90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

markiza
9. nov 2009

adamko, to je samozrejme, ze sa nic nedeje. to bol len typ. my ficime len na olivovom oleji, iny doma ani nemame. a moralku nekazis, tu si kazime sami 🙂

antdem
9. nov 2009

bože vy ste sa tu rozpísali. Nemám čas si to ani prečítať.
Ja zatial pohoda. Ráno jablko, na obed trocha ryže a olivy. Pijem už 2l čaju 😒 . Vydržíme to ...

adamko05
9. nov 2009

zatiaľ ideeeem..... čajík, čajík, čajíček...... a celkom ani hlad až taký nie je... dufam, že vydržím... po vyhodnotení superstár... šup, spat... nech ma nič neláka.... 😉

ešte to vidím na jednu kávu a dáke dva litríky čaju 😀 😀

malý spí... tak zas mám chvíľku, kedže nevarím ani neupratujem dnes... a zajtra sa môžem "zbesniť" 😀 😀

adamko05
9. nov 2009

ma teraz napadlo, že čo machrujem, že nie som hladná... šak po takom víkende... ☹ 😒 .. nikto by nebol 😔

antdem
9. nov 2009

adamko 😀 😀 😀

ivella
9. nov 2009

ahoooj 😉 te
do prcic,dva dni nestiham a uz normalne stracam prehlad kto co ako a s kym... 😀 😀 😀 pridavam sa k hriesnicam cez vikend....nenavidim vikendy,to by som len zrala,nedokazem odolat ked je muz doma,tam babovecka,tam keksik,tam suncicka,vianocka s dzemom,,,,no fuuuuuuuuuuuuuuuj,takto dalsich 10kil dole veru nedam ☹
adamko,uz nehres,lebo ked som citala co ta caka cez vikend,som si povedala ze najhorsie nedopadnem a to ani oslava nebola..
dnes este tu pizzu(akurat cakame kedy dorazi..)a zajtra miesto vitaminov asi len zelenina alebo voda 😖
nechcem vidiet tu moju vahu
vitajte nove dietarky--dali ste sa na najlepsiu dietku,aj ked zhresite,tak schudnete 😀 😀 😀 vid moj priklad
dany,ahoooj 😉
pog,supeeeeeer ubytok 😀

adamko05
9. nov 2009

ivella... tak ja som dopadla najhoršie???????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 to hádam nie 🙂

krasulka
9. nov 2009

zeny zeny vy opice, vsak tu sa ma clovek motivovat a podporit a vy taketo dobroty vymyslate, ze pecene kura ccccc 🙄 😀 😀 😀

Ja skusim vydrzat do Vianoc a potom sa nazerem vsetkeho vsudy a sice asi ma odvezu so zlnickovym zachvatom ale to uz ma netrapi 🙂

Ja som mala na obed zeleninovu polievku a v nej ryzu som uvarila, ja som si to osolila a ovegetila az na taniery takze sa aj mala napapala a baby super mi padlo ta polievka, odporucam sem tam polievku spravit, alebo so zemiakmi polievku, dobre to padne po tolkych "suchych" jedlach 🙂

A nezerte furt boha vasho sak tu sa chudne 😀 😀 😀 😀 😀

ivella
9. nov 2009

krasulka,len nam daj,,,do toho,na mna to zaberaaa 😅 😅
pizza bola dobra a velka,na veceru budem mat maleho snehuliacika cokoladoveho 😀
ale inak myslim na dietu kade chodim,dnes som si kupila konecne ten puerth
a mimochodom som vyzliekla bundu u nasich a videla ma segra po dvoch tyzdnoch a ze ci drzim nejaku dietu,alebo ci som zacala kojit 😀 😀 😀 tak supeer,no len som mala na sebe tricko co som nosila ako tehotna,tak mi bolo volneee 😀 😀

adamko05
9. nov 2009

krasul... bojim, bojim... ☹ 😀 držím sa... !!

inak, včera, ako som mala aj v sobotu, čo som nemala mat, aj včera... uj, veru, žaludok si za mesiac odvikol, WCko som navštívila veru velakrát a nebolo to pre cikanie, ako dnes.... 😀 😀 😀

ideme skladat obyvku, teraz chlapi jedia, tak ja som radšej tu, pôjdem to po nich umyť a napiť sa (nie tej vody, čo to budem umyvat 😀 😀 ).. čajuuuuu 😵

zuzkad
9. nov 2009

asi ten vodovy den je najtahsi....adamko drzim paste 🙂 🙂 uz len trosickaaaa... 😅 😅 😅

este stale som nejak nedosla na to, co zajtra varit....musim nieco pospekulovat....

svokra si citala tuto dietu, tak ma sprdla, ze co spekulujem, ze to je narocna dieta atd atd....no fakt povzbudenie ako slak 😀 😀 😀 ...este aj z hrozna co mam na ranajky mi kradne a zabava sa na mne, ze to aj tak nezvladnem 😝 😝 😝 ...no ja dufam, ze ano 😝 😝 😝 😝

markiza
9. nov 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyy, tak ja som sa dnes neovladla a odvazila sa. od minuleho pondelka je rozdiel -4.4 kg...........jupiiiiiiiiiiiiii, ja sa tam tesim!!!!!! a to som len na stvrtom dni, lebo som preskocila z jedneho stravovania na 90-dnovku... ja som taka stastna!

