90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zanulienka
2. mar 2012

@kacenka1983007 na mojich 55 kg,tolko som vazila pred tehu a ani za boha dole dat kila.tak uz som sa nasrala a drzim dietu,ja ani nie som tucna,len sa vidim taka mohutna

zanulienka
2. mar 2012

@1lubika inac ani ja to az do bodky nedodrzujem,napr.vecer na veceru si vzdy dam jeden jogurt activiu,kvoli mojmu blbemu zaludku.cize nikdy nejem polovicnu davku obeda ci nejaky kolacik,vzdy mam jogurt,ten ubohy jogur 😅

kacenka1983007
2. mar 2012

@zanulienka tak máme rovnaky ciel 😉 držím ti palce 🙂

zanulienka
2. mar 2012

@kacenka1983007 asi to nebude lahke,pretoze ako nemame vela kil....pojde to asi tazsie

kacenka1983007
2. mar 2012

@zanulienka musíme v tom verit že to pojde,neboj,ja by som bola spokojná aj s 58 😎 aj ked to pojde pomalšie ...

1lubika
2. mar 2012

@kacenka1983007 ja môžem o takej váhe len snívať. 😢 😢 V duchu vám zavidím takú malú váhu. 😢 😢 Budem rada, ked sa dostanem na 75 kg 😎 😎 Ale, vždy si vravím, že pomalinky sa možno dopracujem aj na ňu. 😵 Teraz mám o také 2-3 kg naviac. Ale môj vytúžený sen by bol 70. Vravím si, nie je všetkému koniec. 😅 😅 Teraz budem to mať ťažké - o týždeň ideme na takú rodinnú oslavu a akurát mi vychádzajú škroby. Možno to urobím tak, že budem mať 2 dni po sebe bielkoviny. Viem že sa to nemá, ale človek pri takýchto akciách neodolá - aspoň ja nie. 😝 😝 Myslím si že vždy je to lepšie, ako by som mala zas pomiešať rôzne druhy jedla. ☹ ☹

kacenka1983007
2. mar 2012

@1lubika ja som mala po 1 tehotenstve tiež dost,mala som 80 kg takže ta chápem,dávala som tie kilečká postupne 😎 neboj,zvládneš to,ja si myslím že nieje hlavné kolko máme kíll ale ako sa cítime 😉

zanulienka
2. mar 2012

@kacenka1983007 58 kil by stacili aj mne,ak fakt to nepojde dole ...ale este mi chyba vela do konca diety,takze sa uvidi ako povedal slepy 😅

00vladka00
2. mar 2012

aj ja chcem schudnut.kto sa prida.

zanulienka
2. mar 2012

@00vladka00 mi uz chudneme o 106 😉

sisanka
3. mar 2012

ahojte babulky,som spat....dnes mam UHa v pondelok druhu vodu..drzte palce az to dobre dopadne a hlavne moje vazenie po tomto "hroznom" tyzdni 😀 😀 😀 😀 😀

1lubika
3. mar 2012

@sisanka ja mám dnes vitamíny, a zajtra druhú vodu. 🙂 Sme na tom podobne. 😵 😵 Neviem ako zajtrajšku odolám. Nedeľa - u nás sa vždy vyvára najviac sobotu, nedeľu. 😠 😠 Včera som si dala fajnú makovo-višnovú štrúdlu - mňam. Normálne som mala chuť na ňu už celé doobedie, tak som si jeden kúsok musela kúpiť. 😝 😝 Tak som ju jedla pomalinky, aby som si ju čo najviac vychutnala. 😝 😝

kacenka1983007
3. mar 2012

@sisanka ahoj,pochvál sa ako bolo v Terchovej...či si tam spapala nech ti závidíme 😒 😉

kacenka1983007
3. mar 2012

joj baby,včera som mala ovocie,všetko bolo ok kym neprišiel večer,ráno som dostala krámi a na večer som mala také krče že som si dala tabletku,no a potom som mala hrozné žaludočné krče,no lieky na skoro prázdny žaludok,tak som si musela spapat niečo,vobec som nemala syl cely deň aj ked mám dnes masko,dufam že ma to čím skor prejde lebo som jak opitá omámená,by som spala furt ☹ 😖

kacenka1983007
3. mar 2012

@mijadave
@mariannaz
@79zuzana
@awooojky kde ste baby čo porábate?
@awooojky dávno si tu nebola,dúfam že si neprestala s dietou? 😠 😉

