90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzkad
11. nov 2009

ivella ja som sa dooost dlho premahala, kym som sa na to dala...a mozem ti povedat, ze som bola milo prekvapena...cvicit tam chodia aj silnejsie kocky a aj starsie zeny...a nik tam nikoho neriesi...tiez som sa hambila dost, ale naozaj po prvej hodine som zistila, ze tam sme kazdy na rovnakej lodi 😉 😉

antdem
12. nov 2009

ahojte kočky. Nikto nič?....Ja mám ďalší úspešný deň za sebou 😉 . Normálne sa teším, že to pekne dodržiavam. Mamina mojej kamošky takto schudla 20 kg-pekne to vraj dodržiavala. Ak by sa toto mne podarilo tááááááák sa budem tešiť. Dnes mám bielkoviny. Dám si udusiť kuracie prsia so zeleninkou a budú mať aj deti. Doma je aj staršia-majú chrípkové prázdniny.

zuzkad
12. nov 2009

dobre raaanko...ja som sa vratila z nemocnice...boli sme na kontrole klbikov na pravej nozicke uz ma vyvinuty, ale na lavej nema este vyvinuty ...doki ma uistovala, ze je to v poriadku, tak dufam, ze ano 😖 😖

ja mam dnes ovocie, ale neviem ci nieco do seba dostanem, lebo vcera vecer ma chmatla strasnaaaa migrena, ze som stonala az do tretej rano...aj zle mi strasne bolo, potom som konecne zaspala, ale dnes mam zaludok ako na vode 😝 😝 😝 cize neviem neviem 😝 😝

antdem pekne pekne...mala by som si brat z teba priklad 😉 😉 😉 keby som ja mala schudnut 20kg tak mozem ist rovno modelku robit 😀 😀 😀 bohato mi postaci 10kg....som ja ale skromna 😉 😉 😉

antdem
12. nov 2009

zuzkad-ďakujem 😉
dúfam, že to nebude chrípka, keď máš takéto príznaky. Aj mne je nejako divne, ani káva mi nechutila...

bea44
12. nov 2009

cavte,

ivela : ake hambenie !!! 😠 . ja som pred 15 rokmi mala 83 kg a stravou a cvicenim som za rok zisla na 55 kg
/pri výske 158/.
a to ti nemusim hovorit že som bola jak gula. ale ked som si už nevedela zaviazat šnurky na topankach, tak ma to naštvalo a v telocvični som bola 3 x za týžden. / viem že pri detoch je to určite tažšie časovo/.

ale presne tak ako pisla zuzkad tam nikto nič nerieši, chodili tam stare baby aj 17 nastky, vsjo rovno.
inač aj ja sa tu hecujem, 😀 teplaky a botasky mam už od septembra pripravene v taške. len stale je nejaka vyhovorka. 😝
snad v utorok sa prinutim. 😀 potom napišem ako bolo 😵

antdem, beriem si z teba priklad, aj ja včera na 100 % 😅
dnes vitaminy. do obeda ovocie a čaj, na obed si tam nejaku dusenu zeleninu, len tak na troške oleja a cibulke,
ked jem cely den ovocie tak večer mi nie je dobre. tak si to takto delim a zatial OK.

krasulka
12. nov 2009

Dobre ranko, mala spala ceeluuu oc huraa huraa hura kam to napisat? (zeby na kona heh)

Ja vcera vitaminy na 100 peero, vdaka melonu samozrejme, a na obed zeleninka na vode a potom osolen ana tanieri.

