90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
6. jún 2008

jesika držím palce,aby to bolo čo najviac.V páse a stehnách to koľko robí? 😒

jesika26
6. jún 2008

prsia -8, boky -7cm a pás - 7-8cm

aniel
6. jún 2008

super
aj ja by som potrebovala dost cez prsia ,lebo som ako rambo 😎

lucxy
6. jún 2008

baby kazdy najprv schudne odtial kde nechce, ze 🙂

jesika26
6. jún 2008

aniel -ja idem zase´dole s cm rovnomerne,tak som rada.Neboj to to pojde aj Tebe, len treba trošku viec času

miresta
6. jún 2008

Ahojte všetky, som tu až teraz, lebo skôr som nemohla, aj tak len na chvíľočku. Mám za sebou prvé raňajky a zatiaľ je to dobré. Pestrá zmena. Akurát manžel sa pýta či to aj on má dodržiavať, tak bolo by to pre mňa Ľahšie, aspoň by som nemusela variť dve jedlá, ale to on nevydrží. ☹ škoda! ☹

miresta
6. jún 2008

Ešte som sa chcela opýtať, kedže ešte len dnes začínam, tie šaláty ku obedom môžu byť akékoľvek, z hocijakej zeleniny?
A vývar k obedu bez cestovín aj bez zeleniny? ďakujem.

miresta
6. jún 2008

xena 22 - tu grilovačku ti teda nezávidím, my chodíme každú nedeľu ku svokrovcom na dedinu a tam tiež stále sa dobré navarí a večer grilovačka, no teraz to bude ťažké ☹

miresta
6. jún 2008

Tak ako všetky obedujete, to ste také hladošky? Ja musím zase končiť, mám chorú maličkú, tak zase poobede, držte sa! 🙂 🙂

aniel
6. jún 2008

ja si dávam šaláty podľa toho ,čo mám doma a aj zaváranú zeleninu, nerobím to presne podľa receptov. 😉

jesika26
6. jún 2008

miresta - možes roznu zeleninu do šalátu a ten vývar čistý, ale ja som ho ešte nikdy nemala

aniel
6. jún 2008

ja som ho mala z chladničky je osviežujúci ,ja som si ho ani nezohrievala 😀

aniel
6. jún 2008

baby zmenila som fotku.Táto je aktuálnejšia 😀

aniel
6. jún 2008

mám tam dať tú starú na ktorú ste si zvykli alebo ju mám nechať 😒

aniel
6. jún 2008

inak už som po obede výborne som sa napapkala 😝

tinaa
6. jún 2008

no od rana som tu nebola, a vidim ze debata je v plnom prude. Tiez mam choru malu, tak iba na skok. Idem obedovat a potom musim zehlit.

Aniel, jasne ze si môzes nechat tuto fotku, ste tam zlate 🙂

Ked budem mat cas, tak sem hodim aj moje miery. A po mesiaci budeme bilancovat. Co vy na to??????

Tak idem papat, budem priebezne kukat, co nove.

aniel
6. jún 2008

dobre aj já dám miery ,len neviem či tie na začiatku alebo sa mám zmerať teraz 😀

tinaa
6. jún 2008

dame dnesne miery

miresta
6. jún 2008

Jesika 26 - diki za radu, no ja vývar milujem, aj môj manžel , je to jedna z troch polievok ktoré zje, takže sa bude variť ako sa bude dať a ako sa mi bude chcieť. 😒

Tina - tak sa držte, keď ste choručké, skoré uzdravenie, 😎 my sme sa vrátili od lekárky, ale nič nové nam nepovedala, ani nedala a to mi už malá kašle celý týždeň, ešte že nemá teploty. 😉

No ja idem obedovať ešte len teraz ale už sa teším na kurčiatko a šalátik a teplý vývar. Som naozaj hladná po tom ovocí. Zatiaľ papa, neskôr sa ozvem. 🙂 🙂

erikas
6. jún 2008

ahojte baby 😵 ja som si dnes rátala diétu a už som na 40 dni,ako to ušlo .24.6. mám druhú vodu a váženie si dám až po nej.dnes mám cestoviny s opraženou strúhankou,moc mi neberú a stoja v krku 😝 nasilu ich jesť nebudem,dám si kávu a večer maškrtíííím 😀

twins
6. jún 2008

ahojte no ja som mala pred chvilkou tu rybu dala som si ju bez chleba iba z uhorkou a paprikou a som strasne hladna

twins
6. jún 2008

ako to aniel zesi sa super najedla ked mne skrka v bruchu

twins
6. jún 2008

sestri a ty kolko drzis uz tu dietu?

twins
6. jún 2008

erikas ako ti zavidim ja by som zjedla aj klince

twins
6. jún 2008

ak som este hladna mozem sa najest aj viac krat za den alebo mam pockat na veceru? 😝

twins
6. jún 2008

dik kym dostanem odpoved zatial umrem tak co poradi mi niekto

sestri
6. jún 2008

medzi obedom a večerou môžeš ovocie alebo zeleninu.

twins
6. jún 2008

dik setri este zatial odolavam ale neviem do kedy

twins
6. jún 2008

na buduce si dam predsa len kusok toho rozka

twins
6. jún 2008

idem si nakrajat melon dufam ze to mozem