90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

evelyin
2. mar 2009

A jeje, tak to mám to vyhodiť? ☹ Nemám to tam dávať? Veď to je taký mlaďunký hrášoček aj kukurička. 😔

zuza80
2. mar 2009

no ja som si tiež dala na bielkoviny hrášok a mrkvu hned prvý den.myslím, že ked to nepreženeš, sa nič nestane.

evelyin
2. mar 2009

No už som to buchla do rúry, zatiaľ len s pretlakom a šampiónkami, lebo keď sa to má piecť 15 minút tak by asi kukurica, pór aj feferónečky oschli alebo sčernali, nie? To tam buchnem až 5 min pred koncom.
Len dúfam že sa do toho nepustím hneď ako to vytiahnem z rúry. 😀

antdem
2. mar 2009

zuza80- ďakujem, očká má po ockovi.

evelyin - Aj ja držím túto dietu, ale len 5 deň.Ospravedlňujem sa, toľko toho čítam až som z tých diet sprostá 😉 . To iba ovocno-zeleninové džusy sa počítajú ako porcia jedla, teraz to čítam v knihe. Ja som tiež pila zelený, puer aj žihľavový je dobrý na odbúravanie tukov. No a potom som prestala.

evelyin
2. mar 2009

Babule tak čo tá kukurica? Vyslovene sa to nemože? Neschudnem keď to tam dám?

antdem
2. mar 2009

Tá kukurica patrí do škrobového dňa. V knihe je uvedená kukuričná kaša - na škrobový deň. Ale zas pár zrniek, možno neuškodí...

zuza80
2. mar 2009

evelyin, daj si to tam,neprehánaj to s nou,ale troška neuškodí.a neboj,schudneš. 😉

evelyin
2. mar 2009

Trochu som tam dala, zvyšok asi vyhodím. Ďakujem spoluchudnúce za rady a konzultáciu pri robení pizze. 😀
Myslím že sa podarila, aj som si ju vyfotila aká je pekná. Len či bude aj jedlá. Uvidíme zajtra.
Dopijem čajík a hybám do postielky. Ďakujem a dobrú noc. 🙂

zuza80
2. mar 2009

dobrú nocku 🙂

antdem
2. mar 2009

Dobrú

lucxy
3. mar 2009

dobre ranko,,, 😵 no mne sa tak nechcelo ist z postele ,,,,,evelin ved kukuricu a hrasok tam mozes dat,,,,ja to pokladam za zeleninu tak sa zas nestresuj 🙂
ja asi pojdem do lidla ked poriadim,,,,kupit si daku cestovinku,,,,a omacku 🙂 a na zajtra dake ovocicko

lucxy
3. mar 2009

a ktym cajom ved to aj ja pijem cez den,,,,,nebojte sa schudneme 🙂

bystricanka
3. mar 2009

Ahojte

dnes mám škroby. Neviem čo budem papať. Už mi zemiaky s cibuľkou lezú krkom 😠 Niečo vymyslím 🙂

aj ja popíjam čaje celý den. Doobeda džús, kedže doobeda sa môže ovocko, ale len tak max.2 poháre, lebo džús sa ráta ako jedlo 😒

lucxy
3. mar 2009

bystricanka tak si sprav ryzu 🙂

aniel
3. mar 2009

AHOJTE,tak ja včera bez problémov,dala sa na to aj najstaršia,tak u nás sa včera dietkovalo a cvičilo,dokonca aj drahý cvičil .Stepoval jedna radosť - až 2krát

dnes si dáme zemiačky so zeleninkou,čo som včera piekla to kura na grécky spôsob od miresty,fakt je to bašta 😝 ,mňam

bystričanka-popozeraj recepty späť a tam je všeličo,čo baby varili

lucxy-ja mám cestovinku zajtra a na večeru spravím palacinky s tvarohom

evelyin-tak aká je pizza?

miresta-ešte stále ti je zle?

gucz-tak teraz sme na rovnakom dni ,keď som včera začala odznova alebo si ako lucxy? 😉

antdem-ja som tiež už vyskúšala nejednu dietku,ale tátobola tuším zatial najlepšia 😉

zuzka-koľko už máš dole,hoď aktuálne foto-inšpiruj nás 😎

hedunecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinaj
3. mar 2009

ahojte 😉 tk vcerajsie ovocie som napriek chorobe prezila 😀
dnes si spravim volske oko so zeleninou 😝

antdem
3. mar 2009

Ahojte. ANIEL- vďaka 🙂 . Uz som z toho zúfala, ako pomaly to všetko ide dole.Ale ja som pred 2 tehotenstvom prestala fajčiť , a potom do 20 tyz. som brala dufaston a kilečkáááááááááááá išli horééééééé. No, ale mám zlatú dcérku, fajčiť už nechcem a s kilečkami tvrdo bojujem 🙂

bystricanka
3. mar 2009

no asi pokukám recepty dozadu. Díky 🙂

aniel...tak chudne a cvičí celá rodina? Tak to je dobré. Budete sa aj o steper biť 😀

bystricanka
3. mar 2009

antdem...aj ja som brala duphaston a z toho som pribrala 10 kg. 😠 A všetci vraveli, že z toho chudli 😒

antdem
3. mar 2009

bystricanka- to je vraj individuálne. Ja som z hormónov nikdy nechudla.

