90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

majca424
27. sep 2010

@vejula no čavko, vidíš, aspon nie som v tom sama a dosť to pomáha ked nás to drží viac 😀

janka5861
27. sep 2010

No tak dnesok uspene za sebou a vecer si dam na chladnicku asi alarm ..........

marianca
27. sep 2010

čafte, prvýýýýdeň za namíííííí, odporúčam ísť spať, lebo to nemdopadne dobre 😀 😀 😀 😀

zibi
27. sep 2010

ahojte baby aj ja sa pridavam ako sa vam dari s chudnutim
ja drzim asi 10dni a schudla osm len 1kg
ja mam 178cm a 74kg chcela by osm dat dole aspon 10kg pod 65 ..ale neviem ci sa mi podari ..
a vam sa ako dari? 🙂 chudnete?

mexx
27. sep 2010

Ach co, sak uz len 89... 😎 😀

eyya
27. sep 2010

pomooooc peciem vianocku na rano pre mojich milacikov....juj ta vonia 😅 ..........JA ODOLAAAAAAAAAAAAM !!!!!!!!! 😠

eyya
27. sep 2010

@mexx 😀 😀 😀

agika1982
27. sep 2010

ahojte chudulky.tak prvy den mame uspesne za sebou a musim povedat,ze som ho poctivo dodrzala. Uz iba 89 dni haha.ja uz lezim v posteli.rano idem oa jadierka s malou na kontrolu.tak sa drzkajue.zajtra papam ryzu zo sojou

marianca
27. sep 2010

@eyya drž sááááá 😉
@zibi my tu více méne len začíname, ale sná´d to bude dobré 😉
@mexx hmmmm ty si iná optimistka 😀

agika1982
27. sep 2010

@eyya vianocku? Nehodis recept do ip? Urobim drahemu

agika1982
27. sep 2010

@bea44 vitaj.som rada,ze si ok a zvladla to

eyya
27. sep 2010

nech v tom nie som sama 😉 takto vyzerala pred pol hodinkou v rure teraz sa dopeka ... ale necitite to mate stastie 🙂

janka5861
27. sep 2010

co budete mat zajtra na jedenie , tie co dnes mali masko a salatik ? hodte typa nejakeho

eyya
27. sep 2010

inak kde su vase tabulkove cisla? mame tam len 4 zienky tak sup sup

zibi
27. sep 2010

@eyya jejo paradna je....no tazko sa bude chudnut 🙂
@marianca no ved fajn osm to vystihla ze len zaciname vsetky..ved tych 11 dni to nei je tak popredu tak sa pridam ako mozem..
😉
pa zajtra
ja mam zajtra bielkoviny
dnes som mala vitaminiy ale som to nedodrzala presne..som si dala rano banan a na obed som zjedla vyvar so zeleninou...zacalo mi byt velmi zle od hladu, a potom som na veceru zjedla ovocny salat..a caje a tak..no tak uvidime..🙂 zajtra kuracinka so salatikom 😉

jankabambulka
27. sep 2010

ahojte
tak ja som dietou dočasne skončila- v nedeľu som prekonala synkopu a min. tt musím byť v inom režime ☹ 😔
tak o týždeň sa vidíme

eyya
27. sep 2010

@jankabambulka ufff veru si odpocin asi si to prehnala 😒 ...drz sa tesime sa na teba 😉

ingridka22
27. sep 2010

@eyya, tá vianočka vyzerá úžasne! môj syn ju miluje, dáš mi recept aj postup? upiekla by som ju, teda aspoň by som sa o to pokúsila 😀
dnešok som prežila aj ja, veľmi mi pomohli myšlienky na vás všetky 🙂
a zajtra si urobím šampiňonové rizoto a uhorkový šalát...
tak dobrú nocku a nech sa nám darí 😀

andrea100
27. sep 2010

Teda baby, vy ste šikule,. Ja už síce ťahám druhý mesiac ale dnes večer som zhrešila. O deviatej som zožrala 2 krajíčky celozrnného chleba s maslom. No už neviem čo so sebou. Asi začnem variť presne podla knihy lebo od kedy to nedodržiavam a varím vlastné recepty tak sa mi veľmi nedarí.

monkula
28. sep 2010

jeej, už len 89 dní a budeme krásna...
Ja som včera odolala všetkému.. aj bábovke... Len som nemala kuracie prsia, lebo u nás sú mäsiarne v pondelok zatvorené, tak som si dala tuniaka v konzerve s vajíčkom, paradajkou a celozrnným pečivom... A deti prišli do kuchyne, že jeeeee tuniak a už som mala pol obeda preč 😠 😠 😀
A teraz to isé... slečna vstala, zobrala mi vidličku a kŕmi sa mojimi raňajkama - banánom 😀

monikka22
28. sep 2010

Ahojte tak od piatku sa chcem pridat k vam... Este sa chcem spytat pochopila som spravne okrem ovocno zeleninovych stiav caju a mineralok sa nic ine nepije?? a ako to riesite ked mate chut na sladke??? 😉

mia85
28. sep 2010

@monikka22 tie ovocne stavy su myslene ako jedno jedlo a myslim ze sa moze len vo vitaminovy den. no nie som si ista... ja ich nepijem, lebo vytvaraju nove tukove bunky. 😉 😉 😉

monikka22
28. sep 2010

@mia85 takze v podstate nesladene caje a mineralky??? 😲

zuzula25
28. sep 2010

ano len nesladene caje,mineralky..ja casto pijem cistu vodu s citronom

ja som bola v noci taka hladna,ze som sa na hlad zobudila 😀 ,ale nastastie som to uspala a rano uz necitim hlad,mam zatial len vodu za sebou

mia85
28. sep 2010

@zuzula25 presne tak. ja to nastastie zvladam faj, ze sa nebudim. a dokonca som vcera zbehla aj do posilovne. len MM musel byt s detmi a starsi syn ma vital, ze maminka, uz nemozes ist cvicit, nechcem, aby si bola pekna... 😅 😅 😅 no ina motivacia...

monkula
28. sep 2010

@vejula tak to neviem... 😀 zisťovala som len hrušky 😀 😀

monkula
28. sep 2010

@mia85 no pekne, malý to zaklincoval.. 😀 😀
Inak, my dve sme si to pekne vymenili... Ty si z MA a teraz bývaš v DS a ja som z okresu DS a teraz bývam v MA 😀 😀 😀

eyya
28. sep 2010

dievcata co si dnes varite?

monkula
28. sep 2010

@eyya ja bude mvariť tú segedínsku polievku, to aj zvyšku rodiny a im k tomu ešte urobím palacinky

mia85
28. sep 2010

@no to je super. a co sa ti paci viac??? DS alebo MA?