90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

twins
20. jún 2008

ja tiez dnes perem co je dnes vsetci peru

twins
20. jún 2008

co dnes vsetci periete? aj ja som teraz dala prat

twins
20. jún 2008

pardon dvakrat som to poslala

kitaka
20. jún 2008

aniel...super,tak pekne pokračuj......................twins,,,,,,, ja periem každý deň aj 3-4 pračky,pri troch deťoch,ktoré sú stále špinavé,mi nič iné nezbýva

aniel
20. jún 2008

já už fakt idem cvičit,ale neviem ako dlho ,slniečko sa budí, už ju počujem mrnčať 😢

aniel
20. jún 2008

to ja periem každý deň 2 pračky a keď sa mi nepodarí,tak potom aj 5 naraz,ešte,že máme taký veľký balkón 😉

aniel
20. jún 2008

ale už fakt idem asi zaspala,je tichúčko 😵

twins
20. jún 2008

ja periem len raz nanajvis dva krat ale ja mam len dve deti
ale to potom periem aj 5-6 pracok

aniel
20. jún 2008

kde ste všetky,ja som už docvičila aj sa ospršila a tu nikoho ,žeby ste papkali? 😀

aniel
20. jún 2008

ok tak pozriem neskôr 😖

lucxy
20. jún 2008

ahojte, nestiham vas citat, tolko ste toho popisali, twins ja som na tej druhej knizke dalsich 90dni, ale papam sosovicu 🙂

gucz
20. jún 2008

čauko babenky aj ja periem dnes 🙂 ,, drahému tenisky, už boli nečuchatelné 😀 a aj viaceré šľapky som tam hodila, aspoň budú čistučké. A čaká ma asi biele prádlo. Tak už som po obede, zjedla som štvrť pizze z pizzérie, čo mi priniesla včera mama. Bola hríbiková so šunkou, tak som nariadila súdnu pitvu, ale keď som začala, zistila som, že sa to nedá odtiaľ dobre povyberať, tak som si ju zohriala zjedla aj tak. A bol tam asi aj syr.... dala som si k tomu olivy, a bolo to mňam. Drahý mi kúpil vaničku zmrzlinky v lídli, takže ma to čaká na večeru. Teda nie celá vanička...
Zasa som sa sem márne snažila dostať doobeda, už som bola zúfala, na nervy, ako to, že Vám to ide a mne nie?

erikas
20. jún 2008

ahojte chuduľky,tuším dnes máme prací deň všetky,aj mne sa už suší prádlo na balkóne,dnes mám bielkoviny,dala som si vývar,podotýkam,že prvý krát počas 90 dňovky a spravím si opečené cuketky,ktoré si budem namáčať v cesnak. olejovom dresingu,ale ani nie som veľmi hladná,tak si dám asi cuketu neskôr a na večeru zeleninkový šalát 😝

aniel
20. jún 2008

ja som dopapkala slíže mňam asi som to prehnala,lebo tak som ich do seba nahádzala od nervov ,deti ma vytočili,že večerať už určite nebudem.Aešte csom si myslela,že som tehotná,lebo mi bolo stále plano,ale to y toho ovocia na raňajkz .Test vyšiel negatívny,tak aspoň jedna dobrá správa. 😀

gucz
20. jún 2008

aniel čím ťa decká vytočili? Daj si na večeru aspoň zmrzku, ukľudňuje nervy, ja sa na ňu teším, mám tam čokoládovú. Ja som tiež zasa mimo, zas ma nejak chce bolieť kotrba akoby mal klesnúť tlak a akoby mala byť búrka, alebo pršať. Mraky však nevidím nijaké Spravila som si kafe, tak dúfam že zaberie. Malá zasa štrajkovala so zaspaním, tak si to zasa odrevala, hučala ako pilinák, až mi to šklbalo uši, hlavneže oči mala ako žiletky, takmer cez ne ani nevidela, čo by tak spala. Asi jej začnem variť makový odvar 😀 😀 😀 😀 , a sebe tiež

