90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lenka1408
16. jan 2014

@ketrinn
ahojček, a do tých parených buchiet nejde žiadne droždie, ani čerstvé, ani sušené, ani žiadny prášok do pečiva? z čoho potom to cesto nakynie? Ja čo mám recepty, tak keď nejde droždie, tak tam ide prášok do pečiva. Ale vyskúšam ich, vyzerajú výborne.

ketrinn
16. jan 2014

@lenka1408 ok dobre že si povedala sakra zabudla som napisat xixi pol droždia idem opravit🙂

ketrinn
16. jan 2014

@lenka1408 ja som dnes robila po prvy krat buchty na pare xixiix ale moja mama aj sestra robia tak aj knedlu🙂len cukru potom malu lyžičku

lenka1408
16. jan 2014

@ketrinn
dnes ich už ale robiť nejdem, potom na budúce, lebo idem manželovi robiť posúchy. Ale rozmýšľam, že by som si na večeru spravila tú bábovku/buchtičku z hrnčeka, čo si dala do knihy. to je taká rýchlovka bude mi stačiť jedna, že?

ketrinn
16. jan 2014

určite urob si k nej kavičku🙂a budeš nasitena🙂

majkapetrisova
16. jan 2014

nooo práve sa chystám na 1,5 hodinovú prechádzku 🙂
po práci to padne :D teraz len daňové a ročné zúčtovania...šalenota :D 😀

zazulkaa
16. jan 2014

@ketrinn Tie tvoje buchty vyzerajú geniálne..Si mi narobila chute, len škoda, že nemôžem :(

ketrinn
16. jan 2014

@zazulkaa ved možeš len v uhlohydrati xixi ja som akurat dopapala a zvladla som len jednu som plna🙂

ketrinn
16. jan 2014

takže dnes mierne porušenie dala som si kolo 10h kavu z cukrom zabudla som sa až po 3 chlipoch som sa spametala ale čo 😲 na obed bageta a zeleninova polievka a večera buchty na pare ,ale zvladla som len jednu 😒 akasi som rozduta z tej muky xixixii este z obeda 😕 ,,,zajtra vitaminky 😎

andrea1516
16. jan 2014

@ketrinn ja pijem kavu kazde rano ...dneska na obed cestoviny so špenatom .na veceru pšeno aj mala ochutnala a aj za misku zjedla chutilo jej co je u nej zazrak...ale dostala som horku cokoladu z mandlami s talianska a no co uz eodolala som ochutnala a postupne zozrala celu :(ja nemozem sladke zacitit lebo neviem povedat nie ale bola užastna stala za te riech 🙂naše čokoladi su oproti tymto fujky

1veroncek1
16. jan 2014

@majkapetrisova ja som sa este nevazila kedze nemam doma vahu , takze hned ako mi pride tak asi hned 🙂 dufam ze nnebudem sklamana....

1veroncek1
16. jan 2014

mam taku otazku, vy jete iba tie dva kusy ovocia na ranajky a potom uz iba obed? lebo ja ranajkujem o 7 a obedujem az o pol2 a som strasne hladna tak si davam este desiatu 1 kus ovocia,,, moze sa to vobec?

lydka84
16. jan 2014

@perla200
aha uz chapem a ako si to urobila nakoniec, aky den si si dala???

andrea1516
16. jan 2014

@1veroncek1 knuhe sa pise ze do obeda ovocie na zaciatku viac ovocia lebo budes hladna postupne zjes menej lebo nebudes hladna zalidok sa stahne takze mozes ked tak pozde obedujem

lydka84
16. jan 2014

@2momo2
ja si ho - sojovy napoj - davam do kavy kazdy den ...