Dnes si dam mnamky mnamky kuraci cecok s dusenou kapustou juchuuu mnam, ja som si dnes rano dala aj brusaky lebo to brucho od porodu to asi nepojde len dietou dolu ☹

Tak sa drzte baby, pre zmenu tu dnes leje od rana, este ze som si napupila uz vcera nadnes nemusim sa nikam trepat, muzovi idem robit ten karfiol vyprazany, to bude vuuuuneeeeee

adamko05
12. nov 2009

ahojte....

kapustné fliačiky boli mnam 🙂.. som si inak dobre pochutila.... a som takáááá napapanáááá..... tomu sa hovorí, DIETA 😀 😀
... ja včera nie na 100%, tak na 98%, ale nebudem vám tu kazit morálku... 🙂

práve sa mi na večeru dopiekla bábovka... sa už na nu tešíííím..... kysnutý som dnes dáko nestíhala... bo aj ryža, masko pre ostatných členov, fliačky a k tomu kysnutý koláč... šak nie som 7 hlavý (ruký) drak 😀 😀

tak sa držkajte..., ja sa tiež budem snažiť 😉

antdem
12. nov 2009

No ja dnes zatial hladujem. Chcem robiť to mäso a nedá sa mi a už by som tááák jedla.
Staršia dcéra teplotuje, snažím sa ju izolovať od malej. Malá zas nechce spať a vždy chodí za staršou....

ciarka
12. nov 2009

ahojte babule, mozem sa pridat?

Citala som asi 2 strany dozadu. Mohol by mi niekto poslat link o com je tato dieta? Lebo vobec nemam prehlad.

No ja sa snazim chudnut asi 5 mesiacov, pri vyske 162cm mam 56,5kg.

Pocas tehotenstva som pribrala 20kg,(pred tehu som mala 57 a na konci 77kg) z toho 11kg som nechala v porodnici (mala som 66kg)a tych 9 kg sa ma dlho drzalo. Potom som v lete schudla 4 kg a vaha 62kg. No potom som zacala chodit na aerobik 3 krat do tyzdna a snazim sa zdravo stravovat, 5 krat denne. No a dostala som sa na vahu 56,5kg a dalej to nechce ist dole. Stale chodim na aerobik 3 krat do tyzdna a preto chcem skusit este daco aby sa to pohlo dole.Este nie som spokojna, chcem mamt 50kg.

Vopred dakujem za radu.

zuzkad
12. nov 2009

noo uz som tuuu som sa dnes rozvasnila v tescu 😝 😝 su tam akcie na hracky tak som nakupovala ako besna pre maleho...samozrejme ja sa z toho tesim viac ako maly 😀 😀 aaale nahodou aj on sa tesi, len si tak este veci neuvedomuje 😉 😉

bea citala som, ze aj ty mas dnes ovocny den...ja som zatial poslusna...uz mam zaludok lepsie na tom...dala som si banan..musela som, lebo som myslela, ze budem sediet cely den na wc...ale uz je fajn...
na obed som si spravila ovocny salat a neodolala som a dala som si aj odstaveny ananas, mrkvu a jablko...a mnaaam...len som nejaka hladna 😝 😝 ale citala som, ze ty si davas aj zeleninku a co k tomu ?? ja mam aj baklazan doma...to by som si vecer aj mohla dat, ale s cim ??? 😅 😅 😅

antdem
12. nov 2009

konečne som najedená. Kuracie prsia udusené s mrazenou zeleninkou-mňam. A keďže som obedovala iba pred chvíľou, tak už večera nebude.

adamko05
12. nov 2009

no, tak večera za mnou... dva kusky bábovky a šálka čaju... juuj, chutilooo 😝
ešte ma čaká čokoládka... juj, či sa teším!!

ciarka.... no to fakt chceš provokovat tou svojou vychodziou váhou???? 😀 😀 😀 😀
ak chceš, daj mail do IP a pošlem ti celu dietu... aj kedy myslím, že tebe ju SKUTOCNE NETEREBA!!!! 😉

zuzkad.... mne tiež robí veľku radost nakupovat chlapcom, sebe som si nekupila nič, ani nepamatám, nejako ma viac baví kupovat pre nich, hračky, ale aj oblečenie.... 😵

