90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mango
7. aug 2011

Ahojte, na chudnutie myslim, odkedy som porodila nasu druhu dcerku... najhorsie je, ked stretnem znamych s ktorymi som sa roky nevidela (ale uz aj tych ktorych vidim tak raz za dva tyzdne) a sice mi nikto nic nepove, ale pohlady su velavravne. Ked tak rozmyslam, tak by som na znizovanie hmotnosti myslela menej, keby som sa s "mlcanlivou reakciou" nestretavala tak casto... Manzel na mna netlaci, nic mi nevycita... ved tiez nie je najstihlejsi. Vela krat som sa snazila drzat dietu a cely den som mala v hlave co smiem a co nesmiem jest, ale vecer resp. v noci som takmer vzdy zlyhala. Vzdy som si povedala: "Ved o nic nejde, dam si iba jeden kusok... hmmm, dam si este trosku, ved to nie je vela"
Lenze ked som stale menej veci na seba obliekla, musela som si zacat kupovat nove vacsie veci a videla som sa v zrkadle v kabinke... ufff. Ked sa obleciem doma, tak sa ani nemam chut na seba pozriet...
Najhorsie je zacat a vydrzat aspon nej. cas, aby sa aspon nej. vysledky objavili... lenze aky dlhy ma byt "ten cas"???
Uz mam pocit, ze to vobec nezvladam a uz ani neviem, akym smerom sa vybrat, aby to malo ten spravny efekt... Obcas si vravim, ze by mal byt niekto, kto by nado mnou drzal varovny palec a snazil sa ma povzbudit.
Mozem sa prosim k vam pridat? Mozte mi pomoct nakopnut moje chudnutie k vytuzenej stihlejsej postave?

mango
7. aug 2011

Je tu niekto v zaciatkoch s touto dietou?

paula80
8. aug 2011

@mango ahojte, ja som dnes začala prvým dňom,dietu mám doma už dlhý čas a nemohla som sa odhodlať, až dnes ráno som si povedala, že idem na to,no snáď to zvládnem, mám za sebou ranajka a obed,zatiaľ to ide.Pred touto dietou som do vianoc držala delenú stravu schudla som z nej 18 kg,no od zač.roka sa stravujem už normálne,iba som začala cvičiť našťastie som už nepribrala,ale váha stojí,takže som si povedala, že skúsim ešte túto dietu,sused ju dodržiaval celé 3 mes.a schudol 20 kg 😀

mango
8. aug 2011

@paula80 Jeeeeeeeeeej super 🙂 Budem rada, ked si popiseme 🙂)) Zacala som tiez dnes, aj ked som sa snazila uz viac krat...
Preco si sa rozhodla pre tuto dietu a delenu stravu uz nie? Mam pocit, ze tato dieta oproti delenej strave je prisnejsia a tazsia... predsa je v nej napr. ovocny den (ten sa mi nikdy nepodarilo uspesne prekonat ☹)
Kolko by si este chcela schudnut?

perla200
8. aug 2011

ahojte ja som sem chodila dávnejsie aj som zapísaná v tabulke tak ak možem opät sa pripojím🙂

perla200
8. aug 2011

@paula80 tak ideme dnes do toho spolu ok?

perla200
8. aug 2011

@mango neboj sa ja som ju držala a je to v pohode, prvý týžden taký nanič ale potom to ide krásne dole, budeme spolu držať ked budes mat depku alebo budes hladná prídes sem a baby ta tu podržia uvidís

paula80
8. aug 2011

@mango ďakujem a pridávam sa k vám,ak možem, snáď to spolu vydržíme 😉
delená strava mi po pol roku už išla hore krkom, i keď musím priznať hladná som nebývala,jedla som dosť,najhoršie bolo,že sa mi nechcelo variť a chystať zvlášť pre seba a byť iba na ovocí a zelenine v kombinácii s ostatným povoleným jedlom mu už nebavilo.Chcela by som schudnúť aspoň 7 kg,aby som sa dostala na váhu pred narodením staršieho syna 🙂

paula80
8. aug 2011

@perla200 ideme do toho 🙂 držme si palce 🙂

janika84
8. aug 2011

babenky tak aj ja sa ku vam pridavam....len ja mam ten problem ze ked si nepoviem ze mam dietu tak nemusim jest aj 2 dni 😀 ale ako nahle si poviem tak mam strasnu chut na vsetko 😠 no a dalsi problem u mna ze ked budem varit detom neviem ci odolam 😝

mango
8. aug 2011

Baby... mala som trosku taky smutok v dusi, ale velmi ste ma potesili, ze mam s kym chudnut a ze ma ma aj kto podrzat 🙂)) Velmi sa tesiiiiiiiiiim... este som sa nikdy tak netesila na dietu 😀
@paula80 @perla200 ideme do toho baby 🙂
@janika84 ja mam tiez ten problem, ze musim varit nieco ine pre deti ako pre seba 😉 odolat je veru tazke, ale dnesny den uspech
Este 89 takych uspesnych 😉 Dnes som si vsak povedala, ze co je to 90 dni zapierania oproti celemu zivotu... clovek je este mlady, aby takto zkysnuty zil do konca.
@perla200 uz keby som bola aspon niekde na tvojej vahe 😉

mango
8. aug 2011

Tak som sa pridala do tabulky 🙂

mango
8. aug 2011

Prave som si urobila taku vacsiu salku zihlavoveho caju... tak na zdravie a dobru noc 🙂

karolinka25
8. aug 2011

@mango boze ako by som citala svoj opis :(...ja zajtra zacim,dufam vydrzim

karolinka25
8. aug 2011

Takze baby definitivne sa k vam pridavam....

