90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
8. dec 2013

@merinka1960 ahoj vacsine to vychadza ze za pvy mesiac zhodi 6-8 kil .... zalezi z akej vahy sa chudne podla mna.... viac kil viac ide dole a od toho ako je organizmus zavodneny .....a za 90 dni to vo vacsine da tych 15-18 kil ...... ja osobne som ju uz drzala pred par rokmi .... a mesiac aj teraz v lete, tiez zislo dole 8 kil za 30 dni a potom som sla na dovolenku ....a teraz mam dalsi mesiac do vianoc tak uvidime kolko pojde dole .......... aspon ja som na tom tak ze idu dole viac cm ako kila ....ale to mi vobec nevadi ....sak vahu na cele napisanu nemam ale cm vidia vsetci okolo :D

merinka1960
8. dec 2013

@lydka84
vďaka za odpoveď ...vieš, ja som ju držala dávno v minulosti, odvtedy sa neviem akosi nakopnúť...už som aj živú stravu skúšala a na oslave som to porušila.......pomohla mi tvoja odpoveď, že 90 dňovú držíš už tretí raz......

misena741
9. dec 2013

ja drzim stale,len som trosku sklamana ,za min.tyz.som neschudla nic ☹ ,inak mam dolu 27kg.musim asi ubrat jedla,ale vecere vynechavam,ranajky obcas nestihnem.tak neviem.len je aj pravda,ze som min.tyzden necvicila.musim zase zacat.dufam ,ze mi jezisko prinesie orbitrek 🙂

lydka84
9. dec 2013

@merinka1960 no treti tak ze som si povedala ze musim vydrzata basta....skusala som medzi tym as i 5-6 krata le po ytzdni som to z roznych dovodov vzdala .....

lydka84
9. dec 2013

@misena741 ahoj je normalne ze sa niekedy vaha optimalizuje a tym padom stoji je to normalne takze to neries....a keby si sa vazila kazdy 30 den aby by si nevedela ze stojis tyzden ..bacha na psychiku aby si to velmi neprezivala ze nechudnes a dobabre sa to cele.......sak tych 27 kil je rozpravka 🙂 nieco uzastne a skveleeeee a zas si povedzme ze za aky cs si tych 27 kil pribrala a za aky schudla...nejde to z vecera do rana a radsej pomaly a nepribrat spat ako rychlo a narobit si zdravotne problemy + jojo efekt..... z jedla by som urcite neuberala a nevynechavala ranajky, lebo potom rychlo priberies, treba jest tri jedla je to aj v knihe, ziadne nezmyselne skrty !!!! ....neboj ono to zase pojde len ziadne hluposti 🙂 treba vydrzat 🙂

misena741
9. dec 2013

@lydka84 jasne,len robim asi nejake chyby.napr.kecup,pizza z obyc.muky.musim to vymenit za nieco ine.ale aj tak som spokojna.len aby mi este par kil odislo a bude super 🙂 🙂

lydka84
9. dec 2013

@misena741 no tych par kilo chcme vsetcia aponiektory ako ja ovela viac ako par ...ale chce to cs...... cim viac sa snazime tym tazie to ide...ale ide a to je doleziteeeeeee 😉

sisa1971
9. dec 2013

@lydka84 ďakujem veľmi pekne za odpovede..veľmi pomohli. Ešte by som chcela vedieť či sa môže jesť len striktne 3-krát denne ( ja to nedodržujem), lebo vstávam ráno o 5:00 a do večera mi nestačí 3-krát jedlo. Potom chrúmem zeleninu, niekedy aj to čo by som nemala...ale pomaly to ide dole, 🙂

lydka84
9. dec 2013

@sisa1971 mne osobne je 3 krat malo tak isto ..... do obeda len ovocie takze desiata vzdy ovocie a olovrant bud zeleninu sem tam si dam ovocie alebo sa len tak zakusnem do niecoho na co mam chut a splna to dany den napr. biely jogurt 🙂 , polystyrenove kolecko , na UH keksik a veceru zopakujem 1/2 iobeda a tak .....popripade doobedu stale nejake orechy , to dobre zasyti

misena741
10. dec 2013

ja uz drzim asi 6 tyzdnou,ale stale mam problem co jest.na UH sa moze kysnute cesto?vcera som nasla pizzu s kvaskom.co jedavate vecer na UH.ja najcastejsie len tabulku cokolady.nic ine.