zuzkad
12. nov 2009

adamko neprovokuj s tou babovkou 😝 😝 😝 😝 mnaaam ....ja dnes ovocie...ale dala som si na veceru baklazan, papriku a paradaju opecene vsetko 😝 😝 nejak som z ovocia prejedena 😀 😀 zajtra mam masko sa tesiiiiim 😅 😅 😅
inak nakup bol uspesny..kupila som malemu hraci bubon, tak trieska don jedna radost 😀 😀 uz ma aj prestali mrziet tie minute peniazky, ked vidim ako sa maly tesi 😅 😅 😅

ivella
12. nov 2009

caveees,asi tu uz nikto neni,prisla som po funuse?
mne maminka spravila ryzu s hraskom a mrkvou,dokonca mi zabalila aj domov 😀 😀 dala som si aj celozrnny rozok-hrozne veeelky a jeden pohar jablkovej 100% stavy-co nemalo byt,ale vyhovorka je ...ze ved bola 100%,tak aj ja som na 100% 😀 😀 😀
baby mam z vas depku,to ked budem chudnut so samymi 50nickami(nemyslim tym vek),tak budem vzdy najtucnejsia,nech schudnem trebars aj 40kilov 😖 😀
teda bea,klobuk dole,ze na 55,,,to by sa mi ani nesnivalo..

adamko05
13. nov 2009

halo, halo.....

vitamíny sa na mna usmievaju??

jak to ide, babenky??

ja včera, maximálna pohodička... až na to, že som sa na obed fakt napráskala tých fliačkov, resp. stráááášne vela kapusty som udusila... ale neva... chutila a kapusta s a mooožeee 😵

ivella
13. nov 2009

ahoj,pozdravujem vitaminy,u mna dnes spagety s omackou a vecer este netusiiim,zajdem do obchodu a uvidi sa 😀

antdem
13. nov 2009

ahojte. Ja som včera tiež v pohode. Tiež som sa napraskala toľkou zeleninou, ale mäsa tam bolo pomenej. Spojila som si obed a večeru v jedno 😉 . Obedovala som totiž až o 16 hod.
Dnes si dám asi ryžu a znova zeleninu, nechce sa mi robiť zemiaky. Bože v živote som nejedla naraz toľko zeleniny....

adamko05
13. nov 2009

... no, špagety môžem... ale ja na sladko, alebo zo syrom... a kedže syr nemôžem... tak teraz fičia, orechové, makové... 🙂

no, vitamíny sa maju zatiaľ OK, bo zatiaľ iba čaj som pila a teraz kávu som si uvarila.... ale na stole sa usmievaju aj sušené slivky, v skrinke nesolené arašidy a banány, aj pomaranče.. a večer bude "premiera", máme doma to Pomelo, tak si aj s tatom dáme.... 😝 ....s om zvedavá 🙂

ivella
13. nov 2009

som nejaka prispata,co to je pomelo?

antdem
13. nov 2009

ja poznám akurát tak imelo 😀 😀 😀

zuzkad
13. nov 2009

ahojte 😉 😉 😉

tu sa hlasia bielkoviny 😀 😀 😀 😝 😝 😝 bude masooooo 😝 😝 😝 a veeela zeleninky ...uz mam pripravene na dusenie 🙂 🙂

vitaminy po vcerajsku 😖 😖 noo som rada, ze az za 4 dni zase...lebo tolko ovocia som jedla asi na vianoce 😀 😀 na zajtra sa tesiiim, dam si zase rizoto zeleninove a bujooon 😝 😝 😝

krasulka
13. nov 2009

Ahojte zeny,

pekne pekne sa drzite, aj jaaa 😵 😵 😵 v pondelok ma caka voda, som veeelmi zvedava aj ked si absolutne neverim, mne totoiz to odhladu vie byt na odpadnutie, toho sa bojim 😅

Dnes si spravim tu karfilovou polievku s kapustou a zemiakmi, tu Zazracnu, ci ako sa to vola v tej knihe to je ze treba si ju dvakrat uvarit pocas 90 dni. A aj sa na nu tesim, vyzera dobre a polievka potesi, aj to bude huste, sa tesiiim, dam vedietpotom ako chutila 🙂

