90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
1. nov 2014

@lydka84 ahoj tak ja som pribrala strašne takže som sa rozhodla že zajtra mam vodný deň a od pondelka idem na 90 tku ale musíš ma motivovať a nakopať 🙂piatky sa mi bude robiť ťažko lebo som v škole ale skusím to ....drž palce 🙂

lydka84
1. nov 2014

@barbadossa sak toto toto, musim sa ja nejako dokopat k tomu cviceniu

lydka84
1. nov 2014

@andrea1516 Adka, jasne ze držííííííííííííííííím 😉

andrea1516
1. nov 2014

@lydka84 a tebe sa darí ako? koľkáty deň ju robíš? ,

lydka84
1. nov 2014

@andrea1516 dari sa relativne dobre som spokojna, zacala som v pondelok cize dnes mam 6 den za sebou

lydka84
2. nov 2014

dobre rano kocky, ako sa mame ??? ja dnes UH den a bude pizza 😝 😝 😝 😝 😝 😝 uz teraz sa tesiiiiiiiiiiiiiiim 😉

janka7177
2. nov 2014

Ahojte, pridávam sa k vám. Túto diétu som držala pred vyše tromi rokmi ale nedokončila som ju 😒 Chýbalo mi asi 23 dní, ale schudla som 10 kg. Prvý mesiac 7,5 kg a druhý 2,5 kg. Behávala som, ale natrhla som si stehen. sval, tak som potom chudla bez športu. Možno keby som dokončila a nezačala baštiť všetko, čo som videla, tak je to iné, pribrala som pomaly všetko späť. Teraz som odhodlaná dotiahnuť to do konca a pokračovať podľa druhej knihy. Dnes mám 4. deň, urobila som si lečo-len cibuľa, rajčiny a papriky. Mám pocit, že teraz to zvládam lepšie ako prvýkrát.Hladná som len doobeda, skoro vstávam, tak jem ovocie každé 2 hodiny. Váha ide pomalšie,dnes som sa rozhodla odvážiť až 30. deň.Včera som bola behať, možno pôjdem aj dnes.Pekný deň prajem! 😀

lydka84
2. nov 2014

@janka7177 vitaj medzi nami 😉 super ze to zvladas lepsie aspon mas motivaciu vydrzat do konca.... 😉 spolu to dame

janka7177
2. nov 2014

@lydka84 Ďakujem za privítanie 🙂 , akurát som sa vrátila z behu, tak som nakukla. 🙂 Možno to bude teraz jednoduchšie, lebo chodím do práce a tam mám pohybu dosť a nebudem rozmýšľať, čo zhltnem. Budem sa musieť vyhlásiť z obedov a nosiť si svoje. Zajtra mám bielkoviny, tak budem mať grécky šalát-mňam. 😀 Nestihla som ešte prečítať celú diskusiu, koľký deň už máš?

janka7177
2. nov 2014

@lydka84 Už som zbadala, že máš 7.deň. 😀

lydka84
2. nov 2014

@janka7177 ja sm zacala v pondelok cize dnes 7 den UH

lydka84
2. nov 2014

@janka7177 tak veru zacala som opat snad sa to teraz opat podari

lovacka
2. nov 2014

ahojte cicusky 🙂
ako sa mate? ako ide dietkovanie? ja som uz skoro spat na vahe, ktoru som mala ked som odhadzala do Mexica....mam 65kg a nejak gramy a dufam ze buduci tyzden konecne prelomim hranicu 65kg a zleziem znova na 64, tak ako som mala aj predtym....len o tyzden idem znova de Mexu a bojim sa ze zase pojdem s vahou hore 😝 predsa len aj tie lety brucho nafuknute 😕 strava otras 🤐
necvicila som tri tyzdne som zvedava ako nabehnem nanovo na moje cvicenie v posilke...asi zomriem

slavka86
2. nov 2014

Ahojte baby, tak som sa rozhodla, ze zajtra opat zacinam. Pred niekolkymi mesiacmi som schudla 5 kil touto diétou ale nedokončila som ju. Spuchla som naspat a k tomu som si prilepila este dalsie dve kila. Takze +7. Som zúfalá. Problem je, ze mi chuti a cvicenie ma nejak nebavi. Ale musim...snad casom budem mat z cvicenia aj radost. Len ked si predstavim, ze si pozor musim davat cely zivot a vzdy sa len obmedzovat, tak mi je z toho smutno. Dufam, ze vase uspechy a odhodlanie ma budu motivovat.

lovacka
2. nov 2014

@slavka86 vitaj Slavka.....neboj my sme tu este stale takze ideme dalej spolu 😀
ja sice nemam nic navyse ale stale nie som tam kde by som chcela byt...ale prvotny ciel som si splnila 🙂

andrea1516
3. nov 2014

@lydka84 ahojky tak včerajší detox celkom pohode zjedla som o štvrtej tanier kyslej kapustnice s graham rožkom 🙂 teraz káva s medom mandarínka a utekám na pás

janka7177
3. nov 2014

Čaute baby, ako sa vám darí? Dnes som si kúpila teflónový obedár a termosku, aby som si mohla nosiť obed. Dnes, keď som v robote vytiahla nádobu s gréckym šalátom, kolegyňa so smiechom skonštatovala, že aký kýbel jedla som si doniesla a pritom to je gramáž presne podľa knihy a to ešte nevie, že zbytok som zbaštila teraz. 😀 Tento deň prešiel v pohodičke, vôbec nie som hladná. 🙂 Trochu hladná som skôr doobeda, ale to som zvykla byť aj predtým. Zajtra ráno si uvarím rizoto s hráškom a hubami. Príjemný večer vám prajem! 🙂

janka7177
3. nov 2014

To rizoto bude samozrejme na obed. 😀

lydka84
3. nov 2014

@slavka86 vitaj spat medzi nami 🙂 tak budeme rovnako aj ja mam zajtra bielkoviny 😉

lydka84
3. nov 2014

@andrea1516 no super takze dnes si zacala?

lydka84
3. nov 2014

@janka7177 ja ranny hlad zahanam cajikmi 😉

janka7177
3. nov 2014

@lydka84 Asi to skúsim s čajmi, ale zistila som, že teraz, keď už chodím do práce, je to lepšie, lebo sa musím sústrediť na to, čo robím.

lydka84
3. nov 2014

@janka7177 to verim ja o tiez lepsie zvladam v praci ako doma

andrea1516
3. nov 2014

@lydka84 áno moja začala

lydka84
3. nov 2014

@andrea1516 super 😉 drzim prsteky

andrea1516
3. nov 2014

@lydka84 dneska celkom pohodička zajtra cestujem bude tašie ale skusím .) a ty ako?

lydka84
3. nov 2014

@andrea1516 celkom fajn zatial sa dari

angelika23
4. nov 2014

ahojte baby 🙂 akurat som spapala svoj obedík , dnes bielkoviny kuracinka s tortilou , mňamka 😵

janka7177
4. nov 2014

@angelika23 Ahoj, keď Ti môžem poradiť, v knihe sa píše, že obedovať treba od 12-tej hodiny, dovtedy len to ovocie alebo zeleninu.

lydka84
4. nov 2014

@angelika23 aj moj dnesny obedik bol kuracinka s tortilou a mrkvovo kapustovy salat 😝 😝 😝 😝 😝