciap
22. aug 2008

Ahojte, tu som 🙂 .

Miska1984 - myslim, ze kludne mozes hocijaku zeleninu, aj dusenu. Ja uz som velmi zvedava, kolko sa mi podarilo zhodit za tyzden, ale este dnes som sa rozhodla nevazit, az zajtra po ovocnom dni.

veronkaj
22. aug 2008

dobré ráno

anjel, miresta - takže zúbky sa tlačia pamätám si ked išli mojej dcére, najradšej hrýzla kľúče, taký zväžok asi 4 kľúčov farebných som jej vyvarila vtedy nám to doporučila lekárka a do toho hryzla chladilo ju to a lepšie sa jej prerezávali a neboli skoro žiadne problémy len slintala.

inak aj ja mám dnes ovocný deň

gucz- ja sa k tebe pridám a budem pokračovať v diete aj ked som vravela včera polovičke že od začiatku roku som dala dolu 10 kíl z toho počas tejto diety 7 a že kolko ešte chcem, vraj či chcem byť ako lata

luciap - vody sa neboj dá sa to, len je lepšie ked sa niečím zaoberáš čo ťa baví, pozabudneš na to,

miresta - akú tortu si vybrala?? daj potom obrázok nech si pochutíme aspoň očami,

babulky idem pracovať, občas mrknem

aniel
22. aug 2008

dobré ránko - ja mám dnes ovocko a nemám nič doma.Teraz idem s twins do tt,tak hádam niečo kúpim,lebo aj moja dcérenka je hladná ako vlk.

miska1984-ovocko máme spolu a môžeš si dať aj dusenú,ale keď to zvládneš ,skús len ovocko.

luciap-neboj vodu budeme mať spolu a gucz ju má o4 dni ,potom sa opäť stretnete po jej vode na bielkovinovom dni.

miresta už sa teším na foto 🙂

luciap
22. aug 2008

Aniel - to som rada, ze v tom nebudem sama 🙂 .

Veronkaj - no budem vtedy v robote, takze to nebude presne to, co ma bavi, ale snad ma to nebude lakat.

Vcera, ked som videla v TV anorekticky, tak som si povedala, ze radsej vyzerat takto ako teraz, ako tak ako ony. To bol hrozny pohlad. Divim sa, ze to nevidiia, ale asi v tom stave uz maju skresleny pohlad na seba.

gucz
22. aug 2008

čaves

gucz
22. aug 2008

tak som Vás prečítala, ja som raňajkovala trošku kukurice, od rána upratujem ako besná. MM zobral malú von, tak sa dá.
Luciap vody sa neboj, prvá bola vcelku v pohode, akurát tie dni po nej som bola viac hladná.

aniel ideš dačo vybavovať? pozdravuj twins 🙂

miresta obdivujem Ťa piecť tortu pri diete 😉 , ale zasa musím povedať že si veľmi šikovná. Aj ja rada pečiem, ale tvorivo sa povytešujem až pred vianocami.

veronkaj budeme to asi teda ťahať aj ďalej, už sa teším. Ja aj kebyže to držím 3x po sebe, tak ako lata nebudem

luciap
22. aug 2008

No tak dnes zvladam ovocko celkom v pohode. Na veceru som si kupila kukuricu. Na obed som zjedla jedno jablko. Prave peciem v domacej pekarni chlieb (po velmi dlhej dobe) a dostala som strasnu chut na chlebik. Budem ho mat na zajtra na obed so syrom a jogurtom. Rozhodla som sa pre mliecny den.

aniel
22. aug 2008

ahojky- ja som dnes v pohode .Aj by som povedala ,že prejedená.
ráno som si dala pár lzžíc čučoriedok o druhej melón a asi o pol štvrtej zeleninkový šalát.Bol fantastický.
Aj zajtra si ho s twins spravíme.Vytiahnem kura a zajtra na obed u našich ugrilujeme.Zajtra by som chcela konečne spraviť ,ten anklbens.

gucz- twins niečo vybavovala,tak som bola s ňou,ale bola som z toho strašne uťahaná lebo som zobrala aj Sofi a bez kári.Potom sme ešte šli na nákup do LIDLA a keď sme prišli ,tak sme niečo pruipravili ďeťom k obedu a potom pre seba ten šalátik,ale som sa napráskala mňam. Určite si ho budem robiť častejšie,ale boli tam aj veci ktoré dnes nemali byť. 😝 😀

luciap
22. aug 2008

Aniel a aky to bol salatik, hod sem prosim recept, nech sa inspirujem 🙂 .