90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
1. jan 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tak babenky este raz toto sa tu trosku bude opakovat ospravedlnujem sa ale aspon tie co pridu nebudu musiet citat historiu moc do zadu takze :

kto sa v januári pridáva na novú 90-dnovku ???? 2.1.2014 ZAJTRA zaciname tak cim viac nas bude tym to pojde lepsie, sup sup hlaste sa zapíšte do tabuliek a zajtra hurá do toho 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

posielam link kde je vlastne cela kniha vsetko rozdelene popisane + vysvetlenie + 90 receptov, odporucam prestudovat a nemusite kupovat knihu, usetrene peniazky pouzijeme na nakup noveho mensieho oblecenia 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

a teraz dve tabulky kde ak chcete zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa dopisali vzdy po vodovom dni ubytky ...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

ak su take co nechcu zverejnit vahu a miery tak napiste aspon mena nech vieme kolko nas je a ze drzime spolu

chcem vas len poprosit aby ste to nahodou niekto nevymazali lebo to neviem zablokovat aby sme potom neprisli o vsetky udaje.....takze nikomu nic neprepisovat , editovat len svoj riadok ďakujem

a este ak to nechcete zverejniť, tak aspon doma sa na zaciatku odvazte a odmerajte, aspon hrudnik, pas, boky, obvod stehna a zapiste si to ....bude to pre vas skvelou inspiraciou ...... niekedy totiž vaha stoji a ubudaju cm, to prevazne vtedy ak pridate aj pohyb takze urcite sa pomerajte
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andrea1516
1. jan 2014

@lydka84 🙂 dufam ze to dame zatial sa tesim a bojim

lydka84
1. jan 2014

@andrea1516 @andrea1516 no ja ked pozriem z dovolenky co som bola v setembri a teraz z vianoc je to des, a to som tam oblecena, tie vyzlecene by to bola katastrofa na desiatu minimalne........ takze motivacia je silna ...a neboj podruime sa navzajom, vsetky sme na tom rovnako je chut ale bojime sa a na to sme tu spolu aby sme to spolu dotiahli ku krasnym vysledkom

andrea1516
1. jan 2014

@lydka84 juj som velmi zvedava ako nam to pojde takto spolu lebo ked som ju prvikrat robila zila som v uk a bola som na to uplne sama

lydka84
1. jan 2014

@andrea1516 ja som tiez v 2007 drzala sama a vydrzala okolo 70 dni ale isla som z nizskej vahy ale vtedy som uzasne schudla takze musim teraz vydrzat ....snad ked nas je tolko tak to pojde o to lahsie

kvetinka64
1. jan 2014

Ahojte dievcata, prajem vsetko naj naj v Novom roku a pevne nervy a volu v 90dnovke 😀 Dnes som sa vratila po sviatkoch domov, idem sa dopisat do tabulky k Vam, a od zajtra idem na to. Dufam, ze to dam, kedze som nikdy nedietovala a teraz som ktomu este chora a moj dvojmesacny syn tiez, ale musim, dnes to cislo na vahe bolo najvacsie ake som mohla mat (ako netehotna)

lydka84
1. jan 2014

@kvetinka64 vitaj medzi nami, zapis sa do tabuliek a zajtra hura do toho, spolu to dame 😀 😀 😀 😀

aduss
1. jan 2014

baby, ked tam pisete tie svoje aktualne vahy, tak sa normalne hanbim napisat tam tu svoju..sak nepotrebujete az tolko schudnut..a smejem sa @matamisi 😀 bohovu si dala tu koncovu vahu 59,9 😀

zuzka2010
1. jan 2014

ahojte baby. akurat som si udusila zeleninu na zajtra, dam si so syrom..a na rano jablka..

andrea1516
1. jan 2014

@aduss ta vaha sa paci aj mne co dala a pozor pozor ja tam mam najhorsie cislo :(sa hambim ale pravda je taka ze som sa riadne vypasla ako male prasiatko

andrea1516
1. jan 2014

@zuzka2010 ja mam na ranajky ananas a na obed zapecenu zeleninu

matamisi
1. jan 2014

@aduss 😉 to preto,lebo mm mi povedal,ze ked dosiahnem 59.9 tak mi da 1000 eur a mozem ist na nakupy,takze to je moja motivacia 😀 😀 😀 ale v skutocnosti je moj ciel 55kg tak som vazila pred 4rokmi 😝

andrea1516
1. jan 2014

@matamisi aj ja chcem taku motivaciu :D 1000eur za to to stoji a kupi nove vecicky na novu postavu 🙂

aduss
1. jan 2014

@andrea1516 ale nemozes si to tak brat 🙂 sme tu pre to, aby sme sa podporovali..hlavne je, ze si as rozhodla s tym nieco robit a mas na to odhodlanie..takze hor sa do chudnutia! 🙂
@matamisi fuu..tak to mas skvelu motivaciu, nechces poslat manzela aj ku nam na navstevu? 😀

andrea1516
1. jan 2014

@aduss ja viem ale vazne uprimne tesim sa uz rozmyslam co budem varit na škrobovy den 🙂

aduss
1. jan 2014

@andrea1516 tie skrobove dni nemam rada :/ vtedy nikdy neviem, co budem jest..inak som nastvana sama na seba, lebo som za posledne tri dni pribrala asi kilo..a to som pred mesiacom mala dokonca o 3,5 kg menej ako teraz

