90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
24. jún 2008

ako to? mne v pohode, čo s tým zasa máte.Tú tortičku si dostala? 😉

twins
24. jún 2008

ja mam dnes pizzu uz sa tesim kupila som si v tescu tu fantasticku co minule co mi bolo po nej tak tazko 😝

twins
24. jún 2008

kam si mi ju poslala na email ? este som tam nebola

aniel
24. jún 2008

ty sa máš a dnes prídeš?
🙂

gucz
24. jún 2008

ja si uvarím na obed asi cestoviny, konečne by to chcelo zmenu.

twins
24. jún 2008

to je ozaj krasna torta

gucz
24. jún 2008

ahoj twins ako sa maš?

twins
24. jún 2008

aniel a ty co dnes jes

twins
24. jún 2008

ahoj gucz dobre vcera som bola do vecera v robote ale inak v pohode

twins
24. jún 2008

gucz ty nevies ako sa robia tie lazane alebo ako sa to pise

aniel
24. jún 2008

ja ešte neviem 🙂

twins
24. jún 2008

jak to asi pridem ale musim ist najprv poupratovat a spravit nieco na jedenie pre ostatnych

aniel
24. jún 2008

malá je zlá ako čert,neznáša ,keď tu sedím.Hádže sa o zem 😠

gucz
24. jún 2008

neviem, ja som ich robila stráááášne dávno a z krabičky s mäskom mletým, odvtedy nie. musím nachvíľku zmiznúť, bo malá sa pokadila 🙂

aniel
24. jún 2008

ja si idem teraz začvičiť a až potom začnem upratovať ten výbuch ,čo tu zostal po včerajšku ,keď som nebola doma 😨

lucxy
24. jún 2008

ahojte, aniel som tu, este som umyvala pec a dala som robit polievku hrachovu, a mala mi tu trucuje ☹ aniel ja som mala vcera taky vybuch doma ze som riadila 3 hodiny skym som to dala vsetko dokopy

aniel
24. jún 2008

ja tu mám asi dnes taký výbuch.Ani sa mi do toho nechce púšťať až keď docvičím.Možno sa mi dobijú baterky.Musím na chvíľu ísť ,lebo malá protestuje ☹

lucxy
24. jún 2008

aniel no to ti verim, ja si dopijem kavu a pojdem povysavat, lebo neviem odkial sa vkuse berie ten b.....el 😠 😠 😠 dakedy normalne uz nemam chut na nic

gucz
24. jún 2008

my máme doma taký výbuch stále, ja som na to už rezignovala. Včera mi aj MM zobral malú von, ale radšej som oddychovala za počítačom. Malá mi posledné dne dobre nespí, potom je nervavá a ja s ňou, a to nehovorím o tom, že sa pri nej nedá nič robiť. Len riady umývam asi na 5x. To je nová športová disciplína, že uprac s 11 mesačným dieťatkom. Na obed si dám obyčajné kolienka (bezvaječná cestovina) na troške oleja si opražím cibuľku, pridám nadrobno nasekané olivy, cesnak a kečup. Som zvedavá aké to bude. A na večeru mám kakaový koláč s džemom a čokoládou navrchu od svokry, piekla v nedeľu, tak na mňa čaká v mrazáku. Toľko dnešné menu. Ale možno koláč vymením za zmrzku. Ešte uvidím, podľa toho, ako bude teplo

aniel
24. jún 2008

no môj drobček zaspal pri kojení.Už ju musím len opatrne položiť do postieľky,aby sa nezobudila 😔

aniel
24. jún 2008

já si ešte rozmyslím,čo budem papkať na obed,ale na večeru asi zmrzku 😵

lucxy
24. jún 2008

no dneska bude riaden hicccccc

aniel
24. jún 2008

teraz tu hodinku nebudem .Idem cvičiť,kým drobček spinká 😔

aniel
24. jún 2008

to asi áno,už teraz mám z toho depku.My bývame na 3 posh. a keď sa strecha rozpáli máme tu ako v saune ☹

twins
24. jún 2008

ja spravim mozno piskotovu tortu

lucxy
24. jún 2008

tak si riadne zacvicit ja teraz nemam tu moznost mala mi bude spat az okolo obeda

twins
24. jún 2008

ja som vcera bola v praci a myslela som ze vypotim aspon 10kg bolo to neskutocne

erikas
24. jún 2008

ahojte chuduľky,dnes mám druhú vodu,tak mi držte palce 😉

gucz
24. jún 2008

my sme na prízemí, novostavba, takže tu máme celkom fain. Ale v zime to bolo hrozné, stále sme mali pustený kotol a stále zima. Idem aj ja dačo robiť. papa

lucxy
24. jún 2008

erikas drzim palce