90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
25. jan 2014

teraz som dosla s prace povodne som si chcela spravi kapustu podusit ale uz sa my nechcelo do obchodu tak dneska vinimoce budem mat caj a ovocie

ketrinn
25. jan 2014

@andrea1516 ja som tiež zvladla dnes na 1* ani oriešky som nemala ,sice mala som nachystane ale mala mi ich zozobala🙂 tak nevadi este liter vody do spanku a zajta som chcela na vahu ale nejdem čakam menz tak som nafuknuta ako balon budem sa už važit až po vodovom ktory bude 7.2.:(vobec sa nan netešim:(

andrea1516
25. jan 2014

@ketrinn no na fb pisala jedna ze od 7schudla uz 10kg nechapem ako sa my to zda byt vela ale co uz...ja som stale na vahe rovnakej dokoca asi aj viac ako pijem ..ja si dam caj este vecer a mam 3,5l ale dneska ma bolela cely den hlava..ja som mala raajky banan potom desiata viziva decka potom banan a teraz som si narezala banan a hrusky a to som pohrizkala na dneska staci ..uvazujem ze zajtra spravim soju alebo tofu sama neviem na co mam chut viac

ketrinn
25. jan 2014

@andrea1516 neuveritelne no nezda sa mi to čo keby som aj hladovala tolko neschudnem xixii

zujka2
25. jan 2014

@lydka84 fakt, to počujem prvý krát. musím vygoogliť 🙂

andrea1516
25. jan 2014

@ketrinn no ja sa neviadrujem u mna este aj tie tri kila kolisaju a to podvadzam malilinko tak uz dufam ze aspon ta voda pusti chudnutie aj ked ako aj keby ze za kazde tri tyzdne by slo dole 3kg by bolo dobre este stale lepsie dole ako hore 🙂ale sere ma ze este stale to nevie ist pod 95kg

miskakyska
25. jan 2014

@andrea1516 tomu never,že za dva tyždne schudla 10kg 🙂
jedine ak vážila 2OOkg,potom možno tak schudla ....dobre že si mi pripomenula tú presnidávku...dumám,že čo by som ešte schrumla...
@ketrinn na noc nepi tolko,budeš chodiť čúrajúci celú noc Kati 😝 😀

ketrinn
25. jan 2014

@andrea1516 neboj pojde to dole uvidiš len poctivo dodržuj pitny režim aby si to naštartovala verim že to pojde dole🙂

ketrinn
25. jan 2014

@miskakyska a vieš že maš pravdu 2krat este v noci ma čuranie zobudi ale este 6dl a končim z pitim🙂 ja mam stale pri sebe pri nete a ked tukam ani nevnimam a prazdny pohar xixi ani ja neverim tym 10kg:(

miskakyska
25. jan 2014

@ketrinn 😀 😀 to možeme aj my napísať,že sme schudli 20 kg za mesiac 😀

andrea1516
25. jan 2014

@miskakyska
@ketrinn ved aj ja som sa zadivala lebo co so aj ja pretim robila tak cca do vodeho dna by malo byz zich 5-6kg je realne

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 moze byt ze bola velmi zavodnena alebo sa vazila na inych vahach ....mne sa stavalo ze doma som mala 88 a u lekarky 92...tak vtedy si viem predstavit 10 ale skor za mesiac r ako za 15 dni..a mozno jej blbne vaha ..... podla mna za mesiac do tych 9 - 10 sa da...je to individualne... ja som v lete dala za ten mesiac co som drzala 90DD zisla 5,8 kg,,,

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 myslim si ze aj realnne aj zdrave je do tich 6kg ono co aj ja som dostala tu knihu co som bola je pisane ze pomalsie dalej zajdes ci v kilach ci v zivote ale zase moje tri kila su ubohe a smiesne ale co uz

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 ale pri tom sa to asi ovplyvnit moc neda proste klesa to nejako samo u jednej viac u inej menej...asi jedine tym ze nejes nic alebo mysacie porcie.... tak tam este mozu vznikat rozdiely vacsie ..... a co oblecenie nevidis rozdiel ani na nom vacsi?

