90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

awooojky
20. feb 2012

@mariannaz dakujem velmi pekne. no sa podarila po dlhej dobe som potahovala.. 🙂
@1lubika dakujem bola super aj chutovo sa mi podarila tak som sa velmi tesila..tuto som odkukala lebo som nemala sajnu aku upiect
@kacenka1983007 dakujem pekne... no dufam ze sami aj nadalej bude darit.. 🙂 my mame zajtra koložvarsku kapustu ale so sojou. sojove ryzoto si mozes spravit... alebo len zeleninkové.
@79zuzana dakujem vies co budem riadne pevné nervy potrebovat a vela kávy asi. neviem si to predstavit.. neviemako to spravim je to vela ako vravis sak len tie poschodové ako keby ich bolo 6 a este dve .. no to ked zmaknem tak som frajéééér 🙂 a mas niekde album s tortickami?

awooojky
20. feb 2012

a dievčatá mam pre vás jeden receptík na škroby.. je to Toločená fasoľa 😀 my ju varievame na vianoce.. a minule nám napadlo ze ju mozme kludne aj na skroby spravit.. varí sa s tej malej fazule nie z velkej bobani.... fazulku si namocíte vecer. pred varením niekto prerezáva ze ci nieje nieco dnu niekto nie tak ako viete.. a dajte varit do vody. osolte a varte do makka.vody nedavajte velmi vela ona ma byt trosku hustejsia a pridajte prelisovaný cesnak majoránku a potom tym co tlacíte zemiaky poduste tu makku fazulku na tolko kolko chcete ci viac alebo menej. a potom si poprazte cibulku na troske oleja a vylejte to do faluzky a dochutte. suuuuuper polievocka a k tomu bude zemiaky uvarené v supke. alebo aj popripekané na sucho na panvici

mariannaz
20. feb 2012

@awooojky ty to zvládneš, si šikuľka 😉 vidíš dobrý nápad s tou koložvárskou, mne ostane kapusta, tak si ku nej doverím ryžu aj sóju a už mám . Dik za inšpiráciu 😅

awooojky
20. feb 2012

@mariannaz nemas za co.. 🙂 no dufajme ze to zvladnem si budem musiet velmi dobre cas zariadit..na tie torty a minule sme mali dusenú červenú kapustu ktorá sa mi podarila ako este nikdy ale na sladko ja robievam.. bielu kyslu a cervenu na sladko.. a k tomu zemiakovu kasu.. a tak som podusila trosku soju ale tie platky... joj paradny obed bol.. mne aj kasa s kapustou stacila.. ja by som tu kapusticku dokazala jest aj celý den.. 😝

1lubika
21. feb 2012

ahojte. 😎 Ja po ovoc. dni - i ked celý den nevydržím. Okolo 16,30 som si musela dať kúsok polievočky - robila som takú riadnu cesnačku, tak som si dala. Viem že by sa nemalo, ale bolo mi nejak blbo. Možno aj z toho, že som dostala menz. 😢 😢 Dnes mám biel. s kamoškou som dohodnutá na obed, tak som zvedavá čo si dám, no samozrejme bez prílohy.

1lubika
21. feb 2012

@kacenka1983007 neboj, to sa pomaly upraví. 😉 Jednoducho si telo potom zvykne papať len 3x denne. Ja ked som začínala, tak ked som bola hladná - som pila, čaje, vodu čistú alebo s citrónom. 😉 😉 A telo si pomaly zvykalo. Aj na raňajky som potrebovala viac ovocia, aby som sa doobeda zasýtila. 😝 😝 Ale asi všetko má svoj čas. Nedá sa to hned. U mňa to tak bolo. Medzi jedlami vôbec nejem. Ak už som veľmi hladná, tak vodu, alebo prinajhoršom si kúpim suš. ovocie, ale ozaj len kúsok - tak 5 dkg. Ale zas ked si pomyslím, že si to mám ísť kúpiť, tak sa radšej napijem vody. a je to vyriešené 🙂 🙂 A tiež čerpám námety z toho, ktorá čo napíše že varila, alebo z tých receptov, čo sú na internete. Takže sa držkaj 😅 😅

