90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
12. feb 2009

tak dnes ovocíčko 😉

zuza80
12. feb 2009

aniel tak držím palce
ja si asi spravím tie krabie tyčinky s bielim jogurtom,ako taký šalátik. to nebude až tak velký prehrešok.

zuza80
12. feb 2009

ja5ka,napíš ten receptík, spravím si ho po dietke,slubujem 🙂

marika009
12. feb 2009

zuzka--recept na krabie tycinky

2bal.krabie tycinky
safran
tymian
olej
sol

1bal.nakrajame na dva alebo styri diely ,posypame safranom.druhy bal.posypeme tymianom.po odlezani-po 20min. vysmazime na oleji do zlatista.
podavame zo zeleninovym salatom a celozrnnym chlebom.(1 krajec)
dobru chut ti prajem a napis ako ti chutilo ,to mozeme jest na bielkoviny.
ja mam dnes ovocie.

zuza80
12. feb 2009

marika dík, tak asi to spravím. držím palce 😉

aniel
12. feb 2009

dík,budem sa snažiť 😉

miresta
12. feb 2009

ahojky holky, tak ja som dnes vstala s bolesťou hlavy, to budú zase tie výkyvy v počasí. Takže dúfam, že ma to doobeda prejde.

zuza80 - tak to si ma potešila, že nevyzerám na 80. 😀 Ja mám totiž výšku 180cm, a váhu 93 kg, takže mám čo zhadzovať. Po porode som začínala na váhe 104kg, no čo už. Poriadne som pribrala ešte pred tehu, a pri tehu ďalších 16. Prvý krát som zhodila 11-12 kg pri tejto dietke a pribrala cez sviatky 4 kg, takže tak. No pomaly, ale dúfam, že už isto sa mi váha udrží keď zhodím. Ja som už začala aj cvičiť, po tej mojej chorobe, tak uvidíme.

aniel - ahojky, tak dnes máme ovocko, aj sa teším, včera som si spravila špagety s zeleninkou, a ja to myilujem tak som zjedla asi trochu viac ako som mala, a večer som mala chuť na sladké, ale nepiekla som tak som si dala Dva kúsky z makového závinu.....neviem či som to neprehnala. Takže sa po včerajšku cítim aj dosť plná. 😝

tak pekný deň všetkým....do schudnutia. 😉

aniel
12. feb 2009

miresta- aj ja som po včerajšku nejaká plná 😉

marika009
12. feb 2009

aniel-ako sa drzis? co si jedla vcera ked si taka plna?

aniel
12. feb 2009

celý deň nič boli sme niečo vybavovať a potom špagety a večer koláčik,ale bol medzi tým asi malý odstup.Teraz som ešte an neraňajkovala,ale aj tak som neni hladná 😎

aniel
12. feb 2009

😉

bystricanka
12. feb 2009

ahojte...
aj ja mám dnes ovocko ako aniel, miresta a marika.
Ja som si včera večer uvedomila, že som nič nejedla, len pila čajíky 😅 Takže mám prázdy žalúdok a k tomu ešte dnes ovocko 😝

marika...aj ja mám pocit, že sa mi váha nehýbe. Aj ked sa nemám kde odvážiť už to nevidno ani na nohavkách, že chudnem. Možno tretí mesiac bude lepší 🙂

jesika26
12. feb 2009

bystričanka - aj ja mám dnes ovocný deň, hrozne zle ho znášam, som stále hladná a ja dokonca ani nemám rada ovocie.Poobede si pojdem kupit oriešky, lebo do večera by som nevydržala. Tá váha sa ti pohne, aj mne sa to pohlo po troch týždnoch, síce viem, že máš z toho nervy

aniel a ty ako????chutí ovocíčko 😝

aniel
12. feb 2009

jesika,bystričanka-ja v pohode ,to je asi jediný deň ,čo zvládam bez prehreškou,ja mám ovocko moc rada.Ráno som si dala ananás na desiatu mrkvovú šťavu a teraz na obed tekvicové jadierka 😉

jesika26
12. feb 2009

Aniel - pre mna je tennto den utrpenie. Porad niečo na zajtrajší obed a aj večeru, rozmýšlam no nič ma nenapadá

bystricanka
12. feb 2009

jesika...no tak si namiesto ovocného daj zeleninový. Neviem či by sa to mohlo, ale ak ovocie nemôžeš ani cítiť 😒 Alebo aspon džúsiky...

aniel...no ty máš ale pestrý jedálniček 😀

jesika26
12. feb 2009

bystričanka - však áno, ale som v práci, tak sa mi tu nedá.Zelenina sa može jest v ovocný den kludne, ale ani tú moc nemusím, ale vydržím.

jaja0110
12. feb 2009

Ahijte babenky, ako sa drzite?

ja mam dnes bilekoviny, na obed som mala kuriatko osmazene na cibulke a na hubkach, celkom dobre bolo akurat malo bolo 😉 ale odolavam pokuseniu 😅

chcela som sa opytat ked jete maso- kombinujete k tomu aj syr aleb biely jogurt? Kedze maso by sa nemalo kombinovat s mliecnymi vyrobkami ☹ ☹ myslite ze je to az taky velky prehresok...? 😨 😅

zuza80
12. feb 2009

jaja- ja kombinujem. na obed som mala krabie tyčinky, na večeru už neostalo, lebo zbytok zjedol priatel, tak si spravím asi praženicu alebo omeletu.

