90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
6. júl 2008

no nič zasa tu nikoho nieje, tak idem niečo robiť.pa

twins
6. júl 2008

no to teda nie som ja som uplne ina idem si dat nejake ovocko

twins
6. júl 2008

STALE ESTE NEVIEM CO BUDEM VARIT A UZ JE 10H

gucz
6. júl 2008

🙂 😀 🙂 , napodobne, ale asi tie zemiačiky uvarím v šupke, ošúpem, dám na polovice a asi trošku zapečiem v rúre. Pre MM som navarila včera, má ryžu s kuriatkom pečeným a nedeľnú slepačiu polievku. Alebo sojový guláš s knedlou, ten je od štvrtku, čo nezje ide do mrazáku, lebo z oboch som uvarila veľa, nech nemusím variť každý deň

aniel
6. júl 2008

čaute ja som ešte nepapala,ale asi hodím do seba 2 hruštičky a idem variť 😉

aniel
6. júl 2008

gucz dobrý nápad a ako robíš cukyňu 🙂

aniel
6. júl 2008

asi ju nemôžem jesť vysmaženú ,že?

twins
6. júl 2008

no to teda nemozes aniel

twins
6. júl 2008

jedine ze by si tie prezle dala mne

twins
6. júl 2008

😵

aniel
6. júl 2008

haha to by
si cela 🙂

lucxy
6. júl 2008

ahojte babule, no gucz s tymi fotkami mas pravdu lebo ja si vas baby potom mylim 😉 ked ma dieta soplik tak je to horsie jak teplota, ja som pred dvoma tyzdnami ked mala solik bola hore 12 krat co som naratala no hroza 😖
teraz jem jablko + mrkva postruhala som si to ako pre batola hahaha

twins
6. júl 2008

ajojte ja dnes zatial bananujem

aniel
6. júl 2008

neviete nejaký zaujímavý recept na cukyňu?
😠

lucxy
6. júl 2008

nakrajas cukinu okorenis das na plech /na koliecka/ das na to syr a zapiect

anaret
6. júl 2008

s tou fotkou je to asi trošku problém, bo mám starý počítač, ktorý nevie vôbec rozpoznať vstup z foťáku, ani z kľúča, takže asi tak....ale skúsim niečo vyšpekulovať, možno cez skener, ale neviem, ako sa to tam dáva...

ja som dnes ovocná, práve som si dovarila obed - piekla som jablká - po prvýkrát, tak som zvedavá, aké to bude, ale už mám hlad ako vlk...

no bože, ale čo zajtra, mám VODUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!a nik sa ku mne nepridal, takže v tom budem sama...na na druhej strane, keď som túto diétu začínala, som si ani nemyslela, že vydržím až do prvej vody, a predstavte si, že ten deň je tu!!! tak mi držte na zajtra palce, aby som neodpadla...

a to ste skutočne pili len vodu po celý deň, nič iné????

twins
6. júl 2008

nie mne uz o18 bolo zle ja som si dala melon

twins
6. júl 2008

no ja som sa tam pokusala dat nejake to foto ale akosi mi to nejde

gucz
6. júl 2008

anaret neodpadneš neboj. Ja som pila len vodu a prežila som to, ale lepšie je ak si vymyslíš nejakú činnosť, alebo vypadneš z domu. Ja som to doobeda zvládala v pohodke, potom sme s MM išli do mesta popozerať firmy s bezpečnostnými dverami, nakoniec sme aj objednali a ani neviem ako, keď sme prišli domov, bolo 5 hodín. Samozrejme som mala v meste fľašu s vodou, ale MM si tam dal kebab a nejako ma to ani netrápilo. A potom zrazu bol už večer a bola som rada, že je to za mnou. Spať som išla preistotu už o desiatej.

gucz
6. júl 2008

tá cukina: ja ju papám takto, nakrájam na kolieska, osolím z oboch strán, potom posypem grilovacím korením a nechám chvíľu odstáť. Prebytočnú vodu zlejem a cukinové kolieska hodím do friťáku na 16stupnov. Pražím pokiaľ niesú také do zlatohneda. Potom to vysypem na servítky a nechám okapať. MM to robím v trojobale. Tie pre mňa sú dobré teplé, vlažné a chutia mi aj studené. Dala som si k tomu len uvarené zemiačky a šalátik. Choroba sa nám krásne rozvíja, malá vyzerá až na soplík v pohodke, ale mne je čím ďalej tým horšie. Kýcham ako besná, začína mi z nosa tiecť voda a čo je najhoršie, začínam cítiť hrdlo. A nemám doma med 😢 , ten mi na hrdlo celkom pomáha, vždy si dám na malú lyžičku a len ho tak cuckám a ono sa to vždy upokojí

gucz
6. júl 2008

nie na 16 ale na 160 stupňov samozrejme 😉

twins
6. júl 2008

cau cica fotky som tam chcela dat ale sa mi nepodarilo asi som lava

gucz
6. júl 2008

to nevadí, však možno inokedy. Alebo ak budeš u aniela, tak nech Ti to tam spraví. Však to nehorí nie?

gucz
6. júl 2008

baby ja som po tej predvčerajšej vode stále akási hladná, stále mám pocit, že by som si dačo dala. Dnes zatiaľ odolávam, ale neviem neviem. Už aby bolo zajtra, takú mám chuť na sladké že až... 😒 ☹ . Už som si aj kávu a čajík dala, že oklamem žalúdok a nič, aj som už večerala.... Bude to dnes ešte veselé

gucz
6. júl 2008

asi by som zjedla aj klince keby boli pocukrované, zachránte ma niektooooooooooó

erikas
6. júl 2008

ahojte všetky 😉 ja som dnes jedla mäso s udusenou hlávlovou kapustou,ale potom sa mala také bolesti,že som si myslela,že porodím až som sa potila ☹

rozchodila som to a je mi už dobre,ale kapuste sa asi na nejakú dobu určite vyhnem... takú koliku už nikdy viac
zajtra budem mať iba acidko a melón 😝

anaret
6. júl 2008

erikas, len aby si z tej kombinácie acidko+melón nemala tiež koliku

gucz: ak nemáš med, tak si daj sušené hrozienka - tie sú sladké a je to v podstate ovocie, ale po 20.00 by si už asi ani to nemala

aniel
6. júl 2008

twins - posli mi fotku a ja ti ju tam vloziim a do internej mi napiis heslo 🙂🙂🙂🙂🙂)::D:D

gucz
6. júl 2008

čaukoooó

gucz
6. júl 2008

ja nemám doma ani hrozienka, ale o siedmej som zbodla jednu broskyňu, v rámci bodovej diety 🙂 ( čo zbadám to zbodnem)