aniel
20. jún 2008

volala mi učiteĺka zo školy a žalovla na Patrika.Teraz som taká najedená,že neviem či zvládnem niečo.Sofinka mi teraz tiež nechce spať.Som u twins ona mala k obedu pizzu,mňam. 🙂

naty
20. jún 2008

Ahoj holky!! když to tu tak čtu, chtěla bych to taky zkusit...mohla byste mi jí některá poslat, prosím, na mejlík? placha.verca@seznam.cz....mockrát děkuju!! 😉

aniel
20. jún 2008

ahoj gucz aj ja mam k veceri cokoladovu zmrzku mna

twins
20. jún 2008

ahoj gucz omylom pisem za aniela ostala umna prihlasena na tu zmrzku uz sa tesim lebo ta piza mi nespravila moc dobre vsetka ostala na wc pardon aspon tri krat

twins
20. jún 2008

ahojky naty tudietku ti musia poslat niektore skusenejsie baby ja ju drzim podla toho co pisu ostatne a tak aj viem asi co mozem a nemozem jest je to super niektore nechavaju aj recepty a podla nich si mozes pripravovat jedlo ak sa ti recept bude pozdavat

twins
20. jún 2008

no vidim ze si pisem sama zo sebou tak zatial caute 😎

gucz
20. jún 2008

twins na chvíľu som musela odbehnúť, aj ja som mala po tej pizze wc story, ale malá mi tu strašne reve, tak sa objavím až večer, ona žiarli na počítač 😖 . Mňamky, takže budeme zmrzlinkovať spolu 🙂
naty máš to poslané

aniel
20. jún 2008

baby mňa zas prehnala tá zmrzka,byť niekde v meste nedobehnem(pardón).

naty prišlo ti to?

jesika už som ťa tu dlho nevidela ,kde si?

aniel
20. jún 2008

tinaa čo vaše bábiky sú už zdravé?

gucz ,malá vyspinkaná,moja od 11 ešte nespala a teraz je zlá ako čERT,ALE MOJE DIETKOVE JEDLO JEJ CHUTí.Aj tvoja papá s teboualebo jej varíš zvlášť? 😎

aniel
20. jún 2008

čo tu naozaj nik nieje ?Idem ju dať spať 😔

aniel
20. jún 2008

normálne sa teším na zajtrajšie ovocíčko 😵

anaret
20. jún 2008

ahojky, ja som dnes ovocná po 3-krát a je to celkom v pohodke...čo som dosť prekvapená, lebo ja moc ovocie nemusím...normálne sa bojím, že dostanem otravu od vitamínov - za celý život som nezjedla toľko ovocia ako za týchto 12 dní...zajtra mám bielkoviny, asi bude mäso dusené na leči - pre celú rodinu. Im spravím k tomu zemiačiky a ja ich budem mať v nedeľu...
kitaka, ako zvládaš ovocný deň???

tinaa
20. jún 2008

dobry vecer vsetkym, ako sa mate? Dnes mam za sebou UHL, urobila som si spagetky s grilovanou cukinou, paprikou, paradajkou, olivami a zaliala som to paradajkovou omackou. To bola basta. Keby kazdy den boli UHL, tak to by bolo nieco pre mna. Som taka najedena z obeda ze veceru ani nechcem. Dam si iba ovocie.

aniel, dakujem za opytanie, uz sa mame dobre, sarinka je uz v poriadku, chvalabohu.

Manzel uspava malu a ja musim ist zehlit, lebo ta kopa je stale väcsia a väcsia. Dnes som aj ja prala.

tinaa
20. jún 2008

naty vitaj, ak nieco nebudes vediet, tak sa pytaj, my stare paky ti velmi rady pomôzeme 😀 😀 😀

chudnutiu zdar

Môzes nam prezradit svoje miery? Kolko by si chcela schudnut?

aniel
20. jún 2008

ja mám tiež toho žehlenia veľa,ale zatiaľ sa mi do toho nechce.Asi až keď bude kopa padať. 😀