Tak ja si idem uvariť ryžu a spraviť zeleninku na obed. Staršej dcére ide robiť palacinky, mňam neviem ako to treba vydržať. Majte sa zatiaľ.

zuuzka
3. mar 2009

Ahojte kočky...tak ja začínam zase od začiatku a som z toho fakt smutná. Víkend sme strávili u rodičov a to som porušila všetko čo sa dalo, všetky možné kombinácie mi chutili...tak som včera začala od bielkovinového opäť...včera som to zvládla, dnes zatial ok, ale už som hladná a dúfam, že v jedálni nájdem nejakú ryžu a zeleninku a na večeru budem mať trošku zeleninového rizota. Keby som už videla aspoň nejaký výsledok, ale nič a svadba sa bíži 😢 Ako to išlo vám v začiatkoch? myslím, že oveľa lepšie, aspoň čo som si spätne čítala.

miresta
3. mar 2009

ahoj kočky, tak skor som sa tu nedostala, malinká mi dáva zabrať od kedy už sa všade dostane, to len behám za ňou a odkladám veci.
Ja si dnes objednám asi pizzu, nemala som už dlho, a doma nemám to všetko čo by som na ňu chcela dať, ale možno si to ešte rozmyslím, kým dopíšem.

aniel - je mi zle, áno, aj včera večer dokonca mi bolo, len som nezvracala. Dnes ráno hneď , len som sa napila hlt čaju a už som utekala a bol bez citrónu. Chcela som vynechať či to je z toho, ale aj tak som utekala. Baby test som si robila a nič, tak neviem. Ale asi skočím na gyndu.
Škoda že si začala dietku odznova, lebo nemáme rovnaké dni, no ale čo už.

stále nás tu pribúda to je fajn.

bysticanka- pozri dozadu písala som dosť receptov, ale ak chceš na daný deň, tak ti niejaký hodím.

tinaa - a ty kde si sa zase stratila?

gucz - držíš, či nie?

No idem si zacvičiť, lebo maličká mi spinká, tak musím využiť.

lucxy
3. mar 2009

miresta radsej skoc,,,co ak nahodou si,,,,vstava sa vselico 🙂

bystricanka
3. mar 2009

takže dnes si varím zeleninové rizotko 😝 Mňam ryža 😵

zuzka....aj nám to išlo v začiatkoch ťažko. Ale treba si zvyknúť na iný režim a potom nebudeš musieť vždy začínať odznova

marika009
3. mar 2009

ahojte chudulky.
dnes som mala UH tak som si robila mnamko dam recept
bezvajecne cestoviny alebo spagety
sampinony
cibulka
grilovacie korenie

cestovniny uvarime.na panvici si oprazime cibulku nakrajanu na kruzky ,pridame hribiky a podusime .ked su hribiky mekke pridame ovarenu cestovinu a posypeme grilovacim korenim podla chuti a prisolime . na panvici vsetko spolu orestujeme a podavame .je to mnamko . vyskusajte doporucujem .

dufam ze sa vsetky dobre drzite ,ja sa tiez snazim no vo stvrtok mam vodu.tak som veeeeeeelmi zvedava.
ale pomalicky to ide ,tento druhy mesiac je to pomalsie ,tak som zvedava ako to pojde dalej.este chcem aspon 5-6kg dole ,tak sufam ze to pojde.zatial sa lucim a recept vyskusajte ,je to chutnucke...

marika009
3. mar 2009

kocky a este dam jeden recept na skroby

ryza
kysla kapusta
sampinony

ryzu uvarime .sampinony udusime . do uvarenej ryze pridame sampinony a vyzmykanu kyslu kapustu,pokorenimea posolime.vsetko dokladne premiesame spolu ,na plech na ktorom je papier potreli olejom ,dame masu a dokladne rozlozime na tensiu vrstvu.dame zapekat do rury a obcas premiesame aby sa voda

vyparila ,musi sa zapekat dochrumkava. podavame chrumkave ,prajem dobru chut.

mozeme podavat s roznymy zelen.salatmi ale chuti aj same.

papa skusajte 😉

evelyin
3. mar 2009

Ahojte 90dňovky 😀 Tak tá pizza bola úžasná aj studená, ani mi nevadila že tam bola aj celozrnná múka.
Podelila som sa z manželíkom aj s kolegyňou, povedali že to asi začnú držať tiež keď sa tam baštia také dobré veci. 😅 🙂
Na zajtra mám nervy, neviem si predstaviť že okrem ovocia nič nezjem.
A ešte niečo: nemám pocit že by som chudla.. ☹
Miresta ty máš tuším taký deň ako ja, zásobuješ to tu super receptami, budem variť podľa teba. 😉

evelyin
3. mar 2009

Babule halooo, čo tu nikto nie je? ☹
Nejaký špeci receptík nejaké ovocné jedlo na vitamínový deň? Nechcem celý deň jesť ovocie - to by som nevydržala, ja potrebujem každý deň niečo varené. 🙂

zuza80
3. mar 2009

ahojte.ja už mám trému zo zajtrajšieho vodového dna.ale snád ho zvládnem lahko ako ten prvý.
aniel-foto teda hodím po vodičke,ak teda myslíš mna.
marika, ty sa budeš trápit s vodičkou po mne, tak držím palce.