90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

evelyin
3. mar 2009

Zuzi ty máš zajtra vodový? 😲 Uff, tak to držím palce, ten asi neprežijem - teda ak to dovtedy vydržím.
Mne našťastie bude vychádzať na nedeľu , to je dobre: budem vstávať na obed a pôjdem skoro spať
a snáď to vydržím.

antdem
3. mar 2009

Ahojte kočky. Ja som dnes mala ryžu so zeleninkou. Už som aj večerala, ale stále som hladná. No nič, do rána už iba piť. Staršej dcérke som robila palacinky s nutelou, ostali ešte 3, tak sa bojím, že ich zožeriem. 😒 😒 😒

Marika009- vďaka za recept, zajtra chcem robiť špagety so šampiňonmi, ale chcem tam dať aj paradajkový pretlak.
Zuza80- tiež držím palce, keď ja budem mať vodový, tak naši doma sa asi pôjdu najesť niekde vonku 😖 😲

lucxy
4. mar 2009

hallooo, haloooo,,, 🙂
evelin tak ty mas dneska ovocko ako ja,,,,tak ja budem doobeda ovocie,,,na obed zelenina/ mam vplane si udusit kyslu kapustu s mrkvou/, olovrant to si dam este dake jablko a vecera zelenina,,,,a budem vela pit nech sa precistim, ked uz je ovocny dnik
zuza 80 drzim palceky,,,vsak ked budes mat krizu tak pisssss 🙂
inak no ma sa uz dost oteplit ze 3 az 10stupnov 😵 jupiii

zuza80
4. mar 2009

ahojte a dík za podporu. dnes som plná energie a odhodlaná vydržat,tak dúfam, že to presvedčenie bude vo mne až do konca.ja vám tiež prajem, aby to dnes bolo bez prehreškou.ja už sa veru neviem dočkat jara,potrebujem slniečko.

marika009
4. mar 2009

zuzy-tak dnes mas vodu?drzim moc palce,ty si urcite dala dole uz aj 15kil no ja mam zajtra vodu.tak myslim na teba a drz sa .

antdem-ja mam dnes ovocko ,vyskusaj aj take spagety ze si ich potom orestujes je to dobrucke fakt 🙂

lucxy-aj ja mam dnes ovocko ale kombinujem to aj s dzusom lebo dzus a pocita aj ako jedno jedlo,tak to striedam cez den no a nastruham jablka pridam posekane orechy vlasske a troska skorice .je to dobra maskrta.

tak drzim vsetkym chudulkam palceky a ziadne prehresky. papapa aj mna lakaju hlavne vecer nieco zobnut,aj niekedy porusim . ☹

bystricanka
4. mar 2009

ahojte
ja mám dnes uh. Asi si pizzu upečiem 😅

zuzi...držím palce na dnešnú vodu 😉 Keby bolo zle, daj si aspon pomaranč. 🙂

antdem
4. mar 2009

Ahojte. Ja som práve dovarila špagety podľa receptu mariky so šampiňonmi, ale namiesto grilovacieho korenia, som tam hodila korenie na americké zemiaky a provensálske ešte paradaj.pretlak , no a už som to aj ochutnala , ale len na na malú lyžičku, tak je to supér. Večer to bolo k nevydržaniu, tak som si dala 3 slané tyčinky ☹

zuza80
4. mar 2009

žienky mne prišlo strašne zle.zamotala sa mi hlava a bolo mi na zvracanie. uvarila som si kávu, dala kúsok šalátovej uhorky a pár krát odkusla z mrkvy.už to prešlo.ja som od včera obeda nejedla žiadne ovocie, ale pila len pomarančový džús riedený vodou.tak uvidím, čo bude do večera.a taká som bola napudená ☹

lucxy
4. mar 2009

ja sa zatial drzim,,,doobeda som mala 2slivky no a o 11tej na mna dosiel hlad tak som vypila vodu,,,,teraz tu mala papa ryzu s maskom,,,,no dam malu spat a idem cvicit 🙂