markiza
9. nov 2009

...ale upozornujem, ze je tak len preto, ze ja som obezna a teda je tam tych kil pozehnane 🙄

zuzkad
9. nov 2009

markiza kraaaasne 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulko...ak som pochopila spravne tak to za tt ??? Nooo ja som veeelmi zvedava ako pomoze mne dietka 😝 😝

Inak je uz 18,00 a ja nie som stale hladna...mozem vecerat aj neskor ?? 😅 😅 😅

adamko05
9. nov 2009

.... no, ja som o vode stále, čajíííku.... už VYDRZIM...s om si istá, ked tu čítam, tie uspechy 😵

markiza, supeeer!!

zuzkad, kašli na svokru, nerozumie sa tomu... isto lepšie takéto stravovanie ako hladovka a potom prežieranie... mne aj mama vychádza v ustrety, ked tam idem, pýta sa, čo má variť...

ma napadlo, že v tie UH dníky si môžeš na obed dať aj pagáčiť, alebo jeden langoš... s kečupom, cesnakom /bez syra, tatarky/.... aj pizzu, ja som robila v sobotu pre chlapov, sebe iba taku s kečupom a cesnakom.. bola mnááám aj taká, až na to, že som potom bola s MM na večeru a to už bolo po diete... ale to už viete.. 😉

krasulka
9. nov 2009

No co Adamko zijes? 🙂 Myslim na teba ako ti asi je. neni ti zle? na odpadnutie? Drz sa, chytro spat a zajtra a najes 🙂

Ja dnes pohoda jahoda. Tesim sa na zajtra, budem robit parene buchty muzovi, a ja so dam asi miesto tory na veceru. Ci mohla by som aj na obed? vsak cesto 😅 Ale to asi neni dietne nie? ale vsak je to na pare 😀 😀 😀 neni to pecene ani smazene 😀 😀 😀 Dajte vediet lebo ak si ich nemozem dat tak serem na to a ani ti ebuchty robit nebudem 😀

ivella
9. nov 2009

krasul,no neviem,je to kysnuteeee ☹ co ak ti to nakysne v bruchu????? 😀
ja som po precitani aj veceru radsej vypustila,je mi hrozne tazko---a tak mi treba 😠 😠
adamko,som zvedavaaaaa na tvoje kilecka co si cestou stratila 😉
zuzi,svokra tomu nerozumieeee,hrozno si schovaj,,,alebo vies co?nech ti kradne,aspon viacej schudnes 😀 😀 😀
markiiiza,my tukom obrastene sa mame,ze?aspon jedna vyhoda,,,rychlejsie chudneme 😀 😅 😅 😝 😝

krasulka
9. nov 2009

Ivella maspravdu, ziadne buchty 😀 😀 ale makove slize sa mozu nee?

krasulka
9. nov 2009

ZAjtra sa tesim Adamko ake cislo hodis, uz asi buvas tak zelam pokojnu noc nech ti dribci daju spat, lebo s prazdnym zaludkom vstavat v noci k detom je najhorsie 😖 drz sa do rana a dobru noc vsetkym idem si aj ja lahnut

ivella
9. nov 2009

pa pa,makovky mozes,ja zajtra idem na seba tvrdo,nech som do vianoc kocka a potom nas odvezu spolu s tym zachvatom 😀 😀

zuzkad
9. nov 2009

nooo aj ja si myslim, ze svokruska sa tomu nerozumie a pritom by ani jej neuskodilo, keby sa pridala 😉 😉 😉

krasulka si ma potesila, ked si pisala o buchtach...a potom si ma sklamala, ze teda ich nebudes jest...tie ja zboznujeeeem.

adamko dakujem za super tip...ten langos hmmm ten ja lubim 🙂 🙂 🙂 no nieco uz poriesim ....inak teraz je moj cas jedenia po starom a citim ako si zaludok pyta jest...nie som naucena vecer hladovat a cez den zase jest...az teraz vidim ako mam popleteny organizmus...snazim sa to zapijat vodou, tak snad to zvladneme 😉 😉 😉

ivella
9. nov 2009

zuzi,chod buvat,bude lepsie 😉 😉 problem je tak prve styri dni,potom si telo zvykne a ani ti nepride ze presne davas ten ktory den..
ja sa hambim ze teraz radim a sama som sa prezrala cez vikend...ale dozeniem,slubujem 😀