1veroncek1
16. jan 2014

@andrea1516 no hej , pise sa len uz mam 11 den dnes a stale som hladna ...uvidime ci to neskor bude ine lebo normalne som nespokojna lebo sa mi nezda ze by som chudla ..... tak hladam priciny lebo nic som neporusila zatial...

lydka84
16. jan 2014

@majkapetrisova
vacsina od prveho dna a casom nas to preslo 😀 😀 😀

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 mozes ....ja ked vstavam 5:30 tak na dvoch jablkach nevydrzim tiez do obeda .....takze rano okolo 6 nieco zjem doma , bud banan mandarinku alebo take nieco okolo 9 v praci jabcko so skoricou a o 12 obed ....
alebo o 8 ranajky o 10 mala desiata ovocna a obed o 12 ...popripade miesto desiaty si dam kavu ..... a kludne mozes pise sa aj v knihe ze desiatovat mozes 1 ks ovocia takze pohoda 😉

andrea1516
16. jan 2014

@1veroncek1 mne sa vaha koliše velmi co ked som prvikrat robila tuto dietu nemala som kolisavu vahu ...ale okolie vravi ze chudem a aj rifle zapnem co som pretim nie ale ani cm nic neukazuje...skus viac vody alebo caju pit ked si hladna ...ja mam te problem napr aj dneska vypila som rano kavu zjedla mandarinku a potom som obedovala len o pol druhej ale nemala som cas ani jest ani pit a potom pobede podvecer sa eviem dojest...ja si myslim ze si kludne daj viac ovocia

1veroncek1
16. jan 2014

@andrea1516 no ja vypijem doobeda 2 a pol litra vody kazdy den niekedy aj viac takze sa pdoslovne prelievam a casom sa citim ako prietokovy ohrievac, lebo stale chodim na malu xixi 🙂 akoze priatel mi hovori ze to citi ked ma objime ze som mensia ale ani cm nemam menej ani nic cojaviem no hodnotit budem az po prvom vodnom dni 🙂

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 a potom, ked obedujes o 12 tej kedy vecerias?

andrea1516
16. jan 2014

@1veroncek1 juj ja som dneska vypila horko tasko 2litre vody a vcera som nestihla ai liter....aj mna stvu tie kila ale dufam zesa to potom pohne ...lebo ja nejem ani tie vyvari na obed ani pecivo tk uz by sa to mohlo pohnut :(

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 podla toho do kedy som v praci ale tak okolo 17-18 ..ale sem tam som hladna aj tam tak nieco zakusnem,,,,alebo dam male picolo 🙂

andrea1516
16. jan 2014

@1veroncek1 inac ja som si myslela ze to le me nejdu dole kila od ojich liekov ale tu citam komety a je nas viac co stojime nechapem preco to je

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 vidim ze vela bab tu riesi hlad kavickou, juj skoda ja mam zvyseny tlak tak kavu nemozem iba sem tam si rano dam ked som unavena...

lydka84
16. jan 2014

@andrea1516 bol spln a telo naberalo do dnes ale od zajtra by to malo ist pekne doleeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉
inak ja tiez mam pocit ze na cm skoro nic dole neslo.....

1veroncek1
16. jan 2014

@andrea1516 no ani ja by som nemala ani vyvar ani cheba ale ja by som to nezvladla bez chleba...ja si tak davam ze najprv nech si telo zvykne na novy druh stravy prve dva tyzdne...a od pondelka zacinam aj cvicit a potom dalsi mesiac vynechat asi aj pecivo..nech nema sok telo moje 🙂 ze hned naraz vsetko, som zvedava ake budeme mat po prvom vodnom vysledky

lydka84
16. jan 2014

@1veroncek1 tak skus bezkofeinovu ..... a ja to riesim aj orieskami 😉

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 a ja som si to aj mysslela ze ten mesiac svinuch je na vine 🙂 hehe

1veroncek1
16. jan 2014

@lydka84 to ja som si kupila slnecnicove semiacka nesolene..a vecer ked pri ne priatel bašti tak si luskam troska len pre ten pocit ze zobkam nieco , alebo si mrkvu jednu nakrajam a chrumkam 🙂 hej bezkofeinovu som rozmyslala veru dobry napas ale uz somm si aj od kavy odvykla a riesim to zelenymi cajmi 🙂 sqamozrejme bez cukru 🙂