90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
15. jan 2012

@afra kludne sa pridaj, ale vidim ze mas male babatinko, tak byt tebou, by som s dietou este pockala a este ked kojis. ja som kojila vyse 2 roky a neviem si predstavit, ako by som vydrzala vitaminovy den. ty este potrebujes papat, hlavne koli dietatku 😵 😵 😵 ale je to na tebe

katka040
15. jan 2012

@afra ahoj, ja tiez este kojim (mala ma 7mesiacov) a drzim tuto dietu uz 15dni a nemam pocit ze by som mala menej mlieka, snazim sa vela pit a porcie si davam riadne, v mnozstve sa neobmedzujem, samozrejme jem to co v dany den mozem, a schudla som uz 3kg, takze dufam ze to takto pojde dalej.Ale ovocny den vynechavam, to by som pri malej nevydrzala, stale striedam bielk., skroby, uhlohydr. a aj tak mi ide vaha dole.

veronka2008
15. jan 2012

ahojte babenky tak ja dnes uhl boli sme na obede u našich malá mala meniny a tak babka varila obed na ranajky ovocie + kava, obed neodolala som a dala som si vývar+ zeleninka + cestoviny a na večeru zmrzlinka+ovseny keksik s karamelom ale iba polovičku lebo mi ho zobrala mala povedala že ma nanho chuť a tak som ostala bez maškrtky ale doobre len tak dalej , kupila som si pražene tekvicove jadierka a to jem ked mam chuť na sladke a nemožem odolať, baby poradte idem na ples a vychadza miá vitamínový den ako to sklbiť????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cessy
15. jan 2012

@anabelka83 tiez by som neriesila dia dzemik, dala by som si aj obycajny, ved si ho das za lyzicku, na veceru je torta...tak ked si das neaku susienku, tak sa to akurat vyrovna 😕 😅

cessy
15. jan 2012

@veronka2008 aj na plese byva vela ovocia....alebo ak mate svedske stoly, tak tam urcite bude neaky salat......urcite si budes mat z coho vybrat

cessy
15. jan 2012

@1lubika gratulujem aj k tomu 1 kilecku, na buduce pojde urcite viac 😵

veronka2008
15. jan 2012

@cessy dakujem za link super recepty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veronka2008
15. jan 2012

@cessy na ten ples si berieme občerstvenie z domu takže to nejako vymyslim ale dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

sisanka
15. jan 2012

@afra ahoj ja tiez kojim ale maly ma 6 mesiacov uz a dodrziavam aj vitaminovy den...a v pohodke zatial,ved vela pijem...dietku mozes skusit a keby sa malemu nepacilo (mala by si pocit ze mas menej mliecka alebo je nervoznejsi) tak prestanes 🙂 poznam jednu ktora ju drzala od 2.mesiaca dcerky a uplne v pohodke vsetko zvladali obe..mala priberala a mamina chudla 😀

sisanka
15. jan 2012

@veronka2008 my ideme buduci mesiaci na tri dni na predlzeny vikend s mm a uz teraz rozmyslam co budem robit 😀 aj keby si zhresila-ved to bude len jeden vecer a urcite to tam vytancujes-nic sa nedeje,hlavne je nevzdat to a pokracovat dalej 😉

cessy
15. jan 2012

@veronka2008 jedaa tak to bude super ples a mas to bez rozmyslania, ja by som si tiez najradsej bravala zo sebou stravu, ale keby si to niekde v restike rozbalim...neviem neviem...najradsej papam co si sama navarim. 😔 😔 😔 aj mi to najviac chuti 😅

cessy
15. jan 2012

@veronka2008 som rada ze doporucena stranka sa vam paci. dali mi ju tu dievcata, ale to este ked som prvy krat drzala a teraz som si na nu spomenula.

awooojky
15. jan 2012

@cessy ta sak ze max 2 kusy si neviem predstavit ze co so zbytkom... mozno ho este nejak odhovorím ale neviem ako on je jak besný....:D

cessy
15. jan 2012

@awooojky no ved prave to...ze co s tym, neviem si predstavit, ze keby aj tu falosnu jaternicu robim z tych davok co su tam.......tak ju mozem jest aj tyzden 😠

1lubika
16. jan 2012

dobré ránko babenky.
@veronka2008 podľa mňa, keby si aj zhrešila jeden den - nič sa nestane, len máš pokračovať, tak ako to treba, tým dňom, ako keby si išla podľa poradia. Tak je to tam napísané. 😅 😅
Raňajky sú za mnou - trošku hrozna , 1/2 pomaranča. Na obed som si nachystala ryžu s zelenin. omáčkou. Voňalo to dobre, dúfam, že to bude tak dobré ako to voňalo.
@awooojky - ak urobíš viac buchiet, daj ich do mrazničky - ja to robím bežne. Ked ich potom naparíš znovu tak chutia ako čerstvé 😝 😝 😝 . Ja zvyknem dať aj ryžu, ked ostane, do mrazničky. Máš to potom už hotové 😵 😵

awooojky
16. jan 2012

Dobré zasnezené ránko..
@1lubika MRAZNICKA JE SUPER VEC LEN Tá MOJA JE PLNá :D no malý mi zasa prepol klávesnicu... ja dnes banán lebo som utekala do kotolne tak tak na rýchlo siel so mnou...
@cessy no niektoré porcie su fakt velké aj v tej knihe.. no aspon mne sa zdá niektoré jedlá ked robím sice nerobim presne podla knihy trosku si to vramci moznosti viem obmenit ale som myslela ze aspon mnozstvo budem podla nej vediet aké.. ale ta niektoré recepty su ze pre jedného ale niektoré su podla ich dávky aj pre dvoch mozno aj viac.. aj ta pizza napr.. ja som podla ich monozstva spravila vysli mi tri okruhle akurát na pizza plech taký mensí tenucké to bolo akurát az dost... a keby ze robím dvojitu dávku neviem neviem kto by to pojedol...:D
Onak nakoniec som muza presvedcila ze budu tie indické placky len rozmýslam čo k nim.....:D s cím mu ich naservírovať aby nehundral..