zuzkad
9. nov 2009

ivella to ja som taky nespac...preto som sa aj vecer najviac prezierala, kedze mi maly spinka a ja mam cas na seba tak mi beha po rozume jedlo 😖 😖 citala som si aspon recepty a niektore celkom dobre vyzeraju 🙂 🙂 ...skoda, lebo dnes som si mohla dat baklazan a zistila som to az po dnesnom dni 😀 😀 ja ho proste zboznujem..taky opeceny 🙂 🙂 🙂 ...ozaj a to, ze si "zhresila" cez vikend to je asi normalne...sme len ludia a obcas to proste potrebujeme 😀 😀 😀 a ja som vdacna za kazdu radu naozaj 😉 😉

nemohla by som si na obed zajtra dat uvarene zemiaky a k tomu opeceny baklazan s cesnakom ?? alebo to by som chcela moc 😖 😖 😖 ??? musim si nastudovat recepty, lebo potom dohadujem co vobec varit 😝 😝 😝

adamko05
10. nov 2009

ahojte .... žijeeem... a baby, UPLNE bez prehrešku... NIC naviac, NIC... ani len omrvinka, ani lyžička jogurtu, čo malý nechce, vyhodila som.... som na seba hrdá... ale to preto, že som bola cez víkend prežratá.. tak nemachrujem... a kilá nič moc... 63,6 kg... tak tak....

baby, prečo nie parenu buchtu... jednu, dve??... vy robíte pizzu z akého cesta??.. ved to je tiez KYSNUTE.... šak tie buchty nebudete jest každý 4 den, ale stále dokola cestovina, to mi ide krkom, preto som aj napísala, že langoš môže byt, ale šak zas nie každý týžden, lebo je smažený.... ale beriem to, že ako pizza, isto to je UHL 😎

ja si nakoniec dnes udusím na kyslej kapuste iba kur. prsia... tata povedal, že kurča nechce, že zje kašu zo zabíjačky, až príde z montáže...

ale mám doma dnes aj Adamka, tak musím chlapcom urobit dáku polievku, zvažujem šošovicovu, odoberiem si na zajtra aj pre seba a budem mat aj na zajtra vystarané.... no ved ešte uvidím 😉

antdem
10. nov 2009

ahojte dievčatá. Ja včera len s malilinkýýým prehreškom. No ako chcem chudnúť, keď....Ale štartujete ma.
Adamko-hoď číslo prosím, nech už dnes nežerem.... 🙂

antdem
10. nov 2009

tak vidíš adamko, gratulujem. A koľko Ti to dalo za mesiac? Nemám prehľad.

ivella
10. nov 2009

ahojte,zuzka,myslim ze ten baklazan normalne mozes--to je fakt taky dobry?ja som to v zivote nejedla ☹
adamko,sak sa mi nechce patrat kolko ti to vlastne robi kilov,tak sup sem povodnu vahu,uz nas je tolko ze mam zmatok v hlave 😉
antdem,malilinky je este v pohode,,ked nenarastie 🙂
inak rozmyslam nad tymi buchtami--prvy krat som teraz preluskala recepty z diety,,,,jeden jediny krat je tam ta pizza--no a som kukla ci naaaahodou neradia nejaky zazracny recept bez kvasnic....nehrozi...no adamko,teraz neviem ci nie je skor teda problem v tom,ze do buchiet sa da dzem alebo ovocie...a navrch maslo ...
no ale dobre,krasulke jej dnes povolime(boze uz mam na ne takuuuuuu chut 😀 )
som naladena inak v pohode na ovocie a hlavne novy caj,je jablkovo skoricovy a je chutnyyyyyy 😀

adamko05
10. nov 2009

ivella... a ved ovocie sa môže... tak prečo by to mal byt problém... ja som si aj na cestoviny sme-tam dávala slivkový lekvár....

šak ako chcete, to je len môj názor, ved parené buchty ja robím tak raz za dva mesiace.... tak za dietu mi to vychádza raz 😉

pôvodná váha bola 66,5 a teraz 63,6, takže skorooooo 3 kg... no čo už, ale ja to zas fakt neberiem tak, že iba na vode, iba dusené, varené... nie žiaden lekvár, nesolené a tak... ja si dáma aj pečené zemiaky, sem-tam aj hranolky 😅

krasulka
10. nov 2009

Dobre raaanicko,

Adamko ale vsak ti islo pekne doluuu, no nie? a si super ze si tu vodu vydrzala na 100 percent, dnes ti zelam chutny obediiik 😵 😵 😵

Baby tak ja dnes na obed tie makove sliize, no a na veceru miesto jedneho kusu torty dve parene buchty a som vybavena 😀 😀 😀 Ale uvidim este som sa do nich nepustila, a mozno ani nepustim, lebo vonku je celkom pekne tak asi pojdeme radsej von, no ale budem musiet vymysliet nieco ine muzovi..no uvidim lebo uz je namotany na tie buchty chudak 😅

Zuzka, baklazan podla mna mozes hocktory den, je to zelenina, a ja tiez lubim opeceny pa suchej panvici mnamky 😵

ivella
10. nov 2009

takze sa dohodneme,buchty mozeme 😀 a hned na uh ich aj robiim 😉 😉
adamko,pre teba tri kila dobreee,nie?vezmi ze za tri mesiace je to 9,takze vysledok 57,to je kraaaaaasne 😀 😀