antdem
4. mar 2009

zuza80 - to nič, aj tak schudneš 😉

bystricanka
4. mar 2009

zuzi...tak si dávaj na seba pozor. A nezabudni, že zdravie je vždy prvoradé. Radšej si z kôrky chleba daj, aby si neodpadla 😉

lucxy
4. mar 2009

no zuzi mne sa takto kruti hlava,,,,ked mavam nizky tlak,,,no ale urcite je to aj tou vodou nemas vsebe cukor,,,tak si normalne sprav kavu s cukrom
ja len teraz jem tu kapustu,,,,,

marika009
4. mar 2009

zuzy-tak ako si na tom zdolavas to ?ja mam ovocko a som velmi hladna a zajtra tiez voda tak neviem.drz sa vecer je o chvilku. niekedy mi nic nechuti ,ale ked viem ze teraz nemozem tak je to horsie a co bude potom zajtra?dufam ze vydrzim drz sa ,drz.

zuza80
4. mar 2009

no zatial to ide,mám teda hlad,ale snád vydržím.už nech je zajtra,aj ked zajtra sa budeš trápit ty marika.ale ja sa napapám. spravím si grilované kúsky kur.stehienka. bože už sa neviem dočkat.ale tých pár hodín už dobojujem. zatial so vypila 3,5litra.

jaja0110
4. mar 2009

Ahojte babenky, prisla som vas pozdravit ale nestiham vas citat, mne vaha zatial stoji, vcera som mala uhlohydr. tak som papala len pizzu a na veceru kinderko 🙂 🙂
A dnes mam ovocny a zatial sa drzim, moc toho nepijem dneska ale uz som zjedla asi kilo hrozna, pol kila jahod, banan a jablcko a na veceru mam ananas a pomarance, tak hadam to zvladnem 😉

zuzka- postrehla som ze mas dnes vodu tak sa drz, samozrejme nech to nieje na ukor zdravia, neboj aj keby bol nejaky ten maly prehresok u teba tie kilecka pojdu dolu... 😉

evelyin
4. mar 2009

Ahojte 🙂
No dnes to bolo v pohode, mala som ovocný a papala som toto:
Káva, pomarančový džús, čaj, malú misku šalátu z kyslej kapusty, na obed polievku pórkovú /ale zo syrom ☹ /, potom opäť čaj, mandle,káva, džus, 2 minerálky, káva a na záver čaj.
Teraz chrúpem mandle, lebo som hladná ako keby som nejedla nič už týžden.
Pred chvílou som sa vážila, a má o pol kila viac než keď som sa vážila v nedelu. ☹ 😢 😢
Asi niečo robím zle.. ☹ Mám pocit že je to úplne k ničomu, nech robím čo robím asi nikdy neschudnem. 🤐
Najradšej by som si objednala hranolky, 2 tatarky, nejaké mäso na smotanke a zapila to colou a vínom. 😀 😝

evelyin
4. mar 2009

A ešte som mala banán - na ten som uplne zabudla. 😀
Podporte ma pjosííííííííííím niekto 🙂

jaja0110
4. mar 2009

evelyn- no na to ze si dnes mala ovocny den si mala celkom pestry jedalnicek 😀 Na tvojom mieste by som v ovocny den vynechala polievky a ten syr hlavne a mozno aj ten salat z kyslej kapusty 😉 Ak si na ovocny den velmi hladna, daj si ovocnu presnidavku normalne detsku ja mam dnes tiez ovocny den a akurat som dojedla jablkovo-hruskovu presnidavku s bananom a som plnaaaa.... 😉 len na ako dlho 😀