79zuzana
21. feb 2012

@awooojky ak si na fb tak tu su moje torticky www.facebook.com/cakesfromzuzana a ak nie tak www.cakesfromzuzana.webs.com mas uz urobeny nejaky album aj ty? nech sa trosku inspirujeme navzajom 🙂

kacenka1983007
21. feb 2012

dakujem vám velmi pekne,ste zlatučké,včera som to vydržala,dnes nemám ani hlad,ale aj tak musím papat aby som neskor nemala chut na všetko 😖 dnes je vonku pekne tak ked budem mysliet na jedlo asi pojdem s malym vonku,poviem vam včera som bola na nákupi a normalne som slintala na tych regáloch,tie slaaadkosti a čerstvé pečivo.... ☹ inokedy nemám na ne chut ale asi to robí aj tá psichika,asi si musím zasugerovat že to fakt nieje dieta ale les uprava stravi. 😉

kacenka1983007
21. feb 2012

včera mi moj drobec nechal trocha si zabyciklovat ,aj ked len 10 minút aj to je niečo 🙂 všimla som si že včera odomňa odchádzala voda,neviem či to je už tou dietou ale aj v noci som viackrát musela na wc.dnes budem mat asi zeleninovu polievočku a neviem asi spravim zemiaky na paprike,je to dobry vyber?čo vy nato? 😕

awooojky
21. feb 2012

@79zuzana ano som na facebooku.ale nemam album.. lebo pretym co som piekla som skusala vseliako zdobit.. vseliaké plnky. a neviem preco nic som nefotila.. a teraz som si povedala ze budem si uz aj fotit torticky.. aspon na pamiatku.. 🙂 idem hned pozriet mozno ma aj ty inspirujes..

awooojky
21. feb 2012

no chcela osm robit dnes koložvársku so sojou.. to by bolo prvý krát este som koložvársku nerobila.. ale teraz pozeram ze smotana mlieko muka ...v receptoch a neviem ake to bude ked tam nedam smotanu alebo tak.. vaham ci to vobec skusit.. ale neviem co variiiit

awooojky
21. feb 2012

tak asi uvarím ryzu a spravím niečo ako strogano ale so sojou a zeleninkou.. dufam ze bude chutit.. tomu mojmu lebo vcera som myslela ze ho z domu vyhodím.. nic len bo on je hladný a on je hladný a to mal v robote velikánsku bagetu celozrná s maslom.. co mi prízvukoval ze len maslo si dal.. doma zjedol dva taniere polievky a este patkovu dojedol... a len chodil a jendo jablko druhé jablko jedna mandarínka a druhá.. malému ujedal chrumky.. dojedol jeho jogurt.. jemu bolo jedno ze to nemá lebo Bol Hladný.. 🙂 a rohlík holí a dalsie jablko a nakoniec dojedol zbytok polievky.. mu vravím neze povies ze si hladný a on ze neboj.. a za 5 minut ze ja chcem jest...

kacenka1983007
21. feb 2012

@awooojky ako to stihaš pri Petkovi piect ?ja pri detoch niekedy nestiham ani navarit 🙂

kacenka1983007
21. feb 2012

@awooojky zle som písala Patkovi asi preto že ja mám Petka 🙂

awooojky
21. feb 2012

@kacenka1983007 🙂 neviem mozno ze si viem tak cas zadelit.. mne sa raz stalo od kedy sa narodil ze som nemala navarené.. ale vtedy som bola chorá a patkovi sli zubky tak takto.. ale inak stale mam a to on je strasne zivý neobsedí vobec.. a asi az pred mesiacom zacal spavat cez den aspon hodinku do vtedy ver never.. max 15 minut denne.. mal tri mesiace spal pol hodiny a to iba raz za den a nakoniec sme skoncili pri 10 ci 15 minutach za den.. bolo to nieco strasné ale neviem mozno my to pomohlo ze som si musela nejak cas zadelit.. ked psinka tak vsetko chystam na varenie.. cistim krajam vsetko také... a potom uz len varím a to sa v pohode da.. len varim iba na zadných platnickach.. a niekedy mam tam aj stoličku sice teraz uz nie lebo nan u vylezie.. ale predtým ano.. lebo si podlozil autícko a mi aj francuzke pripravené na pecenie prevrátil celé na zem a to boli zvadu na sporáku.. 😀 ako ti to poviem vsetko sa da... 🙂 mozno som preto taká ze mama ma stale len kritizovala stale som bola najhorsia.. a asi som si chcela nieco dokázat ze to zvladnem vies asi preto sa snazim ako mozem.. co sa pri nom nedá sit a pliest.. to len po veceroch.. a torty peciem tak ze korpus peciem pri nom to sa da.. sice dlhsie lebo on chce pomáhat zo vsetkým... a plnku tu ked varím tak treba stale miesat.. tak to cakam kym muz príde z roboty.. a potom ked ich odsikujem do obývacky.. alebo ked malý zaspí tak zdobím..:D kezdý den sme vonku akurat dnes nechcel ist neviem preco aj sme vysli ale on hned ze domov. skusit este ked vstane ci nepojdeme...:D 😀

