90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dari226
10. mar 2009

no vcera som aj ja zvladla svoj prvy ovocny den 😵

dnes konecne bolo nieco poriadne neverila by som ze to zvladnem bez cokolady

aj som sa dnes vazila v piatok ked som zacala bolo 72,2 a dnes na 5. den 70,6 cize 1,6 kilo je dole jupiii

akurat s pitim mam problemy ja ledva vypijem 1,5 litra aj to na silu neviem preco 😖 ☹

mikike
10. mar 2009

ahojte, som tu nova, velmi by som chcela schudnut, viete mi poradit ako funguje tato dieta?

aniel
10. mar 2009

mikike-keď ju držíš poctivo chudneš a keď nie ide to pomaly.Napíš e-mailovu adresu a niektorá ti pošleme dietku v elektronickej podobe 😉

bystricanka
11. mar 2009

ahojte
tak ja dnes škroby. Včera som varila zemiakový guláš, tak dnes si dám 🙂

dari...aj ja pijem nasilu. Vypijem tak 1,5l. Ale hlavná vec, že pijem 🙂

klobucik
11. mar 2009

Ahojte . rada by som sa dala n a tuto dietku. zacala som dnes rano. Na ranajky som si dala 2 kiwi ale to bolo o 7,00 a teraz zobkam hrozno. Robim nieco zle? A ak sa smiem opytat tak co n a obed?
🙂 Dakujem

jesika26
11. mar 2009

klobucik - ak by si to mala držat podla správnosti, tak na ranajky, to čo si spapala a potom už len obed a nie zobkat hrozno 😝 😀 , a ten obed až po 4 hodinách 😉 . No a kedže si asi na prvom dni, tak na obed bielkoviny, ako napríklad maso so zeleninou, alebo vajíčka..... ale musíš si vybrat len jednu bielkovinu, nie maso s vajíčkom a k tomu možeš jeden celozrnný rožtek a píšu, že aj čistý vývar, ale ja som to nikdy nepila a na večeru, polku z obeda a bez pečiva 😝 😝 😝

klobucik
11. mar 2009

jesika uz nedobkam . 😀 ja len tak asi 5 dobiek. 😀 Ty si drzala tu dietu? A ak sa mozem opytat tak kolko si schudla? 😉

jaja0110
11. mar 2009

Ahojte babenky, prisla som vas pozdravit len nestiham uz citat baby sa pustaju chodit tak som rada ze si vecer sadnem 😅

Mne sa za 3 a pol tyzdna vooobec nepohla vaha ako to je mozne?? 😕 V utorok mam dalsiu vodu a od minulej vody co je skoro mesiac som nic neschudla ani nepribrala, tak ma to aj uz prestava bavit 😖 😝
Okrem toho prehresku v sobotu ked bola oslava som nic take zavazne neporusila, jedine co nedodrzujem je ten casovy odstup medzi jedlami, inak si dokonca davam pozor aby som nemiesala vajce so syrom no ale co z toho ked som skoro za cely mesiac nestratila ani gram...mam chut s tym seknut 😅 😝

jesika26
11. mar 2009

klobucik - držala som ju minulý rok, schudla som za 80 dní 13 kíl. Ale človek ked sa vráti k normálnemu stravovaniu, tak je isté, že to naberie 😒 . Takže ju už nedržím, len si striedam dni ako v tejto diétke, na ranajky ovocie, ovocné dni som úplne vyhodila, lebo aj tak to nebudem držat po celý život a ja sa snažím stravovat tak, ako by som sa chcela stravovat stále a nie na diéte. Ale v žiadnom prípade túto diétu neodsudzujem, chodím na túto tému a držím palce kočkam ktoré ju držia 😉 😉

jaja0110 -ja sa viem vžit do tvojej situácie, lebo som ju zažila, držíš dietu a kilá dole nejdu, ale ku koncu je to také s tým nič nenarobíš ☹

dari226
11. mar 2009

mne tie este nik neposlal tu knihu v el.podobe a to som uz viackrat poprosila ☹

lucxy
11. mar 2009

jaja vydrz to este,,,,,ja by som mala mat dneska cestoviny ale citala som si ze je dneska spln,,,,tak rozmyslam ze ci to neskusim byt len na vode a na dzusoch 🙂

jaja0110
11. mar 2009

lucxy-aj ja mam dnes len cestoviny, ale zatial som mala len kavu, ja si rano nedavam to ovocie... 😝 a co to znamena ked je spln, malo by to ist lepsie dole? 😅

lucxy
11. mar 2009

http://www.inzine.sk/article.asp?art=2104
skus si toto precitat,,,,, 🙂 alebo mrkni na temu dieta pri splne

jaja0110
11. mar 2009

lucxy, precitala som si to vyzera to super, len to uz treba zacat 3 dni pred splnom tak to uz nestiham asi 😒 ale zaznacim si do kalendara kedy bude dalsi spln, lebo ak sa to ani po dalsej vode (utorok) nepohne dole tak to baliiim a asi pojdem na mliecnu dietu 😀 😝

klobucik
11. mar 2009

dievcata na obed som si urobila salat a nato som si dala masko ktore som oprazila na panvici a okorenila. a za tym 2dcl vyvyru . je to ok? dakujem 🙂

bystricanka
11. mar 2009

klobucik...je to ok 😉

jaja....no nezávidím ti. Ja som sa mala čo obracať okolo jedného ked začal chodiť 😝

klobucik
11. mar 2009

ak mozem este jednu otazocku tak to je normalne ze sa citim neskutocne prejedena? 😀 😀 Bybky prepacte ze som vam tu tak vtrhla ale aj ja cem schudnuuuut 😀 😀 😀
Bystricanka dakujem 😉

