90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

1veroncek1
9. feb 2014

idem skusit spravit tie talianske pucce na zajtrajsie UH , jedny so sampionmi olivami jarnou cibulkou a cherry paradajkami a druhe s paprikou , cherry paradajkami a cibulkou...miesam normal s celozrnnou mukou tak som zbvedava 🙂

lydka84
9. feb 2014

@1veroncek1 @2momo2
osobne si myslim ze ked si telo pytat treba mu dopriat radsej jeden den zresit ako to dostat do takej situacie ze budemem mat take abstaky ze to nebudeme vediet psychycky zniest a vzdame to uplne ...

lydka84
9. feb 2014

@1veroncek1 no daj vediet ako to dopadlo ja osm si urobla cestoviny so spenatom 😉

1veroncek1
9. feb 2014

no sama som zvedava uz idem piect 🙂

misena741
9. feb 2014

Ahojte babenky,pisem zase po dlhsom case.Mam to take narocnejsie,praca,sluzby, rodina a este sme mali umrtie v rodine,choroba.2 tyzdne som necvicila.dietku dodrziavam, aj ked priznam sa po nejakych 110 dnoch prehresok.jaj mam vycitky ☹ .no co uz , idem dalej. Vcera uh na ranajky pomaranc, obed razny posuch s cibulkou a kecupm.vecera pol pizze.dnes vitaminky-2 banany, pomaranc a pol ananasu.na zajtra mam zeleninovy salat s kur. maskom.juj tesim sa.ako vidim, vela z nas porusilo.tak ma to troska tesi, ze niesom sama.ja chcem drzat este mi 3,4 mesiace. Ide mi to uz velmi pomaly, musim zacat menej jest a viac cvicit.ale v utorok som si kupila kabat vel.38.pred tym som nosila kosele vel.54. 🙂

lydka84
9. feb 2014

@misena741 aoj no veru nejako sme skoro vsetky porusili neviem co za zly ytzden bol ale mi to dame...k tomu kabatu blahozelam ze obrovksa zmena ..... 😉 😉 😉

misena741
9. feb 2014

@lydka84 dik.tiez sa tesim.len uz mi to ide velmi pomaly, a nejako mi dochadzaju sily.som ale rada , ze funguje tato diskusia. Tak musim sa znova nasartovat a vykrocit pravou nohou vpred, nech uz to mam za sebou.Tebe sa ako dari?

1veroncek1
9. feb 2014

no talianske pucce su upecene podarili sa mi na moje prekvapenie celkom dobre 🙂 obavala som sa co tam spravi pol na pol normal s celozrnnou mukou ale su fajin ,uvidim ako budu chutit zajtra 🙂

lydka84
9. feb 2014

@misena741 no po tolkych mesiach sa ani necudujem ja mam teraz po 40 dnoch niekedy stavy ze mi to lezie krkom... minuly tyzden som pondelok stredu a stvrtok porusila s cokoladou a slanymi tycinkami a rybyckami ...+ bola som strasne hladna takze vecera bola stale viac ako 1/2 obeda .... tyzden pred kramamy moj kriticky ... ale uz 3 den zase ficim ako mam nastastie tie chute presli ....zacala som cvicit jill mam za sebou 8 odcvicenych dni tak som rada ze tak ako som tu slubila ze po prvej vode zacnem tak som aj zacala a chytilo ma to takze som spokojna..... dnes som skusala nejake veci co som bud vobec nemala alebo dva roky nenatiahla a su mi dobre tak ma to namotivovalo ist dalej ...aj ked vaha stale kolise medzi 84,5-86 ...co uz nejako to neviem prelomit ( rano v den vody som mala 86 a po vode dalsie rano 84,5) tak snad sa to pohne....

lydka84
9. feb 2014

@1veroncek1 tak som zvedavaaa na chut aj ja .... to je ten recept z nasej kucharskej knihy ?

2momo2
9. feb 2014

@misena741 wow, ale krásny úspech tá zmena veľkosti. Koľko si schudla na kg? po toľkých dňoch porušiť, to je aj tak klobúk dolu 😉

1veroncek1
9. feb 2014

@lydka84 recept som vygooglila z varechy bol, ale nedodrzala som ho lebo tam bol aj med pisany a nemala som doma a dokonca ani cukor som tam nemala akurat sa nam minul 🙂

