90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marys001
26. aug 2010

ahojte kocky ja vas tak velmi obdivujem aj ja chcem schudnut ale pevna vola je niekde na dovolenke , ale keby sa nasiel niekto s kym by som to zacala mozno by aj sekera vystrelila....

gudulo
26. aug 2010

@marys001 zacni so mnou 😉

yanni
26. aug 2010

@gudulo a ty si este nezacala? a ja ze uz hej. uz som sa chcela vcera opytat, ze ako ti to ide. No tak ako citam zatial dobre 😀 😀 Tak len tak dalej 😉

gudulo
26. aug 2010

@yanni zacala som dnes a uz som po obede, tak som zvedava kedy na mna zasa pride hlad 😒

merikac
26. aug 2010

babulky,neda sa mi spatne citat,co ste popisali,,vidim tu nejake neuspechy ☹ ,,aj padanie vlasov a oslabenie nechtov sa tu spomina 😲 ,,ale ktora ste dali ucinne dole zopar kg,,a akou rychlostou to slo a kombinovaliste ju aj s pohybom?? dakujem za odpovede 😵

yanni
26. aug 2010

@gudulo aaaale nic nebude ziadny hlad. Ten ma predsa dovolenku 😀 😀 Ja dnes tiez zatial len 2 male jogurty a ovocko a to ani dietu nemam. A ani nemam este hlad. Na veceru budu pecene krupliky kedze brasko ma dne skroby. A musime ich aj zlikvidovat lebo pokym sa vratim z SK tak budu zhnite. Takze dnes povinne tlacime do gebuli 😀 😀 😀

yanni
26. aug 2010

@merikac no je rozne. podla toho kolko musis zhodit. ked ma toho dost vela´tak to ide rychlejsie a somozrejme j viac. Je to fakt rozne, hybe sa to tu medzi nami tak od 5 kg do myslim 18 kg za 3 mesiace. Ale gudul ak sa nemylim, zhodila 12 za 2 alebo tak. Moj brasko ma ca. 5 kg za tri tyzdne dolu, ale to je presne to, ze ked potrebujes takych 15-20 kg zhodit tak to ide rychlejsie.

a k tym vedlajsim ucinkom. Takze to je tiez indivudualne. Mne tato dieta napr.´po zdravotnej stranke velmi pomohla. Mavala som zaludosvne problemy, a aj teraz, mesiac po diete sa nic nevyskytlo. Ziadne bolesti. Vlasy a nehty mam v poriadku, nehty dokonca este krajsie ako predtym, nestiepia sa mi. Ci to ma s tymto stravovanim nieco spolocne, nemozem jednoznacne povedat.

Ale tak isto ako to chudnutie, su aj tie vedlajsie ucinky individualne.

merikac
26. aug 2010

@yanni dakujem,,,,tak ako vsetko neplati na kazdeho a vsetko,,tak je to aj asi aj o tejto diete,,ak som si spravne vsimla,tak dieta je popisane v niektorom clanku, ze?

yanni
26. aug 2010

@merikac presne tak to je. jedna babenka to tu napr. po nejakych - tyzdnoch vzdala lebo vraj bolo stale zle. No moze byt ´, clovek musi len vyskusat. Kazdemu pasuje nieco ine.

Prapac ja cudzinec 😀 😀 😀 , co si myslela s tym clankom? Aky clanok a kde?

merikac
26. aug 2010

no, ze navod, alebo ako napisat 90dnovu dietu som vide popisanu v clankoch,,nie v otazkach ,ani v diskusiach, ale v clankoch 😉 ..ale idem si to overit,,,,lebo mozno mam paranoju a namyslam si 😀

merikac
26. aug 2010
yanni
26. aug 2010

@merikac jaaaaaj to si myslela. Som ani nevedela ze je tu taky clanok. My si posielame knihu normalka po maily, vytlacis a ides 😉

marys001
26. aug 2010

@gudulo tak ja suhlasim od zajtra zaciname ci ako? prida sa k nam este niekto? ked nas bude viac bude to lepsie , budeme sa v slabych chvilkach drzat !!!

gudulo
26. aug 2010

@marys001 ja som zacala dnes, tak ked tak sa pridaj a zajtra zacnes druhym dnom alebo zacni zajtra a budes jeden den menej ako ja
dnes preto, lebo prve dve vody vyjdu presne na spln 😎 tak nech mame aspon nejaku "podporu"

andrea100
26. aug 2010

Ja ju držím piaty deň. Hladná nie som, len musím odolávať sladkému. A čo ma štve je, že mám stále nafúknuté brucho 😠

sivocka
26. aug 2010

@gudulo , tak ti drzim palce, budem ta tu pozorne sledovat, ze ako sa dari...a kolko chces dat dolu?

