90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
28. júl 2008

čauko ja robím:
4 kg cukyne, 1kg paprika, 1kg uhorky, 1kg cibula.
Všetko postrúhať ,mz to robíme na robote a papriku nakrájať.
Zmiešať ,pridať 0,5 litra octu, 1 deko a 30dkg cukru.Nechať 3 hodinz stáť.Naplniť do pohárov a sterilizovať. 😉

bubka2
28. júl 2008

Ahojte. Kde ste všetci?

bubka2
28. júl 2008

Odvtedy, čo som sa zaregistrovala som tu nebola a to je poriadne dávno! Ale vôbec som nemala čas. Končila som vysokú, mala som promócie, potom oslavu a ešte sme sa aj sťahovali. Až teraz sa dostávm ako tak do normálu, ale ešte stále to nie je ono. Od mojej oslavy t. j. 12.7. robím samé prehrešky, neviem sa ovládať. Jeden deň toto druhý ono atď. Dnes držím diétu 46 deň a mám dolu 8 kg. Ale veď čo sa čudujem, keď to nedodržiavam. Dnes mám proteínový deň, ale keďže moja princeznička má dnes rok, tak som si dala dva kúsky z piškótovej torty, lebo oslava bola v sobotu a dnes oslavujeme len my štyria a to ideme večer gratulovať mame k "Anne". Ale už dnes nejem nič. Mala som dve kávy a dva kúsky torty. A od zajtra to chcem znova poriadne dodržiavať, lebo by som potrebovala zhodiť najmenej 15 kíl, takže ja budem mať asi 180 dňovú diétu. Prišli nám vymerať okná na žalúzie, tak zatiaľ ahojte. Dúfam, že moja pevná vôľa sa vráti. Ahojte, možno večer.

luciap
28. júl 2008

Ahojte, tak ja som sa rozhodla posunúť začiatok na stredu, keďže som musela prehodiť oslavy na 17.8. Cez víkend som do seba ešte natrepala, čo sa vošlo, dnes už začínam cítiť, že mám dosť a obmedzila som trochu jedlo (no mala by som, aby potom hneď prvý deň nebol pre mňa šokom). Trochu sa bojím,keď to tu tak čítam, aby to moje odhodlanie neskončilo fiaskom, že nebudem mať dostatočne pevnú vôľu to vydržať. No uvidíme, snáď mi pomôžete aj svojimi radami ako to zvládnuť, hlavne na začiatku 😉 .

aniel
28. júl 2008

bubka2-ja mám zajtra druhú vodu a dokopy som zhodila len 7 kg ,tak to si celkom dobrá.Musím sa však priznať,že tento druhý mesiac som flákala ,tak sa ani nečudujem. Dnes som mala ovocie a som na seba hrdá,že som som ho zvládla ,labo som mala veľkú nástrahu -klobásku od švagrinej a tej sa len ťažko odoláva 😝
Ja by som tiež chcela zhodiť ešte aspoň 10 kg keby to šlo.Tiež budem mať 180dňovku. 😀

luciap- budem rada ,keď začneš až v stredu.Viaceré budeme mať rovnaké dni.A nemusíš sa báť aj ja som sa na začiatku obávala,ale sú tu samé fajn babenky 😵

miresta,gucz, twins ,tinaa, jesika ,lucxy,anaret,erikas a neviem teraz na koho som ešte zabudla,ale všetky ti radi pomôžu a podporia ťa 😉 🙂

gucz
28. júl 2008

aniel my robíme čosi podobné, akurát tam nedávame uhorky. Ale presne si ten recept nepamätám, na to mám múdru knižku u mamy. Akurát som si doniesla od svokry broskyne, ona ich zavárala na kocečky do pohárov, ja z nich dačo zajtra vymyslím, musím behnúť kúpiť gelfix.

luciap neboj sa, ono to nieje nič strašné, táto dieta, myslím skôr že čím dlhšie to budeš odkladať, tým to bude ťažšie.

bubka2 celkom pekný výsledok 8 kg, ja som asi tak ako Ty a mám tých 9 dole, ale tiež dosť prehreškujem, takžiež sme oslavovali v plnom prúde, svokra, moja malá, švagor.... A tých dobrôt čo na mňa číhajú je strašne moc. Asi ma tiež čaká 180, ale zasa ja aj keď si dám niečo, čo nieje povolené, neberiem to tak tragicky.