andrea1516
10. dec 2013

ahojte ja som tuto dietu raz robila v tedy som vydrzala 74dni a schudla som 15kg teraz ju r obim 4den len stym ze si nebudem davat vodne dny a na ovocny den si dam aj zeleninu aj pretim som to tak robila ...drzte palce a piste ako vam to ide

lydka84
10. dec 2013

@misena741 kysnute cesto cez UH sa moze 🙂

lydka84
10. dec 2013

@andrea1516 ahoj a chces aj cez vianoce ist?

lydka84
10. dec 2013

@misena741 ja som dnes mala uvarenu tarhonu a k tomu zeleninu ako grecky salat ...da sa z tarhone urobit rizoto ak mas rada, ...v knihe sa pise...cestoviny s roznou zeleninou ( ja milujem so spenatom alebo s domacim kecupom), pizza s paradajkovou omackou, sampionamia zeleninou, slane pecivo, pracliky, slane kolace velkosti pizze z kysnuteho aj nekysnuteho cesta, palacinky bez vajec a muky ( alebo lievance) , ale ja pohanka, jacnem, proso a ine obilniny ... ( ja milujem pohankove vlocky s jabkom a sojovym mliekom - recept macingove,) este sa da polenta - kukuricna kasa bud nasladko alebo naslano, ....... 🙂 snad trosku pomoze 😉

misena741
10. dec 2013

@lydka84 dik,pomoze.mozu s napr.oskvarkove,zemiakove pagaciky? 🙂

misena741
10. dec 2013

@lydka84 zajtra idem na nakup,chcem si kupi nejaku muku,kecup bez cukru.dala by som si nejake slane pecivo,ale neviem ci mozem z obchodu?

misena741
10. dec 2013

@lydka84 este som zabudla ako sirobis cestovinyzo spenatom?ale asi bezvajecne,

andrea1516
10. dec 2013

ahoj vychadza my skrobovy den ale tam som sa rozhodla ze si dam dva dni bielkovinovy /a viem ze budem chciet sladke tak si napeciem musli kolaciky a tie si dovolim inac nie...alebo my vies poradit ako prekonat vianocne obzerstvo?

aduss
10. dec 2013

ahojte baby, ja sa uz neviem kolky krat pokusam o to..podporujeme sa s @lydka84 ....mate tu skvele ubytky a obdivujem vasu vytrvalost a presvedcenost 🙂 ja si davam teraz par dni do vianoc..a potom pevne nabieham 3.1. chcem vydrzat cele tri mesiace a bodaj by som dala dole aspon 16 kg 🙂

lydka84
10. dec 2013

@misena741 no skor by som preferovala ciste slane bez bielkovin cize oskvarkov, ale ja som si tiez raz kupila tieto pagace a nic sa mi enstalo 🙂 takze raz za cas mozes aj tie

lydka84
10. dec 2013

@misena741 napriklad pizzove rozky su super tie na ktorych nie je sunka a slanina samozrejme 🙂 ...urcte neico najdes ...... a ja by som si kecup bez cukru nekupila...je tam kopa inej chemie a kravin sak ho nejes na litre normalne si daj aky mas doma a neries to .....

lydka84
10. dec 2013

@misena741 sestoiviny so spenatom / kalerabom
cestoviny (bezvaječné) uvarime v slanej vode a scedíme ( ja pouzivam na jendu porciu 100g)
na oleji osmazime cesnak na platky alebo rozpuceny ( mne stacia 2 struciky), osolime a pridame spenat ( bud listky baby spenatu alebo ja kupujem mrazene valceky, popripade aj ta mrazena kocka sa da pouzit) trosku poprazime, pridame mlete cierne korenie a zalejeme 1 dcl vody nechame prejst varom a pomaly varime, ked sa voda odpari, zmiesame s uvarenymi cestovinami a papame 🙂

ak ich chces s kalerabom, tak na oleji osmazis cibulu a pridam miesto spenatu 150 g kalerabu nastruhanehpo na hrubom struhadle.....inak chuti to ako rezance (cestovina) s kapustou 🙂

lydka84
10. dec 2013

@andrea1516 moj typ, cez vianoce sa vykalsat na dietu a uzit si ich sak su len raz v roku 😉