awooojky
21. feb 2012

@kacenka1983007 a uvidime ked bude druhé ako to budem zvládať.. na to som sama zvedavá 😖

awooojky
21. feb 2012

no tak nakoniec budu zemiaky zapekané s kyslou kapustou...idem varit ked uz sme sa konecne rozhodli ze co.. 😀

cessy
21. feb 2012

ahojte, nepisem lebo neni kedy ☹ , ale stale na vas myslim 🙂

dnes skroby, na obedik sosovica s ryzou, mnam, to bola pochutka 🙂

sisanka
21. feb 2012

@awooojky neboooj zvladnes aj dve deti,Patko bude vacsi,aj ti pomoze alebo do skolky pojde... 🙂 ja som si to tiez nevedela predstavit a zvladam to aj ked su obaja doma 😉

kacenka1983007
21. feb 2012

@awooojky no ty si fakt šikulka,ako čítam tak sa smejem to isté mám aj ja doma,lenže ja mám aj staršieho 6 ročného.on si už zvykol že je sám a všetci skáču okolo neho a teraz ked sa Petko narodil velmi žiarlí a robia si navzájom zle. ☹ Sebastian je taky citlivy a Petko je taky že naschvál robí zle 😠 ja ho ešte stále kojím,chcela by som prestat ale on je schopny prevrieskat celu noc kym mu nedám cicik.a keby len chcel raz v noci ale on mi vstáva niekedy aj 10x za noc.zle spí v noci a cez deň len tak ked je na psniku alebo ked niekto pri ňom leži. 😖
joj nemáme to lahké my ženy.a ked sa mamine postažujem tak mi povie že ona mala 3 a nemala problémi 😝 tak ta chápem lebo ked mi niečo vyvedu tak mama odvetí že a ty si kde bola ked to spravili 🙄

awooojky
21. feb 2012

@sisanka ako pises patko uz bude vacsí uvidíme ako to bude.. som len zvedava ci budem stihat to co doteraz alebo viac alebo menej 😀 kto vie aké bude to druhé babo ci tiez také zivé a zlostné ako patko alebo presný opak... 😕

@kacenka1983007 nemas to lahké.. ja som malého oducila od zaspavania so mnou a pri mne.. lebo to by som nic nespravila..sice vela nenaspal ale aj tak... a teraz krasne zaspava sam aj cez den aj vecer...no toto povie mama aj mne... ze kde si bola a bla bla... a ked mi babka povie ze mas to ty s ním s takým sidlom neposedným.. tak mama sa hned zhadze ze joj a iné to ako robia ja som ich ako vychovala.. a ja len drzim jazyk za zubami.. ale raz mi to vyletí ona nevie co to je mat dieta a byt sama doma..a v lete chodil gabco este k jednému robit.. sa prisiel domov len najest a vyspat... ona sa nikdy o nas sama nestarala.. bola doma aj babka.. ona to mala také lahké ked to mam tak povedat.. nevie ako my zijeme.. ona spala a babka ma mala pri sebe ked som bola malická. prebaslila nakrmila.. a moja mama spala celu noc.. isla rano do obchodu na nakup.. so mnou von.. a babka popratala navarila vsetko.. mamka prisla so mnou domov.. isla dat dajme tomu prat.. a babka ma prezliekla prebalila nakrmila.. dala spat.. proste mamka moja nevie co to je ked si musíme aj popratat. aj navarit.. aj nakupit.. aj sa o dieta postarat aj s ním ist von... ona to nezazila ona len chodila von a daco doma spravila ale zasa babka bola so mnou... a tak isto to bolo aj pri sestre a bratovi..ja si pamatam ako keby to teraz bolo... a ja sa snazim jej dokazat ze nie som taka ako si o mne myslí ze som schopná mmladá matka ktorá vedie domácnost o vsetko a vsetkých sa postará.. ale uznanie ziadne.. a ked som jej povedala ze idem piect na svadbu,, tak ma tak zdrbala prepacte za výraz... za som si riadne poplakala