1veroncek1
9. feb 2014

@lydka84 aj ja som si dnes skusala rifle ktore som pred rokom mala a juhuuu jake su mi dobree 🙂 pomaly uz nemam v com chodit vsetko mim zacina byt velke hihi 🙂

lydka84
9. feb 2014

@1veroncek1 tak o to zdravsie si spravila 😉

1veroncek1
9. feb 2014

@misena741 ty koky, klobuk dolu po 110 dnoch a my tu po prvej vode porusili sme uz asi vsetky 🙂 to fakt z 54?? sak to je az nepredstavitelne, wow 😲

lydka84
9. feb 2014

@1veroncek1 no ja nastastie tento problem nemam kedze dietujem a snazim sa nieco robit s vahou od roku 2008 .. zacinala som na 98kg ...na minimum sa mi podarilo dostat na 80 kg a vlastne od vtedy kolisem medzi 85-95 ... takze vzdy sa najde nieco do coho vojdem ..ale uz veklke veci vyhadzujem povedala som si ze uz sa k takym rozmerom nevratim takze mi ich uz netreba 😉

1veroncek1
9. feb 2014
misena741
9. feb 2014

@2momo2 drzim od 21 .7 dodnes asi 37kg.ale uz mi toho sibe🙂

lydka84
9. feb 2014

@misena741 si nasa najvacsia inspiracia ze ak sa chce tak to ideeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 a baby @1veroncek1 a @2momo2 urcite so mnou suhlasia

lydka84
9. feb 2014

@1veroncek1 idem si hned zbalit citron do prace na zajtra 😉

1veroncek1
9. feb 2014

Talianske pucce UH (pol na pol normalna s celozrnnou mukou )
hore - s jarnou cibulkou, cherry paradajkami a cerv paprikou
dolu s jarnou cibulkou, zel. olivami a sampionmi

lydka84
9. feb 2014

@1veroncek1 vyzera to chutne ked najblizsie vyjde UH den na vikend tak vyskusam aj ja 😝 😝 😝

1veroncek1
9. feb 2014

@lydka84
@lydka84 keby mozem poslem ti ja som zasa raz neodhadla mnozstvo a napiekla som toho dve misy 🙂 no nic zajtra budu baby v praci mat ochutnavku povinnu 🙂

lydka84
9. feb 2014

@1veroncek1 no s tym mam problem aj ja ze malo kedy trafim mnoztvo a tiez potom nosim do prace kockam 😀 😀 😀 😀

1veroncek1
9. feb 2014

@lydka84 myslim ze si dam do mrazaku nejake a nabuduce vytiahnem 🙂

andrea1516
10. feb 2014

Dobre rano baby uz mam v trube bezlepkovu babovku som velmi zvedava ako dopadne.na ranajky kava banan na desiatu bude cviklova stava obed cestoviny a vecera babovka...pekny den prajem kazdej

keikasik
10. feb 2014

Ahojte ja mam dnes vodny den...neviem ako to zvladnem stale nato myslim ze mam ten den 🙂 hruza...rano som mala kafe...ale bez toho si rano ani neviem prestavit...inak dnes je mesiac co nefajcim...🙂)

andrea1516
10. feb 2014

@keikasik co sa tyka fajcenia gratulujem ja mam dva roky a uvidis zaciatok je tasky ale uvidis potom ty uz aj dym bude vadit....ja by som si uz nezapalila smrdi to a je to husne ked je vedlateba fajciar a citis ten smrad s neho...co sa tyka vodneho dnna ak mas mozost choj na prechadzku do sauny plavat alebo citaj najdi si pracu aby si nemyslela na jedlo ...kavu som mala aj ja 🙂

cutty
10. feb 2014

Ahojte tak idem sa k Vam znovu pridat, nech sa opät nastartujem a motivujem. Zatial som schudla 25 kg ale trvalo to oooovela dlhsie ako "len" 90 dni. Zacala som 1.11.2012 a v oktobri 2013 som mala dole tych spominanych 25kg. okrem diety som este cvicila Jilian. Momentalne sa tocim okolo 75kg a este by som chcela dat dole do leta aspon 10 kg. Ale akosi sa neviem tak nastartovat ako predtym ☹ Dnes mam bielkoviny - rano som si dala banan, uvarila liter caju, tak ho popijam a na obed bude vyvar so zeleninou a asi vajicka.

matamisi
10. feb 2014

Ahojte...vcerajsi den bol perfektny 😵 naobed som mala salat so zemiakmi a 0.75l neperlivu vodu a ta stala 5,90 euro 😲 takze vela vody som nevypila a este k tomu poobede som kolac jedla a ked sme o 21.00 domov prisly tak som zjedla spredchadzajuceho dna meso zo zeleninou...tod moje prehresky 😝 ale dnes pekne celozrnne cestoviny s pestom a zelenim salatom...🙂
Inac aj mne vaha od vody stoji,ale uz oblecem rifle z pred 4rokov ked som este deti nemala 😵 takze cm idu dole... 😵