90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
26. jan 2009

hm no skoda ze nemas,,,my mame tiez 1izbovy,,,ja mam orbitrek,,,,aj fitloptu 😀 este som zabudla na rotanu 😀 mam tu hotovu cvicebnu no a ked hovoris o tej lavicke tak moja mama ma taku na brusaky co sme jej kupili no ale samozrejme necvici tak si ju chceme pozicat s mm,,,,tak tak

bystricanka
26. jan 2009

no tak manžel išiel na chvíľku preč, tak na začiatok som si dala 20 brušákov. 😅 Zajtra ich bude viac. A ešte pridám pár cvikov

digysa
26. jan 2009

lucxy: vdaka, pozrela som si tu stranu. Dnes si teda mozem dat akekolvek maso, zeleninu, syr, ovocie...

bystricanka: zacinam dnes...ja mam 6-hodinovy casovy rozdiel. Este len mam ranajky 😉

zuza80: a mozem si tie jedla striedat ako chcem? napr. ak sa mi paci jedlo z dna 54 tak si ho dam na 30-ty den....samozrejme dodrzujem postupnost dni.

Ja sa uz tesim na ovocny den: vcera som si nakupila ovocie od vymyslu sveta...my tu mame bohaty vyber-mango, papaya, carambola, anana, slivky, hrusky, maliny, jahody, dokonca aj marhule (ale tie su drahe ako slak, tak tie vynecham...)

Baby a ake asi davky? Dam si asi jednu normalnu porciu na tanier a vecer polovicku taniera? Alebo ako...

Idem si dat ananas....na ranajky

digysa
26. jan 2009

Inak mam sestru, ktora schudla 40kg, ta uz presla dietami od vymyslu sveta, precitala snad kazdu knihu a literaturu o diete a ta mi povedala- bez cvicenia sa schudnut neda...Ja ked necvicim, tak sice chudnem, ale mne sa vsetko vrati naspat. Raz som chudla uplne prirodzene- menej som jedla a pravidelne som cvicila a schudnute kila (9) som nabrala az po mojom prvom porode. To bolo asi az za 3 roky.

bystricanka: kazdy pohyb je dobry...aj ja si dnes doma zacvicim...aj ked iba 15 minut, ale treba to. 😵

zuza80
26. jan 2009

digysa presne tak, možeš si vybrat iný recept. ja moc podla tých receptov nevarím, čítam ich pre inšpiráciu. a k tým porciám:zjem kolko vládzem.spravím si misu zeleninového šalátu a ten k tomu papám. vývar si dám občas. dnes som si dala grilované kuracie stehienka s chlebíkom a šalátom, vývar som už nepila. nič neboj,zvykneš si na to. tie prvé dni sú tažké,ale potom sa do toho dostaneš.
ja teda necvičím, mne sa tak nechce,ale ako vás čítam asi začnem. aspon nejaké 15 minútovky

digysa
26. jan 2009

zuza80: ani ja som necvicila pri tej prve diete a vidim na vahe ubytok, ale ked pozeram na to brucho, tak sa mi to nejake skvele nezda....mam pocit, akoby som iba vodu schudla... ☹

miresta
26. jan 2009

ahojte baby,

dlhšie som nebola medzi vami, boli sme totiž n chate u svokrovcov, takže bez internetu.

zuza80 - aj ja som mala dnes kuracinku, ale prsia zapečené, akurát tam bol jeden prehrešok, pretože som bola u maminy a tá mi cez prsia zapiekla aj syr, no ale nevadí. A k tomu som mala šalát z čínskej kapusty s pórom a mrkvou. Včerajšok som prežila , ale k večeru som už bola hladná, tak som zhryzala jednu mrkvu.

aniel - ako ti to ide?

ja5ka - ty sa ako držíš?

bystricanka
26. jan 2009

digysa....jáj ty si zo zahraničia? To som nevedela. Tak potom dobre 😉

miresta....no a ako ti to ide?A bábo už je v poriadku?

lucxy
26. jan 2009

haloo, ako sa drzite? ja v pohode,,,,

aniel
26. jan 2009

bystričanka-tak ja som vydržala dnes v pohode.Na večeru som si dala o 17.00 marhule s mletými orechami 😉

lucxy-tak poriadne dnes 8 deň 😉 ,

aniel
26. jan 2009

miresta-celkom v pohode a ty ako ,stále bez prehrešku?

morenka
26. jan 2009

ahojte kocky...
prepacte ze som tu dlho nebola ale mala som ucenia kopu lebo dneska skuska a este ma dve cakaju tak trocha net obmedzujem...🙂

ale chybali ste mi....

tak ja mam dneska ovocny a je to celkom dobre spravila som maly prehresok lebo som bola hladna a boli sme posediet v restike s kamoskami tak som si dala salat cisto zeleninovy ale bol tam dresing...ale velmi som spokojna....ani vycitky nemam...mala som cvicit ale som dnes neskutocne unavena tak si necham na zajtra a zajtra si dam cvicenie aj doobedu aspon 15min na bycikly.....

vydim ze vy sa drzíte...som rada....aj ja som si uz zvykla na to stravovanie a nic mi nerobilo ked pri mne kamoska jedla pizzu...normalne som nemala ani chut vyzerala strasne masno a ked som si predstavila tie kalorie🙂...tak nie,dakujem🙂

tak pekny vecer....

zuza80
26. jan 2009

morenka vitaj.už som myslela, že si skončila
miresta to nebol až taký prehrešok, ved sú bielkoviny a aj ked sa to nemože kombinovat,tak to hádam až tak strašne nevadí. horšie by bolo,aspon ja si teda myslím,zemiak k tomu.
ja teraz smažím drahému na zajtra do práce rezen a tak to tu rozvoniava,ale štastie, že nemám hlad.