Novo zacinajucim chudulkam drzim palce...vydrzte co najdlhsie 🙂

andrea100
26. aug 2010

Môj cieľ je 7 kg. Mám výšku 153 cm a váhu 57 kg. Ďakujem za podporu, dúfam že vydržím až do konca 🙂

sivocka
26. aug 2010

@andrea100 , to zvladnes do dvoch mesiacov...ja som isla pri 158 cm a 59 kg ...po dvoch mesiacoch na 53 kg.....tak vydrz a budes sa tesit

yravas
26. aug 2010

baby, ja sa k Vám pridávam 😉 už sa na túto diétku chystám cca mesiac a nejako sa k tomu neviem dokopať .... držala som ju pred dvoma rokmi a schudla som - potvrdili mi to aj známi, čo ma dlho nevideli .... a teraz som po druhom pôrode a treba čo to zhodiť .... dúfam, že spolu to zvládneme a budeme kráááásne 😀

yanni
27. aug 2010

Caute chudulky a kostlivky 😀 ,

jeeeej nejak sa nam to tu rozrasta. No len tak dalej, uz tu bolo dost mrtvo. Takze zacinajuce bambulky, drzim palce, nech vam ten elan vydrzi, par z nas skalnych sa prida v druhom kole o mesiac 😉

Inak ja som pri 167-168-169 cm (ani presne neviem. v obcianskoim mam vysku 168 cm, tak hadam to bude spravne, ked je to aj uradne specatene 😀 ) a isla som po 3 mesiacoch na 58 kg a v druhom kole by som chcela aspon na 52-53 kg alebo ked uz nepojde tak sa uspokojim aj s 55 kg 😉 )

Inak som sa vcera odvazila odvazit. Som ani nechcela, ved uz zo 3 tyzdne som nestala na vahe co sa bojim z tolkeho zrania ale cuduj sa svete, ja mam este o kilecko menej. A to bolo vecer, co som cely den zerkala a chlastala 😠 Ale dnes to asi zase nabehne, kedze som poobede z pekarni, no to si ja musim hodit zase taky fajny teply praclik a horcicu k tomu 😀

Inak aj nebudem stihat neskor pisat, tak sa zatial lucim, zajtra sa ide na SK (Janulik ked pojdem okolo Trnavy tak ti zakyvam 😀 ) no a ani nemaju net, takze par dni bez a potom od utorka v Kosicoooooooooooch bude aj net u brasku na intraku. tak tam vam nacarbem par slov lebo potom zase nebude velmi dlhooooooo net kedze sa ide az do 21.09. na dovolenku. No a potom neviem neviem, budem asi take prezrata a leniva ze nebudem ani vladat stlacit cudlik na PC, takze potom asi zase ziadny kon 😀 😀 😀 😀

gudulo
27. aug 2010

ahojte,
@sivocka no chcela by som teraz nejakych 6 -7 kil dat este dole, isto to nepojde tak dobre ako pri prvom kole, ale teraz je to u mna viac o cm v pase 😎
@yravas len sa pridaj 🙂
@marys001 ako si sa rozhodla

agika1982
27. aug 2010

ahojte kocky...dlho som u nebola, ani si vas nestihnem precitat bo mam tolko roboty a pri malinkej sa to tazko stiha, bo spi desat minut zobudi sa..pak ju musim uspinkat alebo a nakrmit...a to je dookola 🙂)) ale su to prijemne starosti.... kocky keby ste vedeli ako ja chudnem...... nijak....dva dni vydrzim pak to vzdam,,,,pak zas drzim a pak to zas vzdam....dako nemam pevnu volu.....juj najradsej by som sa vyfliaskala-...predtym som za dva tyzdne zhodila sest kil a poviem vam, som bola nadsena z toho....chvalabohu ziadne komplkacie som nemala..teda zle nechty a padanie vlasov....takze uz musim vydrzat....
@yanni obdivujem ta, ako vies vydrzat a ako ti to ide....drzim palceky...
@yravas ja zacinam opet v pondelok....snad uz konecne vydrzim, bo ma urve....

