90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
10. jún 2008

Ahojte všetky snažilky, akurát som sa dostala k vám, prišla som dnes zo záhrady o šiestej a kým som dala malú do poriadku a poodkladala veci, tak je toľko hodín a už koniec dňa, aspoň mi ušiel deň a ani hladná som nebola, včera som si spravila rybku, ale keďže som šla na záhradu, tak som to vymenila a bielkoviny som doplnila v ovčom syre a samozrejme zeleninový šalátik, ale na tom tepla mi ani jesť netrebalo vypila som dnes asi 5 litrov vody.
Som trošku viac spálena, ale tu už druhykrát tento rok, takže ma to už tak neštípe, ale urobila som čo som chcela.
Maličká bola dnes už lepšia, ale ešte stále to nie je ono.

Tinna - je mi ľúto že máš taký problém s malou, ale moja mala zase stále zvyšené teploty a mne lekárka povedala, že deti si ešte nevedia tak regulovať teplotu a ak sa nahrejú v teplých dňoch môžu mať až horúčky a naopak, ak jej bola včera zima, mohlo sa to odzrkadliť tak, že bola podchladená. Neboj, to sa upravý, a tie tekutiny sú pri obidvoch problémoch.

anaret - nič neboj všetko zvládneš, ja som mala včera prvý deň, ale bola som neskutočne hladná, a zvládla som to. Dnes keď som si mala dať aj chlebík, tak som ani nevládala. A zajtra si dáš zákusok a bude po probléme.
Držím ti palce a nevzdávaj to .

Dúfam, že si s niekym pokecám, kde ste????????

miresta
10. jún 2008

tak asi sa pozriem neskôr, asi všetky ukladáte detičky. 🙂

aniel
10. jún 2008

ahoj miresta ja som dnešok prežila v pohode .TO máš fajn ,že si nebola hladná. ja tiež nie ,ale teraz navečer ma chytil vlčí hlad. Ešte šťastie,že zejtra je niečo sladké 😀

gucz
10. jún 2008

čauko čumnem čo ste popísali a hneď som tu

aniel
10. jún 2008

no konečne kde sa túlaš veď za chvíľu ide panelák 😲

aniel
10. jún 2008

pozri emailgucz 😕

aniel
10. jún 2008

dnes spravila sofinka sama 3 krôčiky. Ja viem ,že to sem nepatrí,ale musím vám to babenky povedať 😀

gucz
10. jún 2008

aniel nemáš zajtra škroby? aké sladké

tinaa
10. jún 2008

ahojte baby, dnes som mala strasny den, bola som s malou na endokrinologii aj na infekcnom, cela je vyhadzana a nechce nic pit. Za 2 dni mame ist na kontrolu a ked sa to nezlepsi, musi ist do nemocnice na infuzie, je uplne dehydratovana. Ach boze, tak ma srdce boli ☹

Dnes som mala mat kuracie mäsko s paradajkovym salatom, ale nic som nestihla, kedze sme s malou behali po doktoroch. Na veceru som si dala zeleninu s vajickom, knackenbrot a bujon.

No a dnes rano sa zase vazila a 5kg dole, no to uz fakt nechapem, ale neprotestujem 😉

Zajtra bude karfiolova polievocka s ryzou.

Majte sa krasne, idem si lahnut, celu noc som bola hore a strazila malu, joj

gucz
10. jún 2008

idem tutat panelák

aniel
10. jún 2008

ˇjaj pomýlila som sa pardón 😀

twins
10. jún 2008

caute je prestavka v panelaku tak kde ste

twins
10. jún 2008

ahoj tinaa to mi je lutoze mas malicku choru aj ja som mala nedavno malu v nemocnici ale ked mala rok tak mi spadla a mala otras mozgu a boli sme tam niekolko dni na pozorovani lebo mi stale vracala asi20krat za sebou ale ak ti ju tam nechaju tak tam bud s nou keby som tam nebola tak moja mala asi zomre ad hladu za tri dni nic nejedla ani jej nedali iba horky caj az ked som sa opytala tak mi povedali ze mam si ist kupit detsku vyzivu ked uz boli vsetky obchody pozatvarane ale neboj urcite sa z toho dostane a k tym piatim kg gratulujem od kedy to drzis?