matamisi
1. jan 2014

A ked tu uz mm spominam tak ten za 12 rokov co sme spolu pribral na 97 kg a vo februari sa rozhodol ,ze sa zacne zdravo stravovat a do leta schudol na 75 kg a stale si to pekne drzi,len on neje ziadne sladke a jedava len meso,ryby,zeleninu a salaty.a teraz sa urcite cudujete tak preco aj ja tak nejem ,lebo on jedava tak kazdy den v robote a ked ma dva dni v tyzdni volno tak jem aj ja doma tak s nim len ja som doteraz strasne vela sladkeho jedla,ale od zajtra uz nebudem ziadne sladkosti a ked ma nahodou chyti depka tak si dam lyzicku medu 😝 taky mam plan 😝 teraz si idem zacvicit jillian aj ked este stale svalovicu od pondelka mam 😖

andrea1516
1. jan 2014

@aduss to iste zacala som tuto dietu aj my zislo pekne dole prisli vianoce nto som pribrala 0,80deka a teraz do silvestra 1kg tak sa hnevam sama na seba ze som debil...a 14idem na kotrolu tak musim mat dole aspon 2kg cize na zacitok idem na to tvrdsie a uvazujem ze co ostali suhajdy vyhodim lebo ma velmi lakaju :(

andrea1516
1. jan 2014

@matamisi dole klobuk pred tebou ze este cvicit ides ja som tela zjedla jednu šuhajdu lebo ma lalaka a zajta ich vyhodim lebo ma to laka .ja si rano privstanem a ked stihnem pojdem na pas ak nie tak az ked sa vratim s prace

lydka84
1. jan 2014

ahojte babenky, vytvorila som skupinu kvoli receptom , este raz KVOLI RECEPTOM
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

Dievčatá, chcem aby táto skupina bežala len kvôli receptom , aby sa tu dali ľahko nájsť poprípade okomentovat ako sa to robi a nie na beznu diskusiu...na beznu diskusiu prosim pouzivajte stránku
https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/

prosim svoje oblubene recepty alebo napady na varenie podla dni hadzte tam, funguje to tak ze napisete :
#bielkoviny + recept
#skroby + recept
#uhlohydraty + recept
#vitaminy + recept

a v pravo pod oznacenymi prispevkami ked si klikete na dajme tomu #bielkoviny, ukazu sa vam vsetky prispevky takto oznacene takze vsetky recepty na bielkovinovy den, takze si mozete najst nieco co uvarite, je to pekne prehladne len kazdy prispevok musi obsahovat # a nazov aby sa to samo zadelovalo, medzi riezkou a typom dna nemsie byt medzera a prosim dodrziavat pojmy
bielkoviny
skroby
uhlohydraty
vitaminy

aby sa tam toho netvorilo kopu a nerozhadzalo sa to do xy podzloziek

ja som tam uz par receptov pridala ak sa niekto chce inspirovat , pridam dalsie

hodim tam este link na knihu a tabulky nase nic viac tam nechcem davat ..ostatná diskusia patri tu na tuto stránku dakujem

aduss
1. jan 2014

@matamisi ta jillian je super, ja som ju cvicila tych 30 dni cez leto a mne cez pupok slo dolu skoro 10 cm..a to som stravu nemenila ziadno, na kilach slo asi len pol kila alebo kilo, ale potom som uz necivicla a uz mam vsetko naspat, telo zasa ochablo

@andrea1516 no uz si nemozeme nic vycitat, od zajtra ideme na to a pojde to pekne dolu 🙂 ja som pre toto navrhovala zacat hned druheho, pretoze keby to tak nespravime, tak stale to odkladame, ze az potom az potom, lebo este je takato vec a hentaka vec..v podstate keby nejdem na silvestra prec s partiou, tak zacnem uz po vianociach

andrea1516
1. jan 2014

@aduss to jillian aj mna zaujalo co to presne je ...na brucho by sa aj mne zislo nieco lebo je obrovske len mne sa nan velmi tasko cvici lebo mam na nom velku jazvu a jedna cast boli stale ...ale som zvedava co to je za cvicenie

andrea1516
1. jan 2014

@aduss uz viem co to je a uz si to taham do pc aby som aj ja zacala

aduss
1. jan 2014

@andrea1516 vies co ona ma viacej cvicebnych programov..ja som cvicila konkretne 30 days shred..a bolo to paradne, zapotila som sa pri tom riadne

andrea1516
1. jan 2014

@aduss mam to aj na yotube je toho dost vela aj my poslali link tak to stahuem myslim ze od zajtra alebo piatku zacnem cvicit ze si to budem raz to raz pas aby to nebolo jednostrane a ktomuplanujem plavaren casom a saunu

aduss
1. jan 2014

baby ja sa idem este najest :D..mame fajnu polievku :D

lydka84
1. jan 2014

@aduss ja sa lamem kvoli stroganovu ale uz nemozem je vela hodiiiin 😠

aduss
1. jan 2014

@lydka84 aale co, sak si daj trochu 🙂 najblizsie tri mesiace si nedoprajes 🙂 ja som si uz tiez nechcela davat, lebo budem mat kvoli tomu rano isto o pol kila viac..ale nech..uz toho pol kila nehra ulohu

matamisi
1. jan 2014

Odcvicene,osprchovana a teraz uz len na mm pockat ide sa spat:-P
@andrea1516 musim ved som dnes zo 6 grilaziek zjedla a cokoladu,ale to bolo naposledy.rozluckazo sladkym🙂...
@lydka84 super napad:-P
@aduss citala som na nu same dobre ohlasy tak skusam.dufam,ze vydrzim aspon tych 90dni=-O
@aduss aj ja cvicim shred a na konci zo mna leje a aj svalovku mam paradnu🙂

lydka84
1. jan 2014

@aduss nemozem si dat, za tie dva dni som pojedla tolko co bezne za týždeň ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takze rano jablka posypane skoricou a vyhadzujem kavu a miesto toho zeleny caj....drzte palce babenky