Adamko ja som sa toez vcera uzasne najedla tej dusenej kapusty s tym kuracim, vyyborne to bolo. Na veceru uz som zjedla len mangovy jogurt a v pohode stacilo 😵

adamko05
13. nov 2009

no, tiež som poznala len IMELO do predvčera, či kedy to svokra kupila... je to ovocie, také velké ako grep, možno vačšie a ako chutí, napíšem večer....

krasul, ved ja dávam iba dobré recepty 😀 .. a kedže, ja napr. rajčinu, uhorku nejem.. od malička, nechutí.... ale za to kapustu by som na tony jedla... boli časy, ked som iba banány a jablká, ani iné ovocie nie, ešte na základnej.. ale teraz ovocie hoci aké zdolám, ale s rajčinou a uhorkou stále bojujem (cuketa, kel, karfiol, brokolica,to nemám problém... paprika)...
si teraz poviete, divná... lebo rajčinovu polievku milujem, ale rajčiny.... eee... 😅

zuzkad
13. nov 2009

aky je ten recept na kura s tou kapustou ?? Moze to byt dobre 😀 😝 😝 ja sa neviem nejak donutit dat so ovocie...na ranajky..ale idem, lebo za chvilku uz aj obed bude 😒 😒

adamko05
13. nov 2009

zuzkad... ja hodím kapustu a na to kura a upečiem... potriem maslom... resp., nakrájam kusky na to kura (za čias, ked som nedietovala to boli tenké plátky slaninky 😝 😝 ).. alebo len olivový olej... ja to pečiem, ale môže sa to spolu aj dusiť.... ale mne to pečené viac chutí....

a ked ti ovocie na ráno nebere, tak si nedaj.... ja som od rána vypila skoro dva litre čaju, kávu a 3 sušené slivky a to dnes môžem ovocie na tonyyy.... na obed si opčeiem len tak na sucho brokolicu (detom som zo zvyšnej urobila krémovu polievku, ale o tej budem snívat 😀 ) a uvažujem, že k tej brokolici hodim arašidy opiect, čo to povie... no uvidím, čo sa mi bude chcieť..

teraz si idem dat partičku Cloveče... malý spý, tak velký chce hrať 😵

krasulka
13. nov 2009

Noo ja som tu kapustu s tym maskom dusila a bolo mnamky 🙂

Zuzka tak si skus spravit taky salatik: nastruhana mrkva s pomarancom nakrajanym a pokvapkaj citronovous tavou trochu, alebo taketo mixy. Mozno ti to pojde na chut 🙂

Ja uz mam uvarenu tu polievku za hodku sa najem potom dam aviiizo 🙂

adamko05
13. nov 2009

baby.. tá brokolica s tými arašidmi je mnáááááám..... fakt to dobre spolu chutí, a je to teplé, tak mám aj cez vit. den pocit "normálneho" teplého obedu.. to ja dáko musím

ozaj, zuzi, ja si ráno dost robievam jablkové pyré s kokosom... je to teplé a chutné.... ako presnidávka s kokosom.. a vlastne, sem-tam aj presnidávku môžeš ráno... akurát, bez piškot 😉

ciarka
13. nov 2009

adamko05- dakujem, ze aspon ty si ma neprehliadla a uvitala. Ostatne baby akosi nic. Nevadi.
A dakujem za kompliment, ze to nepotrebujem, ale potrebujem hlavne brucho, tam stale vidim slaninu a boky.

A poslem ti ten mail. dkujem.

ivella
13. nov 2009

ciarka,,,aaale neprehliadli sme ta,moja poznamka ze chudnem so samymi 50kami patrila tebe 😀 😀
ale sak kazdy ma svoju idealnu vahu inde,takze hor sa do chudnutia 😉
ja som zhltla spagety s morcadelou..a idem do obchodu,tak dufam nepokupim blbosti 😅

ciarka
13. nov 2009

ivella- ahoj, jasne chapem. Tak utekaj do obchodu a kup len dobroty.