Ozaj mám doma moc šalátových uhoriek, nedá sa to nejako zavariť? Asi ich nestihnem pojesť.

twins
28. júl 2008

luciap to bolo dobre s tymi zasobami celkom ma to pobavilo

aniel
28. júl 2008

no neviem ,ja by som spravila ,ten cukynový šalát 😉

twins
28. júl 2008

ahoj erikas tak sa drz a dufam ze aj my to dotiahneme do zdarneho konca papa

twins
28. júl 2008

aniel ked budeme takto pokracovat aj rok nam bude malo na dve valkosti 😅

gucz
28. júl 2008

ahoj twins ako sa máš?

dala som do albumu foto tej autosedačky

twins
28. júl 2008

ahoj bubka ja mam tiez dceru karin odpisujem vam postupne ako citam tak sa necudujte o com tocim ok 😵

twins
28. júl 2008

luciap neboj ja prehreskujem skoro kazdy den ale trosku islo dole no dnes sa vinimocne drzim dnes som mala len ovocko a 19 som nezjedla nic len 2 banany nemala som kedy v robote

twins
28. júl 2008

ahoj gucz ta sedacka malej velmi pristane a malonka je zlatunka

twins
28. júl 2008

ja uz ani neviem kolko mam dole ale odvazim sa az po vode

twins
28. júl 2008

no kde ste sa vsetky stratili? halooooooooooooooooo

gucz
28. júl 2008

ja som tu, bola som preniesť malú do postieľky, zaspáva mi len v káre. Pôjdem však poupratovať kuchyňu, tak pa

twins
28. júl 2008

tak pap aj ja uz idem zajtra mozno vecer pozdravujem vsetky

luciap
28. júl 2008

Aniel, gucz, twins - ďakujem za podporu už teraz, vyzerá to tu na fajn partiu, tak sa už teším, keď budem "plnohodnotným členom" tejto diskusie 😀 .
Gucz - už nechcem odkladať diétu, ale bohužiaľ až v sobotu večer sme sa s priateľom rozhodli, že zmeníme oslavu mojich narodenín o jeden deň a to by mi podľa pôvodného plánu vyšiel vitamínový deň a to by ma riadne naštvalo. Ostatní by si pochutnávali na "slávnostnom obede" a ja by som žula mrkvu 😀 .

gucz
28. júl 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 , no to je pravda 😀 , mne vyšla oslava malej na uh deň, tak som bola rada, ostatné oslavy ma nejako netrápili. Tak krásne osláv narodky a husp na dietku 🙂

aniel
28. júl 2008

pekne ste sa rozpísali ,ja som tiež dala malú spať.Tiež asi pôjdem vyspať sa na tú vodu.Minule to bol pre mňa zabiják,tak teraz si dám asi aj melón alebo vývar,keď bude najhoršie,ale dúfam,že vydržím.Možno ešte nakuknem 😉

aniel
28. júl 2008

gucz tá sedačka je pekná a Laurika ešte krajšia 😵

gucz
28. júl 2008

ďakujem autosedačku som vybrala ja a malá to je moja výroba 😀 😀 😀
držím palčeky na tú vodu, potom sa ozvi ako Ti je, ok? Mňa to tiež čaká o 4 dni po tebe

twins
28. júl 2008

😀 gucz ta vyroba sa ti podarila

twins
28. júl 2008

aniel mysli zajtra aj na mna a ked tak prines mi nieco do prace aby som tam neodkvacla ja si beriem zo sebou aj melon lebo ja by som to inak asi nevydrzala ked bude najhorsie zhresim no A? 😅

aniel
29. júl 2008

dobré ránko babenky,tak už som tu .Dnes ma čaká ťažký deň.Najviac sa bojím ,že ma bude bolieť hlava ako minule ☹

lucxy
29. júl 2008

ahoj aniel, vidim ze si tu dnes prva.....neboj ved ak ti bude blbo daj si melon to je cista voda a nema ani ziadne kalorie 😀

aniel
29. júl 2008

zatial som v pohode ,ale to je len ráno.Už mám uvarenú polievku a palacinky,ale neviem čo pre muža,ten má palacinky ako zákusok. 🙂

aniel
29. júl 2008

ak by ste mala niektorá nápad na rýchle nenáročné jedlo ,hodte ho do placu-teda sem 😀

aniel
29. júl 2008

kde ste baby?Žiadny receptík? 😒