Nooooo takze co ti poradim? "cica nezeeeeeeer" 😀 a hlavu hore pojde to dole len to chce lepsiu vydrz, pevne nervy a veeeelku motivaciu 😉

evelyin
4. mar 2009

No ale keď budem len piť nebude to diéta, ale hladovka. Nemám pocit že by som dnes niečo extra porušila - pór je predsa zelenina a mandle sa v ovocnom dni tiež môžu. Píše sa, že cez ovocný deň sa môže jesť každé 2 hodiny ale hladná som jak hrom aj ked som skoro len pila
A čo je zlé na šaláte z kyslej kapusty? Bola tam len kyslá kapusta, šťava z nej a trochu postrúhaného jablka

jaja0110
4. mar 2009

evelyin, vsak v pohode ja som nepovedala aby si len pila, ja ked mam ovocny den jem IBA ovocie a tiez sa snazim pit, ale uz nemiesam do toho zeleninu...to je aj princip "delenej stravy" a tou sa mi pred par rokmi tiez podarilo zhodit nejake to kilecko, tak sa toho drzim...ale samozrejme ak ti ovocie tak neberie tak si daj aj zeleninku 😉 ...a proti mandliam som nic nepisala aj ja si v ovocny den sem tam dobnem vlasske orechy 😅

evelyin
4. mar 2009

Ja som z toho podráždená, lebo som si myslela že po 4 dňoch by so mňa mohlo zliezť aspoň pol kila. ☹
Práveže som stále dosť hladná a ešte k tomu tá váha neklesá. Asi musím byť trpezlivejšia, len dúfam, že nebudem nejaká výnimka čo z toho neschudne. 😖
Keď vidím ako ste tu niektoré schudli 10kg za mesiac, ja mám pocit že asi neschudnem ani 5
- ani za tých 90 dní. 😀

jesika26
4. mar 2009

evelyin - mne sa zdá, že si toho zjedla na mna až moc 😅 .Ono je napísané, že možeš jest každé dve hodiny, ale nie vo velkom množstve. Tá kapusta je v pohode, ale mala si si dat na ranajky niečo ako banán, ten ta z ovocia zasýti najviac, na obed tú kapustu a na večeru džúsik alebo dáke ovocie okrem banánu alebo zeleninu a ked by si bola pomedzi to hladná tak pár orieškov, ale tú polievku sa snaž vynechat, lebo potom to zbytočne držíš. Tie začiatky sú tažké, každá tým prešla, žalúdok sa ti stiahne a pojde ti to lahšie 😉

trisha88
4. mar 2009

baby poslite mi prosim vas dajake recepty....dakujem...veve.s@centrum.sk

zuza80
4. mar 2009

evelyin-a vážila si sa v rovnakom čase?ked sa vážiš ráno, tak vždy len ráno.neporovnávaj váhu ráno a večer. neboj, to pojde.

zuza80
4. mar 2009

trisha-poslala som

aniel
4. mar 2009

antdem-malinká je krásna okaňa

bystričanka-steper nám už začína vŕzgať

zuza80-ano teba som myslela.Dúfam ,že vodička dopadla dobre.

miresta-držím palce ,aby sa ti už polepšilo.Je to nanič,keď nevieš z čoho to je.

tak ja som včera myslela,že zahyniem od hladu,no dnes to bolo už lepšie a na večeru som si dala palacinky.Zajtra mám ovocko ,už sa teším 😉

zuza80
4. mar 2009

no konečne večer, zacvičila som si, dám sprchu a idem do hajan.zhrešila som iba ráno,ale nebolo nič tažké, len tá uhorka a mrkvička,no a ešte kávička a potom som už vydržala len vodu. aj pri prvej vode ma bolela hlava,a tiež to spravila káva.no už len jednu vodu mám pred sebou a to ma teší.
marika-drž sa.už aby bol piatok,že?

bystricanka
4. mar 2009

aniel...aj mne už vrzgal. Už som mala nervy, tak som ho trošku namazala kuchynským olejom 😅 Odvtedy ide....a hlavné je, že nevŕzga 😀

zuzi...super. Zvládla si to 😉 Som na teba hrdá. 😵 Ja som mala ceez vodný den väčšie prehrešky 😅

marika...zajtra na teba myslím 😵

evelyin
4. mar 2009

Zuzi nevážila, dnes som sa odvážila až navečer, asi vyhodím váhu aby ma to nedeptalo 😀
Aj ty si myslíš že som toho zjedla moc? Tak to keď je moc, tak po keď začnem dodržiavať úplne podľa pravidiel, tak po skončení sa začnem liečiť na anorexiu. 😀 😀 😀