90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
4. júl 2008

Ale ja zasa dosť citlivo reagujem na zmeny počasia, a nerobí mi dobre ani keď som dlhšie na slnku, to sa mi hneď z kečky parí a môžem piť koľko chcem. Ja leto prežívam buď zalezená v tieni, alebo doma a von vyliezam až navečer.

twins
4. júl 2008

pojdem zagratulovat sofinke dufam ze mi to vide lebo mame doma ako po vybuchu vcera som vyhadzala malej skrinu a triedim veci a az teraz som zistila kolko ma zbitocnych handier co ani nenosi davam ich navesiak male som asi 50 vesiakov ak nie viac a este nema vsetko povesane ale uz sa mi to nezmesti ani do skrine tak aspon sa trosku hned rano rozhybem idem pokracovat v praci

gucz
4. júl 2008

twins držím Ti teda palčeky, aby Ťa hlava prestala bolieť, a aby sme to zdárne zvládli

twins
4. júl 2008

no mna tiez hlava bolieva ale teraz som mala dlhsiu pauzu az dnes

gucz
4. júl 2008

hmmm, nechceš prísť spraviť poriadok aj k nám?

twins
4. júl 2008

gucz no dufam ze to prezijem tento krat bez prehresku tak idem makat tak drz sa a aj ostatne co mate vodu zatial pa

twins
4. júl 2008

😒 nene

veronkaj
4. júl 2008

miresta ´dakujem darí sa zatial,

no včera som si fakt pochutnala na tej zmrzke, ,
mám rada totiž nátierky a tak ma napadlo že jedine ked si ich asi môžem dať je bielk. deň samozrejme že len na obed na ten chlieb

dnes mám ovocie, no nakúpila som si ho zatial som si dala šálku ríbezlí na obed, si dám 1 jablko,1 broskyňu a 1 marhulu dúfam že to nieje veľa

tina aj tvojej dcérke všetko najlepšie k narodeninám, hlavne zdravie to ostatné vraj príde,

moja dcéra si doma varuje sama a dnes sme sa chceli ísť kúpať no vidím to počasie tak asi nie

tinaa
4. júl 2008

ahojte modelky, som tu len na skok, lebo balim, kym mala spinka, musim vsetko stihnut.

dakujem vam za gratulacie, zajtra mame oslavu tak urcite hodim fotecky do albumu

co sa tyka bolesti hlavy, trpim nimi velmi casto, dnes to bolo jasne, ked je taka zmena pocasia, uz v noci som sa zobudila na bolest. Ale najhorsie je, ze mi nepomaha ziadna tabletka. Musim si to vytrpiet a pockat kym to same nezmizme. Tiez ma pocas tehotenstva nebolela ani raz.

miresta cestujeme az vecer do Ke, ta mestska plavaren, myslis tu pri stanici?

Vsetkym vodovym drzim palceky

veronkaj aj ja mam dnes ovocie. Ale poviem pravdu, ze sa v nom neobmedzujem, ved z toho aj tak nepriberies 😉

tak ahojte ozvem sa asi az v nedelu, papa a pekny vikend

twins
4. júl 2008

tinaa vsetko najlepsie malinkej

tinaa
4. júl 2008

dakujem twins

tak odpajam sa ahojte

gucz
4. júl 2008

čaute!!! zatiaľ sa držím 🙂 , a hlava ma nebolí chvalabohu, ale pravdu napíšuc už aby bolo aspoň 10 večer a aby som šla spať. Zajtra si upečiem kuriatko

gucz
4. júl 2008

zastavím sa po deviatej, zatiaľ papa

erikas
4. júl 2008

čaute aj ja sa dnes nejako podozrivi držím,za celý deň som zjedla len dve jablká a to mám mať sacharidy 🤐

neviem čo je so mnou,nejak mi nechutí,dúfam,že to nezačnem doháňať večer 😀 😀 😀

twins
4. júl 2008

ahojte ja mam dnes vodu do siestej som vydrzala potom som si musela dat aspon melon ale stale mi je nejak plano inak hlava ma uz neboli

iwis
4. júl 2008

Ahojte 😉 díky za uvítanie

erikas ďakujem za knihy 🙂

Tuším sa tu skoro všetkým rovnako striedajú dni, alebo tak pol na pol. Ja som dnes tiež na ovocí, ale zvládam v pohode keďže ma napadla chrípka ani mi nič moc nechutí, horšie bude potom 😀