antdem
11. mar 2009

ahojte kočky. Ani ja moc nemám čas.
Jaja-vydrž ešte, viem ako sa asi cítiš, ja som od októbra poskúšala tiež všetko možné a váha sa ani nepohla, no ale od januára som už dole 10 kg a vďaka tejto 2,5 kg, len sa tiež bojím že to raz ostane stáť. Myslím si, že aj tak je všetko iba v psychike(čím viac chceš, tým to ide horšie). Ja ak to bude ísť tiež pomaly , tak si budem dávať namiesto ovocných dní čajové, snáď sa niečo začne hýbať- no len či to vydržím.
Chcem pokračovať ďalej touto dietou, lebo musím ešte dosť kg spustiť a lepšie sa cítim takýmto stravovaním.Ale aj mňa pokúša a skoro každý deň aspoň niečo zobnem- napr. včera 1 lyžičku nutely. 😒 😒 😒.

Na obed som mala zemiačky zapekané v rúre a už budem len piť, tak snáď nezhreším. Všetkým držím silno, silno palce .....

zuza80
11. mar 2009

ahojte.no už nám dochádzaú sily skoro všetkým.ja dnes cestovinky a od obeda už nechcem jest až do zajtra obeda. uvidím,ako vydržím.
jaja-niekde som čítala,malo to byt písané tuším v zdraví, že ak sa ti pri diete zastaví váha,tak sa ti zmenil metabolizmus.nečítala som ten článok, našla som len niečo na nete,tak neviem kedy sa to znova pohne, ale ja myslím, že po tej vode ti to pojde znova dole.ešte vydrž.
dari-poslala som ti to

jaja0110
11. mar 2009

Dakujem babenky, no to na mna prisla taka slaba chvila ked som sa dnes rano skoro po 2 tyzdnoch postavila na vahu- a nic 🙄 ale som si pomenula ze niektory vecer som sa dorazila cipsami, manzel ich somar nechal otvorene v obyvacke a odisiel, no tak nedaj si 😀 😉

antdem
11. mar 2009

zuzi- ja to stále hovorím, že mám blbý metabolizmus 😀 😀 a nikto mi doma neverí- vraj cica nežér....

aniel
11. mar 2009

klobúčik-my by sme chceli všetky ,ale nejde to.

jaja-ja tiež vyskúšam pri budúcom splne túto dietku.Tiež nepriberám ,ale ani nechudnem,ale dcéra schudla už 6kg a to drží 2 týždne,už som jej povedala,že jej to zakážem.Ja som už asi stará ,preto mi to ide tak pomaly.

tiež rozmýšlam aj nad mliečnou,ale ešte sa vynasnažím vydržať do ďalšieho splnu a potom uvidím

bystričanka-a tebe to ako ide?

lucxy-ešte stále cvičíš?

miresta-kam si zmizla? 😉

zuza80
11. mar 2009

antdem-no na niečo tie kilečká musíme zvalit 🙂 skoro vždy za to može metabolizmus, dedičnost a rozne choroby...
ja ich tiež zavalujem na tehotenstvo. pribrala som viac ako 20kg a to len preto, že som bola pažravá a nevedela som sa ovládnut a vravela som si, ved si tehotná, je normálne že priberáš. a tu to mám teraz ☹ tak cica teraz nežere 😀

jaja0110
11. mar 2009

zuzka- no preeeeesne to iste, ja ked som bola tehu tak som za troch nie ze jedla ale zrala, plus moja tehotenska nespavost, o 2-hej rano som pravidelne vybielila chladnicku a tu je vysledok 😝 😝

Ja po tejto diete skusim aj tu mliecnu, nech si uz na leto mozem kupit plavky lebo teraz by som nesla s odokritym bruchom ani smeti vysypat 😀 😝

aniel
11. mar 2009

jaja- 😀 😀 😀 😝 ani ja 🙄

antdem
11. mar 2009

Ja sa tu z Vás toľko smejem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Aj ja som pribrala 23 kg, ale ja jedno s druhým okrem jedla.
aniel a jaja- tú mliečnu som držala- fakt poctivo sľubujem, až ma mdloby chytali a schudla som za 13 dní 4 kg- no nie je to zle, ale mala som 8 kg- no a teraz povedz, či to nie ten metabolizmus 😀 😀

jaja0110
11. mar 2009

antdem- no jednoznacne metabolizmus, to nie je o com 😀 😀 predpokladam ze po tej diete si uz o mlieku dlho nechcela ani pocut a fobiu z bielych jogurtov nemas? 😀 😝

zuza80
11. mar 2009

máme to my tažké-ja ked vidím, čo ten moj požere, tak mi je až do plaču. a on namiesto toho aby pribral, tak ešte schudne a je jedno, či je ráno alebo o polnoci.na porazenie, ja pri nom len slintám ako taký buldog. tí chlapi majú ten život lahší vo všetkých smeroch.

antdem
11. mar 2009

jaja- no ja som pila v prvý deň iba mlieko každé 3 hod po 2 dcl - od 7 hod- 19 hod.Ďalšie dni to boli - jogurt, 10dkg zeleniny,10dkg ovocia, 10 dkg tvarohu , 10 dkg kur.mäsa- vždy to isté dookola, až si pokazíš žalúdok a vôbec nič nechceš jesť 😝 😀 😀 - no a vlastne chudneš.
90 dňová - tam sa aspoň 1x denne riadne naješ a stále máš iný deň- no ale chudneš inak ako v prvom prípade.

Zuzka- môj tiež všetko poje, ale ja vravím, len dočasu 😀

aniel
11. mar 2009

a múj ani nehovorím 😀