mariannaz
21. feb 2012

@awooojky presne tak, ja tiež tak zbožnujem kapustu na hocijaký spôsob 🙂 dnes som už bola taká vyhladovaná pot tom včerajšom vodnom dni,že som sa nevedela dočkať dnes obeda a bol suprový-kuracie krídelká pečené na kyslej kapuste , mňam, mňam 😝 a na zajtra si spravím asi tu koložvársku so sójou 😉

mariannaz
21. feb 2012

hej a dnes som sa ráno odvážila aj pomerala a hlásim, že cm išli pekne dole všade a váha, tá bola na začiatku 76kg a dnes som mala 70,4kg takže som šťastná jak blcha a ešte šťastnejšia budem jak už prekročím tu hnusnú 70-tku a na začiatku bude číslo 6 😀

mariannaz
21. feb 2012

@awooojky a prečo je k tebe taká? nemáte spolu pekný vzťah? to aj k ostatným súrodencom je taká, či len k tebe?

zanulienka
21. feb 2012

@kacenka1983007 ja som riesila toto nocne vstavanie asi pred necelymi 2 mesiacmi.moja skoro 3.rocna vstavala v noci hadam kazdu hodinku na mliecko..bala som sa dopredu toho dna,ked ju budem musiet odnaucit..ale prisiel ten den,ked som videla,ze mensie deto od nej vedia spat skoro celu noc,tak to dokaze ona..asi prvy tyzden-noci boli take cudne,ze si pytala,ale neplakala tak hrozne ako som ocakavala..pytala si mliecko,aj trosku polakala,ale som jej vysvetlila,ze az rano...a vies co?po viac ako dvoch rokov spime celu noc,co som myslela,ze ten cas pride az ked bude mat 18.rokov...

awooojky
21. feb 2012

@mariannaz nikdy sme nemali spolu dobrý vztah ale ona je taká povaha ze len ona je najlepsia a dokonalá a ja nic. k surodencom je iná len ja som si to zlízla

1lubika
21. feb 2012

@mariannaz gratulujem. 😵 😵
ja rýchlo domov a večer na zumbu - júj už sa teším 🙂 🙂 Takže už len niečo drobné večerať a o 19,00 ideme tancovať. 😵 😵

kacenka1983007
21. feb 2012

@awooojky viem že to najviac boli ked ta vlastná matka také veci robí 😒 radšej by ta mala povzbudzovat ale aspon nas tu máš a my ta povzbudíme 😉 a pohladkáme aj ked nie osobne 🙂 nebojkaj zvladneš to si šikovná 😎 ja som tiež chcela začat skusit piect tortičky ale odkladávam to stále lebo mi ten moj hrobáčik stále pomáha a to tak že mi minula vysipal kilo pr.cukru kym som robila cesto atd,no šikulka 😝
no dnes som babenky nebola vobec hladná,už si zvykám,jedla som 1 banán a na obed zemiačky s mrkvovym šalátikom a zatial nepocitujem hlad na večer si dám zeleninovu polievočku. 🙂

kacenka1983007
21. feb 2012

@zanulienka ja som ho skušala odnaučit viackrát ale márne ☹ dala som mu aj flašku,nechce,ani kravské mlieko ani kakao ani sunár proste nič vnoci som aj skušala dat aj cumel no nechce.
😒

mariannaz
21. feb 2012

@awooojky tak to ma mrzí, niektoré matky nechápem 😠