90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jesika26
24. feb 2009

ahoj aniel - ide to dobre, mám dole zatial 6 kíl, ale na obvode to cítim najviac, ani nie tak kilá. Dnes určite dietku poruším, lebo mám nočnú službu, ale vobec mi to nevadí. Ináč ovocné dni zvládam velmi zle, nieže by som bola hladná, ale ma hrozne bolí žalúdok, včera som mala ovocný den a ešte dnes mám žalúdok ako na vode.
Aj ja cvičím hlavne na stacionárnom a na fit lopte

gucz
24. feb 2009

tak babulky aj ja som dnes už po obede, papala som dve vajíčka v podobe volských očí (na teflonke a len s troškou oleja). K tomu chlebík, pikantnú nátierku a kapustovo mrkvový šalát. Ja viem, taká odveci kombinácia, ale celkom mi chutilo. Ten vývar som si tiež dala, ale mám pocit že prasknem

marika009
24. feb 2009

miresta-- citam ze mavas migreny .tak aj ja to poznam moc dobre .mavam tiez casto ale beries aj nejake lieky?zabera ti nieco?lebo ja som sa s nou trapila dlhsi cas a potom som bola u neurologa a ten mi predpisal ,,CINIE,,to su tabletky je ich v baleni iba 6ks ,ale ked citim ze zacina migrena dam si jednu a zaberaju mi.tak o to mam lahsi zivot lebo predtym som veeeelmi trpela nezaberalo mi vobec nic .predtym som brala IMIGRAN, ale niekedy nezabral tak teraz tie CINIE su super ,pri migrene dam 1 tbl.a utlmi mi to je to ovela lepsie ako sa trapit .poznam to moc dobre.tak ak neberies ziadne daj si predpisat tieto zaberaju a bude ti lahsie,nemusis sa tolko trapit.

inak caute kocenky ja drzim poctivo dnes mam ovocny ale nie som ani hladna tak je to fajn.citam ze sa poctivo vsetky drzite tak drzim palceky .vaha mi stala na mieste ale teraz sa trolilinku pohla islo dole kilo tak som rada ,dufam ze sa to znova spusti dole. tak sa drzte a zatial papapa.

zuuzka
24. feb 2009

Ahojte, teším sa z vašich úspechov 🙂 Mne to ide zatial pomaličky, dnes je to šiesty deň a asi kilo o pol dolu...neviem či je to málo alebo stačí, ale mohlo by to ísť aj rýchlejšie...no a dnes mám strašnú chuť na sladké, najmä na palacinky, ktoré máme v jedálni...tak ale vydržím, svadobný deň je len jeden (teda dúfam 😉 )

Inak aj ja mávam migrény, ale zatial neberiem žiadne špeciálne lieky na migrénu, dávam si len tie bežne dostupné a o také tri dni mi to väčšinou prejde...aj keď už asi navštívim neurológa

rejocka
24. feb 2009

🙂 ahojte,ja mám dnes škroby-tak papám zemiačiky...aj ja mávam migrény a poriadne,zatiaľ bez predpísaných liekov,snažím sa nebrať žiadne lieky,ale niekedy fakt už musím-proti boélesti.aj vám býva až tak zle,že vraciate?-no a uľaví sa mi 😝 ,ale ani v jednom tehotenstve ani raz,už som sa tešila,že ma tehot.vyliečilo,ale začalo to znovu 😕 ,prajem vám príjemné chudnutie,ja ako som sa s kilami rozbehla tak teraz to ide nejako pomalšie,ale cm vidieť aspoň. 😅 pápá

miresta
24. feb 2009

No kočky, tak ako čítam je nás tu migréniek viac, môžme založiť tému 😀, no ale to nie je na smiech, aby som po poriadku odpovedala.

marika009 - je beriem denne 2x1 Napsyn, ten je na preliečenie, ale niekedy ho vynechám, lebo zbytočne do seba stále trepať tabletky keď viem, že mi v ten deň nehrozí migréna a potom ak ráno vstanem s migrénou, alebo keď už cítim že na mňa ide, tak mám predpísaný Relpax, ale ten je silný, a dávam si len polku. A ten Cinie to berie moja mamka, tak keď ma niekedy chytí u nej, tak mi dá, takisto posôbi ako ten môj.
Ale dík že sa zaujímaš, si zlatá.

rejocka - tak ja som počas tehu tiež nemala migrény, bola som uplne zdravá, len som zvracala skoro celu tehu, tak ako počas migrény. A teraz takisto mám, no ale keď už ich máme tak sa ich len tak ľahko nezbavíme. Ale od kedy držím dietku, už som nemala mesiac, čo u mňa nie je bežné.
Lebo strava naozaj veľa posobí na cievy a tie na hlavu, 🙂

zuuzka - tak ja by som to bez liekov asi nezvladla, hlavne pri malej, predtým som trpela aj ja, ale teraz radšej tabletku, lebo jej sa predsa musím venovať.