marketa1304
16. jan 2012

@shpirti ahoj...nejako nemám čas pozerať vyššie ,ako si k takému úbytku prišla....takže...ako????delená strava????len v skratke...prosím....ja mám naviac 30 kg a trápim sa s tým už 8 rokov....

awooojky
16. jan 2012

inak diavčatá ja som taká rozčulena...tak ma nastvala suseda ze konec.... prepačte ze sem pisem ale sa musim vyventilovat.. my tu máme kurenie kazdý týzden iná rodina asi 3 krát víde cez vykurovacie obdobie kurenie kazdej rodine... a ta suseda ona je tu vkuse on mi ráno pol 8 klope na dvere a ked neotváram tak dalej a dalej kym neotvorím a jak si sadne tak sedí az kym nejde variť do jednej niekedy az do druhej, si viete predstavit aký mám z toho nervy...ked je tu vkuse nasáčkovaná a najhorsie ked este pride a ma vypité... co je casto no k veci... teraz od soboty máme kurenie my.. a treba chodit tak kazdé dve hodiny do kotolne povonku tak uznáte ze to neni s malým jednoduché...stále ho obliekat abo tak.. a v sobotu musel ist moj do roboty.. tak jej volal pisal smsky ci moze ist len prilozit len raz trebalo kym by prisiel a ona ignoracia.. a to podotýkam celý týzden splietala ze on pojde prilozit doobeda ked budem potrebovať len mam zaklopat......tak nakoniec som malého obliekla a sla snim len som stretla jednu susedu a ta sla namiesto mna.... a vcera ze neboj ráno pojdem namiesto teba... a zasa ma len oklamala.. ja som sa obliekla ze no malý este spí a ja na dvere a malý plač,, len som rýchlo utekala chudácik taký bol vyplakaný a o pol desiatej pojdem asi nejak s ním a potom neviem no tazké to bude.. hlavne ze od pondelka tu bude sa riť ohrievať celý den.. ani jej dvere neotvorím zato aká je...

cessy
16. jan 2012

dobre ranko

@awooojky jeeda tak to ti veru nezavidim, stale behat hore dole este aj s malickym, ale co narobis, ked to inak nejde 😔 😔 😔
ake indicke placky ides robit??? recept z knizky??? 😕

awooojky
16. jan 2012

@cessy ano recept s knizky... som nakoniec muza prehovorila len neviem co k nim este som níikdy nic také nejedla

cessy
16. jan 2012

@awooojky idem to pozriet a nieje to take nieco ako arabsky chlieb???

cessy
16. jan 2012

@awooojky ano prave to pozeram......a keby si do toho spravila neaku zeleninu????

awooojky
16. jan 2012

@cessy myslím že ano,.. aspon na nete co som pozerala tak to vyzerá skoro rovnako.
no nič idem obliest malého trosku pobudneme vonku a priložím do tých kotlov... no je to na nervy.. akoze si neviem predstavit ako by sme kúrili keby ze sme obaja v práci..

awooojky
16. jan 2012

@cessy rozmýslam ze nejaku zeleninkovu zmes mozno s kecupom.. to by mohlo byť fajn či.... a malému k zeleninke osupem zemiacik

cessy
16. jan 2012
martina020202
16. jan 2012

@cessy mojo zlaté ahoj nie nie nenechala som ta v tom samú len v sobotu som bola celý deň v škole prišla som domov až večer maximálne vyčerpana zo skúšok aj z tej katastrofalnej cesty tak som na net ani nepomyslela a včera som zas oslavovala narodky tak nezvýšil čas ale už som tu a idem sa ti plne venovat 🙂 ako pokracujes?
mam co dohanat v citani 🙂

cessy
16. jan 2012

@martina020202 jeeej ahoj, ako ta tu opat rada vidim, uz som sa o teba bala ze co je s tebou ☹

ako sa ti dari??? co mas dnes na obed???

martina020202
16. jan 2012

no neviem ako sa dari sobota fajn len včera som to trocha porušila na oslave ale pokracujem dalej dnes budem mat asi pizzu na obed tak nejak sa na nu stelujem od rana 🙂 a na veceru mam fajnovy kolacik skusala som novy recept a jemu som vcera neodolala 🙂 a ty?

martina020202
16. jan 2012

@awooojky ja som si raz robila tie indicke placky z tej knizky a boli bleee aj ked sa to na jedlo neam hovorit ale fakt mi to nechutilo ta spaldova muka ci aka to do nich ide je dost horka no uz sa rozhodni ako chces sto ludi sto chuti 🙂 tot len moj nazor

cessy
16. jan 2012

@martina020202 na obed mam makove rezance a teraz si davam jedno kiwi