Tak tej čokolády až 4 kocky? Ja som kúpila 100g a tam jeden pásik boli 2 kocky. Ale aj tak, keď som ich nadelila mame aj s kuskom torty také oči na mňa vyvalila že to čo je? Nechcela mi veriť, taký pohlad na mňa hodila že jej chcem skaziť jej snaženie 🙂

anaret
4. júl 2008

ahojte, kočky...nebola som tu už dávno, mám zhon...

twins: moja "malá" bude mať o týždeň 15 rokov...už je lepšie, celé dni bola na infúzkach, ale že zajtra by ju mohli pustiť domov...tak dúfam, že je z toho vonku..

miresta- ako tú vodu si zvládla???
ja som dnes mala ryžu so šalátikom, ale nejaká som bola aj tak hladná...tak teda neviem, asi vodný deň neprežijem...

twins
4. júl 2008

ahoj iwis tak drzim palce

twins
4. júl 2008

anaret tak zelam tvojej malej velkej skore uzdravenie moja sa nemohla dockat kedy pojde domov ale uz je ok uz dnes jedla aj zemiaky a maso
a nuic to s nou nerobilo tak dufam ze to tak ostane

anaret
4. júl 2008

twins, aj ja Vám držím palčeky, aby to bolo o.k. ozaj, aj ty si bola dnes vodová? ako?

baby, čo jete na večeru, keď máte UH, aký zákusok?

iwis
4. júl 2008

Ja som behla do cukrárne a vybrala som si kus torty takej že aby nebola ani nejaká malá ani veľká moc, vyhrala to parížska čokoládová, no čo už 🙂, ale nabudúce sa teším na malinovú roládu, už mám recept nachystaný 😀

iwis
4. júl 2008

Ozaj a kukuricu môžeme? patrí medzi škroby či kam? a šampióny sú normálna zelenina? môžem aj k mäsku aj k cestovinám a tak?

iwis
4. júl 2008

A cez vodový deň sa môže čisto iba voda?Ani káva ani čaj? To len tú vodu budem piť?

anaret
4. júl 2008

iwis, ja si myslím, že by sa mohla aj káva aj čaj, lebo ja osobne si neviem predstaviť len vodu...a vôbec - ako vydržím len tekutiny???známa vravela, že keď to už nevládala, tak si dala melón - veď to je viac vody ako ovocia...

gucz
4. júl 2008

čauko bambulky, zatiaľ som tú vodu zvládla na 100%, len nám blbne elektrika, tak pa zajtra

iwis
4. júl 2008

ešte tak s čajom sa dá podľa mňa ten zasýti na chvíľu , ale si neviem predstaviť tie následky celý deň na wc kvoli tolkej vode

gucz
4. júl 2008

v pohode, ani ma moc nesmedilo, ani som nebola nejak hladná, len som bola taká nijaká celý deň, asi preto, že sme mali vybavovačky

iwis
4. júl 2008

Ale dnes bol naozaj taký nijaký deň... ale zas ako stvorený na vovovú diétu 😖

gucz
4. júl 2008

vovovu? 😀 , a cez vodový sa smie len voda. Myslela som, že umrem bez rannej kávy, ale som tu a žijem, ani mi nejako nechýbala

aniel
4. júl 2008

ivis aj ja mám dnes ovocie ,ale nemám čas sa ani najesť,teraz som zdzobla melón 😉