gucz
10. jún 2008

tina budeme držať palčeky aby bolo Sarah lepšie.

twins
10. jún 2008

ahoj gucz nepozeras ordinaciu

gucz
10. jún 2008

nie, ja to nepozerávam, radšej mám kriminálky na jojke, ale dnes sa mi nejak nechce

simka9122008
10. jún 2008

Tinaa to mi je strašne ľúto že malá je taká choručká viem ako ti je ak my sme boli v nemocnici malá keď mala tri týždne tak sa jej vrátila žltačka a museli sme ísť do nemocnice na infúzie boli to ukrutné štyri dni celý čas mala infúzku v hlavičke no hrôza ale zvládli sme to pustili nás presne na silvestra ak bude potrebné ísť do nemocnice tak držím palce buď s ňou stále a prajem skoré uzdravenie, potom daj vedieť budem na vás myslieť.

miresta
10. jún 2008

Ahojte, tak zase ste si trochu pokecali a bezo mňa, ale nevadí,

Tinna - je mi hrozne ľúto, 😢 že ti je maličká taká chorá, tak len pevné nervy, veľa trpezlivosti, veľa lásky a málo
strachu a obáv, ono sa to určite polepší. Posielame jej pusinky pre skoré uzdravenie 🙂

miresta
10. jún 2008

Ženušky napíšte čo budete zajtra variť, tie čo máte škrobový deň, lebo ja vôbec neviem, a z tej horúčavy nemám ani na nič chuť. Tak zajtra, pa Ideme všetky spinkať ... 🙂

gucz
11. jún 2008

kde ste všetky čo ešte spite?

aniel
11. jún 2008

ahoj gucz nespinkám ,upratujem a pôjdem dať malej papať.Dnes varím podľa receptu z knihy ,vyzerá to ,že to môže byť dobré 😝

jesika26
11. jún 2008

ahoj gucz, ja som tu.Tak ako sa ti darí??????

Kočky kde ste všetky???? 😢

jesika26
11. jún 2008

aniel a čo varíš??,ja som podla knihy ešte nič nevarila

aniel
11. jún 2008

ja varím karfiolovú polievku 😀

jahodkajaja
11. jún 2008

ahojte baby... Môžem sa sem ku vám pridať? tiež potrebujem po pôrode schudnúť, lenže moja pevná vôla je veeelmi slabá ☹ ale rozhodla som sa, že urobím tentokrát kvoli tomu čokolvek...viete mi poradiť prosím s čím a ako začať? Ďakujem Jana

aniel
11. jún 2008

JAHôDKA SAMOZREJME, LEN MUSíš NAPíSAť EMAILOVU ADRESU a niektorá ti tu dietu pošla 😅

jahodkajaja
11. jún 2008

aniel poslala som ti do IP 😉

erikas
11. jún 2008

ahojte chuduľky 😉 ja som dnes ovocníčková,ale keďže mi ide ovocie hore krkom na obed si uvarím brokolicu,nedodržujem to tak striktne,pretože už mi treba dať dole len nejaké 3-4 kilečká a nebudem sa pre ne trápiť,najviac mi vyhovuje bielkovinový deň,ten by som mohla mať stále mňam.mäsko na x spôsobov,lečo,hríby z vajíčkom,alebo syry to je moje 😎

aniel
11. jún 2008

erikas mi sme práve s malou dopapali jabľčko s banánom a poviem ti,že aj keď som z toho zjedla asi štvrťku mám dosť.Idem si uvariť k obedu karfiolovu polievočku.Občas sem mrknem ,čiste tu niektorá neni 😉

jahodkajaja
11. jún 2008

Aniel poslielala si mi to? lebo ešte nič nedošlo..Dakujem