90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
22. feb 2011

dobre ranko dievcata 🙂 ...u nas sniezik poletuje, este aj to pocasie nam hra do karat...cim neskor sa otepli tym viac casu ukazat nase schudnute telicka 😀

kubkovka
22. feb 2011

tak noc hrozna, kedze rano sme sli s malym na krv a naposledy mohol jest max. o 23 hod, ale on spal a dokonca ani vecer nezjedol vsetko mlieko, tak sa zobudil o 2 hod a mal len vodu, idu mu zuby, cize reval asi do 4 hod.........a odhryzla som si z kolaca........ale nejako mi je divne od zaludka od vcera

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka no viem si predstavit ten stres ☹ ...ja som bola s malym len 1x na odbere a stacilo mi.....

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 no na odbere bol úžasný, ani nezaplakal a stale sa dival, co robia........

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka to ja mam horsiu skusenost, moj tak vrestal , ze sme ho 2drzali a zo zili mu prestala tiect krv z toho stresu, takze mu napichavali aj druhu rucicku ☹ ☹ ...a aby si ulavil este aj zahresil 😀 (to bolo pred rokom)

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 no aj ja som bola psychicky pripravena na nieco podobne a nic.....
co dnes na obed? dala by som si zemiaky opecene zaliate vajickom, ale to nemozem, tak asi si ich len tak opeciem a k tomu calamadu........

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka ja si som prave podusila kuracie pecienocky na cibulke, pridala som aj za lyzicu paradajkoveho pretlaku 😉 a k tomu kvasenu kapustu a celozrne pecivko...mnaaam, este hodinku vydrzat ☹

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka ozaj , vcera zacala ta akcia v lidli, maju tam ten pas za 22eur!

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 no ja mam dnes skroby..........kedy ja si dam ryzu???

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 no ja som akurat napisala jednej, ta predava nove za 22 s postovnym........tak uvidim, ci odpise

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka minule som si robila ryzu na poriku a bolo to naozaj chutne, ...na olivovom oleji oprazis porik na tenke kruzky pokrajany, hodis na to preplachnutu ryzu, zalejes teplou vodou a 1/2zeleninoveho bujonu som dala. dusila som to do zmäknutia ale odokryte a pripadne som dolievala vodicku, ku koncu som pridala za 1pl hrasku z konzervy (ale mozes aj hriby). urobila som si k tomu paradajkovo-cibulovy salatik

mimika4408
22. feb 2011

@kubkovka ja uz nikomu na nic take nepisem, ja som tu minule na "modrom koniku " napisala nejakej na jej sukromny mail, mala uverejnene , ze vela schudla a kto chce vediet viac nech jej napise...tak som napisala a ona mi poslala "akoze navod"....a este aj s takymi dristami vraj ona na tom nechce zbohatnut a tak.....no a vcera som od nej dostala aj 2maily, vraj za tu dietu ona platila a , ze poslat jej 1euro na cislo uctu......

babullka1
22. feb 2011

@mimika4408 ... ano,uz viem,ale aj tak mi to vcera jedna kocka poslala na mail....zajtra budem mat uz aj knihu...maju babka 😝
dnes skusam prvy den a da sa...ja som nebola zvykla ranajkovat tak mi aj tie 2 jablka boli dost vela 😅

kubkovka
22. feb 2011

@mimika4408 no ja som bola normalne na bazare, viac ludi predava ten ab tronic.........fakt to pomoze? normalne mam obavy si to kupit ☹

veronikale
22. feb 2011

serus kočky, tak ako sa držite? ja od rana pratam jak hlucha, aby som na to nemyslela... 😉 o chvilu si idem spraviť obed... zemiačiky mňaam 😝

kubkovka
22. feb 2011

@veronikale no ja som hladna ako cenkovci

perla200
22. feb 2011

@mimika4408 a to akože ti chcela "predat" tuto diétu za jedno euro?
no ja dnes rizoto zeleninové a kapustový šalát.....

kubkovka
22. feb 2011

@perla200 ja zemiaky a calamada

perla200
22. feb 2011

@kubkovka a už si sa vážila? po tom menzese?

kubkovka
22. feb 2011

@perla200 vazila som sa po dvoch tyzdnoch od vodneho dna, bolo po menzese asi par hodin a dole len 800g

babullka1
22. feb 2011

ja som mala 2 vajicka,zeleninovy salat a 2dcl vyvaru...osobne toho bolo namna az moc

kubkovka
22. feb 2011

@babullka1 aj ja som plna a nemala som este vyvar, ale nemam nan chut

perla200
22. feb 2011

@babullka1 ja som este nikdy nemala vývar....

@kubkovka a smerodatná je ktorá váha? ráno nalačno po velkej?

kubkovka
22. feb 2011

@perla200 ano, ja vzdy po ovocnom dni a teraz az po vode 😉

babullka1
22. feb 2011

vy si ten vyvar nedavate? ..ja som si nedala pecivo...

kubkovka
22. feb 2011

@babullka1 no ja v skroby pecivo moc nie a vyvar mi teraz nejde na chut, ale idem sa premoct 😀 😀 😀

veronikale
22. feb 2011

@kubkovka mne po bruchu cigani nehraju, ale mam taky ten hlupy pocit "prazdnoty"... 😀 práve si varím zemiaky, pôvodne som si chcela spraviť šalat k nim, ale si ma inšpirovala s tou čalamadou 😉
inak - ked si robim šalat, davam si do neho ocot a troška cukru... dávate aj vy cukor? alebo niečo iné? lebo len tak s octom je to na mňa kyslé veľmi... tak neviem ako 😕

perla200
22. feb 2011

@babullka1 ja tiež nie nejde mi na chut....ked tak ma ovocný den tak si dam z polievky zeleninovej za pohar a jednu mrkvu to akože na obed....

kubkovka
22. feb 2011

@veronikale ked robim slakokysly nalev, tak ano, aj cukor.......no vyvar som uz zjedla.......

mimika4408
22. feb 2011

@perla200 no veru...najprv poslala "

Mirka,nie je to tajomstvo,nie som s tých čo napíšu ,že poradia a potom pýtaju za to eurušiky,.Ja sa chcem podeliť a preto si prečítaj prílohu a držím palce🙂Iva" a den na to :Pekný deň,tak v prílohe sa nachádza recept na chudnutie.(ktorý už bol poslaný))Písala som,že ho poskytnem zadarmo ale povedzme si,ak by som tam napísala ,že je to za €,napísali by ste aj v takom prípade,no nie!Ano ja som si za takéto recepty na chdnutie zaplatila a nie raz a stalo to za s prepáčením za prt.Tento recept som odskúšala na sebe a po necelom roku som schudla 20kg.Preto si ho prečítajte a ak myslíte,že ste spravili dobre,že ste napísali a požiadali o recept tak ocente moju snahu pomôcť aj vám 1€ na č.účtu:0490244947/0900...je to len na vác či to oceníte alebo nie.Ďalšie otázky rada zodpoviem🙂S pozdravom Iva