marika-spravila som si tie tyčinky podobne ako si písala. použila som proveslánske bylinky,pokapala citrónom a trošku olivovým olejom a nechala odležat. potom som to na troške oleja osmažila a bola to mnamka. drahý si dal k tomu zemiačky a ja chlebík. zajtra si asi spravím zemiakovo-brokolicové placky.

morenka
12. feb 2009

ahojte kocky....

tak vy jake dobre receptiky tu davate...krabie tycijnky milujem....urcite si ich spravim....
ja dnes ovocko....aj som stihla zhresit...som zla...ja viem...na zajtra som si spravila kuracie sote na brokolici a hubach...uz sa nemozem dockat...

v nedelu sa vazim tak som zvedava ale vidim to blede...asi sa to nepohlo...no neviem...necham sa prekvapit....

zuza80 - vidim ze sa ti dari...to je super...fakt....drzim palceky...
vsetkym drzim palceky nech nam to ide ako po masle....

pekny vecer prajem....

aniel
12. feb 2009

ja som si dala na večeru marhule s orechami a mrkvovú šťavu,ale zasa som moc najedená,tak si tie porcie budem musieť ešte viac zmenšiť 😉

morenka
12. feb 2009

aniel - a tie marhule si davas cerstve alebo sterlizovane?

jesika26
12. feb 2009

jaja0110 - kombinovat by sa nemalo, na obed bud len maso, alebo syr, jogurt, ale na večeru to až tak nevadí, nie vždy máš chut jest to isté aj na večeru, ja to tak nerobím aani som to tak nerobila

aniel
12. feb 2009

morenka-zavárané a orechy pomleté.Inak moje deti tomu hovoria grcka,ale ja to zbožňujem.

jesika26-ja si spravím asi šalátik-kapusta čínska,parad.,papr.,opečené kuracie prsia a možno syr,ale ten by tam nemal ísť 😉

jaja0110
12. feb 2009

Dakujem babenky, tak na obed som to vydrzala bez syra, ale na veceru som mala tuniaka so zeleninou a na tom syrcek... 😅

Zajtra mam skroby tak si spravim asi zemiakovu polievku s hubkami....alebo ze by to bola hubova so zemiakmi? 😅 V pondelok ma prvy krat vodu, to bude des... 😀 asi odpadnem od hladu 😝

miresta
13. feb 2009

ahojky kočky,

aniel - tak ja som mala tiež včera super deň, vôbec som nebola hladná, ráno som mala dve mandarinky, na obed ananás a na večeru pomaranč, ale jedla som o piatej, tak ešte večer o pol osmej som si dala dve mrkvičky pri telke. A ten môj muž to je hrúza, on večer ako príde domov, to nič nerobí len je, a do jedenástej, len stále niečo hľadá, no ja si viem povedať nie, keď už držím dietku.

jesika - máme rovnaké dni, ja dnes robím morčacie prsia zapečené s paradajkami, olivami, bazalkou a pórom. už sa na nich teším, aj keď hladná moc nie som, ešte som ani neraňajkovala, lae keď si len predstavím tu vôňu tak mi hneď stekajú slinky.

morenka - a čo ty dnes?

zuzi - ako sa ti darí, zatiaľ asi najlepšie z nás všetkým, čo?

marika009
13. feb 2009

zuzka- som rada ze vam tie krabie tycinky chutili.to je celkom dobry recept.ja ich robievam rozne aj s cestovinou a sladkou smotanou to je velmi dobre tiez ale to mozeme len po diete ale ozaj opatrne. 🙂

tinaa-to kilo je fajn za 4 dni a ta strava aj mne velmi vyhovuje uz som si zvykla nie som plna ,som syta a este aj chudneme .je to dobre zalozena dieta velmi je to premyslene a to mi moc vyhovuje. 🙂

miresta - tebe sa ako dari?idu kilecka dole?ved uvidime na konci diety no dufam ze budeme vsetky spokojne ,ja som ju este nedrzala teraz prvy krat ale paci sa mi.
vyhovuje mi ze mozem vsetko jest ,iba to pokombinujem .je to fajn.

dnes mam bielkoviny ,vcera bolo ovocko ale mi ani velmi nechutilo comu som bola celkom rada.tak sa drzte vsetky papa

aniel
13. feb 2009

miresta-ja som včera vydržala v pohode.Dnes ešte stále neviem čo,ale asi si dám bryndzu s kúskom chleba.Ostatní budú mať guláš,ale ja na mäso dnes nemám chuť.Hoď receptík na to mäsko čo dnes robíš.

marika009-ktorá tinaa,lebo ja som tu žiadnu nepostrehla a tá čo s nami bola na prvej 90dňovke sa tu zatiaľ neukázala

jesika26
13. feb 2009

ahoj aniel - ja som všera kapala , ale vydržala som. Dnes som si dala acidko nizkotučné s grahamovým rožkom, nie je to bohviečo, ale som v práci a varit sa mi včera nechcelo.
miresta - ako ti to ide????

miresta
13. feb 2009

marika- ide to celkom fajn, pomalšie ale ide. Je to možno aj s tým, že som prvé dni bola chorá a necvičila som, no teraz už celý týždeň bicyklujem a hneď sa cítim aj lepšie. No zhodila som zatiaľ 5kg.

jesika - ide to fajn, no to ti nezávidím, že si v práci a nemôžeš si niečo uvariť, ale zase nie si doma, nemusíš vyvariať aj ostatným členom rodiny, a ešte krmiť malú a všetko ti robí chute. Ale aj tak je doma lepšie s tou dietkou myslím. Ale ti si super kočka a určite to zvládneš.

aniel - napíšem, ale až keď pojde malinká spinkať, aj tie z ovsenými vločkami ti napíšem