sisanka
3. mar 2012

@kacenka1983007 fajne bolo,ranajky svedske stoly a obedy vecere v restikach-najedla som sa do popuku a dnes som skoro do obeda nevedela vydrzat 😀 ale spravila som si spagety v paradajkovej omacke tak mi je fajn a vecer si dam asi musli s mliekom-mam na ne neskutocnu chut 😉 len sa trosku bojim pozriet na vahu... 😀

kacenka1983007
3. mar 2012

@sisanka ani sa nepostav na váhu to ber tak že si si to zaslúžila 😉 🙂 neboj určite si nepribrala naspat, a ked aj trošku tak sa zbytočne budeš koli tomu vzrušovat,3 dni to nieje vela,pokračuj dalej dietou a bude všetko ok 🙂 😉 😎

mariannaz
3. mar 2012

čaute baby, ja som včera porušila dietu a asi týžden min. si musím dať pauzu, lebo som dostala nejakú črevnú virózu a tie moje jedlá, čo ja môžem, mi vôbec nechutia, len predstava na nich, mi dvíha žalúdok, včera som si spravila cestoviny, nejak som ich pomaly zjedla na obed ale tak mi bolo potom zle, že som všetko vyvracala a potom som bola hladná ku večeru, ale len predstava na nejaké cestoviny alebo ovocie ma napínala, takže som si dala žemľu so šunkou a bolo mi ok a dnes som jedla normálne čo bolo na obed-zemiaky na kyslo s volským okom a chlebom ☹ a predstava na jedlá bez prílohy ma nejak vôbec už neláka, tak neviem, či sa to už môj organizmus bráni alebo neviem čo...dám si trocha pauzu. Vám držím palce v chudnutí 😉

kacenka1983007
4. mar 2012

@mariannaz hlavné je aby si bola zdrava,vyliečkaj sa 🙂 čím skor 😉

mattahari
4. mar 2012

@sisanka Ahojte baby, sto rokov som tu nebola a teraz vsetko pomaly docitavam a budem reagovat trosku po funuse, citam, ze ste boli v Terchovej od stredy, my sme boli od soboty - teda 4 dni skor sme nastupili na pobyt a vo stvrtok sme odchadzali 🙂) Mozno sme sa aj minuli xixi
Ale super som si oddychla od domacnosti, varenia, upratovania a tak, ved to poznate.

Samozrejme boli aj nejake tie porusenia - napr. ranajky v cene gratis sa nedali odmietnut, aj ked som sa snazila dodrzat aspon potraviny, co boli v ten den dovolene, ked bielkoviny tak sunka, salamka, slaninka !!! so zeleninkou, ale ozaj len trooosku 🙂 Ked UH tak som si dala suchy grahamovy rozok so zeleninou, ale poviem vam svedske stoly boli strasnou skuskou.
No a popijanie 🙂) kazdy vecer s partiou este vacsou, no po pohariku vinka som si obcas aj dala :( co uz.
No s vahou to chvalabohu nic nespravilo, takze od prichodu domov pokracujem prisne dalej. Dnes to mam za -8kg a celkom sa na seba uz mozem pozerat v zrkadle 🙂) Caka ma v utorok druhy vodovy a normale sa nan tesim, lebo potrebujem sa nejako "potrestat" za tie porusenia 🙂)
No a novinka - zacal to so mnou tahat aj manzel, od prveho vodoveho, celkom dietu nedodrziava, no snazi sa tak na 70% 🙂 Ale zabudol sa na zaciatku zvazit a zmerat, tak sa sleduje len podla opasku na nohaviciach 🙂 teraz po vodovom to napravi 🙂 Zatial tolko ma napadlo ... 😉

mattahari
4. mar 2012

A ozaj, ani ja sa neviem dostat k nasej tabulke, tiez som ju mala ulozenu, teda link na nu, neviete niektora poradit ako sa k nej dostat ?

siska8
4. mar 2012

ahojte dievčatá 🙂 mám za sebou dole ďalšie kilečko 🙂 Celkovo zatiaľ 3 kg...mám 19. deň. Prvý vodový ma čaká o desať dní...Chcela by som sa s vami poradiť...beriem lieky na tlak, neviem ako tento deň prežijem...keď si niečoho nezajem aspoň ovocie, budem mať migrénu a zvýši sa mi tlak...myslíte, že môžem byť okrem vody aj čaje prípadne džús a dať si aspoň na obed ovocie???

zanulienka
4. mar 2012

@siska8 ja vynecham vodovy den,pretoze tiez dostanem taku migrenu,ze dalsi tyzden budem bez jedla...urcite si spravim nieco lahke,len nejaku polievocku....ale jest nieco musim.