lucxy
26. jan 2009

hm ja akurat rozmyslam, ze co si spravim zajtra 🙂

zuza80
26. jan 2009

kočky našla som takúto stránku www.chudnime.kiga.sk po zaregistrovaní sa dostanete na recepty k tejto diete. tak ak chcete kuk tam.je tam tiež kopu kočiek čo držia túto dietku.

morenka
26. jan 2009

zuza80 - neboj neskoncila....🙂)))) som tu s vami🙂))

dobra stranka???uz pojdem na nu kukat🙂))
ja zajtra asi vajickovu placku lebo nemam kuracinu a bravcove nechcem zase🙂)))

bystricanka
26. jan 2009

ahojte
morenka...tak ako dopadla skúška?

ja som zvládla ovocko v pohodke. Občas som si dzobla tyčinky, ale dokopy ich bolo asi 5, tak až taký prehrešok som nespravila. 😅

zajtra pečiem kura aj pre mna aj pre malého. Nechce sa mi furt vyvárať 2 jedlá 😝

aniel...o 17h večera a to je všetko? Či už potom len tekutinky?

janetka
26. jan 2009

caute, ja mam zajtra ovocko, dufam, ze vydrzim, uz teraz som hladna jak vlk... ale dnes som si nakupila brokolicu.. ako je to s mliekom? moze sa? napr. zajtra koktail banan s mliekom, ci nie?

bystricanka
26. jan 2009

no janetka...ako ja viem, mlieko sa môže len v bielkovinový den. Takže až pozajtra by si mohla. 😒 A banánik tiež obmedzovať, lebo má najviac cukru z ovocia. Moja svokra(diabetička)ked zje banán, tak sa jej tak zdvihne cukor, že si musí pichať 😖

morenka
26. jan 2009

bystricanka - tak este neviem dufam ze som ju spravila do piatka by som to mala vediet...potom od utorka buduci týzden uz zacinam zarezavat v skole tak doobeda ani poobede tu nebudem ale urcite sa vecer ozvem a pozriem si vas....

ja tiez ovocko v poho ale uz zacinam byt hladna ale povznesiem sa nad tym..musim🙂

bystricanka
26. jan 2009

morenka....ale aj ked nebudeš prispievať, tak budeš stále držať dietku, že? 😨

a ked si hladná, chod si ľahnúť a hned ťa hlad prejde 😉

morenka
26. jan 2009

bystricanka - jasne budem aj prispievat a drzat dietku samozrejme...uplne ma pohltila takze som rada...uz som medzi nas 90dnovky zbalachala aj spoluziacku a jedna sa rohoduje a este aj kamaratka zacala od dnes ale tiez ju uz poznala skor...takze sa povzbudzujeme🙂)))

asi pojdem ale dlho som tu nebola tak som rada ze som tu a pisem vsetkym co mozem🙂))) ten net to je taka droga🙂))))

bystricanka
26. jan 2009

no dobre baby....idem ja do hajan, lebo začínam mať hlad.
Tak sa pekne vyspinkajte.Dobrú noc 😉 😔

janetka
26. jan 2009

ok, idem aj ja... radsej, a rano sa vazim.. baby, ja sa musim vazit kazdy den, nevydrzim tyzden nevazit sa 🙄

morenka
26. jan 2009

dobru noc vsetkym prajem ...ja mozno tiez pojdem za chvilu🙂 ja nemozem kazdy den lebo ked sa nic nepohne na vahe tak som smutna a predsa po tyzdni tam nieco musi byt minus aspon o milimeter ked sa pohne rucicka tak som rada🙂

janetka - drzim rano palce...pa

digysa
26. jan 2009

Citam, ze miresta napisala, ze mala prehresok, lebo mala syr zapeceny na kuracich prsiach. Vysvetli mi niekto preco je to prehresok? Syr je bielkovina a meso tiez...

zuza80
26. jan 2009

janetka-ja som váhu zamkla do pivnice, pretože aj ja som sa vážila každý den. a to aj ráno aj večer.
digysa nesmie sa to kombinovat.bud máš maso,alebo syr alebo vajíčka, len nie spolu.

digysa
27. jan 2009

Baby...ja studujem tu dietu dopodrobna a neda mi zase sa nespytat...Skrobovy den a Uhlohydratovy....Ako pozeram na internete, tak pozeram.....ved to je to iste.
Zemiaky su uhlohydraty a tiez skrob, Ryza, cestoviny....

Napiste mi v ktory den mozem jest tieto jedla....Ryza, Chlieb a ine pecivo, Zemiaky, Cestoviny.
Zajtra mam skrobovy den a neviem, co mam jest... 😖

digysa
27. jan 2009

Jedine v com mam jasno je vitaminovy den a vodovy 🙂 Zajtra som myslela dnes. Vy uz mate druhy den, ja este len idem spat. 😵

lucxy
27. jan 2009

dobre ranko,,,,,digysa a kde zijes v zahranici?
tak ja som ti na tej strane 155 napisala ze co patri do coho: takze skroby: tam patri zemiaky, ryza, soja, sosovica, vsetky strukoviny,,,,,no a cestoviny patria do uhlohydratov a takisto aj pizza,,,,
takze ked mas dneska skrobovy den tak si sprav ryzu napriklad so zeleninou+sampiony
zemiaky zapekane s kyslou kapustou
alebo mam rada zapekane papriky ktore sa plnia tou ryzou 🙂
a pytala si sa ze preco mala miresta prehresok kedze je kuracinka a aj syr je bielkovina? no preto lebo ked jes maso tak uz by sa nemal aj syr proste iba jeden druh bielkovinny,,,dufam, ze som to napisala zrozumitelne,,,,
takze doschudnutia