nikanika28
27. aug 2010

Ahojteeee...baby, tak ako zijete? 😵 No ja po diete jem tak hocijako .. 😅 😅 😅 , ale dnes som sa vazila a vaha sa nepohla..aspon ze tak..lebo vyjedam stale nieco "nezdrave" .. vlasy padaju tusim pomenej, ale stale 🙄 . Zatial sa drzim pri ovocnych ranajkach, ale uz mam takuuuuu chut na daky chlebisko s maslom a sunkou a syrom ..jaaaaj 😅 😀 😀 😀

yravas
27. aug 2010

baby, dík ... snáď to nejako vydržím .... len keď to sa nedá - môj tri a pol ročný chrobák papá samé dobrotky - jedna babka donesie, potom druhá a kto by odmietol, keď Vás synáčik ponúkne 😵 no musím sa nejako udržať - zobrať a schovať 😝

hádam pôjdu tie kilečká dole - veď chodím s malým na 2,5 hod. prechádzky aj s najmenším chrústom

baby, držím Vám všetkým palce - nech sme cca o 2 mesiace kočky :D

marys001
27. aug 2010

@gudulo si strasne zlata ale ja som vcera papala a dnes som si tiez stihla dat ranajky s malou kym som sa sem dostala , takze nic...aspon mam vyhovorky , vsak ale skusim si objednat nejake lieciky ci to pomoze dam vediet

marianca
27. aug 2010

čafte 😉

@nikanika28 ten chleba s máslom šunkou a syrom je aj môj probléééém. Aj ja mám na to chuť. Teraz si síce dám keď mám bielkoviny chlieb so šunkou...ale to neny vončo 😝
@agika1982 jéj ja som na teba aj zabudla, ale neboj ja mám tento tretí mesiac tiež taký nejaký diétny-nediétny-krízový 😝
@andrea100 no tak vitaj medzi nami krpatými..... 😀
@gudulo tak držím palce, drž sa 😉
@yravas šák to sú tie veci aj u nás krpci furt voľačo žužlú no a potom nežer 😝
@yanni tak si to uži na SK a už aj niečo dobré slovenské spapaj, nie že budeš diétovať, potom ti to v septembri nepôjde 😉
ja sa k vám potom pridám...ozaj aká musí byť prestávka po tejto diéte????
A inak ja mám dnes uhlohydráty jedla som špagety s nejakú rajčinovú omáčku, ale že mi to už ide hore krkom 😀 😀 😀 😀 😀

gabika38
27. aug 2010

Ahojte kocky, tak som hľadala túto tému, lebo ma zaujala táto diéta. Včera som sa stretla po dlhšom čase s kolegynkou, ktorá je tiež na materskej, a túto dietu skúsila a podarilo sa jej schudnúť 8 kg. Vyzerala lepšie ako pred tehotenstvom a v septembri si to chce zopakovať. Tak som aj ja nabudená, že do toho asi pojdem tiež. Mám ale obavy, že nevydržím. Ale pohľad do zrkadla tiež nie je bohvie čo. A to som si naivne myslela, že v lete aspoň nejaké kilečko zmizne. Ale nič.......... ☹

marianca
27. aug 2010

@gabika38 no ja som tiež taký čisto nediétový typ... 😝 žiadnu diétu som nevydržala dlhšie ako max. týždeň aj to s odretými ušami a túto držím už tretí mesiac.
Ono najhoršie sú tie prvé dva týždne a potom si organizmus zvykne a je to v pohodke. Dobré na tejto diéte je, že človek nie je nejak extra hladný, proste ješ čo máš povolené a je to v poho.
Niektoré baby tu schudli fakt pekne okolo 15 kg. Ja som schudla za dva mesiace niečo cez 5 kg, ale je to OK, lebo som v podstate teraz na váhe akú som chcela, síce keby išlo ešte pár kg dolu, by som sa nenahnevala, ale tento posledný mesiac je tuším horší ako ten prvý, nejaká som nedisciplinovaná a len by som žrala 😝 😝
No ale tým som chcela povedať, že treba sa len odhodlať a ísť do toho a ono to už pôjde, neboj 😉 😉 😉

gabika38
27. aug 2010

@marianca Ďakujem za tvoje povzbudivé slová, musím sa k tomu asi dokopať, lebo ma pekne štve skriňa plná vecí, na ktoré sa možem iba pozerať. V septembri, keď pojdu moji chalani do školy, tak hádam budem mať čas niečo so sebou urobiť. Veľmi si to želám, aspoň pár kilečiek z tej hnusnej pneumatiky okolo pásu........ 😖

marianca
27. aug 2010

@gabika38 nóó ja som dala za dva mesiace v páse dolu 7-8 cm....ono to nevyzerá veľa, ale na nohaviciach to spraví dosť 😉