1veroncek1
25. jan 2014

moja dnešna vecera 🙂
vitaminy a zajtra si spravim pecene kura mnaaaaaaaam jak sa tesim

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 a co sa tyka zdrave tak lekari vravia 0,5-1 kd za tyzden ze zdrave je to.... ale pri 90 toi vo vacsine prvy emsiac je trosku viac a tie ostatne je to uz to zdrave chudnutie podla tabuliek 😉

ketrinn
25. jan 2014

@andrea1516 ale ja myslim že 10kg za ten mesiac je realne ale viac no neviem neviem🙂 😉

lydka84
25. jan 2014

@1veroncek1 ja som mala nieco podobne na veceru ladovy salat, paradajka, olivy, uhorka, rukola a redkvicka 😝

ketrinn
25. jan 2014

zajtra idem upiect rybku 🙂už sa na nu tešim davno som nemala ,a dam si ju aj na večeru ak mi neaka ostane xixi

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 ono ieco zislo ale malo ako robim dalej dietu dam jej este mesiac a uvidim ako ..mozno budem hladat nieco inne alebo sama neviem ale potrebujem sa zbavit aspon 15kg a takymto tempom budem stara kym sa to podari o dietatku budem moct len snivat :(

andrea1516
25. jan 2014

@ketrinn ved aj nam sa blizi vodny den uvidime ako a kolko date dole vy podla toho uvidime ci tich 10kg je realnich ci len mala zlu vahu

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516
hlavu hore, mozno sa na to az moc sustrdujes a to je problem.... aj ja som taky isty mala riesila som co jem kolko jem ratala kalorie a nechudla bola vyhladovana a nevedela som kudy kam..... psychyka robi vela, odporucam dat tomu este mesiac, nevazit sa nemerat sa a proste brat to s radostou ako hru sama so sebou, ak nahodou zhresis taks a nic nedele, ides normalne dalej,,,, a uvidis ze sa to rozbehneeeeeee 😉

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 no u mna by bolo realnych 10 kil len keby zo mna spustili vsetku krv a stiahli ma z koze, inak 10 kg za mesiac nehroziiiii..... 🙂 🙂 🙂

ketrinn
25. jan 2014

@andrea1516 no ja 10 nedam tento krat lebo pijem kavu a jem aj chleba vtedy som nepila kavu vobec ! a chlieb tiež v bielkoviny som nejedla a držala som super semtam maly prehrešok ale mala som sakramensku volu teraz ju nemam a nedržim na 100% tak na 85% ale teraz nedam tych 10kg určite nie ale ked bude 7-8 budem rada.

2momo2
25. jan 2014

@ketrinn ja to tiež s liekmi flákam, buď ale beriem všetky, alebo žiadne 😀 beriem lieky ráno aj denne, takže vtedy aj nalcron. Ale asi by som ho mala brávať aj na obed, ale to neberiem nikdy 😀

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 ako stresuje ma ze to nejde a nechce sa my verit ze az take lieki mam ze maju taky vpliv a je to ako zacarovany kruch lekari do teba hustia ze treba schudnut lebo ohrozim pecen ale od liekov ktore berem aby telo nevilucilo pecen nechudnem ...uz je to aj smiesne prisaham no dako uz bude mna by tesilo keby ze len za mesiac dam len tie 3-4kg ale tesi ma ze nepriberal 🙂a co varis zajtra???

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516
to poznam ked som mala pravidelne kontroly kazdy mesiac na gastre a endokrinologii stale do man hustili ze musim schudnut a bola som tak vystresovana ze som len priberala a hlavne pred kontrolou......az som sa dostala do takeho stadia ze ked som mala ist na kontrolu som brala lieky na odvodnenie len aby vaha ukazala menej......psychika je svinstvo...netreba sa na to velmi sustredovat .....podla mna 4 kg das neboj sa....... mamina dnes varila brancovy jazyk na kyslej kapuste alebo take nieco - cize maso na kyslej kapuste takze zajtra nevarim, respektive budem varit sosovicovy perkelt na pondelok do prace...... a ty?

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 ved to ze neviem vobec mam chut na soju alebo tofu tak uvidim co vyhra 🙂

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 no som zvedava ja uz mam vymyslene na 4 dni do predu ze co kedy spapam 😝 😝 😝 😝

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 ja sa nechavam na chute a aj zalezi doma co varim ostatnym a aj ako my to vida v praci 🙂