andrea1516
10. dec 2013

vet ano ale 14januara idem na kontrolu k lekarovi a nemozem byt o kg viac ako som teraz ale menej tak musim prisne a bojovat sama sebe ci odolam zemiakovemu salatu a kolacikom 🙂ale verim si

lydka84
10. dec 2013

@andrea1516 tak to drzim palceky a obdivujem, ja osobne sa zemiakoveho salatu nevzdam ani za svet 😝

andrea1516
10. dec 2013

no u mna nebude problem od trasnplantacie pecene mozem salat len z jogurtom a nie majoneza a uprimne chutovo velky rozdel takze papam dusenu rybu a dusenu zeleninu ale asi tomu kolacu neodolam ...dam vediet ci som vydrzala .a mozem sa opitat kolky den uz robis 90dnovu dietu?ako ty to ide?ak nevadi tak si tikajme 🙂

lydka84
11. dec 2013

@andrea1516 ja som ju drzala v auguste 30 dni .... a teraz som teoreticky začala 26.11. čiže dnes mam 16 den za sebou ale bieda .... strasne chute mam a som hladna, boli ma hlava ........... proste cele zle 😢 ..... takze do vianoc to už beriem tak, že veľkú vodu nenamútim aj keď budem sa snažiť ísť aspoň na 80% ale kto vie ako to dopadne...... a po vianociach začnem niečo fakt robiť lebo takto to ďalej nejde......

andrea1516
11. dec 2013

ale co si davala recepty hore co som tu zahliadla boli super mna by nenapadlo spenat a cestoviny a kalerab vobec aj ked som tie hranlky jedla ale sruhani este nie .da sa snou schudnut ale vane treba dodrziavat aspon na tich 90percent a potom tiez jest podla odelenej aby sa to nevratilo...mne sa to dva roky nevracalo presnejsie 3kg hore potom dlho nic ale pred operaciou strasne vela ale to som uz dene 4kg priberala voda potom schudla a teraz musim minimalne tich 15dat dole tak bojujem :

lydka84
11. dec 2013

@andrea1516 to su moje oblubene, hlavne tie spenatove cestoviny su uplne skveleeeee.... hej da sa .... v lete to slo super dala som za mesiac dole 8 kil ani neviem ako .....a teraz co som zacinala tak na tej vahe ako po 30 dnoch ...za september-1/2 novembra som sice schudla este 2,5-3 kila a aj nabrala spat ale ostala som na tej co som dosiahla po 30 dnoch drzania takze super ... a tie lietajuce kila su aj voda dost casto takze to som neriesila ....... ono hej treba to dodrziavat na 95% podla mna a asi tak ze ked clovek zhresi radsej naobed a vecera uz lahka ako naopak ...len u mna to bezi ze skor dakto poobede-vecer vymysli pizzu, teraz varene vinko a podobne.... ale co uz aj take obdobia su a hlavne zivot je taky ze cez obed sme v praci a vecer mame cas na priatelov .......... no ja by som chcela tak schudnuit ze mat minimalne o 12 kil menej ako mam teraz idalne schudnut tak 15-17 a mat tam rezervu ...no uvidime ci to pojde a ako..... velmi si teraz hlavu tym nelamem lebo cim viac s ana to sustredujem tym to ide tazsie a vacsie chute a prehresky mam.... ja som taka ze psychika musi byt uplne naladena a vtedy to ide super...a teraz to zjavne nefunguje asi predvianocne stresy a zhony z nahanania darcekov .....

andrea1516
11. dec 2013

poznam to musi to byt v hlave .ale das to verim tomu.. a to vecerne prejedanie poznam ja som si kupila caj ktory opsahuje sladke dreivko je to vraj super vecicka odhana ty chut na sladke .tak vecer pijavam to..ale napr dneska som mala bilkovinovy den rano som mala kavu na desiatu pomaranc na obed zeleninovy tanier s trochu mesom na prirodno a ja hlupa som si zabudla tvaroch v robote tak som nasla doma jeden jogurt a bola som hladna ale nemala som chut na vajce ani sunkovy tanier tak som shltla jeden baban a oriesky nesolene _( tak tak .od januara ak zacnes znova by bolo super mat cca naraz dni aby sme si mohli radit davat napadi a motivovat navzajom ak suhlasis