1lubika
5. mar 2012

dobré ránko 🙂 🙂 . Včera som to nezvládla 😠 😠 Mala som mať vodový deň, ale akosi mi to hned od rána nešlo. Tak som si povedala, že pokračujem dalej a asi si dám vodový na štvrtok - po ovocnom dni. 😢 To by podľa mňa nemal byť žiaden problém. Len vodový deň posuniem o 4 dni. ☹ Pre mňa sobota, nedeľa sú asi najhoršie dni v stravovaní - lebo treba viac variť. A ešte k tomu mm je nejaký prechorený, tak sme sa povalovali len doma, ani nikde sme neboli. A to je jeho cesta z obyvačky do kuchyne, do chladničky a špajzy. A len vymýšľa potom 😠 No ja som sobotu odolala, ale včera chcel na obed rezníky, ku tomu tiež som robila tvarohový koláč. Tak som sa rozhodla, že bude maso namiesto vody 😝 😝. Dobré nie ??? Prišla som na to, že môj žalúdok - alebo rozum- neviem čo, si už tak zvykol, že večerom som zjedla 3 kúsky tvar. koláča a bolo mi strášne zle 😒 . Už viac to robiť nebudem. Môže byť akákoľvek chuť. 🤐 🤐

sisanka
5. mar 2012

@1lubika nic si z toho nerob,aj keby si vodny uplne vynechala len pokracuj dalej....ja som zo seba zhrozena,vaha stoji,dnes mam vodu tak som zvedava ako co....musim sa znova nastartovat a zacat cvicit 😖 som za ten tyzden zlenivela....

awooojky
5. mar 2012

Ahojte dievčatá hlásim sa..:D boli sme u mojich rodičov od stvrtka.. bolo super kazdý jeden den som porusila ale len tak ze napr v bielkoviny som si dala masko a trosku kase ale len malé porcie..najprv som si dala vývar a tak druhé a to som uz len trosku vladala.. a mnam a neuveríte.. mi slo kilo a pol za tie štyri dni dole ja uz tomu nerozumiem... ked teraz nepojde nic dole co budem znova dodrziavat dietu tak asi prejdem na normalnu stravu 😀 konecne niekto povedal ze vidno vidno ze ste schudli len tak dalej.. som sa potesila...no vcera som to prehnala dali sme si na polku pizzu.. a normálnu so syrom.. jooj mnam ta chut mi tak chýbala..
a vy ako sa mate ako vam to ide.. teraz nestiham citat idem k malému a ideme sa salit..:D ale ked zaspi naobed alebo vecer tak tu prikvitnem...:D

mijadave
5. mar 2012

ahojte dievcata 😉 u mna nic nove, sice ludia si vsimli, ze som zhodila, no uz skoro 4 tyzdne mam rovnaku vahu 😒 dufam, ze sa to uz pohne... este aspon 2kg by som chcela dole, ked uz nie tych 5 do ciela 😉
@sisanka drzim pasticky, ja mam vodu pozajtra 😕

sisanka
5. mar 2012

@mijadave mne tiez ludia povedali ze som schudla,ze to na mne vidno ale ja stale nie som spokojna a uz teraz viem ze do konca neschudnem tolko co chcem,musim chudnut potom dalej tak premyslam co by bolo pre mna najlepsie...

mijadave
5. mar 2012

@sisanka no ved aj ja by som este chcela schudnut, tak neviem, asi sa dam predsa len na tu pokracovaciu, len neviem, ako to zvladnem, ked uz teraz mam problem nieco zjest, aby ma nenaplo a pritom si varim tak, aby sa mi receptiky neopakovali 😉

sisanka
5. mar 2012

@mijadave ja sa chcem normalne dalej stravovat,nejake obmedzenia v podobe sladkosti a tak,vecera lahka,hlavne nejake bielkoviny a hlavne cvicit-to mne asi zabera najviac... 🙂