marika009
24. feb 2009

zuuzka--preco sa mas trapit 3 dni ,ked tieto CINIE zaberaju skoro okamzite,a mas po bolesti takto sa ovela lahsie zije.aj ja som sa trapila 3dni ba niekedy aj tyzden a bolo to hrozne.mam s tymito liekmi velmi dobre skusenosti.spytaj sa lekara .urcite sa ti ulavi. a vaha aj mne isla takto postupne dole za tyzden asi take kilo no ja som uz na 49 dni a zhodila som zatial 7kg.druhy mesiac sa mi to zastavilo ale teraz sa to znova pomaly pohlo ,tak uvidim na konci.

rejocka--aj ja som myslela ze po tehot.mi to prejde ,ale nestalo sa tak a uz som sa trapila roky s migrenami .nezaberalo vobec nic,ale tieto lieky su naozaj super ,.popytaj sa lekara ja si ich chodim casto predpisovat predpise mi vzdy 2 balenia lebo viac nemoze naraz predpisat ale ked mam take 3tabletky tak idem znova pre recept.naozaj velmi mi to ulahcilo zivot tak sa na to popytaj.

lulatko
24. feb 2009

babenky ktora bude taka zlata a posle mi cely rozpis na 90dnovu dietu? uz sa na seba nemozem pozerat ☹

Vopred dakujem dobrej dusi a vsetkym vam drzim palce..

rejocka
24. feb 2009

,🙂 vďaka marika,miresta,ale aj mne sa teraz zdá,že mi to počas tejto dietky ustúpilo a nemala som-dúfam,že mi zajtra nerozhodí hlavu od bolesti 😠 ,inak začína ma bolieť hrdlo,tak som si dnes na škrobový dala slepačiu,horúcu polievočku,snáď nevadí... 😉 ,v nedeľu sme mali u našich oslavu a držala som sa,a kúsok penovej torty som si zamrazila na zajtrajší uh-mňam teším sa 😝 😝 😀

aniel
24. feb 2009

lulatko-musíš napísať e-mai.ovu adresu 😉

teda závidím vám ,ale v dobrom ako vám to ide dole.Ja som teraz 2dni necvičila kvôli mrche,ale od zajtra 😉 ZAčNEM ZAS.Ja som myslela,že stečiem ako pri zabíjačke 😀 😀 😀 ,ale čo by som chcela ,veď som to 27 mesiacov nemala 🙂

lucxy
24. feb 2009

ahojte zienky,,,tak znovu sa pridavam,,,,vtedy som polavila a nemalo to zmysel,,,tak ako vam to ide?

miresta
25. feb 2009

rejocka- myslím že ta polievočka až tak nevadí......veď ti prečistí aj črevá. A inač aj mňa začalo včera bolieť hrdlo tak som večer ešte kloktala, ale akosi aj teraz ráno bolí, tak idem zase kloktať a kúpim si dnes niejaké tablety na cmúlanie, dúfam, že to neprerazí do choroby.

aniel - no to ti závidím nemať tak dlho, aj keď ja som po pôrode nemala len 5 mesiacov, ale stále som sa cítila akási naliata a nafuknutá a keď došla bolo lepšie. S tým cvičením sa mi darí, ale mám hroznu svalovicu na bruchu od pondelka, nemôžem sa ani zasmiať, lebo hneď plačem 😀

lucxy - tak dúfam, že teraz už nepoľavíš.

aniel
25. feb 2009

lucxy-no vitaj,ja tiež každú chvíľu poľavujem a preto si dám dnes len vodu za trest 😠

miresta-na teba sa tie choroby nejak lepia,nemáš oslabenú imunitu?

baby ozvem sa večer ,idem po úradoch pobehať 😉

zuuzka
25. feb 2009

Tak dnes ráno nahlasujem prehrešky, včera ovocná torta, 4 čokoládky merci a šalát s bielym jogurtom.....včera som mala večer asi prvý krát obrovskú krízu, no a teraz ma to štve
K tej migréne, máte pravdu, len samusím dostať k neurológovi na testy a potom si dám predpísať lieky. U mňa to nie je až tak zlé, moja mamina má migrénu, že ani nevstane z postele, ja to nemám až také, ale tiež to vie potrápiť. Bojím sa aj toho, že keď budem tehotná, nebudem si môcť dať žiadnu tabletku na bolesť a to bude peklo, ale bábo je dôležitejšie 🙂
Tak dúfam, že schudnem, že mi to pôjde ako vám....dnes mám povolenú sladkú večeru, ale keďže som to včera prehnala, už bude len zeleninka, držte mi palce. pa

jaja0110
25. feb 2009

Dobre ranko, tak som sa dnes rano vazila a tych 600 gramov co som nabrala minuly tyzden na prehreskoch je dole 🙂
Staciolo 2 dni sekat dobrotu a je to, tak som rada, uz len zase nepolavit, vcera som zvladla ovocie celkom dobre, uvidim ako dnes bielkoviny, na ranajky som si dala vajicko a kusok syra a este musim nieco vymysliet na obed... 🙂

gucz
25. feb 2009

čauko babule lucxy ahojky, my tu budeme asi stály inventár, stálozačínajúce 😎
zuuzka k tej migréne, je dosť možné, že keď budeš tehotná, tak Ťa hlava nebude bolieť, mňa bolela za celé tehu hlava len raz, aj to nebolo nič strašné. A mne sa to po tehu aj upravilo, síce mávam tiež migrénu, ale musím si zaklopať klop klop klop omnoho menej často ako pred tehu.