baba77
8. aug 2011

dobru noc..ak vam nevadi tak sa vam prida budem si tu citavat rady...a ja mam aj20kg navyse..a to je uz hroza.

perla200
9. aug 2011

ahojte no kde ste? dnes škroby dievčatá....ja tlačím hranolky s kečupom🙂 mnam....včera som v pohode vydržala na večeru chleba vo vajíčku a na obed len kuracie prsia so zeleninou udusené no ako vám to ide?

paula80
9. aug 2011

Ahojte všetky, tak som sa aj ja pripísala do tabuľky,no a hneď som sa dnes pomýlila a namiesto škrobového dňa som jedla na obed UHD - špagety s paradajkovobazalkovou omáčkou a ešte som to završila krajcom chleba,no čo teraz?na večeru len zeleninu a zajtra zas UHD deň, poraďte, som ja ale motovidlo, veď som to mala naštudované do bodky a hlavne, že som taká odhodlaná, no snáď som to celkom nepokazila ☹ 😒

paula80
9. aug 2011

@perla200 si super,že si odolala chlebíku vo vajíčku,ten mám aj ja rada.A pozerám,že máš dobrý obedík,ale ja som čítala,že sa može všetko iba varené 😉 Inak trošku nechápem potom tomu dnu,keď je na večeru torta - to može byť hociaký krémový zákusok?a ešte nevieš náhodou,či sa može používať umelé sladidlo do čaju a tak....ďakujem

mango
9. aug 2011

@karolinka25 @baba77 vitajte medzi nami 🙂 Tak ako prvy den?
Dnes som mala rano slivky a na obed zemiaky s varenym karfiolom a ladovy salat. Ale riadne sa mi slinky zbiehali, ked som videla tie moje dve male princezne ako vonku papaju slivkove buchty 😉 Juuuuuuuuuuuuj ak som im zavidela 😀
Takze zatial dnesny den vyzera byt v pohode... Este ideme poobede s detmi k nasim na zahradu trochu porobit, takze bude aj "telocvik" 😉

@paula80 mnam, presne to budem zajtra jest 🙂 Ja by som si na tvojom mieste mieste zajtra urobila skrobovy den... neviem ako velmi prekaza, ked si pomylis dni, ale myslim, ze by to nemalo az tak vadit...

mango
9. aug 2011

@paula80 ked si chces osladit caj, lebo inak ti nesladeny nechuti, tak si skus do neho vytlacit mandarinky alebo pomarance 😉 jedna pani to raz poradila divakom v relacii Jste to co jite... pozerate to? Ja si nenecham ujst ani jeden diel 😉

mango
9. aug 2011

ako ste na tom s pohybom? Chodite niekde cvicit?

mango
9. aug 2011

Mne vo stvrtok konci kurz salsy a od septembra budem pokracovat... rozmyslam ale, co je lepsie... zumba ale fitko?

paula80
9. aug 2011

@mango super,dobrotku si si dnes navarila.No ja som to pomýlila, prečítala som znova manuál a je tam napísané,že keď sa zhreší, (teda asi keď som jedla čo som nemala)má sa pokračovať ďalej správnym dňom,ktorý som mala mať, tak zajtra budem mať s vami UHD deň, už teraz rozmýšľam, čo si spravím.
Pohybovo som teraz na tom tak,že vyše mesiaca necvičím,lebo sa u nás cez prázdniny necvičí, inak chodila som 2x týž.na taboo a niekedy aj na zumbu,cvičenie mi spevnilo telo,ale teraz ako necvičím,sa cítim, taká ochabnutá a lenivejšia, tak od sept.cvičím ďalej 🙂

perla200
9. aug 2011

@paula80 chlebík vo vajíčku na bielkoviny možes.... to je v pohode, aj hemendex to je najpestrejsí den...dnes hranolky... umelé sladidlo asi ano, ja teda cukor absolútne nepoužívam....

@mango cvičím pri paneláku🙂

paula80
9. aug 2011

@perla200 vlastne s tým chlebíkom vo vajíčku máš pravdu ale iba 1 ks a celozrnný a čítala som, že keď ješ na obed vajcia,musíš to isté aj na večeru,ale už bez chleba.Dobre som to pochopila?Čo si zajtra robíte ne obed?Ja idem skúsiť z receptára ten Posúch posypaný rascou,uvidím, čo z toho vznikne a či to bude jedlé 😉

karolinka25
9. aug 2011

ahojte koceny, no som po prvom dni celkom grogy, bola som s detmi na vylete a ked sme sa vratili zjedla by som aj klince 🙂 ....aaale odolala som a bola len polievocka z obeda a salatik

karolinka25
9. aug 2011

odkial cerpate recepty?

mango
9. aug 2011

tak ja dnes od unavy padaaaaaaaaaaam 😉
zajtra si na obed uvarim cestoviny s paradaj. omackou a bazalkou... ale co s vecerou 😉 Pravdupovediac mam chut upiect nej. kolac alebo sacherovu tortu... mnaaaaaaaaam. Ale to by nebolo dobre, lebo nie som si ista, ci by som si nedala viac, ako je vhodne... Co si date na veceru?