tak kulinárske okienko: ja mám dnes škroby, tak som si spravila takú kari ryžu, teda opražila som cibuľku, na to som dala roztlačený cesnak, pridala som kari korenie (z tesca), drvenú rascu, pomiešala som to, pridala som kukuricu bez šťavy z plechovky, sojovú omáčku. Trochu som to premiešala a potom som pridala premytú ryžu a zaliala vodou. Podusila som to od bodu varu asi 20 minút a hotovo. Ryža je krásna žltučká, super to voní, normálne som zostala hladná už popredu. Už nech je obed

zuza80
25. feb 2009

ahojte. guzc to vyzerá vynikajúco. ja si robím americké zemiaky, ale na večeru si asi spravím túto ryžu.
ja som si včera o desiatej večer dala kuracie stehienko ☹ .dnes som ešte nepapala, ale už som cvičila 25 minút. teraz idem do sprchy a potom na nákup. prajem vám pekný den. u nás svieti slniečko, tak dúfam, že to vydrží tak celý den.

lulatko
25. feb 2009

baby tak este raz prosim o rozpis na 90dnovu dietu..uz aj s mailom 😉
Lucia80@pobox.sk

Dakujeeem...

gucz
25. feb 2009

máš poslané 😉

gucz
25. feb 2009

fúha tak som sa najedla, že asi zaspím... 😒 😔

martinaj
25. feb 2009

ahojte 😀 akurat tlacim celozrnnu pizzu s parajadkami a sampionmi 😀
mnam konecne jedlo 🙂 ale zajtra mam prvy ovocny den 😖 to bude tazke 😕

lucxy
25. feb 2009

ahojte ja som si dneska spravila prazenicku zdvoch vajicok+cibulku som udusila s porom + hlivu,,,+ krajec chlebo mnammmm 🙂 chutilo
neboj martinaj prezijes 🙂

martinaj
25. feb 2009

inak, co su tie recepty pri diete na jednotlive dni, tak ak tam nieje nic napisane, mozem tu porciu zjest celu? 😅

lucxy
25. feb 2009

ja si myslim ze tie porcie su myslene aj na obed aj na veceru,,,myslim si,,,kolko chces dat dole?

martinaj
25. feb 2009

ano ale napriklad pri dnesnom dni je tam pizza na obed z 250g muky a na veceru torta alebo zmrzlina 😖 mozem tu pizzu zjest celu?

lucxy
25. feb 2009

tak asi hej,,,,ale ja som to robila aj tak ze napriklad ked som mala cestovinu tak som si dala aj navecu trochu,,, 🙂

jesika26
25. feb 2009

martinaj - pri posúchu sa má zjest len polovica a druhá polka do mrazáku na inokedy.Ale pri pizzi to písané nie je, ale ked si tam dáš kopec zeleniny, tak ti aj polka bude stačit, aspon ja to tak robím

aniel
25. feb 2009

gucz -ja som tiež stále začínajúca 😒

gucz
25. feb 2009

martinaj ja keď som toto držala 1x, tak som tú pizzu zjedla aj celú a kilá išli dole aj tak. Teraz som si ju ešte nepiekla, radšej si robím cestoviny, ale možno zajtra skúsim tú pizzu

rejocka
25. feb 2009

🙂 Ahojte babenky,tak dnes mám Uh-tak som si konečne vybrala tamrazenú tortičku z nedeľňajšej oslavky 😝 ,dnes som musela behnúť aj k dr.to hrdlo ma bolelo stále viac,aj som bola zachrípnutá,tak som išla,nech to nedostanú detičky a nech sa vyliečim do bud.soboty-ideme za krstných rodičov malému Tobiaskovi-tak dúfam,že už budem fit,dali mi duomox.Zajtra mám ovocie,tak sa celkom teším,taká som nejaká plná,tak mi to spraví dobre 😉 ,tak teraz čajíkujem,nech ma nebolí to hrdlo 😠 ,na obed som si dala špagety s kukuricou,čínskou kapustou 😝 a mamžel si dával kečup na granatír-ja kečup nemusím-no dala som si a to bolo za trest zjesť také špagety 😠 ,už si musím asi dať na chladničku odkaz,že neľúbim kečup!! 😀 Vidím,že ste aj vy mali dnes chutné obedíky,však sa naučíme kombinovať aj zdravé jedlá 😅 ,všetkým pokojnú nocku.pápá 🙂 😉